Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tünetek, ki tudja, hogy mire utalnak? fórum

Tünetek, ki tudja, hogy mire utalnak? (tudásbázis kérdés)


13. bfd6e572b2 (válaszként erre: 10. - Chrissy28)
2010. jan. 6. 10:00
a rendszeres mensi, kinos de a pasim vett egy uj telefont, aminek kulombozo jo programjai vannak, es o irogatta fel, hogy mikor jott meg, mert a progi kiszamolta, hogy mikor nem maradhatok terhes(akorr meg arra hajtottunk), es o nem tudta, hogy az rendszeresen kellene jojjon , es emiatt nem is szolt semmit. A Sz*r, hogy vagy 3 honapja adott egy frissitest a proginak, es ezaltal elszallt minden info. Kinos, mert a diki is ezt kerdeztek, akkor meg nem tudtam, hogy a progi elszallt, es mondtam, hogy minden rendben. Az utolso harom honap, kisebb nagyon kesesekkel, de nem pontosan jott meg. Mostmar irom a szokott kalaendariumba, es nem hagyom a pasimra az ilyesmit!
12. c95c921ae7 (válaszként erre: 7. - Bfd6e572b2)
2010. jan. 6. 09:57
Ha hiányod van, akkor az nulla, ami a multikban van..
11. c95c921ae7 (válaszként erre: 8. - Bfd6e572b2)
2010. jan. 6. 09:56
Akkor nincs pcos-d, de a petefészek gyulladást kezelni kell.
10. Chrissy28 (válaszként erre: 4. - Bfd6e572b2)
2010. jan. 6. 09:46

Ha rendszeresen menstrualsz akkor valoszinuleg nincs PCO-rol szo. Hogy neha depis vagy, nem jelenti, hogy pajzsmirigy problemad lenne.

Hiztal az utobbi idoben indokolatlanul pl?

Nem lehet, hogy a depis hangulataid menzesz korul vannak? A gomba pedig egy ronda dolog. Nehez tole szabadulni, is okozhat egy csomo problemat. Szerintem egy alapos bel- es nogyogyaszati, esetleg immunologiai vizsgalat nalad helyen lenne. Fel a fejjel, es kitartast!

2010. jan. 6. 09:42
Amit nem ertettem, hogy az ultrahangos geppel, valahol a ket petefeszek kozott keresgelt, pedig en mondtam neki, hogy a petefeszkem faj.
2010. jan. 6. 09:36
Cisztat ultrahangos micsodan is kerestek nalam, de nem talaltak semmit, csak a petefeszek gyullasdast mutattak ki.
7. bfd6e572b2 (válaszként erre: 6. - C95c921ae7)
2010. jan. 6. 09:35
a vitaminban amit szedtem voltak ezek, marmint a cink es a vas.
2010. jan. 6. 09:29

policisztás ovárium szindróma-a petefészekben ciszták keletkeznek, gátolja a terhesség kialakulását. tünetei pl zsíros haj, göbszerű patik, hízás, stb..nem tudom pontosan.

A vas a hajhullásra-ha vashiányod van(a vashiány gyakori oka a hajhullásnak) A cinkhiány korpásodást és hajhullást is okoz. Együtt is járhat a kettő-gyakran.

5. bfd6e572b2 (válaszként erre: 3. - C95c921ae7)
2010. jan. 6. 09:26
a cink es a vas mire jo?
4. bfd6e572b2 (válaszként erre: 2. - A0c1361e44)
2010. jan. 6. 09:25
mit jelent a PCOS-mert hallottam mar rola de nem tudom pontosan
2010. jan. 6. 09:22

A petefészek problémát mindenképp kezeltetned kell, ha akarsz még gyereket valaha.

Azt nem írtad milyen vitamint szedsz, de vas és cinkhiányra gondolnék. Szerintem kezdj cink plusz c-t szedni, és valamilyen vas tablettát. De legjobb lenne ha csináltatnál egy vérkép vizsgálatot-a vashiányt is megmutatná, plusz elmennél bőrgyógyászhoz és nőgyógyászhoz. A babadolgot meg halaszd ezek utánra.

2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Bfd6e572b2)
2010. jan. 6. 09:21

Szia!

Egy vérvétel nem ártana. Vannak tünetek, amelyek pajzsmirigyre utalnak, de persze lehetnek mástól is. Ha pajzsmirigy, akkor a PCOS-ra is vizsgáltasd magad.

2010. jan. 6. 09:13

Eloszor is kezdenem, hogy nem vagyok depresszios, de sokszor lehangolt vagyok. E melett egy jo eve kb. hullik nagyon a hajam, zsirosodik, es valami pattanas szru kicsi bogyok is vannak a fejboron(mar szinte minden sampont kiprobaltam, gyogyszereket a hajhullas ellen). Arra, hogy gyakran faradtnak erzem magam vitaminokat (tobb fajtat) szedtem, kulombozo szorpoket stb. Regebben fajt a fejem is, de ez mostanaban mar nem jellemzo.

\A tavalyi ev egy "batkerialis meghulessel", korhazig jutottam, ahol a sok antibiotukumtol, valami gombat kaptam(sajnos nem tudom a nevet, viszketes, es valami feher turo fele anyag jelent meg), ezekre kaptam megint mas antibiotikumot, ami ugy tunt, hogy rendbe is tett, mert semmilyen folyas nem volt. De mostanaban volt egy ugynevezett petefeszek gyulladasom, vagy "petefeszek megfazas"(forditas az orszag nyelverol), mert oldalt a petefeszeknel nagyon fajt, ez a multhonapban(oktoberben) volt, mar nem faj allandoan, de nem tudom, hogy elmult e vegleg. Most probalkozunmk a babaval, de multhonapban nem jott ossze, szerintetek gond van, vagy ki mit tudna tanacsolni. ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook