Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kívánom a szexet fórum

Nem kívánom a szexet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
226. 6ec4d474aa (válaszként erre: 224. - Fernandina)
2010. jan. 17. 15:03

Talán már házasság előtt kiderülnek ezek a problémák?


Egy év után derül ki, hogy nem működik valami?


Szerintem lehet olyan kapcsolatot találni, ami megfelel, mindkét félnek, ezt a problémát az első hónapban le lehet rendezni, dehát ahhoz mégiscsak férfi kell.

225. 8a841d1669 (válaszként erre: 224. - Fernandina)
2010. jan. 17. 10:42
Úgy gondolom a Te problémád nem a fogamzás gátlóban keresendő, hanem abban, hogy nem volt még hüvelyi orgazmusod. Én azt javaslom ne görcsölj ezen, ha nincs hát nincs. Próbáljatok olyan pózban szeretkezni, hogy a párod /vagy Te/ közben a csiklódat is izgassa. Vagy pedig oldjátok meg úgy hogy az előjáték alatt orálisan vagy kézi ingerléssel összejöjjön Neked az orgazmus és utána térjetek rá a szeretkezésre. Azért pedig, hogy nincs hüvelyi orgazmusod ne tartsd magad kevesebbnek.
2010. jan. 2. 10:55

Sziasztok! Meglepődve láttam, hogy milyen sokan járnak hasonló cipőben, mint én.

Nos, mi két éve vagyunk együtt, és az utóbbi időben azt veszem észre, hogy egyáltalán nincs semmi kedvem a párommal való együttléthez. Félek, mikor kérdezi meg, hogy lenne kedvem hozzá, mert én megmondom neki, hogy nem akarom, és ebből egyre több a veszekedés. Ha van is kedvem, és nekiállunk, én akkor sem tudok már rendesen beizgulni és nem is olyan jó érzés nekem az aktus.

Nemrég kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, az egyik tippem az, hogy talán attól szünt meg a vágy.

Mondjuk az én problémám eléggé összetett, mivel nekem még van egy olyan problémám is, hogy én képtelen vagyok hüvelyben elélvezni.

Ezért sosem volt nekem olyan jó az együttlét.

Nem akarom elveszíteni őt a szex miatt, de azt sem akarom, hogy az ő kedvéért ott feküdjek, mint egy fadarab és színleljek.

Nem tudom, mit lehetne tenni. Nézetegettem vágyfokozókat, de elég drágának tűntek (15ml 5ezerért).

Érdekes, mert több fórumot is elolvastam, és ott majdnem mindenkinél 1 év után kezdett el megszünni a szex. Nálunk is az egy év után kezdődtek a problémák.

Minél inkább nem akarom, a párom annál jobban szeretné, veszem észre és úgy félek, hogy miattam fog tönkremenni a kapcsolatunk, amit nem szeretnék, de egyre tanácstalanabb vagyok. Remélem ezen az oldalon talán valami ötletet kapok, vagy találok egy utat, amin elindulhatok.

223. Müller Kata (válaszként erre: 219. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 2. 14:10

A félrelépésekről akkor számolunk be, ha bánt minket a lekiismeret. Így már nem csak rajtunk van a súly, hanem a másikon is. Ez az a helyzet amikor szerintem az őszinteség a gyengeség jele.

Persze, ha napirenden előfordl a félrelépés az már más tészta.

222. Cszsuka (válaszként erre: 220. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 23:39

Nos, lehet, hogy ez egyedi eset, de talán mégsem. Azért tettem fel a kérdést, mert én alapvetően a szabadság híve vagyok. Valóban másként működik a nők többsége, mint a férfiak többsége szex terén, de másként is gondolkodunk, szerintem. Én azonban soha nem voltam féltékeny, s soha nem bírtam a féltékenykedő pasikat sem.

Amikor összekerültem a párommal (aki a férjem) elmondtam neki, hogy nem érdekel, hogy ő kivel és mikor, de amikor nekem szükségem van rá, akkor én legyek az első és attól a pillanattól kezdve, hogy ő megtette, én is megtehetem bármikor.

Teljesen rendben volt minden, egészen addig a pillanatig, amíg rá nem jöttem, hogy neki mindent lehet, mivel megengedtem, de ő engem a tulajdonának tekint, s visszafelé már nem fogadja el a lehetőséget, sőt, egyezségünk második felére furcsamód nem is emlékszik. Engem ez irritált, s megoldottam a dolgot, mostmár ő is monogám, mert nem akarja, hogy én ne az legyek...

Pedig csupán azt szerettem volna elérni, hogy én dönthessem el, hogy nem megyek el mással...


Különbenis, a mai világban jobb, ha vigyázunk...

221. timcsy00 (válaszként erre: 217. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 18:36
köszike:)
220. asdfghqwertz (válaszként erre: 218. - Cszsuka)
2009. júl. 1. 18:11
213, szerintem mást jelent a nők számára. Általánosságban.
219. asdfghqwertz (válaszként erre: 216. - Cszsuka)
2009. júl. 1. 18:10
Lásd 213-as hozzászólás. Bővebben kifejtve: valószínűleg nem örülnék neki, mert ha egy nő félre***, akkor valószínűleg ("213") már nagy a baj. Tehát válaszolva a kérdésedre, nem örülnék neki. De ha este odaállna elém és azt mondaná, hogy múlt hétvégén volt valami, minden bizonnyal nem pörögnék rajta. Valószínűleg azért, mert én is léptem már félre. Hiszem-érzem azt, hogy szeret, én is szeretem, ezért bíznék abban, hogy őszinte és tényleg csak egy "kisiklás" volt.
218. Cszsuka (válaszként erre: 213. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 18:05
Miért is nincs kettős mérce?
217. asdfghqwertz (válaszként erre: 215. - Timcsy00)
2009. júl. 1. 18:03
Itt a megoldás :) +10 pont :)
216. Cszsuka (válaszként erre: 203. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 17:56

Kérdezhetek valamit?

Mit szólnál, ha a párod elmondaná, hogy ő úgy gondolja, nagyobb kedve lenne veled szexelni, ha időnként másokat is kipróbálna?

2009. júl. 1. 17:55
meleg van magamtól is rosszul vok nem ha még a párom rajtam van :):):)
214. féknyom (válaszként erre: 213. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 17:53
Szerintem nem jelent mást, csak máshogy jutnak el addig, máshogy élik meg. Ez sem egy egyszerű téma... A pasi azt mondja: megdugtam a csajt. A nő azt mondja: odaadtam a legtöbbet mit adhattam. Ebben az esetben kérdés kinek mi, a biológiától kezdve a szeretkezésig széles a skála. Na inkább azt mondom, hogy nem tudom, minek nevezzelek jelige...
213. asdfghqwertz (válaszként erre: 212. - Féknyom)
2009. júl. 1. 17:26
Félreértettél, nincs kettős mérce. Egyébként jellemzően (hagsúlyozom jellemzően) a nőknek mást jelent a szex, nem?
212. féknyom (válaszként erre: 211. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 17:19

Nálam nem csapta ki, te úgy látod, érzed, éled, én meg így. Amiről beszélünk, az akkor működhet szerintem korrekt módon, ha mindkét fél nyitott házasság/kapcsolatot szeretne. Az hogy én félrejárok és az általad említettekkel próbálom megmagyarázni, ergo: pasiból vagyok, genetika, vadászösztön...nos ez szerintem nagyon sántít. Nem akarok nagyon belemenni, mert kisregény lenne, de röviden: Én is liberálisan állok a szexhez, de nálam ez nem abban nyilvánul meg, hogy félrekefélek, megalázom a párom, utána meg hazamegyek, odabújok, mert szeretem, biztonság, otthon melege... A tesztoszteron szintről...á inkább hagyjuk.:)

Minden jót!

211. asdfghqwertz (válaszként erre: 207. - Féknyom)
2009. júl. 1. 16:33
Látom, ez a hozzászólásom kicsapta a biztosítékot :) Lehet, hogy egy kicsit liberálison állok a szexhez. Nem gondolom, hogy más férfiak másképp éreznek. Legfeljebb nem merik bevallani. Persze vannak kivételek. De lehet, hogy azoknak a fiúknak a tesztoszteron szintjükkel van baj, vagy csak két hete vannak a barátnőjükkel :)
210. asdfghqwertz (válaszként erre: 209. - Csilla80)
2009. júl. 1. 16:27
Lehet, hogy ott nem csak testi dolgokkal voltak gondok nem?
209. csilla80 (válaszként erre: 203. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 15:23

Sziasztok!


Na ezzel azert en sem ertek egyet,nem egy hazaspart ismerek,ahol az UR a varaszat utan a predaval elte tovabb az eletet...

208. o.andi
2009. júl. 1. 15:18
nem vagy egyedül..néha én sem
207. féknyom (válaszként erre: 203. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 15:09

Üdv!

Magyarul engedje meg a csaj, hogy ha kedved tartja, menj félre, hisz pasi vagy, vadászösztön stb...aztán mint a pap ahogy jön ki a templomból(mintha mise történt volna), hazasétálj a biztonságba... Ez nem semmi hallod...:)

206. Müller Kata (válaszként erre: 205. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 14:51

Hát, ez tényleg gáz. Tudom, hogy már megtettétek, de csak kéne még erről beszélgetni.

Gondolom ő sem akarja, hogy megint más után nézz.

205. asdfghqwertz (válaszként erre: 204. - Müller Kata)
2009. júl. 1. 14:36
Szerintem mindenkit zavar, ha a párja nem élvezi annyira... Tökmindegy, mit csinálok akkor sem. Mondjuk ez itt egy kissebb ellentmondás. Hiszen akkor miért akarja annyira. Valószínűleg csak azért, mert így kissebb kockázatát látja, hogy megcsalom, vagy jobban nőnek érzi magát, vagy mittudomén. Ezerféle képpen kifejezem a szeretetemet, sőt jó csajnak is látom (mások is :)). De szexuálisan nem vágyakozom iránta. Ez a probléma.
2009. júl. 1. 14:29

Le kell cserélni a fogamzásgátlót. Vicces, hogy az az a bogyó, amivel nyugodtan lehetne szexelni, elveszi a kedvet a szextől. Bár lehet, hogy így véd? :)

Na, de nem akarok vicceskedni.

Téged az zavar, hogy ő nem kívánja/élvezi annyira?

203. asdfghqwertz (válaszként erre: 199. - Müller Kata)
2009. júl. 1. 14:28
A vadászattal kapcsolatos gondolataidat, csak annyival egészíteném ki: kár, hogy neveltetésünk, illetve társadalmunk nyomására csak úgy jó egy kapcsolat, ha az monogám. Ha a férfiak szabadon "vadászhatnának" akkor is kitartanának amelett a nő mellett akit szeretnek, aki az otthonuk, aki mellett biztonságban érzik magukat... A másik kérdésedre válasz az előző hozzászólásaban.
2009. júl. 1. 14:08
Nos, az utóbbi 2-3 hónapban, kb. 2 hetente egyszer-kétszer. De azt is úgy, mintha házifeladatot teljesítenék. Ami a szerepjátékokat és hasonlókat illeti: még nem próbáltuk. De nyitottak vagyunk mindketten bármire. Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy nem arról van szó, hogy elfojtott perverzióim lennének. Beszélgettünk már a problémáról. Valószínűleg két hatás együtt jelentkezik. Az egyik, hogy a fogamzásgátlóra hivatkozva nem élvezi annyira. Az érem másik oldala pedig én vagyok: egész egyszerűen ez annyira zavar, hogy nem is teljesítek úgy, ahogy az elvárható lenne. Megjátszeni nem fogom magam, pontosabban nem tudnám.
201. Müller Kata (válaszként erre: 200. - Jérce-forma)
2009. júl. 1. 14:00
Az tuti, hogy a megoldáshoz mindkettőtökre szükség lesz, ha még akartok valamit egymástól.
200. jérce-forma (válaszként erre: 198. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 13:53
Akkor magyarázd ezt el neki is. Legyetek változatosak (szerepjáték, segédeszközök?), és feltétlenül mondd el neki, hogy téged végtelenül lelomboz, hogy nem látod rajta, hogy élvezné. Kérdezd meg miért lehet ez? Van-e valami vágya, amit teljesíthetnél? Beszélgessetek sokat, ne szégyelljétek ezt a problémát, ha nem beszéltek róla mindig ott lesz egy nehéz kőként.
199. Müller Kata (válaszként erre: 198. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 13:50

Nem hiszem, hogy ez csak az elkényelmesedésen múlna.

Lehet, hogy furcsa nő létemre ilyet írni, de szerintem a férfiak alpjáraton nem monogámiára vannak teremtve, persze tisztelet a kivételnek.

Vadásznotok kell, az tartja életben a tüzet. Hogy ezt megtalálod otthon vagy sem, az már más kérdés.

Ami biztos, fel kell tudni kelteni egymás érdeklődését még több év után is. és ez férfira, nőre is vonatkozik.

Milyen gyakran szexeltek?

(Nem vájkálni akarok az életetekben)

198. asdfghqwertz (válaszként erre: 197. - Müller Kata)
2009. júl. 1. 13:39
Sehogy. Azért írom ilyen nyersen ezt a választ, mert magam sem tudom, hogy hogyan lehetne ezt a problémát megoldani. Ezért menekültem más lányokhoz. Mert ez egyszerűbb volt és izgalmasabb is. Talán nem merem bevallani magamnak (és neki), hogy a szex számomra a vadászatot és a kalandot jelenti... Rá pedig már nem kell "vadászni"... Lehet, hogy nagyon elkényelmesedtem?
197. Müller Kata (válaszként erre: 196. - Asdfghqwertz)
2009. júl. 1. 13:26
Vele hogy próbáltad megoldani a problémát?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook