Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van vicces sztorid? Ide vele ! :D fórum

Van vicces sztorid? Ide vele ! :D (beszélgetős fórum)

30. Sammel
2010. febr. 12. 14:42
de üres a fórum :(
29. Sammel
2010. febr. 6. 18:44
::D
2010. jan. 19. 19:06

Gyermekem 4 éves volt, amikor feltette a szokásos születéssel kapcsolatos kérdéseket. Ki kinek a hasában volt...

Én a te hasadban voltam anya? Igen...

és apa a villányi mama hasában volt ?

igen kisfiam..

akkor minek jött ide?

27. eddit (válaszként erre: 16. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 13. 21:52
Ez valami tündéri sztori, nem is tudom, mikor olvastam hasonlót....♥
26. Sammel (válaszként erre: 25. - Monizsofi1982)
2010. jan. 6. 21:56
húúú ha azt látta valaki xDDDDD
2010. jan. 6. 21:54
Épp ma történt:sétáltattam a kutyám,és úgy megijedt egy másik kutyától,hogy hazafutott.Úgy sprintelt,mint Forret Gump. Persze sajnáltam szegényt.Érdekes,mert a nagyobb kutyáknak mindig neki akar menni,de most szegényemet nem tudom mi lelte...
24. Sammel (válaszként erre: 23. - Bucóka20)
2010. jan. 6. 21:37
:P
2010. jan. 6. 20:57
Akkor en mit szoljak?:o nekem nem volt ciki. :D hol mar?!:)
22. Sammel
2010. jan. 6. 19:09
persze de azért mégis :DDDDD
21. katus3
2010. jan. 6. 18:31
Szia! Gondolod nekem is ilyen vicces volt akkor? :-P Égtem mint a rongy.
20. Sammel
2010. jan. 6. 16:32
tök jók xD főleg amit Bucóka20 és Katus3 írt :D
19. katus3 (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2010. jan. 5. 20:02
Sziasztok! Ez ismerős.:-) Májusban kezdtem vezetni,és nyáron elindultam tankolni. Nem kellett volna. Mikor kiszálltam a kocsiból,már sejtettem,hogy nem fog a cső odaérni. Nem baj,azért megpróbáltam. A pisztoly épp hogy csak odaért,én pedig megpróbáltam.Mondanom sem kell,mind melléfolyt. Előrébbálltam,újra próbáltam,de hát ugye nem jött semmi. Szégyenszemre be kellett mennem a shopba és kifizetni 30 forintot. A csaj lesett rám,hogy mit művelek. Végül sikerült,de a kezem bűzölgött a benzintől,így kellett bemennem a Tescoba.
2010. jan. 5. 19:29

Az öcsém és köztem 13 év korkülönbség van, így általános iskolában sokat tanultam vele. Bioszt tanultunk, a kérdés az volt, hogy mik a mezei nyúl természetes ellenségei.

Az öcsém nagyon gondolkodik, majd kinyögi, hogy a róka. Újabb hosszas gondolkodás után jön még az a válasz, hogy a kutya.

Gondoltam segítek neki és a mutató ujjammal elkezdtem felfelé mutogatni, hátha eszébe jut, hogy a ragadozó madarak is ide tartoznak. Erre az öcsém hatalmas szemekkel rám néz és csodálkozva kérdi, mintha én lennék a hülye: JÉZUS????

2010. jan. 5. 19:27

velem rengeteg ilyen story történt/történik.

egy pl: VIP utasok utaztak külföldre, és kikisértem őket egészen a gépig VIP busszal.Mielőtt kiszálltunk a buszból a sofőr mondta h sajnos nem tud vissza vinni a Terminálhoz, és jön majd a Combusz v Cobusz ő visz vissza (nem értettem rendesen a nevet)Leszálltam a buszról, egyből oda rohan hozzám egy pasi,és megkérdeztem tőle:

-Szia! Te vagy a Combusz v Cóbusz?Mert ő fog vissza vinni...

A pasi elég érdekesen nézett rám és válaszolt

-Az Cóbusz, és azt a buszt hivják úgy ami az embereket szállitja a gépekhez...:D

2010. jan. 5. 19:23
A kislányom szerint őt a gyárban jól összevarrták, a fogát is jól odaragasztották, mert ha ezt nem tették volna meg, akkor tiszta vér lenne mindene és ezután rakták a pocakomba. Egyébként meg ha meghal, akkor be kell mennem a boltba venni egy másik Abigélt, mert őt is így vettem, ott volt a joghurtok mellett a polcon!
15. frutty (válaszként erre: 9. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 5. 18:42
ez tetszik....
14. Sammel
2010. jan. 5. 18:37
senki többet ? először ? másodszor ? .......:)
13. Sammel (válaszként erre: 9. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 5. 18:05
aranyos lehetett :)
12. Sammel (válaszként erre: 8. - 04d410066e)
2010. jan. 5. 18:03
:)
11. Humor Helga (válaszként erre: 8. - 04d410066e)
2010. jan. 5. 18:03
:DDD hehe
10. Sammel (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2010. jan. 5. 18:02
ez tök jó :DDDDD
2010. jan. 5. 17:14

Egy 4,5 éves gyerek eszmefuttatása!


-Anya, ha meggyógyulsz, akkor lóbálsz majd a kosárral?

-Abikám, én már nem bírom el a popód.

-Ja, vagy akkorra megterhesülsz?

-Mit csinálok?

- Tudod, nagy magvak vannak bennünk és ha azok gyerekké alakulnak, akkor megterhesülünk!

2010. jan. 5. 16:41

A hugom (szegény egyetemista hölgyemény) bliccelt a BKV-n. Ez nyáron történt, nagy hőségben, amit azért fontos megemlíteni, mert ezen időjárás miatt a szép (és vékony) hugom hatalmas kebleit csak egy aprócska top, hosszú combjait meg egy miniszoknya takarta. Éppen hazafelé tartott az egyetemről a villamossal, ezért a keze teljesen tele volt mindenféle jegyzetekkel. Az ellenőrök pedig megjelentek. Jegyeket, bérleteket! harsant fel. A hugom teljesen kétségbe esett, és elhatározta, hogy a következő megállónál leugrik, megszökik, elfut, menekül. Már majdnem a megállónál voltak, a hugom teljes készültségben, mikor a stressztől mozgáskoordinációs zavarai lettek, és valahogyan kihullottak a jegyzetek a kezéből, papírlapok, amik szanaszét szórodtak. Mivel eközben már megállt a villamos, a megállóba is hullottak a rendkívül fontos tanuláshoz nélkülözhetetlen jegyzetek. A (férfi) BKV ellenőrök meglátták a (miniszoknyában és aprócska topban) kétségbeesetten a papírjai után kapkodó és hajolgató (!) tesómat, tipikus férfias sokkot kaptak tőle, összeszedték helyette a papírjait, megdícsérték, hogy milyen csinos, és a BKV-bérletét pedig teljesen elfelejtették elkérni. :D

Lehet, hogy nyáron én is bliccelni fogok??? :D

2010. jan. 5. 15:55

Tegnap történt, hogy apummal elmentünk a könyvelőjéhez, út közbe mondta, hogy tankolni kellene majd, mert nem lesz elég az útra a benzin. De mivel neki kiment pár napja a válla, így nekem kellene megtankolnom. Mondom jólvan, nagy baj nem történhet. Elértünk egy benzínkútig, mondta h na! most akkor Én jövök. Tankoljam tele, majd kattani fog, amikor már nem fér bele. (Gondoltam magamba gyerekjáték):)) Végeztem, kivettem azt a pisztolyszerűséget, és azt hittem már nem fog belőle jönni (szinte bele se gondoltam), de meghúztam a ravaszt. . a benzin fröcsögött a kocsira a kocsiról meg csapódott vissza rám. Tetőtől talpig úsztam a benzínbe (azt hittem ott süllyedek el szégyenembe), ráadásul be kellett mennem a kútnak a wc-jébe megmosakodni, mert azt hittem elájulok a szagtól, mindenki nézett, mosolygott. . . egy rakás szerencsétlenségnek éreztem magam. :DS (tudni kell h nincs jogsim:D, most csinálom éppen)


Nem tegnap történt,hanem már jó 3-4 hónapja,de mai napig elég cikis még belegondolni is:D

2010. jan. 5. 15:46
oks persze :)
2010. jan. 5. 15:42
Van még pár ilyen, csak most rohanok az oviba, ha érdekel, később leírom. :-)
2010. jan. 5. 15:40
xDDD ezt meg néztem volna :D
2010. jan. 5. 15:35
A 4,5 éves kislányom majdnem megfulladt a palacsintától. Rászóltam, hogy rágja meg jól! Válasza: Jó anya, de tudod jött egy nagy adag nyál és a fogammal nem tudtam félrecsatolni, így ez történt! :-)
2010. jan. 5. 15:34
nah senkíííí ???:D
2010. jan. 5. 15:31
Várom :P

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook