Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szinte a rosszullét kerülget, úgy görcsöl a bal petefészkem, és fáj a hasam alja! Mi lehet ez? Lehet felfázás? fórum

Szinte a rosszullét kerülget, úgy görcsöl a bal petefészkem, és fáj a hasam alja! Mi lehet ez? Lehet felfázás? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 5. 14:12

Nem tudom, hogy mennyire lehetnek mások a tünetek, de leírom az én tapasztalataimat a felfázásommal kapcsolatban. "Kétféle" hólyaghuruton estem át:

- az egyiknél olyan fájdalmaim voltak, hogy mozdulni sem bírtam és sírtam a fájdalomtól, ami akkora volt, hogy pontosan nem is tudtam megmondani, hogy mi fáj (fájt az alhasamnál, a húgyhólyagom, lenn a gátrészem egésze...), de a petefészkem nem fájt. Viszont gyakorlatilag vért pisiltem iszonyú fájdalom közepette :(. Az ügyeletre kellett bemennem rögtön, méregerős antibiotikumot és fájdalomcsillapítót kaptam.

- a másik nem volt ilyen fájdalmas, csak a pisilés nem volt túl jó. Amúgy semmi alhasi fájdalom. Ezt azt hittem meg tudom gyógyítani mindenféle otthoni, természetes módszerrel (gyógytea, szirup, homeopatikus szerek). De nem múlt el nagyon sokáig, úgyhogy ez is antibiotikumos kezeléssel ért véget, most kell mennem majd vizsgálatra, hogy elpusztultak-e a bacik...

Szóval ha nagyon rosszul vagy én azt javaslom, menj mindenképpen el orvoshoz. Remélem tudtam segíteni.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Giga455)
2010. jan. 5. 13:54
:)))
4. giga455 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2010. jan. 5. 13:45
de egyre gondoltunk :))))))
2010. jan. 5. 13:44

sok minden lehet!

ciszta, petefészek gyulladás, peteérés, felfázás... ha nem múlik, menj el nőgyógyászhoz, nehogy baj legyen.

2010. jan. 5. 13:44
Lehet sokminden. Petefészek gyulladás, méhenkívüli terhesség, ciszta stb.
2010. jan. 5. 13:41
Szinte a rosszullét kerülget, úgy görcsöl a bal petefészkem, és fáj a hasam alja! Mi lehet ez? Lehet felfázás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook