Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt indul!!! fórum

Babaprojekt indul!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2019. okt. 6. 22:25
Sziasztok. Utolsó menstruációm első napja szeptember 12 volt. Ovulációm szeptember 26an.mi a párommal szeptember 27rn voltunk együtt vedekezes nélkül. Az ezt követő 2 napban barnas folyasom volt. Ami elmúlt. Az együttlet utáni 6.napon erős derékfájás lom volt s mindent kiahnytam. Voltunk ügyeleten. Vették vert. Vizeletet nézték. Semmi fertőzésre gyulladásra utaló jel nem volt. Méhem mérsékelten nagyobb. Másnapra csökkent a fájdalom. De a hasam fura. Olyan teltsegerzetem van. Van amikor görcsöl folyamatosan pisilni járok. Ami nem csíp persze. Ma már szédülök s hanyingerem is van. Lehet beagyazodas? Köszi szépen
5505. Hangucita (válaszként erre: 5504. - Magicmag25)
2010. dec. 11. 21:30

Aztamindenit de elropult az ido!! En meg kicsit eltunok es erre jovok vissza hogy mar mindjart itt a baba?

Annyira izgulok!

Kinek lehet gratulalni es kinek lehet meg szep es gyors szulest kivanni? :)


Magicmag de jo teged is ujra latni!!!

5504. magicmag25 (válaszként erre: 5503. - Hnora)
2010. nov. 12. 19:46
Nah...mar azt hittem babazol nagyban...!Mindjart irok neked rivit...:D
5503. hnora (válaszként erre: 5502. - Magicmag25)
2010. nov. 12. 17:36
még nem... de már napok-órák kérdése... a doki szerint :)
2010. nov. 12. 01:23
A Nori tuti megszult....valaki, adjatok hirt!
5501. magicmag25 (válaszként erre: 5500. - Hnora)
2010. nov. 6. 22:55
Most ertem vissza, zuhogott az eso,veszek egy forro fursot,nehogy megfazzak.Koszi,hogy biztatsz,jelentkezek majd,emg olvaslak benneteket,ha nem si mindig...Jo ejt neked!
5500. hnora (válaszként erre: 5499. - Magicmag25)
2010. nov. 6. 21:45

örülök, ha segíthetek! és nemhogy nem zavarnak a problémáid, de megtiszteltetés, hogy megosztod velem :)

jó sétát, és fel a fejjel! aztán jelentkezz!

5499. magicmag25 (válaszként erre: 5498. - Hnora)
2010. nov. 6. 21:43

Nos,total igazad van, a korulmenyek ugy hoztak,hogy talalkoznunk kellett, de mondom,mar hetek,sot tobb honapja nem lattam,nem hallottam felole semmit...erre egy hettel ezelott almodtam vele...es utana meg ma ezek az infok amik feljottek...

Igen, vannak jelentkezok,de egyik sem jon be, mert meg mindig az exem akarom...sajnos!:S

Par hete elkezdtem ujra ovatosan edzeni, remelem hamarosan lesz vmi hatasa is. Probalkozom...Na,elmegyek egyet setalni es bocsi,hogy igy radzuditottam mindent...Minden jot neked!

5498. hnora (válaszként erre: 5497. - Magicmag25)
2010. nov. 6. 21:35

az én aranyszabályom, hogy egy kapcsolat vége után legalább egy év kell, mire meg lehet kockáztatni a barátságot. Ha egyáltalán meg lehet... a legtöbb esetben max. egy normális haveri kapcsolat lehet belőle, főleg, ha komoly volt a viszony. lehet jobb lenne most egy ideig hanyagolnod őt, és felejteni, kitörölni a mindennapjaidból, a gondolataidból...

mi van a sulival? megkezdődött?

ilyenekre meg ne is gondolj, hogy senkinek nem kellesz: nem épp te írtad, hogy lennének jelentkezők, csak neked nem kellenek??? komolyan: fel a fejjel leányzó, és csak előre nézz! sajnálom, hogy nem tudsz tornázni, az mindig jót tett a lelkiállapotodnak!

5497. magicmag25 (válaszként erre: 5496. - Hnora)
2010. nov. 6. 21:20

Tudod,naivan azt gondoltam,hogy lehetunk baratok es akartam is,hogy mukodjon.mivel hirtelen jo kapcsolatom lett a testverevel,sokat megfordultamnaluk,szulinapi bulikon talalkoztunk is,olyankor mindi gfelhivott,hogy eljohet-e,nem fog e zavarni,akarmikor ez volt mindig meggyozodott arrol,hogy mas pasi meg csak ram se nezzen...aaaaa!Birtokolni akart meg akkor is,egyszer egy nagy alkoholmamorban osszegabalyodtunk,amit mindketten megbantunk.Utana felkoszontottem a szulinapjan,csak egy smst irtam,abbol is veszekedes lett,de ugy,hogy meg a tesojat is leuvoltotte...,meg,hogy mindent en rontottam el,mert nem szerettem igazan,magamnak koszonhetek mindent...ezt vagta a fejemhez.

Tudod azon gondolkozom,hogy szerinten en mar csak igy fogok meghalni, senkinek nem kellek es gyerekem sem lesz.Mert az az egy,aki nekem kellene mar nem szeret,lehet nem s szeretett...

Bocsi,teli vok negativ dolgokkal,mar csak egy het es szulsz, biztos szuper lesz es sok boldogsagot!

5496. hnora (válaszként erre: 5494. - Magicmag25)
2010. nov. 6. 21:01

pedig tovább kellene lépned... ha már egyszer cserben hagyott megteszi másodjára is...

tudom, könnyű ezt mondani, de hidd el, jó pár borzalmas kapcsolaton túl vagyok már, voltam néhányszor padlón...

a baba elvesztése szörnyű tragédia, mindannyian rettegünk ettől (én még így szülés előtt egy héttel is), sok erőt kívánok, és drukkolok, hogy amint megtalálod a megfelelő apukát, hamar összejöjjön!

Hogy érted azt, hogy veszekedtetek az exeddel? Tartjátok a kapcsolatot?

5495. magicmag25 (válaszként erre: 5492. - Renibaba25)
2010. nov. 6. 20:52
Igen,nehezen megy,talan azert mert vegig azt ereztem,hogy o az igazi nekem...elkoltoztem,egy kisebb helyre, olcsobb,de eleg hideg sajnos,mar azota parszor meg is faztam.Az edzest hanyagoltam,par hete kezdtem ujra csak,a bokam leserult meg nyaron.
5494. magicmag25 (válaszként erre: 5493. - Hnora)
2010. nov. 6. 20:49

Szia Nora,pasik vannak,akad tobb jelentkezo is,de senkihez nem tudok kotodni,egyszeruen sem fizikalisan,sem erzelmileg sem.Hianyzik az exem nagyon,es azota mar parszor veszekedtunk is....de mar honapok ota csend van.Most az elmult ket hetben erosodtek bennem megint fel az erzelmek,sokat gondoltam ra,erre ma kiderult,hogy allitolag ujra egyedul van.De mar meg is keresett az egyik ismerkedos websiteon...nem irt semmit,csak ramkeresett.Az edzest egy bokaserules miatt abahagytam,suliba jarok,dolgozom,a cukrom hol jo,hol nem,foleg attol fugg,mennyire stresszelek,mert ha stresszelek,keptelen vok tartani a dietat,zabalok folyton.

A babyrol annyit,hogy nagyon szomoru vagyok,ha gyerekruhat latok egy uzletben,sirhatnekom tamad...eleg gaz...

5493. hnora (válaszként erre: 5491. - Magicmag25)
2010. nov. 6. 20:42

szia!


nem is tudtam, hogy vetélésed volt! Ne légy szomorú miatta, az a baba nem akart hozzád költözni, de majd a következő!!!

Hogy állsz a cukroddal? és a gym? Nincsenek új pasik a láthatáron, hogy még mindig az exeden jár az agyad? Mesélj, kíváncsi vagyok, mi történt veled!!!

5492. renibaba25 (válaszként erre: 5491. - Magicmag25)
2010. nov. 6. 20:27
nagyon sajnálom:(, utoljára mikor ide irtál, ha jól emlékszem épp költöztél, és keményen edzettél, sajnálom hogy még az exeden agyalsz, látom nehezen megy a felejtés:(
5491. magicmag25 (válaszként erre: 5490. - Renibaba25)
2010. nov. 6. 20:19
A hormonjaim okesak voltak,a cukrom nem jo.Abbahagytam a bogyot es kesett csomot es mikor vegleg vege lett az exemmel, utana kiderult,hogy amit en mensinek veltem tul.keppen veteles volt es az ugyeleten kotottem ki.De semmi mas baj nem volt csak az,hogy elveszitettem, ha nem fajt vna annyira,talan el sem mentem vna dokihoz,meg sem tudtam vna,hogy terhes voltam. Szarul vok,depresszios,es nagyon sok mindent vallaltam fel magamra,most meg itt roskadozom a terhek alatt,suli,munka,gyakorlat, minden egyszerre...s meg mindig az exem utan bogok, tok szar.
5490. renibaba25 (válaszként erre: 5489. - Magicmag25)
2010. nov. 6. 20:02
szia Magicmag..emélksyem rád, de akkor valami kiesett a syakitás, és hormonprobléma ay megvan de vetélésre én nem emléksyem, bicsi, mi történt, azóta hogy vagy?
2010. nov. 6. 19:35

Sziasztok,nem tudom,meg nehanyan emlekeznek ram...a parom elhagyott, utana nem sokkal kiderult, hogy eppen vetelesem volt....korhazban is voltam par napot...a lenyeg,hogy azota is ki vagyok borulva, mert elhagyott,mert elveszitettem a kisbabam, mert total kaosz lett azota az eletem...es csak kinlodok itt...

Mindannyiotoknak sok szerencset a babavarassal.

Csak szerettem vna ezt megosztani veletek.

2010. nov. 2. 12:56
Sziasztok! Új vagyok itt, és szeretnék csatlakozni a fórumhoz. Én 26 éves vagyok, a férjem 28. Szeptember óta próbálozunk, eddig sajnos sikertelenül, de minden hónap egy újabb remény. Ki emnnyi idő után esett teherbe? Mikortól jelentkeznek az első tünetek? Nov. 11-én lenne a nem várt menszeszem, de napok óta szurkál a hasam, olyan mintha megjönne érzés. Szerintem kicsit túlságosan figyelem magam. :-(
5487. Monna02 (válaszként erre: 5478. - Judit8103)
2010. okt. 29. 21:26
Szívből gratulálok! :-) Vigyázz magatokra! Orvosnál voltál már?
5486. Manóka80
2010. okt. 28. 11:33

Nem fogom,mert van idő bőven.

Bár titkon remélem,hogy megint hamar teherbe esek.Az első gyerek a 2.hónapba fogant.

5485. aida22
2010. okt. 28. 11:29

sok szerencsét mindenkinek:))

és ne add fel ha nem sikerül majd fog:))

5484. Manóka80
2010. okt. 28. 11:23

Sziasztok!


Végre eljött az idő!Babaprojekt indul!

Kíváncsi vagyok sikerül-e ebbe a hónapba teherbe esnem.

5483. 86c00864ff (válaszként erre: 5482. - Aida22)
2010. okt. 28. 07:32
Sok sikert kívánok a babához. De félek, hogy nekünk most sem jött össze. A tüneteim elmúltak, egyedül a barnázás maradt meg. Nem értem mi lehet a baj, de szerintem ez a menstruációm előjele most.
5482. aida22
2010. okt. 27. 18:33
hát akkor mégegyszer sok sikert:DDnekünk az elsö lesz:))
5481. 86c00864ff (válaszként erre: 5478. - Judit8103)
2010. okt. 27. 17:20
Gratulálok!
5480. 86c00864ff (válaszként erre: 5476. - Aida22)
2010. okt. 27. 17:19
július óta, de nem tudatosan, csak úgy vagyunk vele, hogyha sikerül, akkor sikerül, ha nem akkor se esünk kétségbe. Végül is még ráérünk, semmi sem sürget. Már van egy három éves kisfiúnk. Most érzem először, hogy talán babát várok.
5479. renibaba25 (válaszként erre: 5478. - Judit8103)
2010. okt. 27. 16:44

judit nagyon gratulálok:)

milyen jó hir, ma egyébként több ilyen hirt is kaptam, .. szóval ez egy ilyen jó nap...hogy érzed magad? rosszúllét valami?

5478. judit8103 (válaszként erre: 5468. - Monna02)
2010. okt. 27. 16:08

szia

pozitívat teszteltem!!!!!!!!4

2010. okt. 27. 16:05

ja amúgy nekem babás tünet csak annyi volt, hogy kb peteéréstől mensi várható idejéig nagyon fájtak a melleim, de annyira hogy hason aludni nem is tudtam...

tényleg mióta próbálkoztok? első baba lesz?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook