Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antisudoricum:) fórum

Antisudoricum:) (beszélgetős fórum)


2010. jan. 5. 22:41

Én pár hete próbáltam ki, talán még itt a hoxán olvastam róla. Mit mondjak, nekem első alkalom után már bevált, viszont igaz, h ha nincs izzadás,a méreganyagok felhalmozódnak, nem tudnak távozni, és abból baj lehet később..

Azt pedig valljuk be, minden ember izzad, ki kevésbé, ki jobban, de mindegyik ugyanolyan zavaró.

2010. jan. 5. 16:47

Én is használom,és e nélkül nem lennék meg!!!

És Ibolya-jázminnak nagyon is igaza van...ezt csak az érti meg,aki erősen izzadós...sztem csodaszer...:)

2010. jan. 5. 14:27
Ami még bejött, régebben használtam, az Avonnak volt egy 24 órás illatmentes golyós deo-ja.
13. genlips (válaszként erre: 12. - Ibolya-jazmin)
2010. jan. 5. 13:20

én is egyetértek, hogy kellemetlen dolog, de messze nem olyan ciki, ha az szagos is. vannak alumínium és méregmentes dezodorok ergo rákkeltő hatás nélküliek, a fontos, hogy ne legyen benne alumíniumszármazék, de azt kiemelném, hogy ezek nem eltömítik a pórusokat és "24 órát izzadást" gátol(!)nak, hanem a szagokat semlegesítik


tény, mérgező dolgok vesznek körül, de miért ne csökkentenénk saját magunk a kockázatokat?

2010. jan. 5. 13:00

most ugy vagyok vele, hogy megprobalom ezt a szert, semmikepp se hosszutavon, csak h legyen egy kis onbizalmam, mert sztem inkabb pszihes alapon van ez nekem, es elegge izgo-mozgo vagyok...


sztem aki az izzadastol szenved, egyetert azzal, hogy eleg kellemetlen dolog:(

azert mindenki tnacsat ertekelem, egyarant fontos figyelnunk a pro es contra ervekre is

amugy az osszes deoban is van rakkelto hatas, de ezeket meg nem ktattak ki elgge, kulonben nem arusithatnanak ilyesmit, es foleg nem gyogyszertarakban


amugy annyi mergezo dolgot megeszunk-iszunk, es nem is sejtsuk:(

11. genlips (válaszként erre: 10. - Ibolya-jazmin)
2010. jan. 5. 12:50

igen, gondolom, hogy nem egyszerű izzadásról van szó. egyik barátnőm is mindennel próbálja eldugítani (sajnos!!!) a hónaljpórusait emiatt. de ez így akkor sincs rendjén, mert hol méregteleníti ki a szervezeted azt, amit te a hónaljadnál nem engedsz?

nem elégednél meg a szagtalan izzadással csak + a régi mintás felsőiddel? mert pont azzal, hogy kened magadra az ilyen izzadásgátlókat, pont azzal juttatsz be olyan anyagokat, amiket normális esetben kiizadna a tested, csak te ráraksz még egy kis kencét, hogy mégse izzadja ki.

szaunázást próbáltad már? nem mondom, hogy megoldja a problémádat teljesen, inkább csak a mozaik része lehet, de sokat segít a bőröd méregtelenítésében + ha eleve nem juttatsz bele méreganyagokat

10. ibolya-jazmin (válaszként erre: 4. - Genlips)
2010. jan. 5. 12:28

hat tudod, szerintem te nem ugy izzadsz, mint en:)


nekem egesz nap tenyernyi folt van mindket honaljamones az nagyon csunya, es ez telen is igy van

egyedul ejjel nem izzadok

naponta 2* furdok es megvettem minden deot, meg kristalyt is vettem, de semmi nem hasznalt


amugy nem akarom minden nap hasznalni, majd kitapasztalom, h hany napig hat, es ha otthon vagyok, akkor nem kenem be:)

2010. jan. 5. 12:24

Szerintem hasonló összetételű.

Exodor: Aqua, Aluminiumchloryhydrata, Sodium borata, CL 16255.

Antisudorica: aluminii chloridum (alumínium-klorid)-ot tartalmaz. Segédanyag: tisztított víz, izopropil-alkohol).

Lényegében ugyanaz, de sokáig nem lehetett kapni a gyógyszertári változatot. Az Exodor kevésbé pacsmagolós most már.

8. g1977g (válaszként erre: 6. - Fanatic)
2010. jan. 5. 12:01
Az Exodor meg a gyógyszertári Antisudorica, az két különböző szer, nem?
7. Cand Ida (válaszként erre: 1. - Ibolya-jazmin)
2010. jan. 5. 11:58
Nagyon jó kis szer, én már 25 éve ismerem. Nem egy mai darab, de hatásos :)
6. Fanatic (válaszként erre: 1. - Ibolya-jazmin)
2010. jan. 5. 11:57
Én évek óta használom, Exodor néven fut, most már pumpás változatban kapható illatszerboltokban. 2-3 naponta. Ha nagyon sűrűn, akkor tényleg csíp.
5. g1977g (válaszként erre: 1. - Ibolya-jazmin)
2010. jan. 5. 11:55
én is nagyon izzadós vagyok, és nekem sajnos ez sem használt.
2010. jan. 5. 11:51
izzadni márpedig kell! ez a méregtelenítés egyik formája! ha ezt megakadályozod, eltömíted a pórusaidat természetidegen anyagokkal és az izzadás "bennmarad". ha egyáltalán nem izzadnánk, az hosszú távon halálhoz vezetne! ha 24 órát nem izzadsz (ahogy a reklámok mondják), akkor mikor fogsz, a 25. órában???
3. 655201810e (válaszként erre: 1. - Ibolya-jazmin)
2010. jan. 5. 11:49
csak módjával, az alumínium sók amit ez is tartalmaz rákot okozhatnak...
2010. jan. 5. 11:48
Csak óvatosan vele,mert nagyon kicsípi a bőrt,ha gyakran és nagy mennyiségben használod.De egyébként tényleg nagyon jó.
2010. jan. 5. 11:33

nem gozok csodalkozni, hogy ez a szer milyen hatasos izzadas ellen:)

tegnap este hasznaltam elosszor, es ma meg semmit sem izzadtam, maskor meg ilyenkor mar tenyerni folt van a bluzomon

az elmult 10 evben csak mintas es fekete pulcsit tudtam hordani, de ha minden igaz, matol minden megvaltozik:)


vkinek van meg tapasztalata erol a szerrol?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook