Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botox tapasztalatok fórum

Botox tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. jan. 20. 17:59

Sziasztok,Azzalure botoxal van valakinek valami tapasztalata?


Ma kaptam glabellába,doktornőm szerint ez annak a cégnek a terméke amelyik a Dysportot gyartja,de az nem lett Németországban jóváhagyva a jövőben és ez lesz helyette.

Magyarországon használja valamelyik doki?

389. semleges (válaszként erre: 388. - Semleges)
2020. jan. 18. 08:24
Ja és csak fél ampulla volt és nem ott és nem az csinálta aki neked.
388. semleges (válaszként erre: 382. - Susu3)
2020. jan. 18. 08:20

Ennyire nem volt durva, tulajdonképpen én észre sem vettem a férjem mondta, mintha ott lenne egy dudor. De nem volt zavaró. Kétszer botoxoltattam, többet nem fogok, nem kell, nincs rá szükségem. Úgy vagyok vele, kipróbáltam. Tudni kell szépen "megöregedni", a ráncaim az enyémek és szépek:) De ehhez kellett 6-8 év, hogy így gondoljam:)

Szóval nyugi el fog múlni és újra az leszel aki voltál.

387. Aimée2003 (válaszként erre: 383. - Susu3)
2020. jan. 17. 15:37
Sztem ugyanannál a dokinál voltunk, nekem 1,5-2 hónapra tette tönkre az életem. De a botox-szal kapcsolatban a jó hír, ami a rossz: teljesen kimegy egy idő után. Javaslom a sok szaunát, sok vizet, edzést, és ennyire azért sztem ne parázz rá (bocsi), egy rosszul sikerült botox sem tudja elrontani az arcod örökre, semmi maradandó nyoma nem lesz fél év után. Én csak tudom. Ajánlunk itt a fórumon sok jó dokit, legközelebb válassz közülük, inkább kérj kis mennyiséget (a trendi neve most: babybotox :) ) vagy ha ennyire tartasz a dologtól, ne botoxoltass többet.
386. peonia53 (válaszként erre: 383. - Susu3)
2020. jan. 16. 22:32

Igen jönnek apró-cseprő bajok. Pl. Én estembe, csontritkulás. Igaz ez nem fáj lótok-futok.

Ami zavaróbb idő létemre felfázásos tünetek, erre keresem most a megoldást szépítkezés mellett.

+ hogy ne essek túlzásokba, lekötöm magam.

Régi hobbimmal goblen varrás, majd jött kézműves szappan készítés. Tavaly elkezdtem kovászos kenyeret süni + fermentált zöldségeket készíteni.

+ 4 unoka



.j hobbikkal

385. peonia53 (válaszként erre: 383. - Susu3)
2020. jan. 16. 22:26

Én 67 éves vagyok, nem szabad feladni. Csak óvatosan.

Én Renánata után, mindig alkalomnál mondtam BB-nek kis adagot Kérek.

384. peonia53 (válaszként erre: 379. - Susu3)
2020. jan. 16. 22:21

Szerintem is nyugi. Kicsit várjál utána kezdheted újra. Renátától ne menjen el a kedved attól, hogy én is így jártam. BB. -vel nagyon elégedett voltam, lehet adok egy esélyt????

Nekem is volt dudor a két szemem között 1 x kaptam oda hialuront. Na az kicsit dudorodott + fáj sokáig ha mosakodtam. Nem pánikoltam.

383. Susu3 (válaszként erre: 380. - Vikinca)
2020. jan. 16. 20:42

Az a doki akinel voltam, az pont az a hentes fajta, akinek fingja sincs, h hova szurkal... Persze h nem csinalt rola papirt, dehat en minden fontos infot itt tudtam meg es utolag persze, ezert mondom,h fokent en vagyok a hibas, de az önostorozással nem megyek semmire. Csak magam hibaztatom ebben a sztoriban😩😫

Ha vissza mennek hozza es még mondana is valamit, h hova milyen adag kerult ezek utan hogy higgyek neki es ha felajanlja h szur ujat mit mondjak?????? Kosz, inkabb ne. Akkor miert jott vissza?


Szoval ez padhelyzet es meg több, mint 7 het van a 4. honapig.... es meg majus lesz a vegeig....addig megorulok....


Szoval en is egyetertek veletek, h meg rizikosabb ujat szuratni, mint megvarni, h minden kimenjen es valahogy kompenzalni probaljanak az izmaim. Probalom abbol a perspektivabol nezni magam, h mi lesz majd mire 10-20 evvel idosebb leszek, addigra biztos teljesen atalakul majd a homlokom es az arcom es mar biztos eltorpul majd ez a sztori is es a nyomai is, hisz akkor mar es most is az egeszseg sokkal fontosabb lesz, mint a szepseg es a rancok. Csak ezzel tudom magam vigasztalni: inkabb egy eros ranc, mint egy daganat, v szivroham....

382. Susu3 (válaszként erre: 381. - Semleges)
2020. jan. 16. 19:32

Hat pont az a baj, h minden infom meg van hozza, h ez nem fog elmulni, sot a bajom pont az, h ahogy megy ki a botox annal erosebb az uj ranc...


Valakinek volt mar ilyen es el is mult????????

381. semleges (válaszként erre: 373. - Susu3)
2020. jan. 16. 19:07
El fog múlni, de többet ne botoxoltas.
380. Vikinca (válaszként erre: 379. - Susu3)
2020. jan. 16. 18:58
Nyugi!!!!!szerintem kicsit probalj meg megynyugodni,és nem ragörcsölni.Ez most így sikerult,visszacsinálni sajnos nem lehet😔en tényleg nem szúratnám újra,magvarnam,hogy teljesen el múljon a hatasa,biztos kedvezően fog alakulni,ahogy megy ki.....van valami papirod,hogy mit szúrt a doki?mert másik orvos tuti kérné,hogy felelősséggel tudjon segiteni.
379. Susu3 (válaszként erre: 378. - Susu3)
2020. jan. 16. 18:26

Úgy tudom, ha már betörik a bőr és látható vonal van ott, az már olyan mély ráncot jelent, amit egy újabb botox se tud kijavítani....


Mérges, döhös, tehetetlen, kiszolgáltatott, szomorú, bánatos és minden negatív érzelemmel vagyok, legfőképp magamra vagyok mérges, h miért nem rohantam azonnal egy dokihoz, mikor láttam, h eldeformálódott a fejem... mondjuk pont karácsony volt, meg akkor még nem olvastam ezt a fórumot....


Most kihez rohanjak és érdemes e egy dokival rászúratni egy újabb botoxot h ne legyen rosszabb, de lehet utána megint eldeformálódik valahol, aztán mit csinálok?????


Állandóan az egekben van a vérnyomásom, erősen ver a szívem és folyamatos mellkasszorításom van... Pénzért banyává változtattam magam nagyon magasról induló kétoldali haragos ráncom lesz, ennél rosszabbat egy nő a saját külsejével kapcsolatban el se tud képzelni...... segítség....:(:(:(

378. Susu3 (válaszként erre: 377. - Vikinca)
2020. jan. 16. 18:11

Szia,


A leírásodból is látszik, hogy az orrnyeregbe levő pontot kihagyta ezért eldeformálodott ott a fejem karácsonykor, azt hittem el fog múlni, el is múlt, de lett helyette a homlokom közepéről kiinduló bőrbetörés, vagyis egyértelműen ott lesz egy újabb erős haragos ránc, már tisztán látszik. Minden nap egyre erősebb...


Teljes pánikban vagyok, mert a másik oldalon már volt és ott is nagyon erős...

Jesszus hogy fogok kinézni.... mint egy ronda banya két dudorral a szemem között...


Most mit csináljak? Napról napra erősebb a vonal...

377. Vikinca (válaszként erre: 375. - Susu3)
2020. jan. 16. 17:00

Szia,előtte fotóm nincs,de megpróbálom leírni,hogy hova szoktam kapni, általában 6 helyre szúr.

orrnyereg,szemöldök(ahonnan indul,középen),kicsit följebb a homlok (középre),és 2 a közepe felé homlok-egymás mellé...legjobban úgy tudnám leírni-hogy képzelj egy dobókocka 5 pontos oldalát,és azt illeszd úgy hogy az alsó 2 pont legyen a szemöldöködnél,és a többi pont megy följebb(a felső 2 pont kicsit szélesebben),és hatodik az orrnyeregbe.De van,hogy kicsit máshova rakja-megkéri a doki,hogy ráncoljak,és az szerint szúr...szóval nem mindig ugyanoda,mert figyeli az izom mozgását,hogy merre ráncol jobban.

Nyugodj meg az izmok szépen vissza fognak rendeződni-csak idő kell neki.

376. peonia53 (válaszként erre: 375. - Susu3)
2020. jan. 16. 16:15

Első botoxom Dr. Kriston R.

Többet nem mentem hozzá. Előtte voltam jó párszor Erbium yag és más kezelés. Nagyon kedves aranyos doktornő. A botox nekem mégse sikerült. Nem szeretném a kedved elvenni, lehet mindenkinél más a megfelelő. Már nem emlékszem mit kaptam. Merev volt az arcom. Észrevették.

Majd később BB. botoxát nagyon szerettem, természetes volt. Gondoltam nem lesz gondom ezentúl kihez járjak botoxra. Lehet BB. Még egy próbát megérne????? Már két és fél éve nincs botoxom. (most tervezem újra) Az utolsó előttinek nem volt hatása minimális. Rögtön nem mentem újra. Az utolsó pedig kb. ugyan olyan volt mint a legelső amit Kriston Renáta csinált.

Te döntésed.

375. Susu3 (válaszként erre: 374. - Vikinca)
2020. jan. 16. 15:02

Köszi Vikinca a választ, ez bíztató volt, mert ezek szerint te is úgy gondolod, h jobb kivárni a 6 hónapot, h véglegesen lássuk mit is csinált a botox, mert ha nem várom ki és a tetejére szúratok az még több hülyeséget okozhat, nem?

Elküldenéd lszi priviben a legelőnytelenebb fotót a homlokodról, h lássam miért a glabellát kezelteted? Csak azért, hogy tudjak viszonyítani. Köszi


Érdekes amit írsz, mert én meg úgy tudtam, h ha vki csak a glabellába kér, az pont lenyomja a szemöldököt.

Milyen pontokba szokott szúrni a doki? Szemöldök felett a kezdési pont körül+ közepére plussz orrtő középen a két szemöldök között? Tehát kb 5 szúrás?


Baj csak annyi, h a két új betörés a homlokomon nem halovány ám, már szinte dudor+horpadás..... Lehet azért is, mert nagyon asszimetrikus a két oldala a homlokomnak?


Gondolod, h mire kijön a hatása+ mire visszanyerik az izmok a mozgásukat ez visszarendeződhet ennyi idősen????? De jó lenne, ha valaki írna, h neki is volt glabellánál nagy horpadás és dudor, de elmúlt mire kijött a botox és újból mozogtak az izmai...


Faludihoz akartam menni konzultációra, de a legközelebbi időpont május 12.... Te jó ég.....ő tényleg jó lehet, ha így be van táblázva....

Így végül Kriston Renáta fog fogadni konzultációra jan 28-án.

Van valakinek tapasztalata vele? Ha nem pozitív inkább priviben írja.

Köszönöm

374. Vikinca (válaszként erre: 373. - Susu3)
2020. jan. 15. 18:51

Nekem dysportot szúr a dokim-kb 3-4 hónapig tart az “anyag”utána meg 2-3 hónap mire az izom újra teljesen tud mozogni.

En a helyedben kivárnám az 5-6 hónapot,addigra már teljesen kimegy a hatása,és utána elmennek egy “jobb hírű”dokihoz.

45 éves vagyok,nem vagyok botox függő,de en nagyon szeretem(csak a gabellaba területébe kérem)nekem szépen emeli a szemöldökot,és kisimítja a ráncokat.

373. Susu3
2020. jan. 15. 18:21

Sziasztok,


Végső elkeseredésemben írok nektek, remélve, h valaki járt már egyszer ugyanebben a cipőben és talán meg tud vígasztalni, vagy bíztat vagy reményt ad.


Tudom, h hatalmasat hibáztam azzal, h csak utólag olvastam ezt a fórumot, és rossz dokit választottam, de már megtörtént és kérlek titeket, h csak az írjon, aki segít, aki bíztat, aki reményt ad, nem az aki kritizál és hibáztat ezért, mert épp elég, hogy én bántom ezzel magamat😩...


Szóval nekem a glabella terület az, ami nagyon zavart, mert az egyik oldalon már fiatal koromtól volt mérges ráncom, a másikon halványan, szinte észrevétlenül.

Úgy döntöttem belevágok, és kipróbálom a botoxot. Úgy gondoltam nincs mit vesztenem, mert az úgyis olyan mély, h semmi se ronthat rajta.


Sajna beleszaladtam abba a dokiba, akire több helyen is utaltok, h oda nem szabad menni.... mindegy már megtörtént.


Szóval azt mondta, h nem lehet csak az egyik oldalt kezelni, mindkettőt kell szimetrikusan. Ok, mondtam legyen. Utólag néztem videókat és láttam, h a glabellánál középre az orr fölé is szúrnak. Na ezt ő sajnos kihagyta azzal a dumával, h nem akarja, h előreessen a szemöldököm. Semmilyen hatás nem volt egészen 2 hétig, akkor láttam, h piros a homlokom közepe és kifelé dudorodik, vagyis azt hittem csak pattanás lesz v vmi ilyesmi, de utólag értem, h az izom volt oda leereszkedve, mert ugye középen feszült két oldalt meg ernyedt volt az izom.....

Azt gondoltam akkor még, h vagy ennyi volt a hatás és kész, vagy majd később fejti ki a hatását....


Azóta eltelt 2 hónap, tehát 3 hét van hátra, h 3 hónapos legyen a botox és pont az orrom felett a homlokom majdnem közepén elkezdett megtöredezni a bőr ferdén abba az irányba, ahol előtte nem volt, csak haloványka vmi meg egy másik helyen is ugyanúgy...


Már 44 éves vagyok így eléggé el vagyok keseredve, hogy mennyire fog tudni regenerálódni az izmom és a bőröm mire ennek az elszúrt botoxnak a hatása kijön.


Enni és aludni se tudok, annyira depis lettem, mert két tűz között préselődöm éjjel s nappal:


1. Vagy örüljek, h megúsztam ennyivel és vegyem intő jelnek, h soha többé botox és igenis igaz az az elmélet miszerint, nem azért nem tudják abbahagyni az emberek a botoxot, mert olyan szépek lesznek tőle, hanem azért, mert mindig átveszi egy másik izom a mozgást, és mindig valamit elmozdít az arcon, amit utána korrigálni akarnak.


2. Vagy keressek valami tutti dokit, pl akit nagyon ajánlotok a Faludi Pétert, aki azonnal korrigál valamit, de az is két esélyes, mert nem ő kezelt előtte, fogalma sincs milyen dózist és pontokat szúrkált az előző doki és arról sem, h milyen volt az eredeti homlokom.


Mondhatnátok, h kérdezzem meg, de szerintem fogalma sincs, mert ő az, aki vaktában töfköd fél percen belül átgondolatlanul......

Másik dilemma, ha korrigál azzal pár hónap múlva nem lesznek e újabb betörések, benyomódások újabb helyeken?


Szóval mindkét utat nagyon nagyon kockázatosnak látom és teljes elkeseredésben és döntésképtelenségben vagyok, mert ha így maradna ahogy most van.... azt aláírnám, h ok, de még nem telt el a 3-4 v 6 ?? hónap, mi lesz, ha addigra olyan rossz lesz, h smink nélkül soha életemben sehova se tudok majd elmenni? És még fokozhatnám....


Valaki, aki hasonló korú, hasonló esettel tudna segíteni v megnyugtatni?

A legjobb az lenne, ha ilyen maradna, amilyen most, mert ez még határeset.....

Arra, h vmi latszik belole, azt mondjak 1 het, nekem 2 volt. Az, h elmenjen a hatas akkor nálam lehet h nem 3 hanem 6 hónap lesz???Ezt gondolom meg a dokik se tudjak, lehet egyen, kor, anyag es dozis fuggo....


Félek a sürgető válaszoktól, h nagyon gyorsan menjél x y -hoz, mert ilyen és ilyen nyomott arcú leszel. Lszi ilyeneket ne írjatok. De ha tudtok nagyon szuper dokit, aki megbízhatóan és tutira segít, azt szívesen fogadnám.


Inkább azokat a bíztató válaszokat várom, h ha már csak pár hét van a 3. hónap végéig, akkor már nem lesz rosszabb, mert elsőre gyorsan kijön a hatása....


Lszi csak ilyenek írjanak, mások ne, mert akkor nem alszom éjjel a szorongástól és azt ők csak fokozzák.


Bocs, h ilyen hosszan írtam és köszönöm a megértést és a segítséget előre is, de valószínű, h az esetemből sokan tanulhatnak....


Akit érdekel a rossz doki neve priviben megadom. Sziasztok,

Szuszu


Ui: Érdekelne, h van e olyan, akinek úgy kezelték a glabelláját, h a szemöldöke egy fél milit se mozdult, csak azért, hogy ne féljek ettől, ha mégis a korrigálás mellett döntenék.

372. LadyWu (válaszként erre: 362. - NikaCey)
2020. jan. 15. 15:54

Kedves Nika!


Én is írtam üzit.

Üdv,

LadyWu

371. bmonik (válaszként erre: 362. - NikaCey)
2020. jan. 13. 07:58

Szia!

Irtam neked privit , szabad tudni kihez jarsz?


Koszi!

Monika

2020. jan. 6. 22:17
Sziasztok! 35 éves vagyok, most szeretnék menni először eletemben botoxra és hyarulonsavas feltöltésre. Dr Balogh Gyorgy es Dr Hegedus Beata között vacilalok... Esetleg valakinek tapasztalat? Köszönöm szépen a válaszokat!
369. bmonik (válaszként erre: 368. - Vikinca)
2020. jan. 3. 14:12

Koszi a valaszt !

20. -an megyek Boroshoz csak olyan jokat olvastam Faludirol h elbizonytalanodtam 🙄 szeretnem a legjobbat valasztani 😎

368. Vikinca (válaszként erre: 367. - Bmonik)
2020. jan. 3. 12:17

Szia! Szerintem, ha dönteni kell akkor dr.Boros.

Én Dr Bálint Beához járok,de azért mondom dr.Borost,mert ismerősömnek Dr.Faludi szúrta,aztán eljött velem Beához,és az sokkal jobb lett(pedig mindkettő doki dysportot szúrt).Borosról is csak jót hallottam botoxügyileg.

367. bmonik
2020. jan. 3. 11:47

Sziasztok!

Dr.Boros v Dr.Faludi kozott vacillalok melyik lenne a jobb dontes?


Koszi a segitseget!

Monika

366. Vikinca (válaszként erre: 365. - Csabee82)
2019. dec. 17. 20:39
Szia,az a doki aki ezt megállapította nem ajánlott olyat aki ilyen helyre szúr?szerintem ez eléggé speciális-lehet inkább sebészek között kellene keresni🤔en sajnos nem ismerek ilyet😔
2019. dec. 17. 19:41

Sziasztok, remélem lesz megoldás a problémámra, nekem egy fura fulkattogas miatt a làgyszajpadomat kellene megbotoxolni, van esetleg valakinek ilyen ismeretsége?, Hálás lennék nagyon


Köszönöm


Szoboszlai Csaba

364. Pannika_1 (válaszként erre: 362. - NikaCey)
2019. dec. 14. 22:37
Szia! Enegem is erdekelnenek az infok rola 😃
363. Bori89 (válaszként erre: 362. - NikaCey)
2019. nov. 28. 13:06

Kedves NikaCey!


Priviben el tudod küldeni a dokid nevét és elérhetőségét? :) Köszi

362. NikaCey
2019. nov. 13. 11:18

És akkor a lehetséges kérdések:


-Fáj-e a botox? Igen és nem. Egyéni érzékenység, uszkve 12 alkalom után ( évente átlosan 3x megyek, volt olyan év az elején hogy 4 x is) azt tudom mondani hogy hol fáj, hol nem.Van hogy a könnyem csurog, van hogy meg sem érzem.


-Látszik e valami a botoxkezelés után? Egyéni érzékenység ez is, nekem a beadást követően ronda szúnyogcsípésszerű pontok vannak a tűszúrások helyén, de ez gyorsan múlik.Szakszerű helyen azonnal jegelnek, ha nem jegelnek, soha többet nem menj vissza.


A badást követő 6 órában a teljesen el fog múlni minden, minimális pontok maradnak, ha másnap bedagad, panaszaid vannak, irány vissza a doki aki majd eldönti szükséges-e valamit tenni.


-Botox előtt az adott területet sterilizálják, ha nem teszik, fordulj ki azonnal.


-Árak: teljesen egyénfüggő. A legtöbb orvos átlagos egységárakat ad meg, komolyabb ráncokra értelemszerűen nagyobb az egységfelhasználás.

Egy kezdődő glabella kijön 10 egységből ami 20 ezer forint kb, egy durvább ennek a triplája.A legtöbb orvos több kezelt terület esetén kedvezményt ad, hiszen aki profi annak sok betege van, és egy kinyitott ampullát több arc területen/páciensen fel lehet használni.

Egyszerű és végtelenül blőd példa: az orvosnak adott napra van 5 páciense, az ampulla teszem azt 200 egység. Az első kap 60-at, a második, 40-et, a harmadik 20-at, a negyedik 40-et ,és az utolsó is 40-et. Kész elfogyott, mindenki mehet haza boldogan, így osztotta be a pácienseit az okos felhasználás érdekében. Ha az adott helyen nem egységárat, hanem a teljes ampulla árat akarják kifizettetni, akkor indulás kifele.


Kell-e mondjam, hogy erősen profitorientált műintézmények dolgoznak így és van ebből Budapesten nem egy és nem kettő....


Nekem a teljes homlokom van adjusztálva és most már minimális egységet szuratok a szarkalábak kifutásának megelőzésére.

41 leszek idén, 10 évet letagadhatok.


Privátban nagyon szívesen megosztom az orvosom nevét és elérhetőségét.

361. NikaCey
2019. nov. 13. 11:11

Sziasztok,



én 2017. január óta botoxoltatok (azaz közel 3 éve) és soha semmilyen mellékhatást, extra bőrtünetet, asszimetriát, szemöldök kiugrást, szemhéj ereszkedést etc nem tapasztaltam.

Hogy miért úsztam meg?

Lásd majd alább, a Krémmániára írtam már erről egy hosszabb bejegyzést, be is másolom.


Rengeteg fogalomzavar jelent itt meg a hozzászólásokban, az egyik legfontosabb, hogy különbséget tenni hyaluron és botox közt, ugyanis az előbbivel töltenek, a botox viszont izomba megy, tehát ez kvázi nem "töltés."



A botoxról fontos még tudni a következőket:


-Magyarországon két típus van OGYEI által engedélyezve: dysport és a vistabel, az utóbbit szokták inkább arckezelésekhez alkalmazni, az előbbit inkább izzadás, bénulás vagy nagyon komoly ráncok esetén.Van akinek az utóbbi működik jobban, egyéni érzékenység kérdése ez.


-Az olcsó botox nem jó botox, egy egység 2.000-3000 Ft körül van, ha ennél olcsóbb az egységár, menekülj.


-Nagyon-nagyon jó orvost kell találni, akinek hosszú éves gyakorlat van a kezében, rengeteg a kontár, ha túlszúrnak, ha nem mérik fel hosszú percekig a te személyes mimikád, úgy fogsz kinézni mint a viaszszobrok a panoptikumban. Ezt nagyon komolyan kell venni.Az én dokim ilyen elrontott hölgyeket is kezel, látok a váróban olyan elrettentő példákat, hogy sírni tudnék.


-A beadást követően 4 óráig lefeküdni, hajolgatni, a kezelt területet bármilyen nyomásnak kitenni, TILOS!!!!!! viszont célszerű jó sokat mimikázni hogy az izmok felvegyék a beadott anyagot.4-5 napi edzeni és megerőltető, izzasztó tevékenységet sem tanácsos, ez mind csökkentheti a hatás kialakulását


-48 óráig tilos, a szauna, gőz, szolárium, napozás


-Ha botoxolva vagy, szerintem az arcmasszázst és egyéb bőrcincáló dolgokat amúgy el kell felejteni egy életre, hamarabb kimegy, és nem is lesz rá szükség hogy bármivel rásegíts a kezelt területre


-Botoxal alapvetően az arc felső traktusa : homlok és szem körüli, orr körüli ún, nyusziráncok kezelhetőek. Az arc alsó területésre inkább feltöltést szoktak javasolni, de gyakorlott botox specialista az állat, a száj körüli ráncokat is szépen tudja kezelni. ( ehhez viszont tényleg vérprofi orvost kell választani)


-A botolinum toxin amúgy egy fehérje,gátló hatására az ideg-izom közötti ingerületátvitel szinte megszűnik, az izomműködés gyengül, csaknem lebénul, és a ránc elsimul.Ez a működési elve neki, természetesen higított formában használják, töményen méreg ,1 grammja teljes Budapestet kinyírná ha egy pszichopata bájos mozdulattal behajítaná Fővárosi Vízművek tározójába, ezt csak azért írom le, hogy tudjad mivel élsz.


A kezelés előtt nyilatkozatot kell aláírni, hogy a saját felelősségedre vállalod az eljárást.


-Alapvetően biztonságos dologról van szó, ha nem lenne az, nem lenne engedélyezve, de a lehetséges mellékhatásoknak érdemes utánaolvasni és az orvos is tájékoztatni fog.


-Az 1 hét utáni eredmény garantált.Ha nem történik semmi, akkor nem kaptál eleget, nem volt jó az anyag vagy az orvos, hangsúlyozom még egyszer: a kitűnő orvos megválasztása a kulcskérdés.A jó orvos korrekcióban és díjmentesen végzi a vonatkozó pótlást.


-Miről ismerszik fel a kitűnő orvos? Referencia, tapasztalat, tájékoztatás, ingyenes korrekció biztosítása, konzultáció, hosszú percekig történő mimikai felmérés, kikérdezés az előzményekről, betegségekről, kórismékről


-Botox beadatás előtt 1 héttel fel kell hagyni a különböző arckezelésekkel, antibiotikumokkal, és minden szedett gyógyszerről tájékoztatni kell az orvost. ( béta blokkolók, vérhigítók szedése és egyéb meglévő kardiovaszkuláris betegségek megléte esetén a botox kezelés rizikós és a legtöbb orvos nem is vállalja)


-A botox alkalmas még kóros izzadás, izomsorvadás és storke utáni bénulás kezelésére is, ezt az orvos méri fel szintén egyedileg, hogy milyen esetben nyújt segítséget

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook