Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botox tapasztalatok fórum

Botox tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. okt. 17. 11:24

Sziasztok, 32 eves vagyok es tapasztalatlan a botox teruleten.

Olvasgattam a temaban, es azt a kovetkeztetest vontam le, hogy meg a ranc kialakulasa elott erdemes a kenyes teruketeket kezeltetni.

Nalam ez a "csodalkozo" ranc a homlokomon. Meg nem zavaro, de biztosan el fog melyulni az evek mulasaval. Meg is botoxoltatnam minden tovabbi nelkul annak erdekeben hogy elodazzam a melyebb ranc kialakulasat, de olvasgattam a hozzaszolasaitokat es elbizonytalanodtam.

Megeri-e most botoxoltatni, ha cserebe logni fog a szemhejam?!


Mi a velemenyetek?

479. Garymoni (válaszként erre: 477. - Iluvsweets)
2021. szept. 21. 21:18

Szia,

Ezek közül Ponyai Katinka szavaznék, 8-10 hónapos várakozási idővel lehet bejutni hozzá.

478. Iluvsweets (válaszként erre: 476. - Kaktuszkulcs)
2021. szept. 21. 15:38
De gaz… igy hogy tajekozodhat az ember, mielott orvost valaszt?
2021. szept. 21. 15:19

Sziasztok! Arc botoxra es hyarulonos arc toltesre szemelyes tapasztalat alapjan kit ajanlanatok egyontetuen?


Az instas & fb-os kepek csalokak lehetnek, ezert bizonytalanodtam el.


Sok forumot olvasgattam es ezek a lehetseges orvosok:

Dr Poroszkai,

Dr Harmos F,

Dr Ponyai K,

Dr Csôre K,

Dr Pukancsik D,

Dr Pellion Sz.

2021. szept. 15. 17:41
A New Beautyrol irtam Google review-t, hogy mennyire pocsek a hely. Egy hettel kesobb pedig eltunt a velmenyem. Mar ertem, hogy a legfrisebb velemeny miert 9 honapos...
475. Vikinca (válaszként erre: 474. - Orgomari)
2021. aug. 31. 14:23

Kedves Mari!gyönyörű vagy!!!!!max 60évesnek látszol!

Szerintem a botox nem segítene a ráncokon,inkább töltés....ha én 60évesen így fogok kinézni ahogy Te,akkor boldog leszek...80 évesen meg nagggyon boldog!!!!!!!

2021. aug. 31. 14:06
Én már 80 éves leszek. Mindkét orcám erősen mély ráncos, csúnya. A többi ránc nemigen zavar, a korral jár. Javasoljátok-e a botoxot a 2 orcába? Érdemes? A mély ráncokat ki tudja simítani? Vagy hagyjam békén, mert csak még rondább lesz?
473. Manonka (válaszként erre: 470. - Vikinca)
2021. aug. 19. 22:21

Köszönöm szépen,elolvastam nagyon jól sikerült a mütéted !!!!!

Gratulâlok tényleg hatalmas vâltozâs!

Valòszinüleg én is belevágok , ugysincs mâs megoldâs râ.

472. Manonka (válaszként erre: 470. - Vikinca)
2021. aug. 19. 10:15
Kopogtattam köszönöm :-)
471. Manonka (válaszként erre: 469. - Birebora)
2021. aug. 19. 10:15

46 éves vagyok ..

Köszönöm a nagyon jó tanácsodat

470. Vikinca (válaszként erre: 468. - Manonka)
2021. aug. 16. 09:33

Szia!


Én 41 évesen a felső szemhéj-plaszkia után kezdtem el botoxoltatni,főleg a glabellába,de a homlokomba is szokott adni a doki.


A szemhéjplasztika nagyon jó,de arra azért készülni kell,hogy lejjebb hozhatja a szemöldököt a műtét-nekem ezt tökéletesen tudja korrigálni a botox.Valamint a műtét folyamán kivett zsírt,így azóta teljesen megszűnt az ödémásodás is.



Ha érdekel van naplóm szívesen beengedlek,kopogj nyugodtan (BB felső szem).

469. birebora (válaszként erre: 468. - Manonka)
2021. aug. 15. 16:32
Hány éves vagy? A szemhéjadat csináltasd meg ha zavar, a botoxot pedig engedd el. Szerintem.
468. Manonka (válaszként erre: 467. - Birebora)
2021. aug. 14. 17:33

Hát ahogy kinézek szerintem is.

Lányok, aki Debrecenbe akar elmenni botox,vagy hialuronsavas

feltöltésre az kérdezzen privátba, elmondom tapasztalatomat én hogy jártam, lebeszélni senkit sem akarok természetesen erröl,vagy arról à doktorról.

Annak idején, amikor kerestem Debrecenbe orvost senki sem tudott mit mondani, nem volt tapasztalata senkinek. Most a saját börömön tapasztalom meg, ha egy orvosnak nincs nagy tapasztalata az injekciok beadását ill mennyiségét illetöen.

Persze tudom,mondta pár ember egyénfüggö kinek hogy esik le a szemöldöke.....de amikor otthagyok 310 ezer forintot egy feltöltésért és 1 hónap után is lòg a szemhéjam az azért dühitö, hogy az orvostol kontrolon csak annyi választ kapok hát igen meg kell majd a szemhéjam plasztikáztatni, és nem tud mit csinálni,de hozzátette nevetve hogy lehet kicsit sokat rakott a homlokomba.

Annyit majd gondoljak át , hogy legközelebb megcsináltatom e a botoxot, merthát nâlam ez van lòg a szemhéjam, gondoljam át megéri e nekem ,hogy ilyen lesz a szemem a botox utân.

Most 1 hónap után is reggelente ödémás mindkét szemem..aztán az ödèma napközben elmúlik , marad a szemhéjlógâs.

Az én hibám hogy nem gondolkodtam miért nincs ,egyetlen ilyen jellegü beavatkozás sem referenciába az orvos honlapján, mert börgyogyâsz, de agyon volt dicsérve hogy mennyire jó a szakmájában gondoltam akkor jo lehet.

Szép hétvégét mindenkinek !

467. birebora (válaszként erre: 466. - Manonka)
2021. aug. 14. 14:47
De, soknak tűnik.
466. Manonka
2021. aug. 14. 14:44

Lányok mennyi hyaluron savat szoktak általában az orr melletti redökbe rakni ?

2 ampulla nem sok egy kicsit ?

Nem tudom az hâny ml .

465. Manonka (válaszként erre: 462. - Bubble2)
2021. aug. 12. 20:52
Szia :-))) én is ezt mondtam mindenkinek ,hogy huzatot kapott a szemem , na és az a hülye klìma 🤣 még jó , hogy nyár van 🤣
464. birebora (válaszként erre: 460. - Ea8227b9c8)
2021. aug. 12. 15:10

Mert pár hónap és elmúlik, (3-4 hónap talán) és mert "kinőttem" ezeket az igényeimet a ráncaim is az enyémek, kellenek:)

Ja és méreg! Felértem ésszel, hogy direkt nem rombolom, roncsolom magam.

Szerintem szemhéjplasztikát sem fogok többé. 10 év garanciát adtak rá, még tart.

463. Vikinca (válaszként erre: 461. - Ea8227b9c8)
2021. aug. 12. 12:14
Igen-újabb szuri
462. Bubble2
2021. aug. 11. 23:23

Sziasztok!

A homlok botoxtól nekem is mindig leesik a szemhéjam kicsit. Ezért kb 2 évente csináltatom, v ritkábban. Amúgy botoxot évi kétszer. A leesett szemhéj viszont nekem kb 1 hónapig tart csak..Először több napig ödémás, akkor azt szoktam mondani aki látja, és szóvá teszi, h huzatot kapott a szemem, v a kocsi klímájától. De nekem sosem tartott hónapokig. 3 dokinál is jártam, mindnél ez volt, és barátnőmnek meg sosincs szemhéj leesés, szóval egyén függő tényleg.

461. ea8227b9c8 (válaszként erre: 425. - Vikinca)
2021. aug. 11. 21:58
Miből áll a korrekció? Újabb botox?
460. ea8227b9c8 (válaszként erre: 457. - Birebora)
2021. aug. 11. 21:55
Miért?
459. Manonka (válaszként erre: 458. - Nina2323)
2021. aug. 9. 10:22

Azt mondta majd ha megy kifele a

botox hatása jobb lesz , nem tud vele mit csinálni.

458. Nina2323 (válaszként erre: 453. - Manonka)
2021. aug. 6. 14:59
Szia, én is 2 hete voltam és feszít a homlokom. Fáj a fejem és a szemem. Ralog nekem is kicsit a szemhéjam a szememre. Nem mondta neked ez mennyi idő lesz? Az a baj hogy fájdalomcsillapítót se merek bevenni. Sőt rendesen szorongok ez miatt.
2021. aug. 6. 12:21
Háromszor botoxoltattam, nem volt rossz, de többet nem fogok.
456. Manonka (válaszként erre: 455. - Vikinca)
2021. aug. 6. 11:08
Szia elhiszem , hogy egyènfüggö hiszen a doki elmagyarázta kontrolon vagy bevállalom , hogy lelóg a szemhéjam ami egyébként nagyon zavaro esztétikailag is meg a lâtâst is zavarja, de cserében szèp sima a homlokom, vagy kevesebbet tesz de akkor nyilvân a ránc is jobban fog látszani. Egyébként mondtam neki , hogy volt ilyen problémám amikor elöször voltam botoxon.
455. Vikinca (válaszként erre: 453. - Manonka)
2021. aug. 6. 09:49

Szia!

Barátnőm hasonlóan járt,együtt voltunk,kb ugyanannyit kaptunk,neki leesett,nekem nem...szóval egyénfüggő is.Barátnőm nem váltott dokit,pont ezért,mert innentől tuti lett neki,az új dokival meg lehet ugyanígy járt volna.Nehéz döntés.

454. Manonka (válaszként erre: 453. - Manonka)
2021. aug. 5. 16:20
Debrecent akartam irni
453. Manonka
2021. aug. 5. 16:19

Nekem is lesett a szemöldök /szemhéjam is plusz fáj a fejem.

2 hete botoxoltattam,

jobban akartam kinézni , de csak rosszabb lett az eredmény.

Most rálóg a szemhéjam a szememre Kb plusz 10 èv...

Ma voltam kontrolon a doki azt mondta lehet sokat adott a homlokba ez ezt eredményezi majd idövel jobb lesz, és nincs rá semmi szer ami kicsit jobbá tenné.

Felirta egy papirra, hogy legközelebb kevesebbet kell adnia. Hát biztos, hogy legközelebb nem megyek hozzá....

Jol nézzétek meg kihez mentek, olyanhoz kell akinek sok tapasztalata van és tudja mennyit és föleg hova kell szúrni. Denrecenbe még nem találtam.

2021. aug. 3. 17:34
Sziasztok, 8 napja voltam homlok és mérgesránc botoxon. Eddig semmi tüneteim nem volt, szépen nézett ki de most nagyon feszít a homlokom. Szerintetek ez mitől lehet? Van rá valami megoldás? Köszönöm
2021. aug. 2. 20:52
Tudja-e valaki, hány egység a maximálisan beadható botox szemkörnyékre?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook