Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botox tapasztalatok fórum

Botox tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
510. Józsibirka (válaszként erre: 507. - Zsokesz)
dec. 16. 07:41

Ha, netegség, vagy helyrelítás miatt kaptál olyat, akkor nem nevetlek ki ha sajnos nemjól sikerült egyenlőre, ,

De ha divatból akkor naggyonkinevetlek!

Egésségedre😄😄😄😄😄😄😄😄


Nekem is szabad talánn itt nevetni máson! 😁

509. Józsibirka (válaszként erre: 507. - Zsokesz)
dec. 16. 07:37
😄
dec. 16. 07:36
Tegnap volt szó Bocskoréknál, ezekről a botox gcikrők, meg csúfkacsacsőrökről!
507. Zsokesz
okt. 24. 15:02

Sziasztok

Botoxot kaptam a szemkörnyékre és homlokra de azóta az egyik szemöldökom lefelé nyúlik a szemhéjam is lógósabb lett es kisebb is az a szemem

Valaki járt igy?

506. Zsokesz (válaszként erre: 500. - Csipkezsepi)
2023. okt. 22. 20:19

Szia nekem is ugyanez és az egyik szemem kisebb is lett

Mit lehet csinálni?

Esetleg más tud valami infót? Köszi

505. temmp (válaszként erre: 500. - Csipkezsepi)
2023. máj. 6. 14:37

Szia!

Megírnád, ezt hol csinálták így?

504. Boggyi (válaszként erre: 365. - Csabee82)
2023. máj. 4. 10:04
Szia! Megoldódott a problémád? Elmúlt a fülkattogásod?
503. Damianmode (válaszként erre: 483. - Csicsi1983)
2023. máj. 2. 10:53

Szia! Bár régen írtad, de nekem pont most aktuális ez a kérdés. Mióta botoxoltattam, nagyon fáj a fejem, szinte egész nap.

Neked mennyi idő után múlt el? Voltál azóta botoxon?

2023. máj. 2. 10:48

Sziasztok! Kb egy hete voltam nyusziránc és szarkaláb botoxon. Azóta iszonyatos fejfájás gyötör. Másnak is volt ilyen?

Ráadásul az orrom egyik oldalán nyusziránc ugyan úgy ott van, pedig volt már korrekcióm is.. :D

A szarkalábak szépen eltűntek.

501. kira2424 (válaszként erre: 500. - Csipkezsepi)
2023. ápr. 27. 18:13
A szemöldök fiölé, háromszögbe tilos a botox,mert leesik a szemöldök. A hajas fejbőrnél kell szúrni és akkor emelkedik meg,illetve a szemöldök végénél
500. Csipkezsepi (válaszként erre: 499. - Laura1978)
2023. ápr. 24. 10:49

Én első alkalommal jártam botoxon.

Azt szerettem volna, hogy a szemöldököm megemelkedjen.

Kaptam a glabellába 2-t és a szemöldököm fölé 2-2 szúrást.


És akkor itt kapcsolódok hozzád. Nekem nemhogy emelkedett volna a szemöldökívem, hanem épp ellenkezőleg, leesett a szemöldököm. Egy egyenes vonal az egész a szemem felett.

A szemhéjam beödémásodott, ami teljesen rálóg a szememre. Kb, mintha rejtett szemhéjam lenne.

A szemöldököm és a felső szempillasor között van kb 0.4-05. centi.

Most arra várok, hogy kimenjen a hatás.


SOHA többet botox!

2023. ápr. 12. 18:57

Sziasztok!


9 napja jártam második alkalommal homlok botoxon. Közvetlenül a kezelés után megjelentek a homlokomon kisebb nagyobb dudorok, jobb szemem alatt kisebb duzzanat, illetve az orr nyeregem meg volt duzzadva, de ezek a tünetek 2-4 nap alatt el is tűntek. Jobboldali szemem belső környéke először kicsit zöldes volt, aztán besárgult, végül elmúlt. Aztán most arra lettem figyelmes, hogy napról napra odémásabb mindkét szemem, jobb oldali jobban. Ma már óriási táskák vannak a szemem alatt.

Elso alkalommal semmi ilyet nem tapasztaltam. Egyébként a homlokam szépen kisimult.

Előfordult már ilyen valakinél? Mit lehet ezzel kezdeni? Meddig tart ez az állapot?

498. arzenik (válaszként erre: 496. - MrsCooper)
2022. okt. 7. 09:23
Koszonom szepen a valaszodat!!! :)
497. MrsCooper (válaszként erre: 494. - Attractive)
2022. okt. 6. 13:37

Szia!

Sajnálom, hogy így jártál. Nekem még szerencsére nem volt rossz tapasztalatom, de ha úgy járnék mint te, esetleg megpróbálkoznék olyannal, amit nem javasolnak botox után. Például nem lehet utána 2 hétig szaunázni, szolizni, intenzíven sportolni, mert a meleg és a kimelegedő bőr rontja a botox hatékonyságát. Ezen felbuzdulva elmennék 1-2 alkalommal szaunázni, futni, hátha jól kimelegedve a termelődő hő meggyorsítaná a lebomlási idejét és hamarabb kimenne. Egy próbát megér.

496. MrsCooper (válaszként erre: 495. - Arzenik)
2022. okt. 6. 13:24

Szia!

Én 5-6 éve botoxoltatok. Minden kezelés után pár nappal tele lesz a homlokom pattanással. Gondolom, így reagál a szervezet a toxinra. Pár nap alatt el szokott múlni, utána a bőröm "lenyugszik", és elmúlik a zsírosság. Nem tudom, hogy normális-e, de nekem évek óta így működik. Úgyhogy kitartás, rendbe fog jönni a bőröd:)

495. arzenik
2022. okt. 6. 09:58

Sziasztok!


1 hete voltam eletem elso botoxan, megelozes celjabol homlok teruletere.


Mindig is szaraz borom volt, de azota konkretan tocsog a zsirtol a homlokom..:(

Ez normalis???

2022. jún. 20. 23:42

Voltam botoxoltatni, egyik célja a szemöldökemelés volt. Sajnos nemhogy nem emelkedett a szemöldököm, hanem leesett az, lehulló szemhéjat okozva és uszkve 10 évvel öregebbnek, fáradtnak nézek ki. mint saját öreganyám.

AZ a minimum, hogy szeretném visszakapni a pénzemet, viszont ettől a hatástól sajna nem nagyon fogok tudni megszabadulni....van ezzel valakinek tapasztalata? hogyan megy ki gyorsan a botox hatása?

493. Bubble2 (válaszként erre: 492. - Kira2424)
2022. ápr. 25. 21:57

Száj sarok emelése botoxszal? Én úgy tudtam, száj körül nem lehet, mert nagyon elronthatják. Pedig rám férne ott is az emelés..Megkérdezhetem, kihez jársz, aki gondolom, gyakorlott ebben?

Köszi

492. kira2424 (válaszként erre: 489. - Aimée2003)
2022. ápr. 25. 21:36
Dysport 300 egységet de ehhez még a nyuszi ránc is beletartozik, plussz a szájsarkainak a megemelése. A vistabelből ez 100 egységnek felel meg
491. Szavitri (válaszként erre: 490. - Kisvivien)
2022. ápr. 25. 17:23

Szia :)

Dr. Kriston Renáta. A legjobb!

Évek óta hozzá járok. Fantasztikus orvos és ember.


Szép napot :)

2022. febr. 25. 08:20
Sziasztok! Negyven pluszosan rászántam végre magam a botoxra! De nagyon félek,hogy nehogy rossz orvoshoz menjek,akinél nem tetszik majd a végeredmény!Segitséget szeretnék kérni orvosválasztásban!Elsősorban olyanoktól akik személyes tapasztalattal rendelkeznek,és nagyon elégedettek!Előre is köszönöm!Budapest,Pest megye jöhet szóba!
2022. jan. 24. 10:47
Sziasztok, érdekelne hogy ti mennyi egységet szoktatok kapni egy teljes arcbotoxhoz (homlok, szarkaláb, glabella)? Az is fontos hogy Vistabel vagy Dysport, mert más egységben számolják mindkettőt. Köszi :)
488. Gabikiss (válaszként erre: 362. - NikaCey)
2021. dec. 31. 03:03

Szia,

Szeretném, ha megírnád az orvosod nevét.

Köszönöm szépen!

487. Jellina (válaszként erre: 482. - Timea_b93)
2021. dec. 5. 09:53

Nagyon irigyellek. Nekem nem hatott az első adag még 22 nap alatt se. A 22. napon a panaszkodásomra adtak még egy adagot. Ennek 2 napja, de egyelőre semmi. Se fejfájás, se zsibbadás, se semmi.

Nekem se méregettek semmit, csak ugyanúgy, mint neked, ráncolnom kellett, 2 perc volt az egész.

486. kira2424 (válaszként erre: 476. - Kaktuszkulcs)
2021. nov. 29. 18:08
Az. Egy vagyont hagytam ott a semmiért
485. Jellina
2021. nov. 29. 17:55

Akkor jövök én a negatív tapasztalatommal.

Viszonylag rövid tépelődés után szántam rá magam, hipp hopp kaptam is időpontot.

A 2 szemöldök közötti mérgesráncot akartam kezeltetni vele.

Meg is történt a botox (?) beadása, eltelt már azóta 3 hét, de semmi hatása...semmi. Ugyanúgy ráncolom a homlokom, mint azelőtt.

Szerintem sima sóoldatot kaptam.

Totálisan hatás nélküli.

484. Ilcsike.gy (válaszként erre: 479. - Garymoni)
2021. nov. 13. 16:29

Ezek alapján azt sejteni, hogy a Cyla jól bereklámozta a dr.Ponyait. 😉

A jó dokira érdemes várni.

2021. nov. 3. 20:30
Sziasztok! Nekem egy hete történt botox kezelés és kérdésem az lenne,hogy másnak is fájt vagy érzékenyebb volt a feje?
2021. okt. 24. 18:59

Sziasztok! Szeretném leírni az én tapasztalataimat a botoxal kapcsolatban. 28 éves vagyok, egyik nap kitaláltam, hogy szeretnék botoxoltatni, egyszer élünk, miért ne próbálhatnám ki, ha nekem erre van igényem. A Goodwin klinikát választottam, mert megtaláltak egy hirdetéssel, akciós botox, egy terület kezelése 35000 Ft-ba került. Instagramon beszéltem velük leegyeztettem az időpontot és MÁSNAP tudtam menni délután.

Amikor odamentem, maga a hely gyönyörű volt, viszont kicsit szalon-munkának éreztem magát a kezelést. Mivel aznapra én voltam az utolsó vendég, ezért előbb kaptam meg a botoxot és utána történt az "előzetes felmérés", hogy egyáltalán megkaphattam volna-e a btx-ot.

Az orvos nem mért ki nálam semmilyen pontot a homlokomon, ráncolnom kellett, 6-8 pici szúrás és készen is voltunk. A szúnyogcsípés kellemetlenebb szokott lenni, egyáltalán nem fájt. Ezután hazamentem és elkezdtem aggódni, hogy mi lesz ha véletlenül leesik a szemhéjam, szemöldököm, nehogy véletlenül előre hajoljak. Erre külön felhívta a doktor a figyelmemet, hogy 4 napig tilos az "ugrabugrálás".

A gyógyulási folyamat alatt olyan volt a homlokom mintha zsibbadt volna a nap végére. Minden nap háton aludtam, teljesen hozzászokott a testem a pozícióhoz. Néha fájt a fejem (nem vagyok fejfájós, szerintem a botox mellékhatása). Négy nap után teljesen beállt a botox, szerintem nagyon szép lett az eredmény. Az orvos azt mondta, hogy körülbelül 6-8 hónap lesz a hatása, kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz tartós az eredmény.


Iszonyatosan izgultam amiatt, hogy leeshet a szemhéjam/szemöldököm, de hálistennek semmmi ilyesmi nem történt. :)

2021. okt. 17. 17:09

Sziasztok!


Tudtok ajánlani jól botoxoló orvost Pécsett vagy Baján? már két helyen voltam,de max 1,5 hónapig tartott,vagy be sem állt.Vagy csak Pesten vannak megbízható orvosok?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook