Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Botox tapasztalatok

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4

107. Sz. Csilla2017-05-18 12:14
Uhh, hát én egy hónapja botoxoltattam a homlokredőt, de már ráncosabbnak látom a szemem. Eddig nem gondoltam, hogy emiatt. De most, hogy olvasom, amit írsz, igy fogok napszemcsit hordani!! Mert a fény miatt folyton hunyorgok, érzékeny a szemem. De így nem homlokból, hanem más izmok által, az alsó szemhéjammal inkább. Hát jó errr rájönni és odafigyelni!
(válasz kakukkfű 98. hozzászólására)

106. csailla2017-04-07 10:24
A homlok az 50 e Ft volt, de középen nem töltötte, az plusz egy régiót ért volna ami 48 e Ft.
A szem környékét hyaluron savval töltötte fel, összesen fizettem homlok botox, kivéve két szemöldök között, illetve szemem körül hyaluron: 152 e Ft.
Viszont mikor mentem kontrollra, akkor még ugyanannyit bele kellett szinte tölteni a homlokomba, de azért már nem kért semmit.
(válasz Christy1700 105. hozzászólására)

105. Christy17002017-04-06 18:54
Szia!te mennyit fizettel osszesen?en a homlokom a szemoldok kozott illetve szarkalabat szeretnem...az mennyi lehet???illetve jol dolgozik a doktor?mert ajakfeltoltesre is szeretnek menni
(válasz csailla 104. hozzászólására)

104. csailla2017-04-06 15:50
Sziasztok,

Mennyibe került? Arcodon hol alkalmaztad?
Nekem 4 hete lesz hogy csináltattam a homlokom, első nekifutásra nemigen volt hatásos, aztán mentem kontrollra és beletett plusz 6 ml. Ingyen természetesen, még meg is lepődött h hogy hogy így tudom még ráncolni a homlokom, hisz beletett bőven anyagot..
(válasz k.gizella 102. hozzászólására)

103. Christy17002017-04-03 11:59
Sziasztok! Wagner doktornal volt valaki?botoxra mennek hozza:)

102. k.gizella2017-02-09 19:53
Sziasztok! Köszönöm az ajánlást.:) Ma reggel voltam nála! Sokkal gyorsabban megvolt a botox kezelés mint gondoltam, szerintem 5 perc volt. Nagyon tetszik az eredmény.

101. k.gizella2017-02-07 17:24
Tényleg? Most gondolkodom botoxon. Lehet akkor hozzá megyek.
(válasz janina66 100. hozzászólására)

100. janina662017-01-19 07:59
Engemet tick miatt kezelt Dr. Ivanics György. JOb oldalt az arcom berándult akaratlanul rendszeresen. Senki más nem tudta vállalni, ő meg tökéletesen mag tudta kezelni a problémámat.

99. XHoneyX2016-11-21 08:08
Sziasztok én Harmoshoz jarok. Nagyon elégedett vagyok. Aranyos, nem higitottat használ és az eredménnyel is elégedett vagyok.
Tavasszal voltam, most készülök újra.
A homlokomban még tart, a szememnek mar kezdneek visszajönni a ráncok.

98. kakukkfű2016-10-19 14:29
Sziasztok! Én hosszú távon nem sok jót tapasztaltam. Tavaly nyáron botoxoltattam a szemrancaimat, akkor nagyon szép volt, maximálisan meg voltam vele elégedve, de az ahogy teltek a hónapok, a nevetőráncok máshová tevődtek. Mire elmúlt a botox hatása, sokkal ráncosabbnak tűnt/tünik a szemem. Én többet nem csináltatom.
Ugyanekkor hyaluronsavval feltöltettem a szam körüli redőt, amivel meg voltam, es vagyok elegedve.

Ez csak az én tapasztalatom, senkit nem akarok róla lebeszélni, egyszer úgyis ki kell próbalni, hogy saját magunk is megtapasztaljuk. ;-)

97. Réci812016-07-21 15:41
Nekem 2 hónapja dolgozik a homlokomban a botox. Eletemben eloszor. Egyelore elegedett vagyok vele!

96. Mimócami2016-06-07 21:32
Köszönöm a választ szerencsére nem oda mentem.
Olyan szép lettem nem venni észre hogy botoxova vagyok csak mindenki annyit vesz észre milyen szép kipihent az arcom :)
(válasz Asztrid22 90. hozzászólására)

95. Mimócami2016-06-07 21:27
Sziasztok én nagyon elégedett vagyok Dr.Faludy Péterrel
11.kerben rendel
màr kétszer voltam nàlad botoxon
5 hónapig hatott .a homlokomba .az orrom nyusziràncaiba
és q szarkalâbakat kezelte botoxal.
nagyon kedves és precíz és nagyon jó àron dolgozik
60 ezer volt a 3 terület
kb 3 hét mire tudnak időpontot adni ,de megéri
botoxclinic az oldaluk
még gondolkozom a hyraulon savas feltölteni
Az orr szàj összekötő ràncot feltöltetni

94. Inesse2016-04-15 12:37
Sziasztok!

Engem is érdekelne megbízható hely, meg árak is. Nagyon változóak, de szeretnék a kelleténél nem többet rákölteni.

Köszi : )

93. Tiffyb.2016-04-14 02:34
Sziasztok! Tudnátok ajánlani megbízható orvost aki nem hígított botoxot használ és biztos hat is? Egyszer voltam már,haragos ráncba kaptam de annyit éreztem hogy pár napig kicsit érzéketlen volt és aztán újra tudtam ráncolni na meg persze a ránc is ott maradt! Előre is köszi,árakra is kíváncsi lennék,ki mennyiért csinálja! Mégegyszer kösziiii ;-)

92. hedbo2016-04-04 18:52
Ezen jót mosolyogtam:)

Én is voltam kétszer. A homlokomon lévő egy darab függőleges ráncot töltettem fel.
A férjem azt mondta, hogy olyan mintha egy kisebb labda lenne ott, kissé kidudorodik, és nem érti, hogy miért van nekem erre szükségem. De persze ezt csak azért mondta, hogy többet ne menjek:)

Amikor haza jöttem, este lefekvés előtt elkezdtem olvasni a botox következményeiről, mellékhatásairól. Na akkor szartam igazán össze magam és akkor fogadtam meg, hogy többet dehogy megyek, örülök ha ezt megúszom:)
(válasz Asztrid22 90. hozzászólására)

91. Szundi232016-04-04 17:53
Szia! Én is jártam nála egyszer, de szerintem nem az igazi. Ezért is olyan olcsó. Te azóta jártál már nála? Mik a tapasztalataid?
(válasz Mimócami 89. hozzászólására)

90. Asztrid222016-04-03 02:46
Szia!

Én 1 éve voltam életemben először és utoljára. Miután bevezettek egy szobába és felfektettek egy ágyra, jött a doktor úr, aki mindenféle előzetes fertőtlenítés, érzéstelenítés nélkül, kedélyes csevegés közepette "megszurkálta" az arcom. Mikor kicsit vérzett letörölte, és 5 percbe sem tellett és már kész is voltam. Majd kaptam egy pohár vizet, és már kint is voltam a rendelőből. Aztán elkezdett hatni és a férjem azonnal észrevette, hogy megváltozott a mimikám. Ez nem is annyira zavart, de az annál inkább amikor én vettem észre azt, hogy a homokráncaimra kapott szurik következtében a szemöldököm "kiugrott". Nem megemelkedett, hanem "előreugrott", mint egy gorillának. Na nem durván, de én láttam, és azt is, hogy megváltozott tőle a tekintetem, aminek nem igazán örültem. Na de erre mondják, hogy olcsó húsnak híg a leve. És mikor jöttem kifelé a rendelőből....Több szörnyedvénnyel is találkoztam. Olyan hölgyeményekkel, akikről messziről látszott, hogy botoxoltatnak. Iszonyú groteszkek voltak szegények. Na én már akkor eldöntöttem, hogy ide én többet be nem teszem a lábam. A későbbiek még inkább megerősítettek ebben az elhatározásomban. Szóval nem ajánlom...
(válasz Mimócami 89. hozzászólására)

89. Mimócami2015-10-02 12:14
Sziasztok
volt valaki Dr.Ivanics György professioklinikan
botoxon ?
a weboldalon 15/regio arat irnak

88. Adrianaaa2015-08-13 18:51
Sziasztok!

Szeretne valaki mostanság botoxoltatni? Én szemkörnyékre
Szeretnék, de jobban érezném magam ha nem egyedül mennék 😊

87. Emsi2014-02-22 15:03
Lehetséges, hogy kevesebb anyag volt benne, túlságosan felhígította. Én úgy hallottam, hogy a hígítottat is 24 órán belül fel kell használni, mert nem fog hatni.. Szerintem legközelebb máshoz menj!
(válasz erka1 86. hozzászólására)

86. erka12014-02-22 12:43
Köszi Emsi. Először visszamentem és kaptam még, de annak a hatása sem tartott semeddig. Lehet, hogy az alacsonyabb árban /2000Ft./egység / kevesebb anyag van? A szemöldököm közzé 9 egység volt számolva, és plusz amit még adtak mikor visszamentem.
(válasz Emsi 85. hozzászólására)

85. Emsi2014-02-19 11:12
Erka, szerintem keveset kaptál, egy hét után a legtöbb orvos látni szeretné, hogy kell-e korrigálni... vissza kellett volna menned!
(válasz erka1 84. hozzászólására)

84. erka12014-02-16 11:34
Sziasztok !
Én a szemöldököm közzé kaptam botoxot. Pár napra éreztem, hogy kezdi a hatását, mert kicsit nem tudtam összeráncolni a szemöldökömet.Viszont ez pár nap múlva annyiba maradt és újra mintha nem is kaptam volna. Visszamentem, kaptam még az egyik oldalra egy korrekciós szurit, de semmi.Mi lehet ennek az oka? Nem mentem vissza.Nagyon szeretném azóta is kisimíttatni azt a részt.

83. Linn852014-02-10 17:26
Sziasztok!

Látom/olvasom, hogy Pesten több jó hely is van. Érdekelne, hogy Szegeden tudna-e valaki ajánlani botox orvost.

82. fülesbagoly112013-10-21 18:08
Szombathelyen 1 ampulla 60000.

81. fülesbagoly112013-10-21 18:06
Szem alá nem adnak botoxot,oda csak hialuronsavas feltöltés lehetséges
(válasz viktoria99 49. hozzászólására)

80. neru2013-09-29 12:28
Én a Lövőház utcába járok, a Mona Lisába, és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel!A homlokom ránctalan, ás az ottni - egyébként nagyon precíz és jóképű - orvos ügyelt arra, hogy a hatás természetes legyen!

79. Tahiti2013-09-15 22:18
Kedves Selfie! Érdekelne hogy sikerült e a Botox partiba társat talalnod, en épp fontolgatom a dolgot, ha meg aktuális lehet h betarsulnek:).... Ha mar túl vagy rajta, esetleg megírnad az eredményt? U.abban a korban vagyunk, es nekem is szem környékre kellene:(. Előre is koszi a választ!
(válasz Selfie 78. hozzászólására)

78. Selfie2013-08-29 15:54
Sziasztok. Szeretnék én is elmenni botoxoztatni. "Felméretni" még nem voltam magam, de jelenleg elsődlegesen a szemkörnyékre szeretnék injektáltatni. 36-ot töltöm 1 hónap múlva.....

KÉRDÉS: Lenne-e aki(k) Botox partiba jönnének, amennyiben adott kiválasztott helyen ill dokinál van rá lehetőség? Ez azt jelenti, hogy ha vkik olyan botoxoltatást akarnak csináltatni, amihez nem kell teljes ampulla, akkor azon osztoznak a partiban résztvevők, igy anyagiakban kevesebbe kerül, mert nem kell annak az egy páciensnek kifizetni a teljes ampullát "feleslegesen", illetve nem mellékes, hogy ott előttünk frissen veszik elő és törik le az ampulla nyakát - tehát tuti hogy frisset azaz hatásos anyagot kapunk..... Akit érdekel, jelezze és valahogy összehozzuk.

Pl engem első körben érdekelne az a doki, aki a Professio-nál van Dr IvanicsGyörgy, vagy a Botoxcentrumnál Dr Papp Zsuzsanna....mindekettőt ajánlották már itt. Rá lehetne kérdezni, hogy vállalnak-e kezelést igy "partiban" is? Éspersze mennyiért....

1 2 3 4