Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek valamilyen tapasztalata a "Forskolin" hatóanyagu fogyi kapszulával kapcsolatban? fórum

Van valakinek valamilyen tapasztalata a "Forskolin" hatóanyagu fogyi kapszulával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


24. Ikebana3 (válaszként erre: 22. - Kotyesz)
2020. jan. 7. 16:01
Most láttam egy hirdetést és 10990Ft akciósan!
23. kori54 (válaszként erre: 22. - Kotyesz)
2017. dec. 11. 13:19
Lehúzás ! Minden olyan oldal ahol alul nem létező álfacebookos hozzászólások vannak kamu !!! NE DŐLJETEK BE !!!
2017. okt. 17. 01:30

Sziasztok!

Nézegettem ezt a csodaszert ami napjainkban 2800-3200 Ft/60 db-os árra szelidült! Tapasztalatok?


Előre is köszi!

21. 5056d3921a (válaszként erre: 20. - Bettina8989)
2016. jan. 13. 21:15
...mi történt a fél év alatt? Elmeséled?
20. Bettina8989 (válaszként erre: 11. - KGyula)
2015. jún. 6. 15:31
Sziasztok!Ugyanaz a véleményem,mint KGYULÁNAK!Én is 1 havi adagot vásároltam,hogy kipróbáljam hat-e.Sajnos nem hatott,holott diétáztam rendesen mellette,állandóan salátákat,tobhalat,rozskenyeret ettem stb.Ja és csak 5kg-ot szerettem volna leadni.NEM AJÁNLOM SENKINEK EZT A FORSKOLIN TABLETTÁT!!!NAGY ÁTVERÉS,DE ÉN VISSZA IS KÜLDÖM SZÁMUKRA A DOBOZT,MERT ELVILEG GARANCIÁT VÁLLALNAK RÁ!AMENNYIBEN EZ IS HAZUGSÁG RÉSZÉKKRŐL PERELLEK!!Üdv nektek Bettina.
19. Doctor58 (válaszként erre: 10. - KGyula)
2015. ápr. 19. 12:56
Biztosan nem rendelnék ilyen hülyeséget, de ha már megrendeltem, akkor sem szedném. Ha hatástalan, akkor azért nem, ha meg tényleg olyan hatásos, ahogy Lrják, akkor azért nem. Gondolj csak bele, mennyi "munkát" és időt áldoztál arra, hogy meghízzál. Szerintem nem néhány hónap alatt történt, még csak nem is egy év alatt. Miből gondoljátok, hogy a sok év "munkáját" néhány hónap alatt helyre lehet hozni? Ráadásul egészségesen? A havi 2-3 kilónál több fogyás egészségtelen, esztétikailag is kifogásolható következményekkel és biztosan nem tartós. A szénhidrát szegény diéta sem a legjobb, ugyanis a szénhidrátra is szüksége van a szervezetünknek, ugyanúgy a zsírra és a fehérjére is. Pontosan meghatározott arányban. Ehhez nem is annyira diéta, mint inkább életmódváltás szükséges, különösebb megkötések nélkül és a fogyás mellett még a betegségeink nagy részétől is megszabadulhatunk.
18. mariann6840 (válaszként erre: 10. - KGyula)
2015. ápr. 12. 19:51

ÜDV!

mi a tapasztalatod?fogytál?hasgörcs,hasmenés?

17. mariann6840 (válaszként erre: 15. - Sahe)
2015. ápr. 12. 19:49

üdv!

szeded a készítményt?tapasztalataidat kérlek oszd meg velem

köszönöm

2015. ápr. 12. 19:38

ÜDV!

VKI SZEDTE forskolin fogyaztó szert?olyanok válaszát várom akinek van tapasztalata!akár jó,akár rossz!

megrendeltem,átvegyem e a terméket?????

engem1szer hívtak.nem zsaroltak.

VÁROM VÁLASZOTOKAT,MERT HOLNAP ÉRKEZIK A CSOMAG!

KÖSZÖNÖM

15. sahe
2015. márc. 19. 15:30
Üdv! Soha!!! Megrendeltem, és még meg sem érkezett, elkezdtek zaklatni telefonon, hogy vegyek nagyobb adagot. Zsaroltak, hogy nem adják vissza az árát, csak a nagyobb kiszerelésnek.(Hozzáteszem, sose kértem még vissza pénzt.) Kb 3 emberrel beszéltem, mivel mindig hívogattak-még este nyolckor is-, akcentusa volt mindnek, mintha orosz nemzetiségűek lettek volna. Elbizonytalanodtam, nem tettszett az egész. Nem hiszem, hogy ennyit ér az a pár kg, még ha igaz is a termék eredményessége.
2015. márc. 9. 18:15
ÜDV,mindenkinek, kérésemlene,infó,kinek, vólt, eredményes,fogyás, termék,szedése ,tapasztalat. stb. mindenkinek, köszönöm. ágnes
13. kutyus999 (válaszként erre: 12. - Debgabo)
2015. márc. 6. 12:51

Nehogy átvedd a küldeményt!

Ez egy akkkora átverés, hogy az csak na!

Ha van feleslegesen kidobandó pénzed, akkor oké, de nem hiszem, hogy gazdag vagy, sőt!

Fogyókúra és mozgás nélkül SENKI nem fogy le! Ha ezt valaki nem veszi tudomásul, az vagy buta, vag nagyon buta.

2015. márc. 2. 14:48
Sziasztok!Kinek mi a tapasztalata a forskolinnal kapcsolatban?Mennyek a postàra àtvenni vagy hadjam ott ahol van?A vàlszokat előre is köszönöm!!!
11. KGyula (válaszként erre: 8. - Beyatriksz)
2015. febr. 24. 13:34

Kedves Beyatriksz!


Elolvastam Meleg Sándor írását, sajnos, már csak a rendelést követően... Íme, a hozzáfűzött kommentárom.

______________________________


Szóval (tudom, ezzel a szóval nem kezdünk mondatot), ahogy nálunk Kőbányán (is) mondják, megszívattak mint paraszt a Berváját (a fiatalok kedvéért: a Berva, a hatvanas évek kedvenc segédmotoros kerékpárja volt).


A Forskolin burn fat elnevezésű készítményt tegnap hozta a postás, 13.500,- forintom bánja. A rendelés e-mailben történő visszaigazolását követően felhívott egy szimpatikus fiatalember, és arról győzködött, hogy vegyek még szuper kedvezményes áron kettő, hihetetlenül szuper kedvezményes áron három havi adagot...


Alig tudtam lerázni, illetve meggyőzni arról, hogy először hadd próbáljam ki a hatást.


Megszívtam tehát, nincs mit tagadjam. Az egészben a mókás az, hogy pontosan tisztában vagyok a fogyás természetével:

- kalória- és szénhidrátszegény étrend,

- minél több (sportszerű) mozgás,

- türelem.


Ja, és az sem hátrány, ha késő este már nem eszünk (nálam az 20:00 óra, ugyanis éjfélnél előbb ritkán kerülök ágyba), és az utolsó esti és a másnap reggeli étkezés között legalább 12 óra különbség legyen. Nem mellesleg, gyógytornász feleségem szerint, a magamfajta idiótákból építkeznek ezek a szélhámosok.


Kedves Meleg Sándor! Szívből gratulálok a cikkhez, és az adatgyűjtő-kutató munkához nemkülönben. A korábbi felszólalókhoz hasonlóképpen, jómagam is felteszem a kérdést: a Fogyasztóvédelmet értesítette? Esetleg, egy büntető feljelentés csalás miatt? Igen? Nem? Segítsek ebben?


További szép napot és kellemes hetet kívánok!


Tisztelettel: [KGyul@]

______________________________


Eddig a kommentár... Ja, és a linkkel együtt közzétettem a Facebook oldalamon azzal, hogy osszák tovább...

10. KGyula
2015. febr. 24. 11:47

Tegnap kezdtem el szedni a Forskolin burn fat nevű készítményt... Kellemes virág- és egzotikus gyümölcsillata van.


Aranyárban vette (13.000,- Ft harminc kapszula), de kipróbálom, hátha)... Amúgy, Miss Poppy-val értek egyet: szénhidrát- és kalóriaszegény étrend, valamint sok mozgás.

2015. febr. 22. 16:20
Ja, most látom előttem is ezt linkelték. Bocsi! :)
8. Beyatriksz (válaszként erre: 1. - Anibani53)
2015. febr. 22. 16:19

Szia!


Ezt olvasd el, mielőtt rendelsz:


[link]

2015. febr. 19. 05:49
6. Miss Poppy (válaszként erre: 3. - Anibani53)
2014. nov. 12. 14:03

Tudod mi a hatásos?

Egy kis torna és diéta.

Muszáj mindig valami szart szedni?

2014. nov. 12. 13:42

Tapasztalatom nincs, de amit olvasok

dilettáns mesének tünik:

"Dr. Oz szerint a Forskolin nem csak egy módon hat: "Először is a szervezetet a glükóz, azaz a cukor, és a zsír elégetésére készteti, főleg a májban. Másodjára, és ez a legfontosabb, lassítja a cukor felszabadulását a véráramba. Tehát, ha a véráramban nem gyülemlik fel cukor, az nem alakulhat át zsírrá sem, mivel a cukor alakul zsírrá. Amikor mindkét hatás egyszerre fellép, szinergiahatás jelentkezik, ami égeti a zsírt és fékezi annak lerakódását, mindezt teljesen természetes és biztonságos módon éri el."

A Health Journal szerkesztősége meglehetősen szkeptikusan állt a Forskolinhoz. ... Mi más lehetne az igazság megismerésének legjobb módja, mint az önmagunkon elvégzett kísérlet?"

Szóval a májban égeti el a cukrot és a zsírt??? HIHIHI...

Azután lassítja a cukor felszabadítását a véráramba???

Bocsi, de gondolkodj és tanulj előbb, azután írj hihetőbbet,

MERT

a máj nem eléget, hanem átalakít éppen a véráramon keresztül továbbítja az átalakított energia hordozót. A vérben felgyűlő fölösleges cukrot épp a máj alakítja vérzsírrá, amit a szállításra alkalmas vérzsírok LDL, ha jól emlékezem visz a zsírszövetbe, és a HDL visz onnan a májba, ha ez valamiért kell a szervezetnek!

Továbbá a VESE a kiválasztó szerv, hogy azon át távozzon a felesleges hulladék molekula akár zsír, akár cukor származék.

A májból hová kerül bármi átalakítva(?), a vérbe,

tehát, ha

lassítja a vércukor vérbe jutását ez a forskolin, akkor hihetetlenül gyorsan meg kellene duzzadjon a máj a sok kiló hájból kilépő zsír + bélből felvett cukor átmeneti tárolásától és a máj szétrobbanna a hasunk helyett.

Ha pedig valóban lassul a vérbe jutó vércukor-áramlás, akkor fáradtságérzet és erőtlenség uralkodna el bárkin!

Mert kizárólag az izomszövet használja el a vércukrot lebontva azt energiává és távozó mellék-termékekké, amit a máj+véráram+vese távolíthat el. Annyira, ha nincs vércukor, akkor az izomszövet bomlik le, és megugrik a húgysav a vérben és a vesében-vizeletben!

Szóval kamu a szöveg.


Ha tévednék néhol javítsátok ki!

Azonban fogalmam sincs miként működhet,

mert a vese+ a bőrünk közvetlenül nem képes sem felesleges vérzsírt, sem vércukrot kiválasztani, az ugyanis a szervezet végelgyengülését okozná!

Kivétel a cukorbetegség kóros állapota.

Édeském,

szövegírócska te cukorbeteg lennél???

2010. aug. 12. 17:44
igen....a pénztárca tényleg laposabb lett:)
2010. jan. 25. 09:48
Szerintetek a "Fat intenzyme", vagy "Blazextreme", vagy " Forskohlii 50" FORSKOLIN tartalmú fogyiszer a hatásosabb?
2010. jan. 5. 08:31
én még nem is hallottam róla :O
2010. jan. 5. 08:27
Van valakinek valamilyen tapasztalata a "Forskolin" hatóanyagu fogyi kapszulával kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook