Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hólyaghurut, azaz gyakori vizelési inger!Segítséget kérek! fórum

Hólyaghurut, azaz gyakori vizelési inger!Segítséget kérek! (beszélgetős fórum)


1 2
50. atlass
2021. ápr. 7. 11:00
Sziasztok! Szeretnék megosztani veletek egy hatékony természetes módszert. Magamon voltam kénytelen kikísérletezni és 3 hónap illetve 5 év szenvedés után bevált. Az idült hólyaghurutot VÖRÖSHAGYMA fogyasztása elmulasztja. Nem hiszed? Ha görcsökben fetrengsz már a fájdalomtól és semmi nem segít, próbáld ki! Napi 2 fej NYERS vöröshagymát kell elfogyasztani, több részre elosztva. A legjobb nagy lyuku reszelőn lereszelni és kenyérre kenni és úgy elfogyasztani. Addig kell tartani a kúrát, amíg minden panasz el nem múlik. Utána abba lehet hagyni. Ez akkor is segít ha már a gyógyteák ( zsurló, cickafark, kisvirágú füzike) és antibiotikumok se. Hiszed vagy sem, működik. Persze sokan ódzkodnak a nyers vöröshagymát megenni. Erős szaga van, sőt sokan félnek, hogy savat csinál. Hát nem csinál. Ez a kúra az állandó gyomorsav túltengésemet és a refluxomat is elmulasztotta. Akit érdekel és utána néz, elcsodálkozhat azon, hogy a régi fűvész könyvekben, sőt a Lajos Atya tanácsai c. jó régi könyvben is írnak erről a gyógymódról. Elfelejtettük. Nekem 5 hónapja tartott a hólyaghurutom. Nem múlt el semmitől. A fent leírt vöröshagyma kúrától az első adag után megkönnyebbültem, 3 nap után semmi tünetem nem volt már. Remélem sokaknak segít az információ itteni közzététele! Sokan nem tudják, de a hólyag tükrözés, az antibiotikumok szedése sokszor nagyobb bajt csinálnak a hólyagban, mint hasznot. Azt is kevesen tudják, hogy a civilizációs ártalmak miatt létezik egy un. irritábilis hólyag szindróma betegség, mely nem hólyaghurut csak hasonlóak a tünetei. Mikrorepedések keletkeznek a hólyag nyálkahártyáján, ami a vizelet hatására ég csíp és felmaródik. Azt aztán nem gyógyítja meg az antibiotikum, a tükrözés, katéterezés meg csak felsérti a húgycsövet. Mindenkinek ajánlom, bármennyire "túl egyszerűnek" tűnik is a mai korban, próbálja ki a nyers vöröshagymát! Nekem bevált. Újra felszabadultan és önfeledten telnek napjaim. Javulást kívánok mindenkinek!!!!
2012. márc. 25. 08:53

Pajzsmirigyráknál,milyen immunerősítőt lehet alkalmazni?

kivették,de a maradék még izotóppal lesz kiírtva jun-ban.dec-ben is volt izotóp,akkor látszott a rezidium.

Valakinek volt ilyen baja?

L tiroxint szedek 200-at.

Olyat lehet csak nszedni,ami nem serkenti a pm.-et!köszi!Tilla

2012. jan. 11. 19:21
Telen nem szoktam tangat hordani, de szerintem sem tul egeszseges..na remelem rendbejon:) kossz a tippet:)
47. Veronika27 (válaszként erre: 46. - Zsebibaba26)
2012. jan. 9. 20:32
Igen, szex után egyből pisilni!! kell és mosakodni. Na meg a tangabugyit elfelejteni.
2012. jan. 9. 19:31
Lehet mar nem aktualis, de szeretnem megosztani a tapasztalatomat..Egy evvel ezelott vettem eszre hogy kozvetlen sexualis egyuttlet utan, masnap gyakori szunni nem akaro vizelesi ingerem van.aztan elhanyagoltam es ebbol lett egy szep kis vesekrizis..aztan feltunt hogy szinte minden szexualis egyuttlet utan jon a vizelesi inger.en arra is gondoltam hogy a partnerem meretei tul nagyok es emiatt a surlodas miatt van ilyen ingerem. de rajottem hogy bakterium kerulhetett a hugyvezetekbe es nem sima felfazasrol van szo..ezert jo hogy utana olvastam es ki fogom probalni a tozeg afonya kapszulat is.
2011. febr. 8. 23:17
Tőzegáfonya kapszula, sok folyadék, sex előtt is sok folyadék, és utána pedig egyszerre elmenni pisilni! Ennyi. Jobbulást :)
2010. júl. 3. 19:30
Köszönöm a segítséget
2010. júl. 3. 19:08

Nem tudom, nem vagyok orvos...

Igyál sokat, kamillatea biztos van otthon...

2010. júl. 3. 19:03
De még égés érzésem is van meg fáj is az mitől van
41. Veronika27 (válaszként erre: 39. - Zsuzsi 18)
2010. júl. 3. 18:57
Olyankor én is sűrűbben pisilok, ha megvan... És néha én is érzem úgy, mintha fel lennék fázva, de szerintem ez csak a mensi hatása. Ne aggódj előre.
40. zsuzsi 18 (válaszként erre: 37. - Hancika)
2010. júl. 3. 18:51
milyen homeopátiás kezelés létci ird már meg bővebben köszönöm
2010. júl. 3. 18:50
Mestruáciom megvolt most és a utolsó napon már érzem hogy sürűn el kell mennem pisilni szerintetek ez mi lehet és olyan érzésem is van hogy melegséget érzek és fájdalmat is nagyon rossz ülni is
38. cicuska1 (válaszként erre: 35. - Veronika27)
2010. júl. 3. 18:31
Köszönöm szépen,megfogadom a tanácsodat.További szép és hólyaghurut mentes napot mindenkinek!
2010. júl. 1. 11:49
Nekem is sokszor volt ilyen, plusz gombás fertőzés is és a hajam is kihullott. De fél éve semmi bajom, Voll vizsgálaton voltam és utána kaptam homeopátiás kezelést. Ha nem akkut a baj, és sokszor kijön, akkor ajánlom ezt a módszert hogy megszabaduljatok tőle. Írok elérhetőséget ha valakit érdekel.
36. Ficu00 (válaszként erre: 1. - Fruzsinká17)
2010. jún. 17. 22:55

a monural tényleg nagyon jó, ezerszer jobb, mint a bogyók. egyébként nálam is ez volt, havonta, 2 havonta szenvedtem ettől aztán később egyéb nyavajáktól is, a nőgyógyászom már nem tudott mit kezdeni a helyzettel, úgyhogy a páromnak írt beutalót. na egyből ki is derült, hogy nála van a bibi, méghozzá irdatlan mennyiségű kóli baktérium (ez okozza a visszatérő hurutot), ami nála nem okozott panaszt, de nálam!... kapott valami gyógyszert és láss csodát: többet nem volt bajom!

egyébként én az elejétől fogva sejtettem, hogy vele van a baj, ugyanis kapcsolatunk elején talán második alkalommal voltunk együtt, mikor először lett hurutom, előtte soha semmi bajom nem volt. ha nálad is ez ven, akkor mindenképp vizsgáltasd ki a párod, mert minden valószínűség szerint ő a ludas...

2010. jún. 17. 22:16
Ja és! Tangát száműzzed, szex után rögtön pisilj és mosakodj! Nagy dolog után pedig használj nedves wc papírt!
2010. jún. 17. 22:15

Te szegény!

Antibiotikumot szedd be, vegyél Bio Crant a gyógyszertárban és szedd minimum 3 hónapig, meg Troparin görcsoldót, az nagyon jó rá!

Jobbulást!!!

33. cicuska1 (válaszként erre: 12. - Fruzsinká17)
2010. jún. 17. 22:03
Sziasztok nekem sajnos tegnap éjszaka jött elő,iszonyatos volt,egész éjjel nem aludtam.Most szedek antit ,lényegesen jobb bár még fáj vizelés után,de legalább már tudok ülni,és aludni.fruzsinká17 írta hogy lehet e összefüggés a havi baj utáni szex és e között a nyavaja között.Hát én is ugyanabban a cipőben járok úgyhogy szerintem simán lehet.Egyébként nekem fél év alatt ez a 2.hurutom.
32. fruzsinká17 (válaszként erre: 31. - F36e266467)
2010. jún. 4. 15:06
de...ezek közül több is ..akár
31. f36e266467 (válaszként erre: 29. - Fruzsinká17)
2010. febr. 15. 03:52

Egy pszichós kérdés:


Nem lehet, hogy valaki nagyon elnyom?


Főnök, társ, szülő?


Csak mert lelki ok lehet esetleg ez.

2010. febr. 15. 03:47
ohh a frászba, nekem is előjött... persze a nagyvécé utáni tisztálkodás hiánya okozta. Én egyszerűen képtelen vagyok előről háulra fele kitörölni, és ha nem tudok megmosakodni rögön utána kész a baj...
2010. jan. 7. 09:10
jó volt eddig...de most nem annyira használ..
2010. jan. 7. 08:29
Pedig a Monuralról olyan jókat írnak...bár én még nem próbáltam... Vegyél bio crant és kezdd el szedni, írtja a bacikat.
2010. jan. 7. 08:22

hát a helyzet..nem javult sokat hétfő hajnal óta.

Két napja szedek napi két 300mg-os antibiotikumot. És benyeltem egy monuralt is ma suliig nem bírtam elmenni rázott a hideg...eddig midnig segített...

kamilla teát iszogatok!És közben unom az egészet

26. Veronika27 (válaszként erre: 25. - Salabakter)
2010. jan. 5. 12:39
Supherb a neve a gyártónak, többi infót a honlapjukon találsz.
25. salabakter (válaszként erre: 24. - Veronika27)
2010. jan. 5. 12:34
Köszi,csak mert erről ne hallottam még.
24. Veronika27 (válaszként erre: 23. - Salabakter)
2010. jan. 5. 12:26
Egyik sem. Ez nem a Cran C féle, hanem a Bio Cran. A különbség a kettő közt az, hogy míg a Cran c-ben csak C-vitamin van, addig a másikban probiotikumok is. Gyógyszertárban vesze, vagy bioboltban, ára kb. 3600Ft a 60 db.
23. salabakter (válaszként erre: 19. - Veronika27)
2010. jan. 5. 12:23
Bocsi,lehet,hogy hülyeséget kérdezek,de a tőzegáfonya kapszulát hol veszed?És mennyiért?DM,vagy Rossmann?
22. uuuuhhhlala (válaszként erre: 18. - Fruzsinká17)
2010. jan. 5. 12:11
Még annyi eszembe jutott, hogy írtad, hogy általában menstruáció után szokott előjönni. Nem tudom, hogy használsz-e tampont, de ha igen akkor az is állhat a háttérben, mert a bacik könnyen feljuthatnak azzal is.
21. Veronika27 (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2010. jan. 5. 12:07
Ja és szex után közvetlen pisilni!! és mosakodni!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook