Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr.Papp Csaba vagy Dr.Lázár Gábor nőgyógyászról lenne valakinek tapasztalata? fórum

Dr.Papp Csaba vagy Dr.Lázár Gábor nőgyógyászról lenne valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


23. Anika70 (válaszként erre: 22. - Anettkvk)
2011. máj. 27. 09:21
Mert a méhlepényem fedi a belső méhszájamat :-(
22. anettkvk (válaszként erre: 21. - Anika70)
2011. máj. 25. 21:03
és miért tuti a császár?
2011. máj. 25. 16:30

Sziasztok!


Én semmi rosszat nem mondhatok Papp Csabáról:-)


Velem rettentő figyelmes volt, ő végezte a magzatvíz vizsgálatomat is, ami után a legenyhébb fájdalmam sem volt:-)


Most 25 hetes vagyok, nála fogok császárral szülni:-)

20. anettkvk (válaszként erre: 19. - Anettkvk)
2010. okt. 20. 13:52
Ez olcsóbb, mint a körút, a terhesgondozásnál, lejjebb nézd!
19. anettkvk (válaszként erre: 17. - Esterix)
2010. okt. 20. 13:51

Most nézem, szigethalmi vagy, akkor gondolom a miniklinikára mennél hozzá.

Azt hiszem ott (is) fix díjak vannak!


[link]

18. anettkvk (válaszként erre: 17. - Esterix)
2010. okt. 20. 13:49

Szia!


Én úgy hiszem, a tanár úr bababarát.

Esetemben végig természetes szülésről beszéltünk, és csak a gyermek és jómagam egészsége miatt lett császár (nagy volt a baba, nem tudott lejönni teljesen és a köldökzsinórja 3-4szer volt rátekeredve).


Anyagiak... 12 egy vizsgálat nála, azt hiszem 15 UH-val (4D!!!, úgy tudom, most már minden UH-n lehet 4D-t kérni, amikor 36 hetes körül lehettem, akkor kapta a gépet). Szülés előtt kérdeztem az asszisztensét (a körútra jártam hozzá) hogy mennyi a szülés. Azt mondta, hogy a vizsgálati díj 10szerese! Akkor megijedtem nagyon, mert sajnos nem élünk olyan szinten, hogy én ezt ki tudjam fizetni. 50 000-et tettem a borítékba, egy Tokaji Aszú kíséretében, és a 6 hetes vizsgálaton puszival fogadott (ezzel csak azt akarom mondani, hogy a - lényegében - kevesebb díj ellenére - semmi negatívat nem tapasztaltam! Nagyon szerettem a tanárurat!!!

17. Esterix (válaszként erre: 15. - Stocki)
2010. okt. 19. 14:32

Sziasztok,


én kb 5 hetes terhes vagyok és most készülök dokit választani. Sok szépet és jót írtatok Dr Papp Csabáról, de arról nem, hogy mennyire bababarát. Én szeretnék a lehető legtermészetesebben szülni szükségtelen fájdalomcsillapítók és siettetés nélkül.


Ezen kívül az is érdekelne, hogy anyagilag hogy néz ki nála egy szülés.


Előre is köszi

16. anettkvk (válaszként erre: 15. - Stocki)
2010. okt. 15. 12:04
dettó!!!
15. Stocki
2010. okt. 11. 22:09

Sziasztok

Én DR Papp Csabánál szültem 2008-ban.

Azóta 4 barátnőm szült nála (azt mondták a terhesgondozás és a szülés után hogy a második gyereknél egy a biztos mégpedig a DOKI) ketten már a második babával is oda járnak, + 3 barátnőm „előkészületre” az egyik nagyon súlyos betegséggel küzd, és Csaba az első aki már nem csak beszél a gyógyulásról, hanem ő miatta tényleg el is indult az úton.

Szakmailag is kitűnő és emberileg is. Nála nincs buta kérdés, bármit meg lehet kérdezi válaszol és nem félvállról

Szakmai oldalról is elismerik, nem csak idehaza hanem külföldön is.

Neki első a biztonság.

És nem utolsó sorban nagyon jó genetikus is.

Én a Bp. József krt-i elérhetőségét tudom megadni: József krt. 36 III/13 tel: 06-1-314-3612

Tiszta szívből tudom ajánlani.

Szépe estét mindenkinek: Ági

2010. okt. 4. 12:08
sziasztok!Én maximálisan megvagyok DR.Lázár Gáborral elégedve 3 vetélésem volt az utolsó nála,de akkor is nagyon lelkiismeretes volt és ha Ő akkor nem önt lelket belém és nem lát el jó tanácsokal most nem vagyok 5 hetes terhes.Cisztám volt miomám mikor kezdtem hozzá járni az előző orvosom mindig azt mondta nincs teendő majd felszivodik,hát ez nem így lett Lázár Gábor írt fel gyogyszert és 2 hét mulva nem volt se mioma se ciszta.
13. Csermelyke (válaszként erre: 12. - Szücsi)
2010. szept. 20. 01:35
De! A barátnőd túlzott. Dr. Lázár Gábor különleges orvos és ember.Az átlag ember meg csak azt látja, amit akar. Több, mint 11 éve járok hozzá. 25 éves voltam amikor egy gyorsan terjedő, agresszív rákot talált nálam. Más nőgyógyász fogamzásgátlót írt fel a fájdalmaimra. Ez nem vicc. Sajnos halálosan komoly. Mire hozzá kerültem már csak fél évet jósolt. Kétszer műtött a rákkal. Azóta világra segítette a fiam, volt ciszta műtétem, és sok minden más is. Ha szükségem volt rá, mindig azonnal fogadott. Ha bajom volt, küldtem neki egy SMS-t, és amint tudott, visszahívott. Az Ő tudása nem a fontoskodásban nyílvánul meg, hanem ha kell, felelősségteljesen képes cselekedni. El kell dönteni, hogy egy profi orvost szeretnél, vagy egy kedvesen parolázó bohócot. Mellesleg, ha nincs, a 3 éves lányom nélkülem nő fel, és a fiam soha nem született volna meg. Ez van az én mérlegem serpenyőjében.
2010. júl. 12. 11:40

Dr. Lázár Gábor volt velem 23 éve a szülőszobán, míg az én dokim nem érkezett meg. Akkor nagyon lelkes, figyelmes és lelkiismeretes volt.

Aztán tavaly a barátnőmet hozzá küldték, és teljesen más hozzáállásról mesélt. Úgy ahogy Grétos írta, laza és figyelmetlen lett, 180 fokot fordult. Nagyon sajnáltam, hogy ezt hallottam róla :( de látom, nem a barátnőm túlzott...

2010. ápr. 8. 20:27

Sziasztok!

Úgy tudom hogy Dr Papp Csabának van az József krt.-on is rendelése. Ott ahol Dr Lázár Gábor magánrendelése van. ha valakinek kell a pontos cím és tel.szám el tudom küldeni.

10. nyanyus69 (válaszként erre: 9. - Bibe&porzo)
2010. márc. 31. 22:20
Dr.Papp Csabát megtalálod BP.I Nőgyógyászati Klinikán,vagy magánrendelésen Szigethalmon,a Miniklinikán.
2010. márc. 17. 19:21

Nekem szakmabeli orvos ajánlotta a Dr Papp Csabát, aki az ország másik felén dolgozik,de sajnos elérhetőséget és részleteket nem tudott mondani.

Tudnátok segiteni, h mik az elérhetőségei, hol rendel, mennyibe kerülnek a vizsgálatok ... és bármilyen tapasztalat érdekelne!


Nagyon köszönöm...

2010. febr. 26. 11:31

Ja és amit tutira tudom, Lázár nem fogja a kezedet végig a szülésnél, azaz csak kitolásnál van ott és varr.


Papp tanárúr a legelejétől végig ott van melletted.

Én 5 napig voltam benn, Minden nap bejött hozzám, volt, hogy többször is!


Én nagyon szeretem (ilyet orvosokról nem nagyon mondok).

7. anettkvk (válaszként erre: 6. - Grétos)
2010. febr. 26. 11:24

Lazának biztos hogy laza, mi genetikán voltunk csak nála, nekem nem volt problémám vele...


Nálad elszúrt valamit???

2010. febr. 14. 18:20

Bocs az előző üzenetem utcsi mondata így "hangzik" helyesn:

Szakmai tudásával kapcsolatban nekem csak rossz tapasztalataim vannak, nem is járok hozzá jó ideje, de valószínűleg a főnökei sincsenek elragadtatva szakmai tudásától, mert még mindig csak adjunktus!

2010. febr. 14. 18:16
Remélem,hogy a betegségeid megoldódtak és találtál jó nőgyógyászt. Én Lázárt ismerem, és nem tudom miben csúcsszuper - talán a lazaságban-, de mint ember biztos, hogy nem. Szakmai tudásáról nekem csak rossz tapasztalataiam vannak,nem is járok hozzá jó ideje, de valószínűleg a főnökeinek sincsenek elragadtatva, mert még mindig csak adjunktus!
4. anettkvk (válaszként erre: 3. - Dr.Szöszi)
2010. febr. 1. 21:54

Én Papp Csabánál szültem. CSODÁS!!!

Nem mellesleg genetikus, és iszonyatos sokan járnak hozzá.


Bár lehet későn ajánlom már...

2010. jan. 4. 20:42

Szia!


Igen, rá gondoltam. Az a helyzet, hogy nem szülni szeretnék nála, hanem több éve rendszeresen visszatérő nőgyógyászati problémáim vannak (folyás, gombás fertőzések stb.). Egy orvos sem tud velem mit kezdeni, és már nagyon kétségbe vagyok esve. Vagyis inkább kicsit elegem van. Őt ajánlotta egy rokonom, hogy nagyon jó doki.

Ez bíztató, hogy ilyen jó véleménnyel vagy róla! :) Köszi, hogy megírtad!

2010. jan. 4. 20:21

Szió!

A pesti Lázár Gáborról van szó?

Mert ha igen, csúcsszuper én konkrétan 200km-ről jártam fel hozzá!!!

2010. jan. 4. 19:20
Dr.Papp Csaba vagy Dr.Lázár Gábor nőgyógyászról lenne valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook