Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pénisz mérete mennyire befolyásolja a hüvelyi orgazmust? fórum

A pénisz mérete mennyire befolyásolja a hüvelyi orgazmust? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2007. aug. 15. 21:14

Visszaolvastam a hsz-mat, mert nem emlékeztem már pontosan. Arra gondoltam, hogy alakalmanként megoldható, hogy a férfi egyszerre dolgozzon a szerszámmal és a kezével is, de rendszeresen nem biztos, hogy ez működik, vagy az sem, hogy egyáltalán szükséges -e. Van, akinek elég a csiklóorgazmus (ezzel a megfogalmazással, annak értékét nem lekicsinyítem, mert magam is jobban kedvelem), és mint korábban írtam, milyen jó, hogy nekünk kétféle lehetőségünk is van!


Mondok valamit: egy szűz kislány, aki ismerkedik a testével, BIZTOS, hogy nem a hüvelyi orgazmust tapasztalja meg először, amikor maszturbál. A két orgazmus közt nincs értékbeli különbség, de lehet egyiket jobban szeretni, mint a másikat. Fogalmama sincs, milyen egy férfi orgazmusa, de mi nők hadd tudjuk már, milyen a mienk ;-)


A hüvelyi és csiklóorgazmus elérésénél pontosabban arra gondoltam, hogy a nő magának izgatja a csikóját, miközben a férfi dolgozik.

Arra is gondolok, hgy kisebb szerszám esetén jobban oda kell férkőzni, ezért nem biztos, hogy még egy kéz is odafér. Azt gondolom, ez nem sértés, hiszen vannak kisebb és nagyobb méretek is, ezt ne tagadjuk. Megjegyzem, a kisebb péniszű férfi is klehet nagyon-nagyon fifikás, technikás :) Mert szerintem nem Ez számít az ágyban.


Ja, és én szeretem az akrobatikus dolgokat :)


Mothertiger hsz-jában ott volt egy smiley, ezt azért vedd figyelembe, Sógun!


Hogy hol van a G pont? Egyébként nem is lényeges, hogy nem tudom biztosan, mert így is akkorákat élvezek, mint a ház :DDDDD

346. 8d784868d0 (válaszként erre: 345. - Sógun)
2007. aug. 15. 19:39

"Egy technikai kérdés. Valaki írta, hogy a kis méret nem engedi meg a csikló és a hüvely együttes izgatását. Azt azért megkérdezném, hogy ezt miért gondolta:) Már a misszionárius pózban is megtörténik ez a csípő alsó és felső részének két fázisban történő előrenyomásával, nem is beszélve a kezekről."

..

ha szépen megkérlek, fejtsd már ki nekem, hogy hogy lehet egyszerre mindkét dolgot ingerelni!

de azt írd le hogy hosszútávon miként tud ez működni!

nem vagyok kezdő! és nem vagyok rossz kondiban, de nem tudom elhinni hogy fél kézzel támaszkodva, mikozben élénken döfködöm a g pontot, a kezemmel lágyan maszírozom a csiklót is, !!!

és mindezt úgy hogy a kicsvart póz következtében, nem csípődik be a derekam, vagy nem rohad le a kezem, mert fél kézzel támaszkodok ekkor már 40 perce!

azt el tudom képzelni hogy a nő magának izgatja, de ha a férfinek kell ezt megtenni, akkor abból szex nem lesz az tuti!

mire a finis jönne, szerintem dőg fáradt lesz a férfi,! a jobb kondiban lévők később, a kis túlsúllyal bíró, vagy edzetlen honfitársaink pár perc után!

ez az egész max egy nő agyában tud megfogganni, mert nem gondol bele abba, hogy a férfinek mindezt meg kell tudni valósítani!

ja.... a szex 2 irányú örömszerző folyamat/* többnyire!*/ de amit írtál, az csak az egyik félnek jó!

.

.

más. ezt kifejtenéd bővebben is????

"Visszatérve arra, hogy a férfi en várja el, hogy ne mondják a farkára, hogy kicsi, mert a férfiak taplók."

köszi!

345. sógun
2007. aug. 15. 18:43

Amúgy a G-pont a has felőli oldalon van, vagy lehet, hogy minden nőnél más és más helyen, de ezt nem hiszem.

Egy technikai kérdés. Valaki írta, hogy a kis méret nem engedi meg a csikló és a hüvely együttes izgatását. Azt azért megkérdezném, hogy ezt miért gondolta:) Már a misszionárius pózban is megtörténik ez a csípő alsó és felső részének két fázisban történő előrenyomásával, nem is beszélve a kezekről. Megnéztem, rosewood jegyezte ezt meg. Szerintem lapozz bele az internetbe vagy a káma szútrába, vagy nemtom. Már 1-es nehézségű pózban is lehet egyszerre izgatni a két pontot. Egyáltalán nem akrobatikus jellegűek ezek.

Visszatérve arra, hogy a férfi en várja el, hogy ne mondják a farkára, hogy kicsi, mert a férfiak taplók. Szerintem a férfi is bunkó aki meg akar sérteni egy nőt azzal, hogy lekismellűzi és a nő is bunkó. Ezen nem változtat semmi, nem nemi kérdés.

344. sógun
2007. aug. 15. 18:33

Végignéztem a hozzászólásokat. Például a tieidet. Ha valami ellen ennyire tiltakozik valaki?! Ugye tudod fojtatni.

A másik, hogy a méret és az orgazmus között miért ne lenne kapcsolat. Ha van vaginális orgazmusod pénisztől, akkor a pénisznek van mérete is:( Van olyan nő aki bármilyen méretű péniszből ki tudja hozni a legtöbbet. Így férfi nem megy el túl korán, sem túl későn. Ez technika kérdése. Ugyanígy egy férfi is tudja tartani az orgazmusát, ha akarja. Ezek után vicces, hogy valaki azt is írta, hogy ő ugyan nem tornázik. A férfi dugja meg rendesen. Róla szerintem meg is lehet a véleményem, lusta macska.

Ha félsz attól, hogy a párod a vaginális orgazmust várja tőled beszéljél vele egy valamiről őszintén félelmek nélkül. Nem megy? Talán egy kicsit túlmisztifikálod az életet?

Mindennek meg van a kultúrája. A nagy pénisznek, a kis pénisznek. A szajháknak, a hímringyóknak. A tökéletes szexnek, a szerelmes szexnek. És szerintem nem tévedek ha azt mondom, van akinek ez, van akinek az adatik meg. Ez ugyanolyan, mint a pénz. Van aki szegény, van aki gazdag. De vágyaid lesznek. Letagadni őket értelmetlen, velük élni kihívás.

2007. aug. 15. 10:37
Kivonom magam a témából, mint csiklóorgazmus híve.:)
342. 8d784868d0 (válaszként erre: 340. - Duncimacs)
2007. aug. 15. 06:57

maximálissan egyetértek!

látszik hogy tudod miről írsz!

341. rosewood (válaszként erre: 340. - Duncimacs)
2007. aug. 14. 15:32
Látod, embere válogatja, mert nekem hátulsó megközelítésben még sosem volt orgazmusos, kivéve amikor kézimunkás rásegítés volt. Mérettől függetlenül, valszeg a másik oladlon van a G pontom, ha van egyáltalán.
340. duncimacs (válaszként erre: 339. - Szenyó)
2007. aug. 14. 11:46

Bocs, de nem értek teljesen egyet veled, s tapasztalatom mást mutat. Nem a pénisz nagysága, hossza a mérvadó itt, hanem az, hogy alaposan megdöfködje a G-pontot, s körülötte! Ehhez pedig az kell, hogy kellően keményen álljon. Ez a fontos ebben. Fontos a testhelyzet, pl. férfi felül pozícióban nem árt, ha kézzel is előrefeszíti a péniszt, hogy a hegye érje azt a bizonyos részt, vagyis kellően erős ingert kapjon. Sőt nem is jó, ha egészen bent van, mert ez nem a hüvely utolsó harmadában létezik, hanem inkább a középsőben, s így egy méretesebbet nem is célszerű teljesen benyomni. Legjobban talál hátulról izgatható a G-pont a négykézláb-pozícióban, vagy hasonfekve.

Én ezeket tapasztaltam.

339. szenyó
2007. aug. 13. 07:51
Ne próbáld ki a kelleténél kisebb mérettel, mert elmarad a kívánt hatás!!!
338. dundy
2007. aug. 13. 07:43
Nagy mértékben.
337. ec63a7fc29 (válaszként erre: 331. - Rozália)
2007. aug. 13. 07:28
Defektet talán, de itt egy kiadós orgazmus a kérdés.
336. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 335. - Edb6c38cef)
2007. aug. 12. 16:11
szóval aki megelégszik a csiklóorgazmussal,ne nézegesse mekkora,míg aki "ragaszkodik" a hüvelyi orgazmushoz is,nem árt ha szemügyre veszi...:-))
335. edb6c38cef (válaszként erre: 329. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 12. 13:07

Egyetértek! Én is lánykoromban elvoltam a csikló orgazmussal is. De férjem mellett tanultam ki a hüvelyi orgazmust (és tán ahogy múlnak az évek, érettebb is lesz egy nő).

Semmihez sem hasonlítható, és tuti a sokszor megkérdőjelezett G pont ingerlése váltja ki. Azt pedig ugye csak akkor lehet, ha kitölti az űrt, sőt nyomja, feszíti egy jó nagy. (Na, jól kitárgyaltuk :)

334. mothertiger (válaszként erre: 324. - Szenyó)
2007. aug. 12. 12:42
Ezt találom itt a legnagyobb igazságnak, elnézést kérek ezért a többiektől!!!
333. minimano1979 (válaszként erre: 331. - Rozália)
2007. aug. 12. 12:28
:DDD
2007. aug. 12. 08:51
még szerncse, hogy válogathatunk :)
2007. aug. 12. 05:33
"kis szöggel is lehet nagy defektet csinálni":D
330. eszmi35 (válaszként erre: 329. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 12. 00:57
Egyet értek!!!A hüvelyi sokkal bombasztikusabb!De sajna nállam csak úgy működik ha beindítjuk a csiklót is."A hüvely fala pedig - mivel nem találhatók rajta idegvégződések - szintén nem elég érzékeny ahhoz, hogy az aktus során a nő az extázis állapotába kerüljön. A nőgyógyász 1950-ben írt először a hüvely elülső falán található területről, amely - minden valószínűség szerint - a régóta keresett, az intenzív orgazmusért felelős örömcentrum."<<<Ez idézet 1 cikkből.
329. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 318. - Mothertiger)
2007. aug. 11. 22:17
tudod,25 éves koromig bármilyen orgazmussal kibékültem volna...miótta éreztem milyen a hüvelyi orgazmus,azt mondom egy napon sem lehet említeni a csiklóorgazmussal....most már nem elég az egyik,mindent akarok:-)))
328. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 325. - Eszmi35)
2007. aug. 11. 22:14
háááát...én azért nem bánom ha hosszabb mint egy tampon...:-))
327. ec63a7fc29 (válaszként erre: 325. - Eszmi35)
2007. aug. 11. 21:12
A tampont magasabbra teszed, a zsinórja pedig nem bánt....
326. szulim
2007. aug. 11. 18:23
Azért jó ha van valami:))))))))
325. eszmi35
2007. aug. 11. 15:25
Én úgy tudom a hüvely elejében,vannak idegvégződések.Ha a tampon benned van érzel vmt?A nagyobb méret inkább pszichésen vágyfokozó.Bocsi ez az én véleményem.A túl nagy meg egyenesen fájdalmas:PX(.
324. szenyó
2007. aug. 10. 06:44
Az attól függ, hogy mire használják. Ha szeretkezésre, s a másik is fontos, akkor nem a méret a lényeg, de ha CSAK szexre kell a "szerszám", akkor csak a megfelelő méretűvel tud mit kezdeni.
2007. aug. 2. 08:59

Megkérdezték egykor Balassi Bálintot, hogy miért mennek oly rosszul a dolgok...? A válasz eképpen szólt:

-Nyalni kell! Nyalni kell!

-Master, az segít?

-Nem, az talpát!

2007. júl. 30. 14:21

Annyiban nagyon , hogy biz bele kell gyömöszölni a megfelelö helyre...és ha ez sikerrel járt, akkor

már nemigazán méretben lesz a bibi ! lol !

2007. júl. 28. 13:52

Nekem az nem jön össze. Nem is töröm magam érte, meg öngyi se leszek miatta.:)

A tejszínhabot és a csokit más "extra szolgáltatások" adják, amit a pasimtól kapok.:DDD

320. szenyó (válaszként erre: 318. - Mothertiger)
2007. júl. 28. 12:27

Te tejszínhab és csokiöntet nélkül szereted a fagyit? Pedig jár hozzá.


Ha a csiklósat élvezed, akkor a kettőt együtt imádni fogod! Ne hagyd ki.

319. rosewood (válaszként erre: 318. - Mothertiger)
2007. júl. 28. 11:43
Szintén :))))
2007. júl. 28. 09:50
Bocsi, Szenyó, de ha nekem összejön a csiklóorgazmus, a fene se hajt a hüvelyi orgazmusra...
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook