Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pénisz mérete mennyire befolyásolja a hüvelyi orgazmust? fórum

A pénisz mérete mennyire befolyásolja a hüvelyi orgazmust? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
407. 274c9996b8 (válaszként erre: 405. - 8d784868d0)
2007. szept. 30. 12:13
Amint olvaslak hihetetlen fantaziarol teszel bizonysagot ! A kerdes csak az mifele jogon probalsz masokat megitelni ??? Mert itt az a kerdes hogy ; A penisz merete mennyire befolyasolja a huvelyi orgazmust ? Tehat erre a kerdesre valaszol ill velemenyt ir az ember , nem pedig megprobal szemelyeskedni emberekkel akiket nem is ismer ! Udvös volna ha ezen az egyszeru tenyen elgondolkodnal , ahelyett hogy görcsölsz az "igazsagaiddal!"
406. Virágoskert (válaszként erre: 405. - 8d784868d0)
2007. szept. 29. 19:32

Azért nem kell álltalánosítani!!!


Igaz Én 62-ben születtem és.....

Olvass más fórumokat is! (konkrétan amihez hozzászóltam:))) )

405. 8d784868d0 (válaszként erre: 403. - 274c9996b8)
2007. szept. 29. 16:59

jaj...most néztem 52-ben születtél!

így már teljesen érthető amit írtál!

nem beszélünk róla, nem olvasunk szakirodalmat, és takaró alatt szeretkezünk a szegény férjünkel, / sötétben!*/ aki bőszen köpködi a szőrszálakat mert fazonigazításról még hírből sem hallottunk!

ez itt a baj..... hogy az átkosban elmaradt a felvilágosítás, és aki ráadásul ugy volt nevelve, az még az utánnaérdeklődést is gáznak érzi!

hmm.....

404. 8d784868d0 (válaszként erre: 403. - 274c9996b8)
2007. szept. 29. 16:54
HÁT EZ A HOZZÁÁLÁS kissé tré!
2007. szept. 29. 14:00
Az egeszseges , atlag nö BOLDOG akar lenni a szexualis eleteben is ! Nem pedig szakirodalmat olvasni , ami ugye sokszor megtevesztö ! ? Ez az egyik , a masik pedig az hogy en a beirasomban NEM dijjaztam sem a nagy , sem pedig a kismeretu peniszt !/azert ez egy elegge fontos tenyezö!/ Csupancsak azt szögeztem le hogy ; kis fazekra kis födö ! Nagy fazekra nagy födö ! Maskeppen NINCS huvelyi orgazmus ! Es itt ebben a forumban ez a kerdes ! Az örömszerzes egyebb modjait mas forumokban targyaljuk ! A döntesi lehetöseget pediglen bizzuk az asszonytarsakra , szerintem. Van aki beeri szakirodalommal , aztan van aki kivalogatja a szamara megfelelö ferfit , mindenfele szakirodalom nelkul, akivel tökeletes az öszhangja szexualis teren is ! Vegsösoron az elet rövid , miert bajlodjon az ember lanya egy lehetetlen figuraval ? / ez mondjuk all a ferfinepre is , mert ha nincs öszhang a növel , a pasi odebball , sokkal elöbb mint mi nök !/
402. 8d784868d0 (válaszként erre: 398. - 274c9996b8)
2007. szept. 29. 12:30

ezzel nem értek egyet!

a legtöbb nőben a hüvelyi orgazmust, a g pont izgatása váltja ki.

a g pont pedig a szakirodalom, és tapasztalataim szerint, a hüvelyben kb: 4-5 cm-re található meg.

ha csak a puszta fiziológiás megközelítést nézzük, akkor nem jó ha egy rövid de tág hüvelyű nőt egy 20 / 5 cm-es pénisszel izgatnak. / hovatovább, közösülnek vele:)))*/

miért? mert egyrészt fáj a nőnek a mély lökés, másrészt mert egy ekkora hímtag kihúzva sem éri el a g pontot a büdös életben sem!

ehhez szintet eljessen ki kell húzni, és ujra belökni!

ez pedig a lökések : a pénisz hossza = eltelt idő intervalum, miatt, szinte soha nem fog a g -pontból kiindult orgazmushoz vezetni.

egyszerűen sok idő tellik el , a g- pont puszta makkal való érintése között.

a g-pontból indult orgazmusnak, szinte állandó stimulálásra van szüksége!

egy hatalmas pénisz pedig max mutogatni jó, de nem orgazmusra!

a "kicsi és játékos" ez nem véletlen szálóige szerű megközelítése a dolgoknak!

sőtt! nőgyógyász ismerősöm mondta hogy a méhnyakproblémás nőknek, hatalmas fallosszal rendelkező partnerük van! és minden lökésnél a méhnyakat célozzák az anatómiából kiindulva.....

tehát kiderülhet, hogy mégiscsak a japánok a nyerők, az átlagos 10-12 centijükkel!

és ez nem vicc,,/ sajnos*/, olvastam hogy a japán nők a világon élen járnak a vaginális orgazmus elérésében...

a dolog érdekes mivoltát még jobban hangsúlyozza tény miszerint a fekete afrikai férfiak átlagos pénisz hossza, 17-25 centiméter.

ez pedig nem véletlenül van így.

a japánok pl. évezredek óta a szexualitás örömszerzésnek is tekintik, ellentétben az afrikai férfiakkal.

a japánok érintenek, összebujnak, egész testel stimulálnak, és izgatnak.

az afrikai népek zöménél, a szexualitás ismeretlen fogalom. az aktus közben a nőt nem szabad megérinteni, csak a pénisszel!

ezt pedig a két példát összehasonlítva rájöhetünk hogy jól elrendezte a természet. a japánok mély lökései, szinte pont a g pontot izgatják!

az afrikaiak nagy fallosz méretének, mély lökéseinek lényege pedig a mag bejuttatása, annélkül hogy a nőt meg kelljen érinteni!

a japánoknál a természetes szelekció folytán a fentiekből kitünve, a kis hímtagú egyedek szaporodtak a legjobban!

az afrikaiaknál, pedig egyenes arányban a nagy hímtagú férfiak, / hiszen akinek rövid volt, az nem ért oda!!!*/

így tehát az öröklött tényezők lineáris mivolta miatt, ez a nagy méretbeli külömbség.

a többi népcsoportnál a szórás óriási, és szinte minden megtalálható!

persze mint mindenben, ebben is igaz, hogy zsák a foltját!

még valami: a női hüvely nem olvasta az idevágó tanulmányokat az évezredek során, és a hossza szinte változatlan maradt!

401. rosewood (válaszként erre: 399. - Hegemónia)
2007. szept. 28. 17:49
Vagy kulcs a zárban, ugye :)
400. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 398. - 274c9996b8)
2007. szept. 28. 17:32
Pontosan.
399. Hegemónia (válaszként erre: 398. - 274c9996b8)
2007. szept. 28. 12:53
Ez a fazék-fedő hasonlat igazán találó. Szerintem ez a tökéletes válasz...
2007. szept. 28. 12:50

A penisz merete menyire befolyasolja a huvelyi orgazmust ?? Igy szol a feltett kerdes !

A fedönek passzolni kell a fazakra , maskulönben nem teljes a kep ! Kis fazekre kis fedö , nagy fazekra nagy fedö kb. Maskeppen NINCS huvelyi orgazmus ! Marpedig ha ezt az "ösi!" minden idök orgazmusat megtapasztalod , akkor nem sokra ertekeled az egyebb modon elert orgazmusokat , mint pl a masztrubalasok kulönbözö modjait ill segedeszközöket..... mert ugyerzed hogy valami hianyzik ! ? Espedig jogossan , immar bebizonyitott teny hogy egyedul a huvelyi orgazmusnal , törtenik valami rendkivuli az ember testeben , lelkeben !

397. Hegemónia (válaszként erre: 396. - Ági28)
2007. szept. 28. 12:04
Nekem sajnos kevés az orgazmushoz a másik fél jó vagyoni helyzete... De persze biztos vagyok benne, hogy igazad van... :-)
396. Ági28 (válaszként erre: 395. - Hegemónia)
2007. szept. 28. 10:38
Azokra hat egy jó kocsi, vagy a bankkártya... :-)))
395. Hegemónia (válaszként erre: 394. - 8d784868d0)
2007. szept. 28. 10:20

És mi van azokkal a nőkkel, akiknek nincs agyuk...? :-)

Jó, ezt csak poénnak szántam. Osztom a véleményed.

394. 8d784868d0 (válaszként erre: 393. - Virágoskert)
2007. szept. 26. 07:48

ez így van!

az orgazmus az agyban kezdődik, és többé kevésbé ott is ér véget!

hogy a stimuláló eszköz mekkora? hmm...

szinte tökmindegy.....

ha jól van használva!

2007. szept. 25. 20:30
A vágyakozás és az előjáték nagyon fontos! A játék alatt ha többször is elvisz a kedvesed a gyönyörök kertjébe nem fontos már a 20/5-ös méret:)
2007. szept. 25. 13:32
Kiegészítve az előzőt. Az én elvárásaim a méret tekintetében persze nem olyan nagyok, mint amilyet a férfiak elvárnak maguktól...
2007. szept. 25. 13:32
Az orgazmusom általában a másik fél által bennem kiváltott nemi vágytól függ. Volt, amikor a kicsit is nagynak éreztem és volt, amikor a nagyot kicsinek... Szerintem sem feltétlenül a méret a lényeg az orgazmus szempontjából, de azért minimális elvárásaim a vastagság és a hossz tekintetében persze vannak...
2007. szept. 19. 11:47
Én már elég sok ilyen menekülős sztorit hallottam. Ezért sem értem a férfiakat, hogy miért vannak ezzel a hülyeséggel úgy meglőve.
2007. szept. 18. 16:09
Sose értettem a férfiak farokméret mániáját. Attól, hogy valakinek nagy, még lehet szar az ágyban, vagy fordítva. Nem a mérettől függ. Egyébként nem minden nő rajong a nagyokért. Egy laza kis barátnőm mesélte, hogy elég bevállalós ugyan, de volt, hogy meglátta és elmenekült...
2007. szept. 18. 12:31

Totyika, gondolom nem vagytok már gyerekek. A férjed azért a férjed, mert elfogadtad, hogy kicsi a micsodája, elfogadott, úgy ahogy vagy, egyszerűen azért, mert szeretitek egymást.

A pózokat érdemes lenne váltogatni, kipróbálni mindenfélét, hogyan adhatnátok a másiknak többet magatokból? Ha már eljutottál odáig is, hogy fogyizol, az még jobb dolog (bár nem feltétele a jó szexnek, hogy vékony legyél), az önbizalmadnak mindenesetre nem árt. Kicsit sok idő telt el azóta, hogy írtál, remélem valamelyest azért javult a helyzet?

Férjednek sem ártana némi önbizalomfejlesztés, de ezt neki magának kell tudnia, hogy milyen módon szeretné ezt elérni. Azt írod, hogy ő is túlsúlyos kicsit, tehát neki sem ártana diétáznia kicsit.

Sok sikert!

387. szulim
2007. aug. 25. 08:36
Jó ha van valami,de nem feltétel szerintem!A sex már csak beteljesedés két ember között!
386. ac1096844d (válaszként erre: 385. - Mothertiger)
2007. aug. 24. 18:47
Lehet hogy kettőt akar csokorban egyszerre, + hosszabító toldalék:-)
2007. aug. 24. 18:42
Némelyik még 20 centis farokkal is azt mondja, hogy rákívánna még vagy 3-5 centit. Mi abban a jó?
384. szulim
2007. aug. 24. 09:47
jaj bocsi már 17 lesz szeptemberben:))))
383. szulim
2007. aug. 24. 09:46
nekem 16 éves a fiam:)és nem tudom hogy vannak e neki ilyen érzései,de ezt nem nekünk kellene eldönteni,hogy egy 16 évesnek mekkora,meg hogy ugyan jó méret e,hanem az "élet"majd eldönti,majd a csajok!!!!
2007. aug. 24. 09:22
Huh, ez félelmetes...:)))
381. recc (válaszként erre: 380. - 8d784868d0)
2007. aug. 24. 09:02
hát akkor menyi legyek? ha nem hiszed ne hid enyi,én tom h ezek meg történtek oszt kész.
380. 8d784868d0 (válaszként erre: 378. - Recc)
2007. aug. 24. 01:38

hagyjál már a hülyeségeiddel!

akkor vagy te 16 amikor én!

2007. aug. 23. 23:24
16 evesen nem semmi. :)
378. recc (válaszként erre: 377. - 8d784868d0)
2007. aug. 23. 23:00
nem, mondom h volt pár olyan csaj akinek csak szája volt:S és mikor a sexre került volna a sor beilyet vagy pasz:S
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook