Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pénisz mérete mennyire befolyásolja a hüvelyi orgazmust? fórum

A pénisz mérete mennyire befolyásolja a hüvelyi orgazmust? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2007. júl. 14. 18:27
Maradjunk a témánál:-)
2007. júl. 14. 18:21
Szia:-)
2007. júl. 14. 18:20
Szia:-)
224. Doricica (válaszként erre: 223. - Ac1096844d)
2007. júl. 14. 18:18
nahat ez az!!!
223. ac1096844d (válaszként erre: 222. - 8d784868d0)
2007. júl. 14. 18:04

Ebben a témában akkor is csak szép lehetsz, okos nem, mert az áment a nők mondják, míg te vélekedsz

:-)

222. 8d784868d0 (válaszként erre: 220. - Ac1096844d)
2007. júl. 14. 18:00

elég sovány dolog ha arra gondolsz hogy férfiként nem tudsz hozzá szólni!

de igen!!

sőtt!

a férfin múlik hogy a nő mit fog nagynak érezni!

ha kellően elő van készítve, és kellő technikával van megtámadva, akkor alig hiszem hogy bármelyik nő is hiányolna még 2 centimétert!

a nagy különbségek természetessen nem számítanak ide!

ha te is méret orientált vagy, akkor javaslom pár db. káma szutra beszerzését, és oktatási célzattal tedd éjszaka a fejed alá:))))

221. 8d784868d0 (válaszként erre: 220. - Ac1096844d)
2007. júl. 14. 18:00

elég sovány dolog ha arra gondolsz hogy férfiként nem tudsz hozzá szólni!

de igen!!

sőtt!

a férfin múlik hogy a nő mit fog nagynak érezni!

ha kellően elő van készítve, és kellő technikával van megtámadva, akkor alig hiszem hogy bármelyik nő is hiányolna még 2 centimétert!

a nagy különbségek természetessen nem számítanak ide!

ha te is méret orientált vagy, akkor javaslom pár db. káma szutra beszerzését, és oktatási célzattal tedd éjszaka a fejed alá:))))

2007. júl. 14. 17:16

Azt gondolom a pasik csak a vágyaikat tudják megszólaltatni gyenge húrokon ezen a topikon.

De a hölgyek véleménye a mérvadó.

Ki más tudna őszintén állást foglalni ebben?

Há" méé, nem?:-)

2007. júl. 14. 16:46
Szerintem nem befolyásolja.
218. kuliakos@freemail.hu (válaszként erre: 189. - Ac1096844d)
2007. júl. 14. 16:23
Azért a hosszúság is kell
217. kuliakos@freemail.hu (válaszként erre: 173. - Szulim)
2007. júl. 14. 16:20
szerintem is
2007. júl. 14. 14:54
a testi lelki együtt lét az igazi!!!
215. szulim
2007. júl. 14. 06:24
hát igen azért ott kell lenni testileg-lelkileg
214. M_Marcsa (válaszként erre: 213. - E7a6785cc7)
2007. júl. 13. 21:14
Akkor :(
2007. júl. 13. 15:53
A lelki oldala annyira nem volt jó,hogy még próbálkozzunk..
212. M_Marcsa (válaszként erre: 211. - E7a6785cc7)
2007. júl. 13. 08:59
Még próbálkoztok...:)
2007. júl. 13. 08:32

Nah,meg tapasztaltam,hogy nem is számít....

Nem vagyok rá büszke,de megtapasztaltam.

A párommal 3 és fél éve együtt vagyok,azóta egyszersem sikerült nekem!Találkoztam egy olyan emberrel,akivel,....megtörtént.Méretben messze alul maradt a páromtól,de mégis sokkal jobb volt.Persze akkor sem sikerült,de állítom,hogy csak azért nem,mert nem tudtam kikapcsolni.

210. Loni (válaszként erre: 209. - 8d784868d0)
2007. júl. 12. 09:35

Pont az a bajom, ahogyan a felvilágosítást a média, a filmek egy része vagy az internet teszi. Pl én kamaszkoromban sokat töprengtem arról, hogy a nőkről hogyan kerül le a bugyi. Tudom, lüke példa. De tényleg foglalkozatott a kérdés. Azután kicsit idősebben az foglalkoztatott, hogy hogyan lehet szépen vetkőzni és vetkőztetni. És itt mindkét félre gondolok. (de ez már nagyon elvont dolog).

A mai felvilágosítások nagy része pont nem a valóban lényeges dolgokkal foglalkozik. Pl a saját testünk megismerésével, az intimitással.

Amit pedig az érintésről, az előjátékról írsz, azzal teljesen egyetértek.

209. 8d784868d0 (válaszként erre: 208. - Loni)
2007. júl. 12. 09:20

érdekes amit írsz!

a ma felgyorsult, és kacifántos társadalmában, ezt a felvilágosítósdit, megteszi a média. egy-egy érdekes filmel, vagy az internet a maga szabadosságával, /* pl, nemértem hogy minek van kiirva a szex oldalakon, hogy elmúltál 18 éves???? hát normális volt aki ezt kiirta+??? kizárt!!!*/

szóval a felvilágosítás mint téma szerintem kissé idejét mult.

nem a tényekre, a betegségekre, az örömszerzésre, koncentrálva, hanem símán alap szex-re építve, ezt egyéb médiák kisgyermek kortól megteszik ezt az illetékesek helyett. az így felnőtt fiatal pedig azt gondolja, hogy övé a világ, mert tudja mitől döglik a légy.

hát nem tudja!

és valóban az ovszer mint tabutéma fel sem merül , mert olyan ciki!

ez nem csak a fiúknál figyelhető meg, hanem a lányoknál is ,akik sokkal könnyebben kapnak el bármit is!

tehát a szülő, a méda segytsége nélkül, sosem tud felvilágosítani, sem egyéb fórum, mert eleve rossz anyagot kap kézhez! az anyag mint gyerek, eleve fel van vértezve azzal belévert rosszul beidegződött viselkedésnormákkal, amik aztán károssan befolyásolhatják, a dolgos, " ágyban töltött " mindennapok hűsítően üde élvezetekkel teli orgazmus hegyeit!

aztán válás, aztán megint válás, aztán adva van egy kiüresedett lelkiségű jó 40-es, aki képtelen arra hogy elélvezzen, mert nem tanulta meg az alaopkat, azt pl: hogy megfelelő tecnkikával, alig van nő akit ne lehetne eljuttani a csúcsra!

a féfi, és a női test erogén zónái, nagyban különböznek , de egyformán működnek!

a lényeg a kulcsszó! az érintés! az érintés milyensége, melegsége, izgató volta, helye, és állandósága, odadadó partnerrel párosítva, a menyekbe tudja repíteni a partnert!

sőtt!!!!

még tovább is!

olvastam az " egy örömlány vallomásai " c könyvet. itt leírja kivénhedt, sokat látott jó 50-hölgy, hogy nincs impotens férfi,,,,,,!!! csak tehetetlen nő!!!

és leírja hogy az érintés megold minden problémát, et a táptalaj az élvezetek mezején, ez készíti elő a z emberi testet arra hogy befogdja az izgalomkeltő ingereket! a test nem egy bábú, kell az aklimatizálódás, kell a felkészülés, kell a vérbőség, kell megváltozott tudatosság, amikor csillog a nő szeme, és szinte egy szétrakott lábnál lehet hallani azt jellegzetes enyhén cuppanó egész halk hangot, ami azt hívatott jelezni, hogy eddigi munkánk gyümölcse kezd beérni, és a nő kezdi magát átadni a férfinak!!!!

de a nőnek is dolgoznia kell,,,, egy egyből orálissan igngerelt férfinek, nem lessz más vágya, mint behatolni, és elélvezni!!!

na itt kell a nő részéről is a tudatosság, amikor 1 óra ingerlés után még meg sem érintette a péniszt!!!!

a férfi viszont csillagokat lát!!!!

a símogatás a legzordabb macsót is térdre kényszerítí, és játékos lelkű kisfiút képes csinálni belőlle!!!

ezt. ezeket kellene az embereknek megtanulni, és akkor talán kevesebb szó esne a pénisz méretéről!

ha egy 1,5-2 órás előjáték után, egy nő még a pénisz méretével van elfoglalva, akor az nem volt előjáték!

ekkora a test minden receptorának olyan állapotba kell kerülnie, hogy szinte mindegy hogy milyen a méret!

persze 1 - 4 × természetes uton szült nőt, igen nehéz lehet,, vagy nem is lehet kielégítne egy 8 centis pénisszel, de aki az átlagot hozza mindkét részről, ott szerintem semmi gond sem lehet!

legközelebb a tecnhikákról írok:)))

208. Loni (válaszként erre: 206. - Rosewood)
2007. júl. 12. 07:28

Kicsit eltérek/eltértünk a topic témájától. De teljesen egyetértek abban, hogy ráfér egy kis modernizáció a szexuális felvilágosításra. Iskolában is bevezetném ezt a tantárgyat. Nagyon sok mindent el lehetne magyarázni az iskolás - kamasz gyerekeknek. De akár az idősebb generációnak is. És nem feltétlenül csak a szexualitást.Ilyemikre is gondolok, hogy hogyan lehet megelőzni, kikerülni olyan problémákat, mint a hüvelyi fertőzések, vagy az én nagy gondomat, a húgyúti gyulladásokat. Hónapokig jártam dokikhoz, mire megtanultam, hogy mi miért van. És egyébképnt "pofonegyszerű".

Ha az oktatásban (is) normálisan beszélnének erről a témáról, akkor szerintem csökkenteni lehetne pl az abortuszok számát is. Azt a kialakult szemléletet is nagyon nem szeretem, amikor 18-20-22 éves lányok nem mernek óvszert vásárolni a boltba, mert ciki. És erről nem feltétlenül ők tehetnek. Hanem a szülők (tisztelet a kivételnek), az iskola, vagy akár a média. Tudom, elcsépelt dolog. De ha csak hatente egyszer az éppen aktuális "sztár" futtatása helyett 25 sort írnának arról, hogy nem ciki az óvszer, lehet, előrébb tartanánk.

207. 8d784868d0 (válaszként erre: 205. - Rosewood)
2007. júl. 11. 21:30

én beszélem a föníciait:)

oda vissza:)

+ saját nyelvem is van!:)

206. rosewood (válaszként erre: 204. - Loni)
2007. júl. 11. 20:34

Igen, igen, az gáz!

De gondolom, vagy nem volt még testi kapcsolata, vagy nagyon sem stimmel neki valami ezen a tréen, vagy túlságosan prűd.


Modernizálni kell a felfogást, szerintem szülőként is, nemcsak pedagógusként. Fiam van, és mindketten az Apja és én is válaszolunk minden kérdésre. A "hogy lettem"- et ma már nem elég úgy elmondani, ahogy nekünk mondták (ha mondták) öt éves korunkban... Tele van a világ mindenhonnan áradó izgató, testiséget sugalló infókkal, erre hogyan reagálna egy gyerek? Csak az ő szintjén kell elmondani neki.


Ja, izgató infók ez a fórum is :-)))) Jó, hogy az ötévesek nem tudnak olvasni :-P (vagyis az én fiacskám még nem tud, hátha a Káma Szútrával kezdené.. igaz, abban a képek is magukért beszélnek)Aha, mennyi hasznos dolog is van abban a könyvben a pénisz méretéről!!!! beírja valaki, vagy én tegyem? Hátha nincs meg vkinek a könyv.


Jut eszembe egy sztori. 19 voltam, amikor elhatároztam, hogy a testiség nygakönyvét beszerzem, örökre, magamnak, nem dugiban kölcsönkérve. Egy antikváriumban leltem rá egy már gyakran forgatott példányra, ami azóta a könyvespolcomon(-unkon)van. Nem hátul!!! Azt hiszem, ezzel a bevállalással kezdődött igazán a nőiségem ébredése, és a prűdség, álszentség elutasítása. :-)

205. rosewood (válaszként erre: 203. - Fde954d8c0)
2007. júl. 11. 20:25

ok. Főniciai megvan? ;-)

Vicc volt. nem vagyok én az örök elégedetlen...

Egyébként meg wow, hű és ha, és igen, Tőled erre számítottam a korábbi infók alapján :-)

204. Loni (válaszként erre: 201. - Rosewood)
2007. júl. 11. 19:17

Nyolcadikos koromban a biológiatanárnő nem mert bejönni a szaporodást taglaló órára. Egy kollégát küldött maga helyet, aki ledarálta az egészet, majd megkérdezte: van kérdés.

Köszi...:(

203. fde954d8c0 (válaszként erre: 200. - Rosewood)
2007. júl. 11. 19:07

csak elmondom hogy én a kínai nyelv furományos írásjeleinél járok...... :)))

a magyart évekkel ezelőtt leírtam, aztán jött a orosz, a héber, és most a kínai!!!

ha minden sikerül, akkor mindezt 5 órába fogom belesűríteni, és egy alaklommal fogom lekarcolni:)))

na erre mit lépsz???

:)))

202. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 201. - Rosewood)
2007. júl. 11. 16:45

Minden tiszteletem a Tied! Az abc-t apánál is beterjesztem:-)))

-És fordítva!!!!

201. rosewood (válaszként erre: 199. - 3c2c8696c4)
2007. júl. 11. 16:16
Egyetértek Dömike. Én beszélek erről a tanítványaimmal. Erről korábban írtam egy hozzászólásomban. Hiszek abban, hogy ez nem tabutéma...Csak kulturáltan kell megoldani.
200. rosewood (válaszként erre: 198. - Fde954d8c0)
2007. júl. 11. 16:15

Ja, még szép :-)

Ha már itt a méretekről és technikákról is beszéltünk, Uraim, egy jótanács! Kicsit off lesz, bocs.

Hallottam egy kdevenc filemeben, a Kés/alatt-ban, hogy ki kéne próbálni a férfiaknak leírni az abc-t a nyelvükkel. Aki még nem próbálta, tegye meg...De ne tükör előtt, hanem egy hölgy társaságában, nyíló virágkehely nektárjából kóstolgatva.

199. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 196. - Fde954d8c0)
2007. júl. 11. 14:17

Nos, nállam is előfordult(nagyon szerencsére ritkán)

hogy nem volt orgazmusom,mert nem tudtam ellazítani és csak a páromra és magamra figyelni.....tényleg nagyon összetett dolog ez az egész!Sajnos a saját tapasztalatom alapján igenis kellene az iskolában bizonyos szinten"oktatni"a szexet!Nagyon rossz hogy mint tabu témaként van kezelve...pedig MINDENKI CSINÁLJA!!!!!!!A jó szexet tanulni kell senki nem úgy születik hogy profi módon vágja a témát!

Nos egy kérdés!

Mi a nő?.........Olyan pontok halmaza ami felállít egy egyenest!!!

198. fde954d8c0 (válaszként erre: 197. - Rosewood)
2007. júl. 11. 13:47

nyeeeeeeelv"

te aztán tudsz élni:))))

én is értek egy két dologhoz:)))

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook