Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdekes sztorik mobil telefon miatt fórum

Érdekes sztorik mobil telefon miatt (beszélgetős fórum)


2010. jan. 4. 19:30

Nekem is volt :)

Többször is volt már, hogy csörgött, felvettem és vagy férfi vagy nő beleszült, hogy "Háló, Ináncsi J.-né?" Ez igy ment jópárszor, mire megelégeltem és kértem a hívót, hogy ha megtalálja egyszer akit keres, mondja meg neki, hogy cserélje le a számát :)


A másik: egyszer vettem egy új telefont és átírtam a férjemmel közös ismik számát. Egyszer felhívtam a fodrászomat " Szia Kati, mikor tudsz fogadni?" erre egy férfi hang "Ki az a Kati?" Nem értettem a dolgot. Aztán kiderült, hogy ugyan férjem rokona volt, de nem értettük, hogyan cserélődött fel a szám :) A mai napig nem értjük, de már átírtuk :)

8. 7a8b421bcf (válaszként erre: 7. - Luna21)
2010. jan. 4. 16:39
Sajna nem:-)
7. luna21 (válaszként erre: 5. - 7a8b421bcf)
2010. jan. 4. 16:38
És taliztatok?:)
2010. jan. 4. 16:21

igen...mikor csörgött a mobilom, megláttam a rendőrt, beejtettem a lábam közé vezetés közben, de megállítottak.... így rezgett meg zenélt a lábam közt, miközben idegesen adtam oda a papírjaimat, de akkor már a rendőr sme bírta tovább, és rezzenéstelen arccal közölte: nyugodtan vegyme föl...

hát azt hittem ott megkapom életem első infarktusát...

2010. jan. 4. 16:12
Én sms-ben akartam megtudni egy barátnőmtől, hogy hogyan készíti a feketeerdő-tortát. Vártam vártam, de nem írt vissza. Egyszer csak csörgött a telefonom, és egy pasi jelentkezett be nevetve, hogy bár a receptet nem tudja, de egy szelet sütire szivesen meghív a cukrászdába. Kiderült, hogy egymás melletti szám az övék a barátnőmmel, és gyakran előfordul, hogy az üzeneteik a másik telefonjára futnak be:-)
2010. jan. 4. 15:55

Szia! Én igen...

kb 5 éve mikor megkaptam a párom régi telszámát...

Nála nem voltak soha téves hívások, nálam viszont folyton... volt egy srác aki visszatérő volt :)

Minden 10-dik hivása amit az egyik haverjának indított nálam csörgött.. kipróbálta mert hogy a srác nem hitte el... aztán már direkt engem hívott hogy mizujs velem, boldog karit, stb...

Aztán kaptam másik kártyát, így elmaradtak a hívások..

Vicces volt :D


Ha ilyesmire gondoltál... :)

2010. jan. 4. 15:54
Tavaly kommunikáció vizsgán ültem kint a tanárral szemben, épp vizsgáztam. Erre nem semmi hangerőn, nem is tudom, melyik zeneszámot játszva, megszólalt a mobilom, amit amúgy mindig lenémítok...Ciki volt, de a tanárnő szerencsére nem vette zokon :) Odamentem, és lehalkítottam :) Majd folytattam a szóbeli vizsgát :))
2010. jan. 4. 15:43
Kerültetek már fura, érdekes, esetleg nagyon bosszantó helyzetbe mobil telefon miatt?
2010. jan. 4. 15:42
Érdekes sztorik mobil telefon miatt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook