Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2005. januári Babák :-) fórum

2005. januári Babák :-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
485. misz
2011. máj. 25. 03:37

Sziasztok!

Hogy álltok a ballagással, túl vagytok már rajta? Hogy megy felétek ez az ünnepség?

Meséljetek, ha van időtök! :)

Puszi

484. misz (válaszként erre: 483. - Jooeva)
2011. márc. 10. 14:12

Szia!

Anyunak pattanó ujja volt, az ínhüvely el volt hegesedve a jobb hüvelykujjában. Már jól van teljesen hála Istennek. :)

Gyerkőcök is jól vannak. :)


Most hogy süt egy kicsit a nap, elkapott valami tavaszi energiabomba. tele vagyok tervekkel és úgy érzem millió dolgom lett hirtelen. :)


A tablót meg gondold át nyugodtan. És persze nem ingyen kérnénk.


Holnapra jó szórakozást a suliban. :)

483. jooeva
2011. márc. 10. 06:30

Jó reggelt!


Jövök egy kicsit!


Ó, az egész csoportot gondoltad? Nem csak 5-6 gyereket említettél?

Erre még alszom egyet, hogy így tudom-e vállalni.

A saját csoportunknál azt csináltam, hogy a csoportképet tettem rá egy más háttérre, majd felteszem a fotóim közé, hogy lásd. Bár azon nincs név és jel....

No, majd még megbeszéljük, okés?


Nálunk 28-án lesz beíratás, most pénteken lesz nyíltnap mindenféle progival és szülői értekezlettel a leendő tanítókkal. Megyünk és okosodunk.


A héten már dolgozom...nem könnyű, át kell állni egy más életvitelre, de azért megoldható.

Gyerekek bennalszanak több-kevesebb sikerrel, Noémin látszik, hogy fáradt délután és nyafis kissé.


Anyukádat mivel műtötték?

Jobban van már?

Gyerekek?


Szép napot!!

482. misz
2011. márc. 1. 11:00
Ágikát ma kellett beíratnia suliba. Nálatok hogy lesz?
481. misz (válaszként erre: 479. - Jooeva)
2011. márc. 1. 10:59

Remélem, hogy lesz időd rá, olyan nagyon jó volna. :) De ha mégse, a persze akkor is megértem.


Ma du. beszélek az óvónénikkel, de gondolom, hogy valahogy a szülőkkel is egyeztetnem kell. Egyforma fénykép van. És ha jól emlékszem 16 kislány és 14 kisfiú jár a csoportba.


Ha valami előrelépés van, mindenképp kereslek. :)


De nagyon örülnék, ha megint élne ez a fórum és tudnánk beszélgetni. :)

480. misz (válaszként erre: 478. - Jooeva)
2011. márc. 1. 10:56

Voltam ma a dokinál. Kiszedte a tömést, tett bele gyógyszerest, meg kaptam antibiotikumot. Hát remélem hatni fog, mert már kész vagyok. :(


Köszönöm a kedves szavakat. :) Igazán jól esik. csak tudod, valahogy nem tudok megbarátkozni a 80 kilós önmagammal. :(


Remélem sikeres lesz Noémi "próbalalvása" és utána már minden megy mint a karikacsapás. :)

479. jooeva (válaszként erre: 477. - Misz)
2011. márc. 1. 06:46

Szívesen!

Tudod, hogy ez a hobbim, nem tart sokáig összedobni egyet.

Feltéve, ha lesz munka mellett is időm rá....


Nagyjából egyforma fotó kellene a gyerekekről, pl. a legútóbbi ovis fotó róluk.

Ha mind kislány, akkor nagyon csajos oldalt tudok készíteni.

478. jooeva (válaszként erre: 476. - Misz)
2011. márc. 1. 06:43

Nekem nagyon tetszenek és tényleg nem azért írom, hogy puncsoljak, de igazán csinos vagy most is! Jól állt a ruha és párod, lánykád is tüneményes volt!

A palotás ruha már a színe s szabása miatt is karcsúbbnak mutat, ha most is olyanban lettél volna, észre sem lehetne venni a különbséget!


Együttérzek veled ezzel a fogfájással kapcsolatban, nekem tavaly volt ugyanez....hátha pár napon belül megoldódik!

Vettél be cataflamot? Segít?


Szerencsére Noémi élvezi az ovit, így én is nyugodt vagyok, ha nem dől ki (kissé köhögős lett), akkor a héten lesz próbaalvás is nekik.

477. misz (válaszként erre: 475. - Jooeva)
2011. márc. 1. 01:08

Tényleg megcsinálnád???????? :))))))))))))

Ez fantasztikusan hangzik!!!!!!! :)))))))))))


Megbeszélem az óvónénikkel, megcsináljuk a képeket és jelentkezem vele. :)))


Hű, erre a nagylelkű ajánlatra nem is számítottam!!!! Annyira nagyon-nagyon kedves Tőled!!!!! Köszönöm szépen. :)))))

476. misz (válaszként erre: 474. - Jooeva)
2011. márc. 1. 01:06

Tettem fel képeket.


Remélem nekem is némi gyógyszerrel meg lehet oldani ezt a fog témát. Már nagyon unom és fájni is utálok. :(


Remélem minden nappal egyre jobb lesz a Kicsinek és minden simán megy majd az oviban is meg a munkahelyeden is. :)

475. jooeva (válaszként erre: 473. - Misz)
2011. febr. 28. 09:46

A tabló jól hangzik!

Kellenek a gyerekek fotói, neve és jele és ha lesz időm, meg tudom neked csinálni. Elküldöm emilben, aztán csak nyomtatni kell.

Mit szólsz?

474. jooeva (válaszként erre: 472. - Misz)
2011. febr. 28. 09:44

Elvileg gyökérkezelt fognak nem szabad fájnia!

Én is így jártam (nekem van rajta korona is), baromi érzékeny lett mindenre és bele-belehasított a fájdalom.

Elmentem dokihoz, nem talált semmit, pár napig reggel-este szedtem a cataflamot, öblögettem listerinnel, érzékeny fogakra való fogkrémet használtam és 1 hét alatt rendbejött.

Inkább az íny lehet begyulladva és az sugároz mindenfelé.


Ne legyél kishitű, nem lehet mindenki 50kg-os barbie-baba!

Azért várom a fotókat.


Köszönjük, remélem, hogy nem lesz komolyabb baja, mert 1 hét múlva megyek dolgozni!

Nyomom neki a tüneti kezelést, ha továbbra is láztalan marad, megy oviba. Aztán az óvónők majd mondják, hogy maradhat-e így.

Sajnos ő köhögős fajta, kicsi hőváltozás és már köhög.....


Szorítok, hogy sokáig ovizzatok!

473. misz
2011. febr. 28. 09:07

Éva!

A csoportból 6 gyerek megy iskolába, de szeretnénk valami fényképes emléket minden gyereknek, mert azért 3 évig együtt jártak. valami kis füzetecskére, vagy tablószerűségre gondolok. Mindenki arcképe, neve és jele rajta lenne.

Nincs valami jó ötleted?

472. misz (válaszként erre: 471. - Jooeva)
2011. febr. 28. 09:04

Szerintem a gyökérkezelt fogam fáj, de nem vagyok biztos benne. Olyan, mintha az egész felső jobb oldali fogsorom fájna. na, majd kiderül. De piszokul nem örülök. :(


A bálról majd teszek fel fotót, ha apa áttölti a gépre. De nem valami épületes, 80 kilósan menyasszonyi ruhában...


Jobbulást Noéminek. :)


Ágika 2 hét után ma ment először oviba. Remélem most sokáig egészséges marad. :)

471. jooeva (válaszként erre: 469. - Misz)
2011. febr. 28. 06:35

Jó reggelt!


Kezelt fogad fáj?

Nagyon kiborító tud lenni!


Hogy telt a bál?

Tehetnél fotót róla!


Ahogy javul a kommunikáció, úgy javul a helyzet, legalábbis nálunk így van. Persze sokszor kell közvetíteni, de azért működik.

Nálunk Tomi a nyakasabb, olyan, mintha ő lenne a kicsi...Noémi hamar hajlik az egyezségre.


Igen, nyugalmas, pihenős hétvégénk volt.

Noémi kissé köhögős lett, gondolom küzd az ovis bacikkal, láztalan, jókedvű egyébként.

470. misz (válaszként erre: 470. - Eperke79)
2011. febr. 27. 22:05

Hát már én sem bánnám, ha jönne inkább a tavasz.


Örülök, hogy jól szórakozott a kis "sárkány". :)

469. misz (válaszként erre: 469. - Jooeva)
2011. febr. 27. 22:04

Köszi a tippet. Holnap viszont felhívom a fogorvost. :( Nem bírom a fájdalmat. :(


Remélem a sok civakodást lassan majd tényleg kinövik a Gyerekek. :)


Hogy telt a hétvégéd? terveid szerint pihivel, nyugalommal?

468. misz (válaszként erre: 467. - Jooeva)
2011. febr. 25. 10:23

Itt is sok hó esett.

De mivel Ágika is itthon van, az oviba járás nem gond nálunk. :D


Kitartás Nektek!

467. jooeva (válaszként erre: 466. - Misz)
2011. febr. 25. 10:08

Sajnálom, hogy ennyire belekeveredtél, küldöm a gyógyító energiáimat!


Jövőhéten már jobb lesz az oviba járás, mert egyszerre viszem és hozom őket..

Képzeld, itt tegnap óta szakad a hó, esett már vagy 20-25cm! Na ebben az időben király 4x menni az oviba.....Főleg mikor megyünk Tomiért, akkor már Noémi nagyon fáradt és nyűgös....

466. misz (válaszként erre: 464. - Jooeva)
2011. febr. 24. 07:41

Lassan javulok, de tényleg nagyon lassan. :( Na, de egyszer csak meggyógyulok. :)


Örülök, hogy jól telt a farsangotok. :) Biztosan nagyon aranyosak voltak a gyerkőcök. :)


Ez a beszoktatás tényleg nagyon nyűgös így. :( De hamarosan csak túl lesztek rajta, és könnyebb lesz. Remélem mindenki jól fogja viselni. :)

465. misz (válaszként erre: 463. - Eperke79)
2011. febr. 24. 07:35
Jó szórakozást a farsangon! :)
464. jooeva
2011. febr. 24. 07:14

Sziasztok!


Szivli, meggyógyultatok már?

Mentek a bálba?


Nálunk megvolt a farsang pénteken, gyerekek nagyon élvezték, még Noémi is beállhatott és szerepelhetett és meg is tette!


Hétfő óta ő is jár oviba, egyelőre nem egésznapra, beszokósak vagyunk....Ez nekem elég macerás, mert ezen a héten még nem kap enni, így Tomit bevisszük fél 8-ra, gyorsan hazamegyünk, reggelizünk és vissza az oviba fél 9-re. Fél 12-re megyek Mimiért, hazarohanás, ebéd, vissza fél 1-re Tomiért.....

De tetszik neki az ovi, boldogan marad ott és jól érzi magát!

Jövőhéten már benn eszik és aludni is fog, aztán 7-én elkezdek dolgozni.

2011. febr. 23. 20:43

holnap farsang :)


veletek mi újság?


betegek jobban vannak már?

462. misz (válaszként erre: 459. - Eperke79)
2011. febr. 19. 09:30

Nagyon aranyosakat tudnak mondani a gyerekek. :)

Ágika pl a hörghurutot mindig hör-kuruttynak hívta. :D


Érezzétek jól magatokat: :)

461. misz (válaszként erre: 458. - Jooeva)
2011. febr. 19. 09:29
Remélem semmi komoly nem lett a fülgondból.
460. misz
2011. febr. 19. 09:28

Sziasztok!

Jelentem Ágika és Apa is meggyógyult. :) De hogy ne legyen minden tökéletes, úgy ébredtem, hogy nagyon fáj a bal arcom. :( Na , de ezen is túl leszünk majd. :)

2011. febr. 18. 20:19

mi most itt csücsülünk Egerszalőkon.

Balázs állandóan azt mondja rá,hogy egészalók :)

458. jooeva (válaszként erre: 456. - Misz)
2011. febr. 16. 19:26

Hú, ez nem hangzik jól!

Már jobban van?

Gyors gyógyulást kívánok!

Nekünk mostanában lettek fülgondjaink, de nagyon nem örülök neki!!!

457. eperke79 (válaszként erre: 456. - Misz)
2011. febr. 15. 07:09

jééééééé,még ilyet nem is hallottam

jobbulást a gyerkőcnek

456. misz (válaszként erre: 455. - Jooeva)
2011. febr. 14. 20:23

Sajnos hólyagos dobhártyagyulladása van. :( Bízom benne, hogy hamar túl leszünk a dolgon.


Elhiszem, hogy furcsa lesz, hogy mindkét Csemete oviba megy reggel.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook