Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Járt már valaki Dr. Pados Gyulánál? fórum

Járt már valaki Dr. Pados Gyulánál? (tudásbázis kérdés)


9. bared (válaszként erre: 8. - Welker Melinda)
2010. jan. 4. 13:47

figyi... miért nem jössz közénk????



[link]

2010. jan. 4. 13:16
Nagyon köszönöm. Igen nekem is volt egy olyan félelmem, hogy ő inkább a több tíz kilós súlyproblémákkal foglalkozik inkább, csak azért reménykednék, mert a tévében láttam egy párszor és akkor úgyhiszem csak szuper jókat meséltek róla.
2010. jan. 4. 13:06
2010. jan. 4. 13:06
5. bared (válaszként erre: 4. - Welker Melinda)
2010. jan. 4. 12:58

én gyomorgyűrű miatt mentem, de nem tették be...

egyébként van egy nagyon jó könyve, mindjárt megkeresem itthon, és megírom a címét...

elsősorban nem pados dokihoz kéne futnod, hanem belgyógyásszal, dietetikussal, és endokrinológussal konzultálnod...

ő súlyosan elhízott emberekkel foglalkozik, de szerencsére te nem ez a kategória vagy))

4. Welker Melinda (válaszként erre: 2. - Bared)
2010. jan. 4. 12:40
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ de jó. Mesélnél egy kicsit? Milyen a diéta mennyi ideig kellett a szigorú étkezést tartani. Meg ilyenek.
2010. jan. 4. 12:39

Sziasztok érdeklődnék, hogy járt-e már valaki a doktor úrnál?

15 kilót kéne leadnom és rengeteg sikertelenség után úgy érzem orvosi segítségre lenne szükségem mielőtt még több leadandó kilóm lenne.

Sajnos antidepresszáns szedek ami biztos nyom valamennyit a felröppenő kilókon. Azt tudom, hogy a Szent Imrében dolgozik, de szeretnék valami közelebbit megtudni mind a doktorúrról, mind a "terápia" részleteiről, úgyhogy kérem akinek van tapasztalata ossza meg velem/velünk.


Köszönöm!

2010. jan. 4. 12:37
én jártam...miért?
2010. jan. 4. 12:35
Járt már valaki Dr. Pados Gyulánál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook