Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás kutyával fórum

Nyaralás kutyával (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jún. 13. 17:13

Ha esetleg a Bükkben érdekelne titeket egy magánnyaraló zárt kerttel kutyust is hozhattok.


LINK: [link]


0-6 koring INGYENES

6-14 koring 1000ft/fő/nap

14 éves kor felett 2000ft/éj/fő

Több nap, több személy, KEDVEZMÉNY :) (megbeszélés szerint)


A nyaraló Szilvásvárad mellett Nagyvisnyón található. Csendes domboldalban. Az oldalon tudtok jelentkezni, és érdeklődni.

33. babakutya (válaszként erre: 32. - Ancsos)
2012. jan. 18. 14:52
Mi jártunk a Harkányi Kempingben ahol magunkkal vittük a kutyánkat.Ár is megfelelő volt ill. sok zöld övezetbe a kutya sétáltatást is meg tudtuk oldani.
32. ancsos (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2010. júl. 23. 18:12
ha bernáthegyim lenne, és velem élne a lakásban ugyanígy, őt is biztos magammal vinném, a méret nem igazán meghatározó :)
31. ancsos
2010. júl. 23. 17:38
Mi is tengerpartra készülünk labradorral. Valakinek van infója hogy melyik mennyire kutabarát hely: Bulgária Napospart vagy Horvátország? Köszi!
2010. jún. 10. 12:06
A délegyházi szabadstrandra állítólag bevihető kutya, van valakinek tapasztalata a hellyel kapcsolatban? Sokan vannak esetleg nudisták is vannak?:)
29. Hajnal89 (válaszként erre: 28. - Zöldtea)
2010. márc. 21. 09:46
Szia!Ez nekünk is "probléma" volt,amikor a nyaralást terveztük.Végülis a kutyus ayuméknál marad,a tg.parton megsülne a fekete bundijában,és még félek ilyen útra vállalkozni vele.
2010. márc. 21. 08:44
sziasztok, mi tengerpartra szeretnénk menni nyáron, és az a nagy dilemmánk, hogy mi lenne jobb a kiskutyánknak? Itthon hagyni szülőknél, vagy vinni magunkkal( nem tudom, hogy érezhetné magát pl. a tengerparton tűzforró homokban...ti mit gondoltok? Tengerparti nyaralásnál érdemes magaddal vinni?(nem akarom a szállodában hagyni egész nap)
27. FHelga
2010. jan. 27. 11:20
Jó tudni az ilyen infókat,mi azért nem terveztünk soha repcsis utazást,mert féltem,hogy Mollynak a csomagtérben kell utaznia.De ezekszerint ő a 4kg-jával jöhet velem.Hurrá.Irány külföld!!!!!!
2010. jan. 27. 10:58
Húh, nagyon köszönöm a választ.^^Én ezek szerint csak régi infót találtam,h 6kg-ig lehet vinni.:S Átszállást semmiképp nem tervezek,nem akarom lesokkolni./:) Akkor az 5-6 kg-os kutyusom jöhet,csak az a baj,hogy olyan 50cm "magas"és 70cm hosszú...(szegény csontikám borzasztó modell alkat hiába adok neki minden jót^^")Nem tudom,ha kg-ban jó is,de a méretében kérdéses.Mindenesetre nagyon köszönöm:))
25. Kamillka (válaszként erre: 24. - Jucka1984)
2010. jan. 26. 22:51
Körülményes az állatok utaztatása, egy légitársaság honlapján sem találkoztam még ilyen infókkal. Telefonon adnak általában felvilágosítást. AZért egyszerűbb utazási irodában intézni, mert lekérdeznek több légitársaságot és tudsz választani több ajánlat közül:) Sokszorosa egy nagyobb estű kutya útja mint egy ember repülőjegye, és nagy eltérések vannak légitársaságok között.
24. Jucka1984 (válaszként erre: 22. - Kamillka)
2010. jan. 26. 22:23
Nem semmi, én ilyeneket nem is tudtam. Bár az én egyik kutyám 40 kg de amint elvinnék a közelemből iszonyat nyüszítésbe kezdene, úgyhogy vele sosem fogunk repülőn utazni :(
23. Kamillka (válaszként erre: 21. - Hajnal89)
2010. jan. 26. 22:21
Jah és 10kg alatti kutyának nem kell box az utastérben, a saját táskájában, vagy kutyahordozóban felviheteted.
22. Kamillka (válaszként erre: 21. - Hajnal89)
2010. jan. 26. 22:18

Szia!


10kg-ig felviheted a kutyát magaddal az utastérbe kézipoggyászként. 10kg fölötti kuttyok sem utaznak a bőröndökkel, hanem van 1 külön hely nekik ahol egy ember felügyel rájuk. Oda kell a box, amit a légitársaság megszab, hogy mekkora legyen. A box és a kutya súlya után kell fizetned kg-onként egy meghatározott összeget. EZ 4-6ezer/kg körül van.(légitársaságtól függ) Csak menetrend szerint közlekedő gépekre lehet élő állatot felvinni( tehát fapadosra nem) és a jegyvásárláskor kell jelezni, hogy kutyával együtt utaznál, mert meghatározott a gépen utaztatható élő állatok száma. Továbbá a légitársaság engedélyére is szükség van, hogy állatot vihess fel a gépre, tehát netes jegyvásárlással ez nem fog menni. Párizsba 2,5 óra az út, Malév és Air France megy közvetlenül budapestről. Átszálással sokkal több variáció van, de ez a kutyádnak nem lesz kellemes. Az AF-esek nagyon rendesen bánnak az állatokkal!

Europass kell a kutyának meg chip. Franciaországba minden egyéb herce-hurca nélkül be lehet élő állatot vinni.


Szép estét!

2010. jan. 26. 20:53
Szeretném megkérdezni,hogy mik a tapasztalatok a kutyával a repülőn történő utazással.A következő hónapban Fro.-ba szeretném kivinni a kutyámat.Úgy tudom a súlyhatár 6kg,de pontos adatot nem találtam a kutyaboxról,amit fel lehet vinni az utastérbe is.Valaki tudja a méreteket?Emellett,érdekelne,ha valakinek a kutyája a csomagokkal utazott,hogy a kutyus hogyan viselte az utat?Félek,hogy majd ott kell utaznia (nem hat kg-os,de nem pincsi méretű),nem tudom,hogy meglátogatható-e ott?Igaz,az út olyan 2 órás,de aggódok.Előre is köszönöm
20. rexona (válaszként erre: 18. - Agis)
2010. jan. 9. 19:08
Sajnos nálunk elég rossz a helyzet kutya ügyben. Erről énis tudnék mesélni. De nem rontom ezt a fórumot ilyen borzalmas sztorikkal!
19. ec78bc2bf8 (válaszként erre: 18. - Agis)
2010. jan. 9. 12:52
Egyetértek:)
18. agis (válaszként erre: 15. - Jucka1984)
2010. jan. 9. 10:46

Nekem goldie-m van, és olyan érdekes, hogy külföldön az üzletekbe is be lehet vinni (természetesen az élelmiszerüzletekbe nem) még a cukrászdákba is!


Itthon meg úgy néznek a kutyára mint valami haszonállatra, aminek a sárban, mocsokban, télen-nyáron a kertben a helye.

17. agis (válaszként erre: 12. - Ec78bc2bf8)
2010. jan. 9. 10:44
Vitorlásról be lehet engedni a tó közepe felé:)
16. FHelga
2010. jan. 9. 10:35
:)Úgy a legjobb senki ne maradjon ki a nyaralásból:)))
15. Jucka1984 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2010. jan. 8. 22:18
nekünk 2 van egy törpe spicc és egy németjuhász. De a nagyot nem hagyjuk azért otthon mert nem fér el egy retikülben. Amúgy a nagytestűek emberbarátabbak sokkal... úgyhogy mi nyáron egy félévessel (októberben született gyerekünk is) és 2 kutyával indulunk nyaralni :)
14. rexona
2010. jan. 8. 15:35

Azt hiszem ezzel segítek a legtöbbet. Ha kedved van, nézz be ide.

Pet.site

Ezen belül West highland wheite terrier fórum.

Kutyás szálláshelyek.

Helyek, ahol jó szemmel nézik a kutyákat.


Ezek kipróbált nyaralóhelyek. Teljesen megbízható.


De énis tudok mondani, itt mi is voltunk. Bár télen voltunk itt. Kimondottan pihenésre, sétákra, szaunázásra, jó kajálásokra való hely. A kutyánk teljesen otthonosan közlekedhetett.

Natura Panzió. Homokbödöge. Pápa mellett van.

13. FHelga
2010. jan. 8. 15:28
:))Olvastam egyszer egy kutatásról,amiben kimutatták,hogy pl a boltokba sokkal több bacilust visznek be a babakocsikkal mintha egy lakásban tartott kutyut bevinnének.
12. ec78bc2bf8 (válaszként erre: 11. - FHelga)
2010. jan. 7. 19:27

:D:D:D:D:D

Igen, elfogult vagy... de tulajdonképpen igazad van:D

Illetve hát továbbmegyek: a kutyák nem pisilnek (és nem is kakilnak) a vízbe... Mégsem lehet elvileg SEHOL bevinni a Balatonba... (de azért megoldjuk:P)

11. FHelga
2010. jan. 7. 19:18
:) Nem tudom ki hogy van vele,de alapvető lenne szerintem,hogy lehessen vinni a kiskedvenceket is.Lehet,hogy elfogult vagyok,de akkor ennyi erővel a kisgyerekeket is kitilthatnák mindenhonnan.
2010. jan. 5. 18:37
Magyarországon rengeteg hotelbe lehet vinni kutyát ( meglepő, de pl a Kempinskibe, vagy Hévízen a Termálba is ), de csak kistestű kutyusokat. Mondjuk ritkábban akar nyaralni menni az ember a bernáthegyi kutyijával :-))
2010. jan. 5. 18:04
igazság szerint mi ilyen ismerjük meg hazánkat tipusuak vagyunk.
8. agis
2010. jan. 5. 08:54
A horvát tengerpart tökéletes kutyásoknak is nem csak a belföldi szállodák. Pl. a balatonnál nem tudok olyan szállodáról, ahol fogadnának négylábút:)
2010. jan. 4. 18:05
mi nem megyünk nélküle nyaralni.Igaz,hogy olyankor elmarad a fürdőzés,de nagyon jó dolgokat lehet kitalálni kutyussal,hogy neki se a szálláson kelljen ülnie.
2010. jan. 4. 12:10
Mi nem mertük magunkkal vinni,pedig lehetett volna,de egyrészt iszonyat sokat elkértek a plusz takarításért (csak nem értem miért,mert nem kellett volna többet takarítani utánna) másrészt meg wellnesezni mentünk,és féltünk,hogy nem lenne jó ötlet a hotelszobában hagyni,mert kölyök volt még,sokat rágott,így otthon maradt,de megszenvedtük mi is,ő is lelkileg azt a néhány napot,pedig jó helyen hagytuk.
2010. jan. 4. 01:01
Nem konkrétan nekem kell az ötlet,úgy gondoltam egymásnak adjunk kipróbált neveket-cimeket.Tavaly Tatán voltunk imádtuk a helyet mi is,Moly is,és ami a legfontosabb a panziósok is szeretik az állatokat.Idén pedig úgy néz ki Pécsre megyünk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook