Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes szárítógépet venni? Mennyire szárítja meg a ruhákat? fórum

Érdemes szárítógépet venni? Mennyire szárítja meg a ruhákat? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. okt. 6. 11:26
erdemes hisz tokeletesen megszaritja a ruhakat!
44. epreke
2016. aug. 12. 15:12
Én nagyon elégedett vagyok.Még nem ment összes semmi. DM-es illatosító kendőt vagy folyékony szintén Dm-es, direkt szárítógépbe való illatosítót használok. Ha melehgen szedem ki a ruhát akkor alig gyűrött... csak télen használom.
2016. febr. 12. 11:33
Tegy e szívére a kezét, és valljátok be, hogy kicsit összemennek a ruhák, amik egyébként száríthatók a szárítóban. Én csak kímélő szárítást használok, és sok összemegy. Ami meg nem tehető be azt teregetőn szárítom. Szóval ott tartok, hogy nagyon nem éri meg továbbra is teregetni a ruhák felét,a másik fele meg sanszos, hogy összemegy.
2016. jan. 24. 08:28
erdemes,mert nagyon jo dolog,tokeletesen megszarit mindent!
2016. jan. 6. 14:49
Esetleg van valakinek Eco Bubble-ös mosógéppel egybekötött szárítója? Ha igen, kérem, írja meg a tapasztalatait. :) Nálunk is nagy gond a szárítás télen..:/
40. Dodi44
2015. dec. 30. 06:11

Teljesen megszaritja.

Neha erdemes a ruhak koze teniszlabdakat (tisztakat) bedobni, nem lesznek olyan gyurottek, mert ahogy a ruhas dob forog, a teniszlabda is es lapitja a szarado ruhat. Persze a labda ne legyen teljesen uj, hogy eros gumiszagot ne hagyjon a ruhakon. Ahhoz meg lehet a nedves ruhakkal szaritoba dobhato illatosito kendocskeket egy parat bedobni...

2015. dec. 30. 05:12
erdemes foleg otthon magyarban.teljesen megszaritja a ruhakat!
2010. márc. 10. 13:42

Üdv..


Illatkendő>>


A DM ben van DenkMit (WascheTraum) 25DB KB 600FT szárítógépbe való Illetkendő, illetve az e-bay-en rendeltem Lenor illatkendőt, (Bounce) ami 2x34db postával 2500Ft. (ez utóbbiról kizárólag csak jó véleményt olvastam)A DM-es nemtom milyen majd kiderül..

37. somnat (válaszként erre: 36. - Szorgoska)
2010. febr. 5. 15:00

Nekem is 2 in 1 van. De a szárítás után olyanok a ruhák, mintha a kutya szájából húztam volna elő. Nagyon gyűröttek.

Igaz, még nem régtóa van meg a gépem. Valamit rosszul csinálok?


Pedig mindent úgy tesezk, ahogy a nagykönyvben le van írva! Szerintetek?

2010. jan. 31. 14:12
Érdekes, hogy nekem más tapasztalataim vannak. 10 éves elöltöltős-egyben-szárítós gépem van, 80 eFt körül volt, és nekem többet kell vasalni utána a ruhát, mintha kiakasztva szárítom. Viszont a szárítógép után az öblítő illata szinte dől, szóval nálam meg erősebben érezhető. Furi :)
35. Gyöngyi59 (válaszként erre: 34. - Pintyőke72)
2010. jan. 7. 09:34
Erről még nem is hallottam! Én is köszönöm a tippet! :)
34. pintyőke72 (válaszként erre: 32. - Kriszti71)
2010. jan. 5. 16:05
Sajnos kevésbé érzed, de kapható (Ausztriában) dobozba csomagolva Le..r öblítős illatkendő, kb. 20 db van egy dobozban, olyan 500.-Ft-ra jön ki. Ezt kell behelyezni a szárításkor a gépbe,( 1 kendő 1 szárítás) , ettől illatos lesz a ruha. :))
33. Gyöngyi59 (válaszként erre: 32. - Kriszti71)
2010. jan. 5. 07:40
Az öblítő illatát sajnos kevésbé érezni. :(
32. kriszti71 (válaszként erre: 29. - Pintyőke72)
2010. jan. 4. 17:29

Köszike a válaszod:)))))

Annyira jókat írtok,hogy legszívesebben elmennék rögtön venni egy masinát:))Ja és még egy kérdés,az öblítő illatát érezni jobban vagy kevésbé???

2010. jan. 4. 10:07
Családi házban lakom, 10 éve van szárítógépem. Nyáron szinte soha nem használom, télen is csak ha feltétlenül kell. Viszont ha szükséges, pl. ha az ágyruhával nem akarom teleteregetni a házat, vagy kell egy ruha, amit gyorsan ki kellett mosni, nagy segítség. Őszintén szólva télen szívesebben használnám minden mosás után, de költségkíméletből nem teszem. Hiszen tökéletesen szárít, finom puhák a ruhák. Nem életszükséglet, de nagyon jó, kényelmes. Én öt felnőttre, és két kisgyerekre mosok, tudom milyen, mikor minden a száradó ruhákkal van telepakolva.
2010. jan. 4. 09:45
Nekem kondenzációs szárítóm van (ami egy tartályban gyűjti össze a vizet, így nem kell kivezetni), Zanussi, és nagyon szeretem. A vásárlásnál érdemes megnézni a fogyasztást, egyébként pedig mi Outlet üzletben vettük és 100 alatt volt - pici horpadás van rajta.A ruhák sokkal puhábbak, kevesebbet kell vasalni, és rögtön tudom a helyére pakolni. Viszont van egy-két dolog, amit nem lehet beletenni. De ez nem "úri passzió", mint egyesek gondolják, hanem kényszermegoldás - két kollégista gyerek mellett télen megoldhatatlan, hogy időben megszáradjon minden - nyáron persze marad a kinti szárítás.
29. pintyőke72 (válaszként erre: 20. - Kriszti71)
2010. jan. 4. 08:30

Az egyik (hanem) a legjobb a Mí..e.:)

A második az AE., ezek nagyjából azonos tudásúak, az első viszont drágább,mert a mai napig kézzel rakják össze. :)

28. pintyőke72 (válaszként erre: 18. - Dóra.)
2010. jan. 4. 08:26

igen, ehhez kell feltétlen venni egy összekötő elemet,hogy a szárító ne essen le a mosógép tetejéről.

Azt mondják a szakemberek, ebben az esetben szerencsés ha a két gép azonos típusú.

27. blueberry (válaszként erre: 25. - Novehaki)
2010. jan. 3. 22:23
ezt nehez megmondani, mert nem tudjuk, h hany adagot mosol hetente, hany fokon kell szaritanod es milyen tipusu a gep?! - de konnyen kiszamolhatod, mert a fogyasztasa mindegyikre ra van irva! - kis segitseg: en egy nagy adag ruhat kb 40 percig szaritok (tobbnyire pamut)
26. blueberry (válaszként erre: 24. - Kriszti71)
2010. jan. 3. 22:20
ez azert attol fugg, h milyen tipusu?! - mert aminek kozvetlen kivezetes kell, mert kifujja a levegot meg a parat magabol, annak nem mindegy, h hol van! Ha kondenzes, akkor tenyleg mindegy. Es gondolom az arukat is befolyasolja, h melyik tipusu?!
2010. jan. 3. 21:58
még egy kérdés mennyivel növeli meg a villyanyszámlát?
24. kriszti71 (válaszként erre: 22. - Novehaki)
2010. jan. 3. 21:55
Szerintem is jobb a különálló,bárhol lehet ahol áram van!!!!
23. Fanny-baba (válaszként erre: 14. - E974230abd)
2010. jan. 3. 21:50
Igen jól irtam, de ez nem az a ruhaszárito amiről ti beszéltek. Ez ugy néz ki mint egy állo fogas, kivűlről valami neylon szerű boritása van , alul van egy ventillátor ami gondolom meleg levegőt fúj.
2010. jan. 3. 21:43
amúgy különálló lesz mert mosógépünk már van
2010. jan. 3. 21:42

köszi a válaszokat, azért érdekelne mert három még pici léányunk van és elég sok ruha fogy rájuk na meg persze még mi is itt vgyunk anyuka és apuka:)


én már 70 000ft-t is láttam nem tudom az miylne lehet erről nincs infó?

2010. jan. 3. 21:41

És melyik szerintetek a legjobb márka,és akkor mit

tudnak a 100 alatti gépek,pont a héten néztem őket egy boltban.??

19. e974230abd (válaszként erre: 18. - Dóra.)
2010. jan. 3. 21:39
Nekem benne van ..mármint elöltöltős mosó és szárító gép egyben
18. Dóra.
2010. jan. 3. 21:38
Én már láttam úgy is helyhiány miatt, hogy előltöltős mosógép és rajta szárítógép.
17. pintyőke72 (válaszként erre: 15. - Kriszti71)
2010. jan. 3. 21:36
Valóban, alsó hangon is több,mint 200 ezer. De csak egyszer kell megvenni.
2010. jan. 3. 21:35
nrkrm kulonalo van es nagyon szeretem :) persze ettol meg lehet nyugodtan teregetni is - nem tiltja meg senki, amikor az idojaras engedi, en is kiteregetek a kertbe! Sot, tavasztol-oszig sokszor az idojarashoz igazitom a mosast is, de!!!!!: ilyenkor, telen, szerintem egy kincs! Foleg kisgyerekek mellett - ha koszos lesz a kabatjuk, reggelre akkor is tiszta, szaraz lesz nekik :) Az agynemuket is nagyon szeretem benne szaritani, mert valoban nem kell vasalni es ugyanugy sterilizal, mint a vasalo!... ha van helyed es tudod vallalni az extra energia koltsegeket, akkor ne habozz, meleg szivvel tudom ajanlani! Csak ne kondenzest, mert azok allitolag kevesbe hatekonyak - bar nekem olyanom meg sosem volt...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook