Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti hogyan kerülitek el monoton munka során a délutáni bekómálást? A kávézásra nem akarok rászokni! fórum

Ti hogyan kerülitek el monoton munka során a délutáni bekómálást? A kávézásra nem akarok rászokni! (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 7. 09:05

A héten többször keltem fel a gép elől, így kicsit jobb, és ebéd után jól kiszellőztetem magam, de már este kilenckor olyan fáradt vagyok, hogy semmihez nincs kedvem :(

Várom a további ötleteket!!!

14. simple
2010. jan. 4. 14:20
Kicsit fel kell állni, pár percet sétálni, ha a levegőre ki tudsz menni az a legjobb, és egy nagy pohár tiszta víz! A víz csodákat tesz!
13. bared (válaszként erre: 12. - Kiki8400)
2010. jan. 4. 14:15
csak a kimérős drogériás a jó..a filteresek semmit nem érnek...
2010. jan. 4. 12:39

Köszönöm a hozzászólásokat!

Megpróbálkozom a gyakoribb szellőztetéssel, bár ez egy egylégterű épületben szül némi feszültséget.

Azt hallottam, hogy a zöld tea is élénkít, tud valki valami jó márkát ajánlani? Már próbáltam párat, de azon kívül, hogy számomra elég pocsék az íze, mást nem éreztem.

2010. jan. 4. 08:49

cigi

+ tea

10. syria
2010. jan. 4. 08:05

Én pont azért szoktam le az ebédelésről, mert utána olyan álmosság tört rám, hogy majd lefordultam a székről. Az ebéd elhagyásával ez megszűnt, a kaja hiánya viszont nem tesz jót a fogyásnak. Mióta elkezdtem rendelni a szénhidrátmentes menüt, érdekes módon nincsenek ilyen kornyadozások.

Na és persze az is segít, ha az ember rendesen ki tudja magát éjjel aludni.

2010. jan. 3. 20:08
szellőztess olyankor
2010. jan. 3. 16:12
nekem is volt ilyen mikor bigyókáztam hetekig a munkahelyemen :( zenét hallgattam, énekeltem és mindig rágcsáltam valamit :)
2010. jan. 3. 16:02

ja...én kávézok, bár utálom, de napi 12 órát máshogy nem bírnék..((

viszont nálam van valami ami a káűvénál is jobban bevált: a coca-cola...csak drága, és nagyon egészségtelen, így végszükség esetén iszom((

2010. jan. 3. 16:01
nekem is a fél 2-fél 3 közötti időszak a kritikus((
2010. jan. 3. 16:01
a tea nagyon jó, vagy kimenni a friss levegőre néhány karkörzést tenni, hideg vizes arcmosás...ezek csodára képesek...
2010. jan. 3. 15:57
Én fél 2-2 körül vagyok így. Az "ellenszérum" engem is érdekelne. Talán egy kör a melóhelyen, de nem mindig hatásos.
3. bff32c2750 (válaszként erre: 2. - Kiki8400)
2010. jan. 3. 15:47
Friss levegő esetleg egy mosakodás,aztán este 8kor alvás:)
2010. jan. 3. 15:43
Arra lennék kíváncsi, hogy délután kb 3 körül másra is rátör-e az álmosság, illetve hogyan lehet kivédeni? Az ebéddel nem terhelem túl a szervezetem. Segítsetek!
2010. jan. 3. 15:41
Ti hogyan kerülitek el monoton munka során a délutáni bekómálást? A kávézásra nem akarok rászokni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook