Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet elhagyni a testünket? fórum

Hogyan lehet elhagyni a testünket? (tudásbázis kérdés)


19. 4b6a2525df (válaszként erre: 18. - Survivor3)
2011. okt. 21. 22:17
:) kivitelezése?:)
2011. okt. 21. 22:03
kitörve magunkból
2011. okt. 21. 19:04

Bocs ha szakértői stílusban írok,nem önteltségből-hanem tapasztalataimból kiindulva teszem.

Az 1 es számú hozzászólás:ne nagyon akarjunk kiszállni a testünkből,mert veszélyes.Egyrészt diszharmónia léphet fel a szellem-lélek-test hármas egységében,és ez hosszútávon komoly problémákat okozhat.Másrészt ez idő alatt védtelen a test,amit egyéb lények ki is használhatnak.

Ha pedig valaki akaratlanul ki száll a testéből,és nem tudja konrollálni,érdemes ezzel felkeresni egy hozzáértőt- pl.gyógyítót,lélekgyógyászt,stb

Azért,mert ha ezek rendszeresen megvannak,tényleg bajt okozhatnak.Én azt javaslom,mindenki keressen egy szakembert,aki könnyen orvosolja ezeket.Én is voltam ilyen helyzetben,és tudom mért mondom ezt.

2011. máj. 28. 07:38
Kár volt ehhez tegnap hozzászólnom, mert borzasztó éjszakám volt utána. :(
2011. máj. 27. 22:44

Nekem is álmomban történt, többször is. Ha ez annak számít.

Merthogy nekem úgy történt, hogy rémálmom volt, de tudtam, hogy én jelenleg álomban vagyok. Ki akartam jönni belőle, ezért megpróbáltam felébreszteni a Páromat, hogy ébresszen fel. Úgy, hogy nyöszörögni kezdtem, mert mást nem tudtam csinálni. Azt is nagyon nehezen, egyre nagyobb erőt kellett vennem, hogy hang jöjjön ki a torkomon. Sajnos mozogni nem tudtam.

És vagy felébredt a Párom, vagy nem, hogy segítsen.

14. Erika19740123 (válaszként erre: 13. - Kicsivirag0402)
2011. máj. 27. 22:36
Szia,nekem is ugyanígy van,csak nekem közben néha még hányingerem is lesz. Én sem tudok mozogni,szólni,pedig szeretnék,és levegőt is nehezen veszem(sóhajtanom kell,de ezt is mondogatnom kell magamnak hogy lélegezz!) rendszerint utána tudok mozogni és fel tudok kelni,addig csak kívülről látok mindent de nem túl magasról,a testem felett vagyok csak.
2011. ápr. 25. 08:56
Sziasztok! Nekem is megtortent joparszor,soha nem tudatosan es en sem szeretem,nekem nagyon ijeszto,nekem is nehezen sikerul visszamenni es inkabb az a rossz,hogy nem tud az ember tudatosan jonni-menni. de normalisan megmozdulni sem es kozben erzekelem mi tortentik korulottem a szobaban. Multkor ondtam paromnak,ha hangosan veszem a levegot,nyuljon hozzam,hatha attol konnyebben visszaterek. Aztan probaltam neki jelezni,de o elfelejtett mit beszeltunk meg es nezte tovabb a dvd-t. Utana szepen megkoszontem neki. Mondjuk en depis nem lettem tole,de nem ertem mitol kovetkezik be.
2010. jan. 5. 15:21
én is elhagynám, és egy tuti csini bombatestet szeretnék helyette...
11. newland (válaszként erre: 10. - Mese)
2010. jan. 5. 15:20
Mitől voltál rosszul, hogy nem tudsz tudatosan jönni-menni, vagy csak megijedtél attól, hogy nem térhet vissza a nézőpontod a testedbe?
10. mese
2010. jan. 5. 11:10
Én álomban már többször átéltem ezt. Nem akartam, de megtörtént. Én kikészültem tőle, és depressziós lettem. Nem tudtam visszamenni, csak nagyon nehezen. Ez többször is megtörtént. Számomra a világ legborzalmasabb, legpokolibb élménye volt...
2010. jan. 4. 23:14

Hello,

evetke67(6.) és newland(7.) együtt tökéletesen megválaszoltak a kérdésedre.

FT

2010. jan. 4. 22:55
Álomban:)
2010. jan. 4. 09:54
Azt hiszem ehhez spirituálisan meglehetősen magas szinten kell állni, és az olvasottak alapján sok-sok meditáció és gyakorlás szükséges hozzá - én még azt hiszem nagyon messze vagyok ettől...
2010. jan. 3. 14:04
nem , nem szorakozottságból!
5. daroki (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2010. jan. 3. 13:59
:D
2010. jan. 3. 13:58
Szórakozottságból?
2010. jan. 3. 13:52
A válaszokat előre is köszönöm.
2010. jan. 3. 13:50
pl ha meghalsz az egy tuti módszer :)
2010. jan. 3. 13:50
Hogyan lehet elhagyni a testünket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook