Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki a repülést szereti itt a helye. fórum

Aki a repülést szereti itt a helye. (beszélgetős fórum)


2012. jún. 16. 00:56

Ma repültem életemben elöször!...

Ausztriában, a Brumowski katonai reptéren, egy Robin DR 400/180R Remorqueur-típusú repülögépen.

Fantasztikus & felejthetetlen élmény, amelyet mindenképp (többször is!) meg kell ismételni! A tériszonyom pár másodperc után megfutamodott & tért engedett egy eddig ismeretlen, fantasztikus érzésnek. A repülés olyan, mint a drog - még több kell belöle! ☺

2011. márc. 27. 21:11
A repülés amúgy pedig egy csoda... én már annyira fanatikus vagyok, hogy évente párszor elmegyek vitorlázó repülni; na jó mondjuk utasszállítóhoz nem sok hasonlósága van, de ha tehetitek azt is próbáljátok ki!
9. timycat (válaszként erre: 8. - Tesida)
2011. márc. 27. 21:08

Háát a rúd szalámi necces; húsféléket, tejterméket, élő növényt és azok származékait nem lehet kivinni a határainkon kívülre...(járványügyis nemzetközi szabályok), persze függ a célországtól is, de ha megtalálják tuti elveszik. Amúgy végül is minden a csomagoláson múlik, azért nem valószínű, hogy észreveszik. (reméljük nem lesz éhes a drogkereső kutya)

Viccet félretéve; a feladott poggyászban lehet nagyméretű sampon, tusi stb, de csomagolás szempontjából is jobb - pláne ha nem hetekre mentek- a kisebb kiszerelés; egyszerűen nem foglal annyi helyet

Mi először utaztunk gyerekkel, igaz még nem repülővel, de mikor elraktam a sampont nekem, apának, babának; a tusfürdőt nekem, apának, babának, testápolót nekünk(ez közös) és a babának, balzsamot nekem na valahol itt lett tele a közepes utazótáska

2010. júl. 12. 12:17

sziasztok!


én még sose repültem, most fogok rá sort keríteni. A csomagolással kapcsolatban kérdezem, hogy a feladott poggyászban lehet vinni normális máretű sampont, tusfürdőt, vagy csak kicsit? Illetve szerintetek rúd szalámit nem fogják kidobatni velem?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, nagyon izgulok. :)


köszi

2010. jún. 10. 13:21
hát én még sohase repültem, de augusztusban végre sor kerül rá. Nagyon várom. :)
6. reni79 (válaszként erre: 5. - Reni79)
2010. márc. 25. 09:12

Amúgy Korfura mentünk a párommal.

Idén ugyanigy lesz!:-)

2010. márc. 25. 09:11

régen rettegtem a repüléstől.Megfogadtam hogy soha nem ülök repülőre!Tavaly nyáron ugy hozta a sors hogy muszály volt.Vagy 25 órás út dupla annyiért,vagy 1 1/2 óra repülés.

Megtört a jég!

2010. márc. 25. 09:01
Egy évvel ezelőtt Londonba, anno lánykoromban pedig Drezdába. Bárhová elrepülnék, nem félek.
2010. jan. 3. 17:37
Nagyon jó lehet neked! Én csak Európában szoktam repülni. 2009-ben tíz szektort repültem. Nagyon szeretem.
2010. jan. 3. 14:00
En csak Florida es Magyarorszag kozott kozlekedem minden evben.Hol Amsterdam,hol Parizs,hol Frankfurti atszallassal.Van aki nem ulne fel a gepre,en szeretek utazni.Elso alkalommal sem feltem.Most majusba megyunk haza.A ferjem,az bevallotta,hogy o mindig fel.Mondtam,akkor nem kellett volna regen,ilyen messzire jonni.
2010. jan. 3. 13:47
Ki merre járt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook