Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem legszebb napja - Zétény születése fórum

Életem legszebb napja - Zétény születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem legszebb napja - Zétény születése

15. ancsa84 (válaszként erre: 13. - Szisi)
2010. jan. 31. 18:29
Remélem néhány év múlva másképp fogom gondolni én is....talán majd szobatársak leszünk a kórházban...:D
14. ancsa84 (válaszként erre: 12. - Veronika27)
2010. jan. 31. 18:26

Szia!Köszi!:)

Én meg a tesódé,Ágié:)))

13. szisi
2010. jan. 31. 15:07

Ancsa! Megtaláltam végre a szüléstörténetedet, tényleg hasonlít az enyémre! =o)

De persze csak hasonlít, hiszen nincs két egyforma szülés... :o)

Olvastam a naplódban, hogy nem lesz kistesó... Hát mostanában nálunk sem, ez egészen biztos, de ez nem a kórháznak és nem a szülésnek köszönhető, hanem a gazdasági válságnak és egyebeknek. Szülnék én még 5-öt is, de fel is kellene őket tisztességben nevelni.

Lehet, hogy pár év múlva eljön újra a mi időnk, és biztosan majd te is meg fogod magad gondolni! =o)

12. Veronika27 (válaszként erre: 11. - Ancsa84)
2010. jan. 31. 14:15

Szia! Aranyos a kiccsajod:)

(Szisi barátnője vagyok.)

2010. jan. 31. 13:58

Szia Szisi!

Most olvastam a történeted,nagyon szépen írtad le,el is érzékenyültem,főleg,hogy 2009.augusztusában szinte én is ugyanígy éltem át!Főleg,hogy én is ugyanebben a kórházban,ugyanennél az orvosnál szültem!

Még nagyjából az időpontok is egyeznek,csak az én kislányom,7:25-kor bújt ki!:)

2010. jan. 12. 08:53
Nagyon tetszett a cikked, a stílusod! Jót mosolyogtam egyes részeken. Én is bedőltem a Nospa dolognak, azt hittem a fájdalom ellen kapom. Gratulálok a szép családodhoz, örülök, hogy csatlakozol a '2008 szeptemberi manók' fórumhoz!
2010. jan. 5. 12:53

Én is egészen elérzékenyültem, nagyon jól leírtad a történeted:):) Szegény leendő apa:):)

Nagyon szép a kisfiad:):)

Puszi Nektek!

8. andikaw (válaszként erre: 7. - Szisi)
2010. jan. 3. 16:07
Nagyon szépen köszönöm!Bízzom benne hogy úgy lesz!:))
2010. jan. 3. 12:08

Sziasztok!

Köszönöm a sok kedves hozzászólást!

A naplómba elhelyeztem egy kis ajándékot Nektek, fogadjátok azt is szeretettel! =o)


Andikaw! Ne félj, szakemberek kezében leszel, semmi gond nem lesz! Gyönyörű és élményszerű szülést kívánok neked, és nagyon várjuk a történetedet! =o)

2010. jan. 3. 12:00
Köszönöm ezt a szép történetet,igazán jól esett végig olvasni miközben pottyogtak a könnyeim!Mehgató szép történet!37-hetes terhes vagyok és féltem a szüléstől pedig nem az első!A történeted erőt adott,mert pár napja rém álmaim vannak!Köszönöm!Jó egészségét,sok boldogságot kívánok Nektek!Remélem hamarosan Én is ide írhatom történetem!
2010. jan. 3. 11:23

Gratulálok, szép történet, hasonló az enyémhez!:-)

Szép a kisfiad! Jó egészséget, sok boldogságot Nektek!

2010. jan. 3. 10:59

Ez annyira szép! :,-)

Én is elérzékenyültem.

Köszönöm, hogy elolvashattam.

Jó egészséget kívánok az egész családnak, és természetesen BOLDOG ÚJ ÉVET!

2010. jan. 3. 10:55

Gratulálok, én mindig elérzékenyülök, ha ilyen szép születéstörténete olvasok és ilyenkor mindig elolvasom a sajátomat is - annyira jó...

Sok boldogságot!

2010. jan. 3. 10:14
Hát mit is írhatnék, a fogalmazás mindig ment neked:)) Szép cikk lett, még el is érzékenyültem :)
2010. jan. 3. 10:03
A kisbabája születését nagyon sok nő átéli naponta, ám minden történet egyedi és egyéni. 8-9, várakozással teli hónap után találkozni a csodával több, mint felemelő érzés.
Soha egy percig sem féltem attól, hogy mi fog velem történni. Úgy érzem, amiatt is lehetett a szülésem olyan csodálatos élmény számomra, hogy nem akadályoztak félelmek és nem volt bennem feszültség az ismeretlen világ iránt...

Ugrás a teljes írásra: Életem legszebb napja - Zétény születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook