Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bizonytalanság fórum

Bizonytalanság (beszélgetős fórum)


21. badonyimariaeva (válaszként erre: 19. - Endris)
2010. jan. 26. 22:43
Nagyon sajnálom.
20. Zizisicc (válaszként erre: 15. - 1930f518f3)
2010. jan. 6. 09:26
Szerintem még van remény, beszélj vele, ha Ő nem zárkózik el tőle ....
19. endris (válaszként erre: 18. - Badonyimariaeva)
2010. jan. 6. 09:19
A kapcsolatnak szakítás lett a vége, de azért barátok maradtunk.
18. badonyimariaeva (válaszként erre: 11. - 2df6501868)
2010. jan. 4. 21:43

Tudja valaki mi történt?

Kibékültek, vagy szakítottak?

17. badonyimariaeva (válaszként erre: 15. - 1930f518f3)
2010. jan. 3. 15:59

Ez már nagyon elszúrtad!

Könyörgött neked és nem kellett.

Mit gondoltál, meddig fog rád várni???

Azért sajnálom, hogy így alakult, de jobb lesz ha Te is más után nézel!

16. frutty (válaszként erre: 1. - Endris)
2010. jan. 2. 18:43

várjál.még egy kicsit.

és az idő mindent megold.

találkozzatok,menyetek moziba.

úgymint régen.

2010. jan. 2. 18:30

Sziasztok!


2,5 éves kapcsolatunknak tavaly márciusban vége lett. Én szakítottam. Aztán szép lassan rájöttem, hogy Ő az akit nekem teremtett.....

Mi pasik ilyen hülyék vagyunk! -vagyis inkább csak én.

Ő szeretett nagyon, sokszor próbált kapcsolatot tartani velem, írt sms-t, stb. Ha találkoztunk még Dec. elején, azt mondta hatással vagyok, rá és hogy jó volt látni.

Karácsony előtt felhívtam és elmondtam mit érzek.

Neki van egy új barátja és azt mondta hogy sajnálja,de Őt szereti.

Szilveszter reggel azért küldött egy sms-t és délután mégegyet. Igaz, hogy csak jókívánságok voltak benne, de gondolt rám.

Miért?

Bármit megtennék, hogy visszakapjam!

Kértem, hogy találkozzunk mert beszélni szeretnék vele. -nem mondott nemet.


Szerintetek van még remény?

14. winny
2010. jan. 2. 18:10

Nagyon fontos az,hogy miért???

Ennek alapján dönts!

2010. jan. 2. 15:49
Szerintem ha nem egy olyan dolog miatt történt/életellenes/akkor úgy kell tekinteni,hogy elmúlt.Ismerek olyan családapát aki fiatal korában szintén megbotlott,azóta megváltozott.Él-hal a családjáért.Ha az ember igazán szeret,nem foglalkozik vele mi volt.
12. survivor3 (válaszként erre: 1. - Endris)
2010. jan. 2. 15:49

Szia!

Biztos elmondta volna valamikor később.

Nem kezdheti a kapcsolatot azzal, hogy beszámol róla, hogy bent volt.

Néha az ember úgy érzi, hogy legjobb lenne önéletrajzot bekérni a másiktól, de mégsem lenne jó.

Ki kell ismerni egymást és ez neked sikerült.

Te érzed, hogy mennyit kell visszavenned az egészből, de lehet, hogy neki már könnyebb lenne így, hogy elmondta. Szerintem nagyon jó kapcsolat lehet még belőle...

11. 2df6501868 (válaszként erre: 10. - Badonyimariaeva)
2010. jan. 2. 15:25

Talán azért, mert eleve nem volt eget rengető érzelem a dologban.

Jól kijöttek egymással, jól érezték magukat egymás társaságában, ennyi.

10. badonyimariaeva (válaszként erre: 6. - Endris)
2010. jan. 2. 14:57

Akkor meg mi a bajod???

Előtte semmi problémád nem volt, csak utána mikor elmondta, hogy börtönben volt akkor lett bajod?

Miért??

2010. jan. 2. 14:40

szerintem nagyon nem mindegy, miért volt börtönben. azt hiszem, én például garázdaságot el tudnék fogadni (pl részegen megverte a haverját, ilyenekért is lehet éveket kapni), vagy hogy növesztett otthon a kertben 5 kg marihuánát, de ha azért kapott négy évet, mert rátámadt idős emberekre, hogy kirabolja őket, azt nem.


azt én valamennyire el tudnám fogadni, hogy nem mondta el azonnal - de azt, amit csinált, nem feltétlenül, mert számomra aki nem tud úgy a társadalomba integrálódni, hogy ne okozzon másnak (és nem feltétlenül magánszemélynek, tehát én a bankrablást is problémának látom) vagyoni vagy testi kárt, ahhoz én nem tudnék vonzódni sehogyse, mert ennyire eltér az értékrendünk.

2010. jan. 2. 14:32

Azért,mert ez egy nem kis kaliberű dolog.Igenis nagy dolog,hogy valaki börtönben volt x dolog miatt.És azzal egyet értek,hogy egy kapcsolatot nem azzal kezdünk,hogy na most jöttem kóterből,örülsz?


adj időt magatoknak és ha értékes ember,akkor majd újra rájössz,hogy volt az életének egy sötét része amit nehezebben osztott meg veled!Őszintén!te minden kis titkodat elmondtad neki?

7. Vendetta (válaszként erre: 6. - Endris)
2010. jan. 2. 14:29
Talán ezt kellene megfejtened először. ő elmondta a dolgot, mert megbízik Benned.
2010. jan. 2. 14:21

Nekem nem is azzal van problémám, mert tudom, hogy ha valaki börtönben volt attól még ugyanaz az

ember. Ő eddig is jó volt velem és ez kölcsönös, de nem tudom miért változtak meg az érzéseim iránta.

2010. jan. 2. 14:17
*kezd
4. pemete (válaszként erre: 1. - Endris)
2010. jan. 2. 14:17

Figyelj, szerintem senki nem azzal ked egy kapcsolatot, akinek ilyen "múltja" van, hogy: Helló, én voltam ám 4 évig börtönben, mert...

Nyilván szégyelli a dolgot, és ezért nem mondta el, szerintem ez nem egy végzetes hiba. Meg attól, hogy volt börtönben ő még ugyanaz az ember, mint aki előtte volt, hogy ezt megtudtad. A múltjáról egyébként sem kötelező beszámolnia senkinek a párjának. Amit akar elmond, amit nem, azt nem. Nyilván én sem, meg te sem, meg senki nem mond el mindent az új párjának a vele való megismerkedés előtti dolgokról. Inkább örülj, hogy elmondta, és sokminden másba is beavatott.

2010. jan. 2. 14:14

Én biztos kiállnék a kapcsolat mellett,mindenki hibázhat és biztos nagyon nehéz volt neki ezt elmondani.És biztos ciki is neki.

Persze azt nem árt ha tudod,hogy miért ült és,hogy mi maradt meg az addigi életéből?!

Sok sikert:)

2. Sziszmoly (válaszként erre: 1. - Endris)
2010. jan. 2. 14:12

Szia!

Bizalom nélkül nincs kapcsolat,nem is működne.

2010. jan. 2. 14:10
Augusztusban ismertem meg a jelenlegi barátomat, akivel jól megértjük (megértettük egymást).Sok mindenről beszéltünk, olyan dolgokat mondott el amiről mással nem beszélt, a nehéz gyermekkor stb., de folyton olyan érzésem volt, hogy valamit nem mondott el magáról. Néhány napja rákérdeztem, hogy nincs e valami amit nem mondott el eddig nekem és rám is tartozna. Nagy csönd lett és azt mondta, "lenne csak nem merem elmondani, mert nagyon félek hogy elveszítelek". Azután további csönd és egyszer megszólalt, "4 évig voltam börtönben". Azóta mindent részletesen elmondott. Bennem viszont megváltozott valami, azt hiszem a bizalom miatt. Azóta éjjel nappal ezen gondolkodom, hogy mit tegyek, most a sajnálaton és a barátságon kívűl nem érzek mást iránta. Ha most nem kérdezek rá, akkor nem tudom, hogy elmondta e volna, ha igen akkor meddig várt volna. A kapcsolatunkból egy kicsit visszavettünk, de minden nap találkozunk, de kevesebb időt töltünk egymással, olyan mintha előről kezdenénk mindent. Nektek mi a véleményetek, ebből a kapcsolatból lehet még jó kapcsolat vagy hiába is próbálkozunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook