Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség dac!!! fórum

Segítség dac!!! (beszélgetős fórum)


10. c42aaaac41 (válaszként erre: 6. - Elvir)
2010. jan. 2. 17:17

tudom,ismerős,pedig nálunk semmilyen változás nem volt!

de hagyj neki időt a történtek feldolgozásához!

2010. jan. 2. 13:59

Apával is dacol?

Mert az is lehet, hogy ha tényelg most esett le neki, hogy hárman maradtatok, akkor azt próbálgatja, hogy így is szereted-e, vagy téged is elveszíthet. Tehát próbálgatja a szeretetedet. Tudom, hogy a türelmed fogytán, de próbáld ilyenkor nagyon magadhoz ölelni és elmondani neki, hogy nagyon-nagyon szereted, aztán kezdjetek el valami érdekeset játszani. Talán ha elvonod a figyelmét... persze biztos ezt is próbáltad már. :)

8. Malacka73 (válaszként erre: 7. - Elvir)
2010. jan. 2. 13:55
Figyelj, a gyerekek nagyon okosak és olyan dolgokat is tudnak, éreznek, amiről mi nem is gondolnánk, hogy törik rajta a kis fejecskéjüket! Ezért gondoltam, hogy talán most egy szakember segítségét kérhetnéd, főleg, hogy szinte nár mindent kipróbáltál. Ráadásul tényleg nem vagyok biztos benne, hogy nem konkrétan Neked szól ez a sok dacolás. De ha igan, akkor se vedd Magadra, a gyerekek szeretik azon kitölteni a mérgüket, akiket a legjobban szeretnek! Mert előttük megengedhetik maguknak, bennük megbíznak. Biztos, hogy nagyon jól csinálsz mindent, főleg, hogy próbálkozol, nem hagyod annyiba, csak lehet, hogy most kevés vagy... ez egy nehéz helyzet lehet mindőtöknek!
7. Elvir (válaszként erre: 5. - Malacka73)
2010. jan. 2. 12:46
köszönöm szépen az apja amikor tud jön de úgy érzem hogy mintha most koppant volna le a lányomnak hogy mit jelent az hogy apa nem él velünk
6. Elvir (válaszként erre: 2. - C42aaaac41)
2010. jan. 2. 12:45
ezt szoktam tenni de tegnap egy órán keresztül üvöltött nagyon embert próbáló
2010. jan. 2. 12:39
Egyébként gyönyörűek a gyerekeid! :))))
4. Malacka73 (válaszként erre: 1. - Elvir)
2010. jan. 2. 12:38
Valószínű, most csapódik nála az elmúlt egy év minden történése. Kistesó, apa elment, anya biztos nagyon fáradt és feszült is - OKKAL és JOGGAL (!) - ráadásul a 3 éves kor nem a legegyszerűbb. Szerintem ő is szenved, mint ahogy a kiskamaszok is szenvednek belülről, mikor nem tudják, mi is a jó. Nem vagyok túlzottan pszichológus párti - bocsi azoktól, akik azok és amit tesznek, azt jól csinálják, van ilyen is -, de én a helyedben megpróbálnám. Valószínű, Te vagy a kislányod első számú ellensége - ne szó szerint értsd(!) - és rajtad tölti ki a mérgét, dacol.
2010. jan. 2. 12:33

Elvir, az utolsó éap, amit kijátszhatsz, az az, amit anyukám tett velem egy hisztirohamnál (de nekem az volt az utolsó):


Behajított a kádba, és rámnyitotta a jéghideg vizet. Tomboltam, mint a Katrina Hurrikán, de 10-15 perc után lehiggadtam teljesen. Azóta már felnőttem, dehidd el, nem is volt hisztirohamom.

2010. jan. 2. 12:26
hagyd tombolni és amikor lehiggadt nagyon szeretgesd meg!érezze,hogy szereted!
2010. jan. 2. 12:23
kislányom 3 éves 8 hónapja született kistestvére, 5 hónapja elhagyott minket az apukájuk. Egy hónapja iszonyatos düh rohamai vannak! ötleteket tanácsokat kérek szépen hogyan reagáljak mert türelmem és ötleteim fogytán vannak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook