Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pár hónapja fáj a nyakam, ha forgatom ropog és a fejem is nagyon sokszor fáj tőle. Mitől lehet ez? fórum

Pár hónapja fáj a nyakam, ha forgatom ropog és a fejem is nagyon sokszor fáj tőle. Mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)


13. Gagababi (válaszként erre: 9. - NataliaWeiss)
2010. jan. 2. 12:15

Nekem változó időközönként..van amikor 1-2 naponta, van amikor hetekig semmi..De úgy ahogy mondod, tarkóból sugárzik ki,(tulajdonképpen a nyaki tartóizom az) s ettől pl. zsibbadni szokott a karom, sőt a kezemen a kisujjam..Szoktam magamnak masszírozni a tarkómat, az olyan jó...


Néha úgy recseg a nyakam, mint egy rozsdás valami :) :S

2010. jan. 2. 10:06
köszönöm szépen a tanácsokat, el fogom menni orvoshoz:(
11. mohonc (válaszként erre: 6. - NataliaWeiss)
2010. jan. 2. 09:40
El kellett járnia két hétig naponta ultrahangos kezelésre, masszírozásra és gyógytornára. Az utóbbit megtanulta és azóta jó.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - NataliaWeiss)
2010. jan. 2. 09:38
A családomban volt akinek 16 évesen meszesedett a nyakigerince, azért ezzel fordulj orvoshoz. Több oka os lehet.
9. NataliaWeiss (válaszként erre: 7. - Gagababi)
2010. jan. 2. 09:36
Neked is fáj tőle a fejed gyakran? A gyakran nálam azt jelenti, hogy kétnaponta kb. Persze erre még a front rátesz egy lapáttal. De nem úgy fáj a fejem, ahogy szokott régebben, hanem a tarkómból sugárzik ki és belülről feszít.
2010. jan. 2. 09:35
A kolléganőm mesélte, hogy fájt a nyaka, a csontkovács helyremasszírozott egy elmozdult csontot, és megszűnt az évek óta rendszeres fejfájása. Lehet, hogy nálad is egy csont okozza!
7. Gagababi (válaszként erre: 2. - Mohonc)
2010. jan. 2. 09:32
igen, szerintem is az, mert én is ettől szenvedek. Amíg lehetett, kentem rá flector nevű krémet, az nagyon jó. Aki tartós ülőmunkát végez, annál gyakori jelenség.
2010. jan. 2. 09:32
és milyen kezeléseket kapott?
5. mohonc (válaszként erre: 3. - NataliaWeiss)
2010. jan. 2. 09:29

Nem tudom, milyen fiatal vagy, de ha ülő munkát végzel és nem tornáztatod, nagyon könnyen be tud állni az egész.

A férjemet kétszer kezelték (egy év különbséggel), azóta tornázik rendszeresen, és nem jött elő. Nála 35 évesen kezdődött.

2010. jan. 2. 09:27
valoszinu hogy van egy rossz fogad. az is rahuzodhat :S
3. NataliaWeiss (válaszként erre: 2. - Mohonc)
2010. jan. 2. 09:25
De ilyen fiatalon már meszesednek a csontjaim? Reggelente mikor felkelek úgy érzem, mintha rövidebb lenne a gerincem, a nyakam minden mozdulatnál fáj. Egésznapos ülő-görnyedő munkát végzek. De a fejfájás már egyre jobban idegesít, szinte kétnaponta majd szétmegy a fejem:(
2010. jan. 2. 09:21
Valószínű meszesedés. Szerintem keress fel orvost, mert erre vannak mindenféle kezelések. A férjemnek is ez volt/van.
2010. jan. 2. 09:18
Pár hónapja fáj a nyakam, ha forgatom ropog és a fejem is nagyon sokszor fáj tőle. Mitől lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook