Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tavaly 6 hónapos terhes voltam mikor elvesztettem a babám.Azt mondták, hogy a köldökzsinór megcsavarodott.Tudja valaki, hogy ennek mi az oka fórum

Tavaly 6 hónapos terhes voltam mikor elvesztettem a babám.Azt mondták, hogy a köldökzsinór megcsavarodott.Tudja valaki, hogy ennek mi az oka (tudásbázis kérdés)


9. Náíma (válaszként erre: 8. - A14deb9047)
2010. márc. 6. 10:42
Szia!Tudod írtam,hogy nem a nyakára volt tekeredve a köldökzsinór hanem maga a zsinór volt megcsavarodva,elzáródva!Szia
2010. márc. 5. 18:42
A baba "úszik" a magzatvízben. Sajnos megtörténhet, hogy a nyakára tekeredik.
2010. jan. 2. 10:26
Először is köszönöm a válaszokat,és az együttérzést!Nektek is boldog új évet kívánok!
2010. jan. 2. 09:24

Szia!

Sajnálom ami történt Veled :(...a köldökzsinór megtekeredése csupán a véletlen műve, a baba mozgásától következik be.

Sajnos nem lehet minden esetben időben észrevenni. Gondolj bele, hogy mondjuk kedden elmész UH-ra, minden rendben van, néznek köldözsinór-áramlást is, az is ok, aztán éjjel úgy forgolódik a baba, hogy megtekeredik a zsinór...és már meg is van a baj...

2010. jan. 2. 07:49

Nagyon sajnálom ami veled történ.Azért gondoltam,hogy írok,mert nekem mind a három gyerekemnél az orvos csinált uh.-os véráram vizsgálatot a köldökzsinóron.Még hallottam is,hogy hogyan áramlik a vér a köldökzsinórban.Szerintem az orvosnak ezt valahogy észlelnie kellett volna.Gondolom jártál uh. vizsgálatokon.

Nagyon sok erőt,kitartást,és megbékélést kívánok neked.

2010. jan. 2. 07:31
nem csináltak semmilyen vizsgálatot a köldökzsinóron?ez egy nagyon szerencsétlen baleset volt.együttérzek veled.én is tavaly vesztettem el a babám.sok lelki erőt kívánok neked.és egy boldog új évet.
3. Náíma (válaszként erre: 2. - Lego)
2010. jan. 2. 00:30
Neki nem a nyakára csavarodott,hanem maga a köldökzsinór volt megtekeredve
2. lego
2010. jan. 2. 00:25

Nagyon sajnálom ami veled történt nincs rá szó mekkora fájdalom lehet.


Az én kislányomnak is sodrott nyakra tekeredett volt a zsinór emiatt inditották 3 héttel hamarabb.

Ez pusztán szerencsétlen dolog nincs rá magyarázat vagy nagyon mozgékony volt.

2010. jan. 2. 00:19
Tavaly 6 hónapos terhes voltam mikor elvesztettem a babám.Azt mondták, hogy a köldökzsinór megcsavarodott.Tudja valaki, hogy ennek mi az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook