Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az egyéb kategóriájú fogyókúra? fórum

Az egyéb kategóriájú fogyókúra? (beszélgetős fórum)


27. o.andi
2010. márc. 19. 09:12
:-)
26. kingi7 (válaszként erre: 24. - 73c8b5fe92)
2010. jan. 8. 14:42

Alapból én is pörgős vagyok! Ma kb 3-4 órát turbón takarítottam, most meg sem tudok mozdulni :( kb így lesz vagy 3 napig :(

a jóddal, most várok mert csontizotóp vizsgálatot fognak csinálni és ha belematatok, nem találják meg a probléma forrását... és ha jóddal fogyiztál, meg is maradt?

25. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 23. - M.mami)
2010. jan. 7. 09:36
Szia, örülök, ha segíthettem, remélem, jó hatásokat tapasztalsz majd! Szorítok!
24. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 22. - Kingi7)
2010. jan. 7. 09:35
A turbós diétát csináltam, ott javasolták, aztán utánaolvastam, és rájöttem, nálam is ez lehet a gond. Igazán nem tudom megmondani, hogy mennyi idő alatt fogytam, mert össze-vissza fogyiztam, csak az biztos, hogy a diéták, amiket már többedjére csináltam, jóddal sokkal hatékonyabbak voltak, tehát pl. három-négy is lement ugyanazzal a diétával, amivel régen kettő. Felpörgést nem éreztem, de én alapból is elég pörgős vagyok:-)
23. M.mami (válaszként erre: 19. - 73c8b5fe92)
2010. jan. 4. 13:01

Sziasztok!!! Nagyon szépen köszönöm a tipped!!!!!

Ma sikerült beszereznem,el is kezdem és remélem használ is.A H.boltban kaptam és jókat hallottam az eladótól,sokan használják.Majd jelzem a hatását!!!

22. kingi7 (válaszként erre: 21. - 73c8b5fe92)
2010. jan. 3. 17:42
Miből jöttél rá a jódra? Mennyit fogytál, mennyiből? Mennyi idő alatt? Felpörögtél tőle?
21. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 20. - Kingi7)
2010. jan. 3. 16:47
Szia, fél éve iszom, és előtte ww-s diétát csináltam, amivel elvileg heti fél-egy kilónak kéne lemenni, de nekem meg se mozdult. Aztán szerintem a jód hatására már a második héten be is jött az ígért fogyás. Amikor diétázom (és nem adom fel:-)), akkor mindig megvan az ígért fogyásmennyiség, holott előtte pl. a levellel is csak heti egy kiló ment le - a későbbi, már jódos level diétával heti három, szóval szerintem hatásos. Amúgy Magyarországon szinte mindenki jódhiányos, mivel az ivóvíz ilyen - én csak a normál szinthez szükséges jódot iszom (napi 1 kiskanál jódaqua), ez csak a javunkra válik fogyitól függetlenül is.
20. kingi7 (válaszként erre: 19. - 73c8b5fe92)
2010. jan. 3. 14:29
Na, mesélj erről mindent! mennyit mióta iszod, mik voltak előtte a tünetek..mennyi idő után kezdtél fogyni? én is gondolkodtam, lehet, hogy a jód sokat segítene, nem szívesen hagynám belenyúlni a hormonjaimba a dokit, amig a második baba meg nem születik...
2010. jan. 3. 11:08
Szia, nem lehet, hogy jódot kéne fogyasztanod? A jódaqua épp erre való, 1200 ft, és kitart három hónapig... nekem beindult a fogyás, hogy elkezdtem szedni...
18. globus (válaszként erre: 16. - Kingi7)
2010. jan. 3. 09:57
Szia! Szerintem is, akkor van pajzsmirigy alulműködés, ha magas a TSH, ebben az esetben a csökkent működés egyéb életfunkciók: emésztés, szívritmus, légzés lassúbbá válásával, alacsonyabb testhőmérséklettel jár együtt. Ellenkező esetben, túlműködésnél inkább felpörög az anyagcsere, ilyen emberekre jellemző az enyhébb hőemelkedés, hasmenés, izzadékonyság, szapora pulzus.
17. M.mami (válaszként erre: 16. - Kingi7)
2010. jan. 3. 09:51
Szisztok!! Alulműködést mondtak,pont még határeset és nem adtak semmi gyógyszert.Vérnyomásra és szívritmuszavarra,koleszterinre szedek.Csak diétázzak,szénhidrát,cukor,baromfihús stb.Sajnos a diéta mellett is nővekszik a kilók száma.Nagyon,de nagyon elegem van belőle,hogy ilyen "hülye génhibás "vagyok.
16. kingi7 (válaszként erre: 15. - M.mami)
2010. jan. 2. 22:46

az alacsony TSH az nem a túlműködésre utal?

Más leleteid milyenek? Milyen tüneteid vannak? Milyen fogyást mondtak? Valami ötlet?

Nem nagyon tolonganak a fórumon :(

15. M.mami (válaszként erre: 14. - Kingi7)
2010. jan. 2. 16:24
Sziasztok! Buék Mindenkinek!!! Nekem is pajzsmirigy problémám van.Sajnos ahányszor nézik,állandóan ingadozik.A TSH volt 0.79,1.93, ez egy hónapon belül.Gyógyszert nem kaptam,csak a doki azt mondta,hogy határeset.Tele a hócipőm,mert állandóan a kilók csak szaporodnak,és nem hiszi el a doki,hogy a szénhidrátot kerülöm és nem vacsizok.Még a sima víz látványa a hizlal,és ugye most a mérleggel is összevesztem ,mert csúnyát mutat.Sajnos ezzel nem vagyunk egyedül ,csak valami segítséget kapnánk,hogy a diétázással legalább a kilók lefelé menjenek,ne fölfelé!!!!!!
14. kingi7 (válaszként erre: 12. - 2df6501868)
2010. jan. 2. 16:03

Az, hogy a TSH 4,82 az összes koleszterinem az egekben és a TPO anti pozitív lett. A TSH-m már vagy 10 éve magasabb egy picit és a koleszterinem is.De erre mondták, hogy nem elég magas, a koleszterinemre kaptam gyógyszert, ugyan ennyi maradt. Olyan, mintha lassított felvétel lennék... vagy ez normális?

A diétáktól meg már azért fuccsoltam be, mert rengeteg volt a kudarc. :( Karácsonykor 3 nap alatt 5 kilót sikerült felszedni, de hogy hogyan? Pedig a családban csak anyu evett kevesebbet,mint én. Volt ebéd, meg vacsi... normál módra és ezt eredményezte.

Nos szerintem az egy normál adag- példának- egy fél csirkecomb,meg 2 evőkanál krumpli- nos ettől én átlagban kevesebbet eszem. Ezt viszonyításnak írtam le, mert ugye relatív,mi a normális :)

13. kingi7 (válaszként erre: 11. - Megryan)
2010. jan. 2. 15:57
Igen, valami ilyesmire akartam kilyukadni...
2010. jan. 2. 13:42

A pajzsmirigyed működését kellene helyretenni, mert addig sajnos hiába minden fogyókúra.

Mi az, hogy "nem elég rossz" a működése?

Ne hagy annyiba ezt a "választ".

11. megryan (válaszként erre: 10. - Kingi7)
2010. jan. 2. 12:54

De ha nincs időd enni, akkor azért nem fogysz, mert a kevés evés miatt tartalékol a szervezeted, lassul az anyagcsere.

Ha viszont 3 hónap kitartó diéta ellenére (nem éhezés) sem fogysz, akkor ott más gond lehet.

10. kingi7
2010. jan. 2. 12:35

Ez azért nem teljesen így működik... aki irodában dolgozik, annak megoldható...van olyan nap, hogy reggel elmegyek és szó szerint pisilni sincs időm :(

És mint írtam, hiába diétázom, nem fogyok

2010. jan. 1. 22:45
De ha reggeltől estig mész, akkor igen, úgy kell vinni. Pl. reggel egy szelet 1-es kenyér sok zöldséggel. Tudsz vinni egy almát tízóraita, egy szendvicset ebédre, egy joghurtot uzsira, és otthon megfelelő meleg kaját csinálni.
8. megryan (válaszként erre: 6. - Kingi7)
2010. jan. 1. 22:43

Ha rohangászol, akkor is eszel valahol nem?

Ha bemész valahová enni, akkor olyan kaját kell kérni ami kódnak megfelelő, (leves, hús, saláta mindenhol van) vagy lehet vinni 1-es kenyérből szendvicset.

7. kingi7 (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2010. jan. 1. 22:35
Ez kivitelezhetetlen -majd leírom miért-, mert mint írtam, nagyon pörgős az életem, van amikor tudom, hogy mit eszek... de van, hogy amikor este hazaérek, akkor eszmélek fel, hogy csak egy szendvicset ettem...
6. kingi7 (válaszként erre: 5. - Megryan)
2010. jan. 1. 22:33
És ha napközben rohangászol össze vissza élsz, hogyan tartod be? Vagy mindig kéznél legyenek az alapanyagok? Másik, meg, hogy nem nagyon van étvágyam-bár nem látszik- és nehéz megennem dolgokat....
2010. jan. 1. 22:30

Én is az Update módszert látom neked jónak.

Nem kell éhezni, és megérti vele az ember a biológiát, vagyis hogy miért működik ez a rendszer.

Ha érdekel, küldj priviben emilcímet és küldök anyagokat hozzá.

2010. jan. 1. 22:29
összeírtad már egy papírra, hogy mit eszel egy hétig (pontosan mindent), és megmutattad egy dietetikusnak?
3. kingi7 (válaszként erre: 2. - 8f93a64f70)
2010. jan. 1. 22:29

Nem, még nem kaptam...azt mondták nem elég "rossz" most kiváncsi leszek az újabb eredményekre...

Az updatet próbáltam már csináltam is, és nem kifogást keresek, sokat járok a városba, össze vissza élek-még a pöttöm mellett is :(- elég nehéz betartani, hogy itthon megcsináljam és minden legyen hozzá, szinte kívűlről fújom, hogy mi 1-2-3-as. Sikerült kb 1-1,5 hónapig betartani, stabilan tartottam az 1-es kódú kajákkal a súlyomat, néha volt egy kevés 2-es

2. 8f93a64f70 (válaszként erre: 1. - Kingi7)
2010. jan. 1. 22:20

Szió!

Gyógyszert nem kaptál a pajzsmirigyedre?

Szerintem az update egy neked megfelelő fogyókúra, pontosítok, életmód lenne.

cupp

2010. jan. 1. 22:17

Szóval történetem...

Valamikor 97'ben nézték a pajzsmirigyemet nem stimmel valami, de nem tudják mi. Fél évig vizsgálgattak.

Én soha nem voltam nádszál a súlyomat diétával tartottam, ha semmit nem ettem, akkor fogytam, így sikerült a 80 kiló körülit tartanom egészen 2000-ig

Hozzá teszem, úgy tartottam, hogy nagyon aktív voltam, rengeteget bringáztam, egy pörgős ember a mai napig...HA..és itt jön a ha!


Jelenleg sikerült elérnem a "mindegy" kilógrammot...

Izületi gyulladásaim vannak a pikkelysömör miatt, 2 gerincsérven vagyok túl, a napi dolgaim megcsinálása is elég nehéz, csak az akarat elég erős. A szülés ezeket még rontotta...

December vége felé derült ki, hogy alul működik a pajzsmirigyem és úgy néz ki, hogy szép lassan megeszi a szervezetem -autoimmun betegség-

A terhességem alatt inzulinon voltam.


A lényeg, hogy nincs étvágyam keveset eszem-jó néha azért egy két süti- le vagyok lassulva, a karommal mázsás súlyokat emelgetnék..olyan...


Valaki tudna segíteni? Fogynom kéne :( mert eléggé megijesztettek a cukorral a mozgás nem igen működik... valaki hasonló cipőben járt?


Valami más megoldást keresek, mint, hogy zöld salátát egyek egész nap... próbáltam a 90 napost 2 kilót fogytam torna mellett annó 2 hónap alatt.

Jártam kondizni, úszni stb...kitartóan erdmény 1-2-3 kiló diéta mellett pár hónap alatt. nem értem miért?

Nem az, hogy ellustultam, hanem mindenem fáj és inkább hit vesztett lettem, padig az akaratom nagy..


S:O:S !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook