Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van rá valami módszer, hogy lányom szülessen? fórum

Van rá valami módszer, hogy lányom szülessen? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. dec. 27. 14:17
Állítólag bizonyos ásványi anyagok jelenléte befolyásolja a baba nemét. Ezt kb. 1981 tavaszán olvastam. Annyi áfonyát, sóskát, spenótot, kakaót, csipkebogyó lekvárt fogyasztottam, hogy még most sem kívánom őket, de fiú lett!! Vagy csak szerencsém volt??
2009. nov. 23. 08:48
most látom, feldobta ezt a témát. Még én indítottam a fórumot, és bár nem volt hosszú életű, jelentem nekem azóta van egy csodás 15 hós lányom. Megérte!
29. antaki
2009. júl. 13. 12:55
Igen, lehet befolyásolni.
28. zazuka (válaszként erre: 27. - 14775640c4)
2009. júl. 13. 12:14

Igazad van, tényleg "ne dumálj"! :)


2 fiam van, egy testvérem, az is fiú. A férjemnek van egy öccse és ugyan van egy nővére is, de annak is 2 fia van.

Még a kutya is fiú nálunk.

Én vagyok itt egyedül nő, és elmondhatom piszok szar!

2008. márc. 11. 13:40

sziasztok!

tudom ne dumáljak mert nekem egy lányom és egy fiam van :)))))

de szerintem ez nem lehet kérdés hogy milyen nemű gyerekem legyen

lány vagy fiu

szerintem mindegy

sőt

mikor mi csináltuk őket :)))

nem is érdekelt hogy milyen neműek legyenek csak az egészség

pedig a párom családjában csak lányok vannak mig nálunk pedig vegyes

tehát lehett 50-50 % hogy a második fiu lesz-vagy lány

csak nem érdekelt

szültem és kész

ha lány lett volna az is jó lett volna

sőt csak azért nem szültem volna 3-at hogy majd a két lány után legyen egy fiam is


szerintem nem lényeg milyen nemű csak egészséges legyen

az számit

2008. márc. 11. 12:01
Amit Csibe78 írt, azt kb. 40 éve tudományos kisérlettel igazolták. Megtalálod a neten.
25. mtt80
2007. okt. 15. 18:28
Én is Csibe78 verzióját ismerem! Nekem egy kisfiam van, de akkor még nem volt lényeges, hogy kislány lesz-e, vagy kisfiú. (Csak egészséges legyen!) Ha viszont a kistesót fogjuk tervezni, akkor majd eszerint próbálkozunk, hogy kislány legyen. Aztán majd meglátjuk!
2007. okt. 15. 17:40

Mesterséges megtermékenyitésnél szét tudják választani az y-okat az x-ektől. Az egyik nehezebb mint a másik, és valami speckó centrifugával külön tudják őket választani.

Ha jól emlékszem.

A másik módszer: amikor katona voltam azoknak a tiszteknek akik hosszabb ideig voltak lokátoron kivétel nélkül lányuk volt! Már több embertől hallottam, hogy a nagy dózisú rádióhullámok nagyon károsítják szegény kis y-okat.

Amúgy meg az a biztos ha örökbefogadsz egy kislányt.:)

23. Pirosalma (válaszként erre: 22. - 0a6ce1d48d)
2007. okt. 15. 15:42
:-D
2007. okt. 15. 15:25
Igen tuti biztos recept, hogy addig próbálkozz amíg nem lány születik. Ha mégsem, akkor az a tuti, hogy nincs tuti. :))))))))))))))
2007. okt. 15. 11:15

Nézzétek meg:

[link]


Ennél a Fogamzásnaptárnál(Kínai)az anya születési évét kell beírni! (a többinél a táblázatban a kor alapján lehet keresni, de nem mindegy, hogy már betöltötte valaki az évet, vagy még nem!)

Akinél néztem, mindenkinél bejött!!!


Sok sikert!

20. LoLiNa
2007. okt. 13. 07:59
ehh.. van.. mesterséges megtermékenyítés.. ilyen marhaságot.
2007. okt. 13. 07:43
Ne haragudj, de ez nem autó, hogy kívánságra pirosat vagy kéket vegyél. Sok módszert kipróbáltak az ismerőseim, de rendszeresen nem jött be.
18. Csiga78 (válaszként erre: 16. - Edina_34)
2007. okt. 6. 10:51

Olvasd el a 3. hozzászólásomat.Mi a szerint csináltuk a kisfiúnkat és nekünk bevált.De van abban valami, amit Csibe78 is ajánlott,így azt is kipróbálhatod.

Sok sikert!!!!!

2007. okt. 6. 07:42

Csak 1 módszer van.

Szülni, szülni, szülni...Aztán vagy, vagy.

2007. okt. 5. 14:40
Tudtok e valami modszert, hogy fiam szulessen?
2007. okt. 2. 13:07
nincs
14. kszilvi (válaszként erre: 12. - Exerke)
2007. okt. 2. 10:58

Majd írd meg, ha már tudjátok, mi lett!:-)

Lényeg, hogy meglegyen mindene és egészséges legyen.

2007. szept. 30. 05:29
Persze:) Addig próbálkozol, míg összejön:)
12. exerke (válaszként erre: 11. - Kszilvi)
2007. szept. 29. 22:09
Nálunk már útban van a Baba,de azt nem tudjuk milyen nemü,csak reménykdünk,hogy kislány,mert annak készült:)
11. kszilvi (válaszként erre: 9. - Exerke)
2007. szept. 12. 13:27
Azóta történt valami baba ügyben?
2007. szept. 12. 13:27

Erre én is kíváncsi vagyok!

Ha sikerül valakinek valamelyik módszerrel, akkor írja meg!:-)

2007. aug. 20. 20:24
Valaki végre elmondhatná mi az igazság,mert egymást cáfolják a válaszok.
2007. ápr. 20. 14:41
Köszsönöm szépen, igyekszem mindent kipróbálni!
2007. ápr. 17. 21:02

Mindenről az apák tehetnek, ugyanis ők határozzák meg a születendő gyermek nemét. Ha a petesejtet X kromoszómájú hímivarsejt termékenyíti meg kislány lesz, ha Y akkor kisfiú. Ha tehát befolyásolni akrajuk, akkor ravaszkodnunk kell. Az Y kromoszómájú spermiumok nagyobb számban termelődnek, farokrészük hosszabb és így gyorsabban "úsznak", az X kromoszómájúak azonban hosszabb életűek, nagyobb tűrőképességűek.

Ha tehát kislányt szeretnél: a várható fogamzás előtti héten szeretkezz minnél többet, így csökkenteni tudod a spermák számát. Peteérés előtt két nappal azonban állj le, illetve gondoskodj arról, hogy több spermium ne juthasson be a méhbe. Ugyanis az Y-ok kb. 48 órán belül "meghalnak", míg az X-ek életképessebbek. Esetleg egy kis savas hüvelyölítéssel lehet segíteni (1 evőkanál ecet vagy tejsav 1/2 l vízhez). Ettől ugyanis az Y-ok mozgása lelassul.


Ha kisfiút akarsz, akkor tüszőrepedés előtt fogd vissza magad, így nem maradnak kitartó X-ek. Majd a kiszámított napon mindent bele. Ezzel a módszerrel nagyobb a spermaszám, a gyorabb Y-osok pedig előnyben vannak. Segíthetsz nekik egy kis lúgos fürdővel is (1 teáskanál szódabikarbóna 1/2 liter vízhez. Ebben ugyanis jól érzik magukat.


:) Sok szerencsét!!!

2007. ápr. 16. 21:53

A kínai fogamzásnaptár szerint nekem most lányom van,pedig nem!!!!!

Nagyon sok módszer ismeretes manapság,hogy tuti fiad vagy tuti lányod legyen,de én nem hiszek bennük.Persze próbálkozni azért lehet:-)

Talán egy nőgyógyászt kellene megkérdezni,hogy ezeknek van-e alapja?

2007. ápr. 13. 18:13
Nekem a kínai fogamzásnaptár jött be. Valószínű véletlen, de az első kislány a második kisfiú lett :))).
2007. ápr. 13. 12:18

Nekem két tippem van.Mi a szerint csináltuk a kisfiúnkat és nekünk bevált.


Az egyik: páros napon készülnek a kisfiúk,páratlan napon a kislányok(Tesómék is így csinálták mind a két gyermeküket és nekik bevált).


A másik: menstruáció utáni első idő kb.15 napig,közép ideig(bár ez attól is függ milyen hosszú a ciklusod)lesznek a kisfiúk,második,az az menstruáció előtti 15 nap pedig a lányok ideje.


Én ezt a két lehetőséget hallottam,mi ezt tartottuk (mindkettőt)fiú készítés alatt és nekünk bevállt.


Bár allítólag mindegy,mert ugye te csak x krómoszómát adsz bele,így a párodon dől vagy bukik,hogy x-et vagy y-t ad bele(képletesen értve).


Sok szerencsét és sok sikert!!!!!!!!!!!

3. d@nu
2007. ápr. 13. 12:13
A "Hogyan lesz fiú és hogyan lesz lány?" fórumban van egy-két 5let, nézz át. :)
2007. ápr. 13. 12:11
En ugy tutudom hogy az a lenyg hogy ne az ovulacio napjan termekenyuljon meg a petesejt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook