Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Téli programok Budapesten fórum

Téli programok Budapesten (beszélgetős fórum)


11. Szergej (válaszként erre: 1. - 591ec4125c)
2011. febr. 15. 10:43
Én a Budavári Labirintust nagyon ajánlom mindenkinek! Éjszaka egy olajlámpással lemenni a labirintusba nagyon nagy élmény volt! De van még szerelem labirintus, gyerek labirintus, személyes labirintus is. Nézzétek meg a honlapjukat: [link]
10. c15e5af7b8 (válaszként erre: 9. - D61a66c1c6)
2010. jan. 6. 15:27

Na ilyen "okosságot" sem hallottam még! Üzemeltessünk mindjárt nyáron koripályát, nem???

De mondjuk szerintem is korai a 10.

2010. jan. 6. 15:22
Hát látod. Biztos így volt tervben. Pedig amilyen hülye idő van, januárban kéne nyitni a pályákat, aztán márciusban zárni. :)
2010. jan. 6. 13:29

Sziasztok!

Jó látni, hogy kitört a korcsolya láz...

De milyen már ez, hogy egy kori pálya január 10én zár?

Bezárják, amikor -5 fok van és nem kell külön hűteni, hogy használni lehessen:D

2010. jan. 5. 14:49

Szia!

Az egy jó pálya:)

400 Ft-ért két órát korizhatsz. Annál többet úgyse nagyon szokott az ember szerintem.

Nem nagy maga a pálya, de nincs rajta tömeg.

2010. jan. 3. 15:33

Sziasztok!Elsőre nekem is a korizás jutott az eszembe.Sajna nem tudom, hogy hol van jó pálya, ezért szívesen meghallgatnám az élménybeszámolókat, hogy ki hol volt, stb.

Idén, mivel annyira nem volt hideg, mi kirándultunk.

Hó esetén szánkózás nekem is favorit, meg a kistesóimnak a hócsata.:)

5. 591ec4125c (válaszként erre: 2. - Tacsi87)
2010. jan. 2. 16:41

vagy keress beltéri lehetőségeket, ha Afrika elérhetetlen:D

Én pl szívesen megnézném a szépművészetiben az olasz festészeti kiállítást. És ott még meleg is van.

Amúgy a hideg miatt nem kell lemondani a téli örömökről, korizás közben úgysem érzed, de azt nem hiszem, hogy nyáron a jégpályák nyitva állnának a nagyérdemű előtt. Az e.park korizója is csak jan 10ig van nyitva. Vagy van olyan pálya ahol lehet nyáron is korizni, anélkül, hogy hokis lennél?

2010. jan. 2. 14:24
én szeretek korizni. az például remek téli sport. De akár még nyáron is lehet űzni!!!
2010. jan. 1. 20:09
Afrika
2010. jan. 1. 19:55

Annak én is örülnék,mert én ráadásul a hideget is utálom.:D

Úgy hogy ha valaki tud télen meleg helyet ajánlani,annak megköszönném.

2010. jan. 1. 19:47

Sziasztok!

Azért gondoltam, hogy elindítom ezt a témát, mert a tél még javában tart, sokan korcsolyázunk vagy szánkózunk, ha lehet és jó lenne összegyűjteni ki mit ajánl.

Szóval jöjjenek a tippek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook