Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltávolodás fórum

Eltávolodás (beszélgetős fórum)


2007. aug. 19. 15:16
Mi a hetedik évben házasodtunk össze:-)Most a második hetedik évben vagyunk és háááááát.Nem minden kerek.
17. rexona
2007. aug. 17. 18:02

Mi is a hetedik évben vagyunk.

...és vannak gondok...

16. 441e85ce7b (válaszként erre: 15. - 441e85ce7b)
2007. aug. 17. 16:59
De mi nem eltávolodtunk , hanem akkor kötöttünk házasságot :-)
15. 441e85ce7b (válaszként erre: 14. - Rozália)
2007. aug. 17. 16:54
ja -ja a hetedik évben tényleg van valami !
14. Rozália (válaszként erre: 12. - Badonyimariaeva)
2007. aug. 17. 16:44
Igazad van, ebben a hetedik évben van valami.
13. badonyimariaeva (válaszként erre: 12. - Badonyimariaeva)
2007. júl. 18. 13:58
*j:kezdődtek,bocs!
12. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - Knelli)
2007. júl. 18. 13:56
Azt mondják az okosak,hogy a hetedik év a legtragikusabb és van benne valami.Nálunk is ekkor kezdőtek a problámák.
11. 0327dfef58 (válaszként erre: 1. - Knelli)
2007. júl. 18. 12:51
Szia Knelli!Szerintem talán a legfőbb gond az lehet, hogy a párod munkája miatt sokszor és sokat(?)van tőletek távol.Általában egy hétköznapi család együtt van mindenki dolgozik de ha végre este van odabujhatunk a párunkhoz stb...neked ez nem mindig adatik meg s természetes igény hogy a "szeretttankod"lemerül ha távol van tőled arról nem beszélve, hogy gyermekeiteket egymagadnak kell ellátnod ami nem kis feladat s a picike érkezésével mégnehezebb lesz.A legjobb szerintem egy olan állás amiben a párod reggeltől du. tánig dolgozik utánna veled, veletek van.Gondolom így, hogy kamionozik több napra is távol vanSok erőt neked!
10. knelli (válaszként erre: 9. - Sztg55)
2007. máj. 21. 13:33
köszi szépen
9. sztg55 (válaszként erre: 8. - Knelli)
2007. máj. 19. 05:19
Gratulálok, jó egészséget, sok boldogságot és kitartást kívánok.
2007. máj. 16. 14:57
köszi szépen a hozzászólásokat,azóta amióta írtam nagyon sok minden megváltozott!2 hete megszületett Enikő baba,és szerintem a szüléssel egy időbe megváltozott minden ,teljesen helyre állt,úgy -hogy szerintem a hormonok voltak felelősek mindenért,igaz ő most sincs ithon de ezt már könnyen viselem úgyan úgy ,mint régen persze hiányzik nagyon de ez az igazi újbóli fellángolás,mint ha újból 17 lennék,jó mert bizti lesznek nehéz pillanatok de szerintem minden szépen lassan vissza áll!mégegyszer köszi mindenkinek
2007. máj. 12. 05:52
Nem lehet, hogy tudatalatt aggaszt a harmadik kisgyerek jövetele? Vagy anyagilag gond nélkül tudjátok vállalni? Mindenképpen hasznos a sok beszélgetés, akármi legyen is a probléma hátterében.
2007. ápr. 16. 19:51
köszi szépen a válaszokat én is egy kisebb fajta depresszióra gondolok mivel nekem a 2. után kijött a gyermekágyi depresszió azt kikezelték de most szerintem a hormonok bekavartak meg érzem is ,hogy fáradt vagyok testileg lelkileg egyaránt
5. Elviracska (válaszként erre: 1. - Knelli)
2007. ápr. 16. 19:37
Ez természetes,hogy mikor a párod nincsen otthon egyedül érzed magad,és az is ,hogy mikor végre otthon van ,igényled hogy veled foglalkozzon.Normális esetben minden feleség erre vágyik.És az is természetes ha néha eleged van belöle,semmi rossz nincsen egyikben sem,és szerintem nem csak te vagy igy evel a helyzettel,hanem ugyanugy más nö is érez igy.
4. Eve20 (válaszként erre: 1. - Knelli)
2007. ápr. 16. 18:26
Szerintem csak egy kis depresszióról van szó így első hallomásra, de ezt neked kell tudnod. Ezelőtt is éreztél néha így? Valószínűleg túl vagy terhelve, amit nem is csodálok! Beszélgessetek sokat, és remélhetőleg minden rendbejön.
2007. ápr. 16. 18:17
Én a 24.hétben vagyok,van már egy 7és fél éves kislányom.Mikor ő megszületett,akkor kezdődtek a problémák,de igazán,mikor visszamentem dolgozni.Nem volt időnk egymásra,úgy éreztem el kell válnunk,de szerettük egymást.Most vagyunk túl egy nagy beszélgetésen,azt hiszem rendeződni fog a helyzet.
2007. ápr. 13. 10:36
eddig még soha senki nem érezte azt ,hogy kezdenek eltávolodni egymástól?7 éve vagyunk eggyütt voltak ilyen korszakok de azért csak aggaszt
2007. ápr. 12. 22:04
most vagyok a 36. hétben van már 2 gyerekem az elsőt nagyon fiatalon szültem 17 évesen most se vagyok még sokkal több 23 a férjem pedig 25 nagyon rendes dolgozik,normálisan áll hozzánk ő kamionozik amikor nincs ithon egyedül érzem magam ha ithon van azt várnám ,hogy csak velem foglalkozzon és ő ezt soknak tartja!néha pedig nekem van elegem belőle !szerintetek ez normális a hormonok miatt vagy valami gáz van?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook