Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Peugeot 307. Vélemények, tapasztalatok? Olyanoktól, akiknek ilyen autójuk van/volt! fórum

Peugeot 307. Vélemények, tapasztalatok? Olyanoktól, akiknek ilyen autójuk van/volt! (tudásbázis kérdés)

3. 3778e01b75 (válaszként erre: 1. - A4e4d80880)
2010. máj. 26. 15:36
Apámnak van SW változat, 1,9D motorral. Óriási, kényelmes, viszont nem túl fürge, mert ez inkább hosszú utakra való családi autó. De természetesen létezik ebből a rövid változat is, akár sportosabb motorral, tehát jó lenne tudni, melyikre gondolsz. Mert ha a kombira, akkor nem rossz választás. Még a kutyaól is belefér a mosógép és a kanapé mellé.
2009. dec. 30. 20:46
Szia!Én 4 éve ilyen kocsival tanultam vezetni, nekem nagyon tetszett, pedig én a nagy kocsikat szeretem:) Elég jó vezetni, könnyű vele parkolni is, kényelmes. Műszakilag nem ismerem, de az oktatóm azt mondta, h megbízható és nem fogyaszt sokat. Gondolom, h jó lehet, ha kibírta azt h sok tanuló nyüstölte:)
2009. dec. 30. 20:27
Peugeot 307. Véleményekek, tapszatalatok? Olyanoktól, akiknek ilyen autójuk van/volt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook