Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Békásmegyeri kismamák - akik májusra, júniusra várják babájukat fórum

Békásmegyeri kismamák - akik májusra, júniusra várják babájukat (beszélgetős fórum)


2010. jan. 9. 07:03

Szia Bresi!


Örültem, hogy írtál pár sort. Ismerem azt babás a babás fórumot, de kifejezetten békésmegyeri sorstársat kerestem volna, hogy későbbiekben esetleg személyesen is találkozhatnánk a játszótereken. Legyen társa gyermekemnek és nekem is! :-)

Esetleg a Margirban fogsz szülni?

2. bresi (válaszként erre: 1. - Carole)
2010. jan. 7. 21:25

Szia!


Én is május végére várom a babámat, bár nem Békáson lakom, de mivel láttam hogy nem sokan reagáltak gondoltam nem bánod ha írok. Most albérletben lakom a Szépvölgyi úton, szüleim Csillaghegyen, úgyhogy nem vagyunk azért olyan messze egymástól.

Kellemes babavárást kívánok, egyébként van fórum májusi babáknak ha van kedved ott sok kismamával tudod megosztani tapasztalataidat :)

2009. dec. 30. 16:54

Sziasztok!


Olyan kismama ismerősöket, barátokat kersek, akik májusra és júniusra várják csemetéjüket és Békásmegyeren laknak. Én május végére vagyok kiírva, hogy világra hozzam első kisfiamat.


Osszuk meg örömünket, élményeinket és gondunkat egymással!


18.hét

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook