Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kutya ivartalanítás. Megengednéd-e egy állatorvosnak hogy a lakásában végezze a műtétet... fórum

Kutya ivartalanítás. Megengednéd-e egy állatorvosnak hogy a lakásában végezze a műtétet... (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. gyöngyszemü (válaszként erre: 66. - 9430208419)
2010. jan. 3. 21:41

Ennél többet nem tehetek :-(

Ennek a dokinőnek még aztse engedném meg hogy a halaimat megnézze akváriumon keresztűl!!!

Énmég a japán táncolóegeremet és a papagájomat is állatkórházba vittem ha valami bajuk volt! Akkor "megérteneém" valamelyest őt ha jóval olcsóbban, vagy ingyen csinálta volna ezt a hentesmunkát, mondván szegény, egyedül neveli a gyereket, és kell a pénz, itt tudja megfogni.... De neeem még talán drágább volt, és kockázatosabb!! :-((

Hát ez van! :-( Köszönöm az aggódást, és a hozzászólásokat!

2010. jan. 2. 20:47

Aham,,, persze,, azért téged is megértelek ám!

Te megtettél mindent... :)

Reméljük más gazdi nem megy bele ilyen butaságba, örülök neki, hogy a kutyusnak nem lett komoly baja, nem fertőzödött el a sebe.. stb.

Gyógyulgasson!

S ha a barátnőd még egyszer ilyen butaságot akarna elkövetni, akkor ne hagyd neki!

Okés!? :)

És még mindíg nem rád haragszom!!! ;)

Tudom,, te sosem engednél ilyet, hogy a doki lakásba műtsön! :)

65. gyöngyszemü (válaszként erre: 64. - 9430208419)
2010. jan. 2. 20:15
Nemsikerült megtudnom tölle a nevét az állatorvosnak. Különben bejelenteném névtelen. Csak akkor lebuknék, ha kitudódna ki volt az ügy miatt...
2010. jan. 2. 20:10

hát... lehet hogy a kutyusával már nem lesz gond, Hálaégnek... de más kutyust, cicát.. ezzel akár halálra is ítélhet!

De Ti tudjátok,,, engem biztos nem hagyna nyugodni a dolog....

2010. jan. 2. 19:01
Igen kértem jelentsük fel, vigye el más dokihoz is, de aztmonta mostmár úgysem lesz jobb, nemlesz gond, javul....
2010. jan. 2. 18:31

:)) nah, jól van,, ennek örülök!! :)

Remélem azért jól megdorgáltad a barátnődet!!!! :I

61. gyöngyszemü (válaszként erre: 60. - 9430208419)
2010. jan. 2. 18:28
Szió! Szerencsére jól van, szépen megy, sétál ahogy kell, kicsit kedvtelen egésznap fekszik pihen, már feltud ugrani az ágyra... Úgynézem nemlesz már gond! Megkönnyebbültem nagyon aggódtam éte! Nagyon aranyos olya mint egy cica bujik állandóan simizni kell.
2010. jan. 2. 10:19

Szia Gyöngyszemű!

Hogy van a kutyus??? Tudsz valamit róla?

59. Bcicus (válaszként erre: 1. - Gyöngyszemü)
2009. dec. 30. 18:46

Én bepanaszolnám az állatorvosi kamaránál. Ezt abszolult nem jó.

Egy ilyen műtéthez steril környezet kell és egy lakás nyilván nem az.

Amit írt valaki, hogy a kanját háznál cisnálták az sem helyes, de az egy jóval kisebb műtét, szinte abszolult nem vérzik stb. A szuka ivartalanítás viszont egy nyílt hasi műtét.

58. gyöngyszemü (válaszként erre: 57. - Pipőci)
2009. dec. 30. 16:53
Nem spórolt vele szerintem semmit, sőt egy rendes rendelőben biztos vagyok hogy vagy ennyiért vagy talán még olcsóbban és biztonságosabban kijött volna! Az hogy terhes lett az is szörnyű a saját fiától, a kicsik nembiztos hogy egészségesek lettek volna ha megis maradnak mivel vérfertőzöttek. De ezt megelőzhette volna! Én azt javasoltam hogy inkább a fiút heréltesse ki mielött megesik a baj,úgyis nehéz vele amikor sétáltatásnál tüzelő kutya van a közelben.... De nem ő inkább az idősebb anya életét kozkáztatta.
57. Pipőci (válaszként erre: 1. - Gyöngyszemü)
2009. dec. 30. 16:44

Láttam néhány felháborodást... tulajdonképpen egyetértek vele, pedig nekem van ellenpéldám. Igaz, kankutyával. 8 éve a növendék argentin dogunkat az amúgy kiváló állatorvosunk a fürdőben "műtötte meg". Emlékszem rá, nem volt nagy dolog, igaz, altatásban történt, ami akkor számomra ijesztő volt. Azt mondta egyébként az orvos, hogy ezt csak fiú állatoknál tudja helyben elvégezni, lányokat feltétlenül a rendelőjébe kell szállítani ivartalanításra, mert az bonyolult beavatkozás.

Most van egy lány cicánk, szeretném majd ivartalanítani, de fel sem ajánlotta az orvos, hogy eljön a műtétet elvégezni és én sem gondoltam rá, hogy csinálja meg itthon...

A barátnőd valóban "kicsit" felelőtlen, bár én megértem a spórolás részét is a dolognak. De végülis úgy tudom, hogy van az állatoknak is fogamzásgátló tabletta és vigyázhatott is volna. Terhes állatot ivartalanítani? Számomra ez az egészben a legjobban gusztustalan... :(

56. 9430208419 (válaszként erre: 55. - Gyöngyszemü)
2009. dec. 30. 14:13

az baj ,,, ha nem iszik!

ha nem eszik.. az egy dolog.. de ha nem iszik... :O

az nagy baj!!! :((

55. gyöngyszemü (válaszként erre: 51. - Szasz23X)
2009. dec. 30. 14:10

Ja azóta nem evett még és nem iszik. napi 3szor egynegyed algópirint mondott hogy adjon majd be neki.


Na mentem!

2009. dec. 30. 14:09
Jól van! Szia!!! :)
2009. dec. 30. 14:08
Most mennem kell! Majd este jövök. Köszi a hozzászólásokat!
2009. dec. 30. 14:08

jól van!

Jobbulást a kiskutyának!!

És oktasd ki a barátnődet!! Ilyet még egyszer ne tegyen!

Nem szabad,,...

Okés? :)

2009. dec. 30. 14:07
lehet, hogy a vérveszteségtől is kóvályog. ha hentes, kinézem belőle. Legalább próbáljatok a kutyusba valami magasabb vastartalmú husit, belsőséget beleerőltetni... pl főtt máj, ilyesmi...hátha segít valamennyit. tojássárgája is jót tehet. Bár, ha nagyobb a baj, nem sokat fog segíteni :(
50. gyöngyszemü (válaszként erre: 48. - 9430208419)
2009. dec. 30. 14:07
Oké. Bár ma hívott reggel mintha jobban lenne, és mintha már tudna menni... Dehát :-( Na majd megnézem meg megkérdezem a nevét.
2009. dec. 30. 14:06

Az biztos, hogy nem normális dolog, hogy nem tudott a kutya négylábra állni,,, az biztos!

Úgyhogy ... írány vele az állatkliníka.. hátha tudnak rajta még segíteni!

48. 9430208419 (válaszként erre: 47. - Gyöngyszemü)
2009. dec. 30. 14:05
Ma is látogasd meg... mindenképen.. ha tudod! Aztán szólj, hogy mi van.. és jó lenne megtudni az állatorvos nevét is...
47. gyöngyszemü (válaszként erre: 38. - 9430208419)
2009. dec. 30. 14:04
Tegnap 1óra körül. Este átmentem megnézni de :-(((
46. 9430208419 (válaszként erre: 43. - Gyöngyszemü)
2009. dec. 30. 14:02

Tényleg nem rád haragszom.. csak hogy lehet valaki ennyire.. áhhh inkább le sem írom... :SSSS

Mond meg a barátnődnek:

Ha szereti az állatokat.. akkor ilyet nem csinál többet... és azonnal vigye dokihoz a kutyáját.. ha még nem késő.. :((((

45. gyöngyszemü (válaszként erre: 42. - 9430208419)
2009. dec. 30. 14:02
Ezt én is kérdeztem hogy bizti orvos? Ennyi erővel megmütethetné magát ő is a konyhaasztalon! :-(
2009. dec. 30. 14:02
ha imádja, akkor vigye el orvoshoz, mert sanszos, hogy különben volt egy kutyája :(((
43. gyöngyszemü (válaszként erre: 40. - 9430208419)
2009. dec. 30. 14:01
Igazad van engem is dühít, és azért kérdeztelek meg titeket hogy csak én vagyok ilyen aggodós? Ő a felelőtlen! :-( Pedig állítólag imádja őket.
2009. dec. 30. 13:58

Komolyan.. lehetséges hogy átvágott valami ideget,,, izmot..

Lehet meg sem marad a kutyus!!! :((((((((

Vagy ha megmarad,,, akkor is a hátsó két lábát nem fogja tudni használni!!!

Hogy lehet valaki ilyen hülye!!!??????? Már bocsánat!!!

... Te... tuti, hogy állatorvos volt???

vagy csak egyszerűbb volt megkérni egy havert.. intézzel el a kicsiket.... :-OOO

Botrány!!!

2009. dec. 30. 13:57

én ott verném agyon az állatorvost, ha kitalálná, hogy otthon műtené az állatot... :((((

Tényleg bocsi, de felelőtlen a barátnőd, de nagyon...

2009. dec. 30. 13:57

Ne haragudj meg azért amit most írok neked...

de muszáj!!!

A barátnőd... nagyon " szeretheti " a kutyáját.. ha ezt megengedte!!!!!

.....

nem jutott eszébe... hogy amit ez az állatorvos művel!!! áHhhhh... huu.. most dühös lettem!!!!

nem rád!!! :)

39. Szasz23X (válaszként erre: 37. - Gyöngyszemü)
2009. dec. 30. 13:56

akkor lehet, hogy vmi el lett nyisszantva amit nem kellett volna.

Döntse el a barátnőd, de baromi gyorsan. KELL NEKI AZ A KUTYA????

Ha kell, vigye el állatorvoshoz, de baromi gyorsan.

Ha nem, akkor szóljon az állatvédőknek, majd ők elintézik....

38. 9430208419 (válaszként erre: 37. - Gyöngyszemü)
2009. dec. 30. 13:55

:-OOOOOOOOOOOO

Mikor műtötték????

Az én kutyám műtét után 5-6 órával... már mászkált!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook