Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A házasságban élő nők, mennyire figyelnek lelki és testi állapotukra? fórum

A házasságban élő nők, mennyire figyelnek lelki és testi állapotukra? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 8. 23:03
még férj nélkül sem szinte...
48. cecile27 (válaszként erre: 45. - Cae9f2c8c5)
2010. jan. 4. 08:51
Szia! Tök mindegy hogy hogyan nézünk ki.!!!!! Az a lényeg hogy te jól érezd magad a bőrödben. Nem minden férfinek tetszik a mai nő ideál. Nekem pici a cicim és a férjem imádja. Sok férfi már nem mutogatni való szex partnert keres hanem gyermekének anyát és jó feleséget.
47. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 46. - Lion83)
2010. jan. 3. 03:51

nevetni fogsz, de én pl marha szexisnek találom a fogszabályzót :))))

nem viccelek!


sőt, az előrébb álló fogak a kedvenceim. sokkal jobban tetszenekm, mint egy "tökéletes" fogsor. nekem az az ideálom :)

46. Lion83 (válaszként erre: 45. - Cae9f2c8c5)
2010. jan. 2. 17:55
Lehet így van, ahogy írod, lehet nem...de az is lehet boldog, aki nem egy mai kor ideálja és mindenki lehet szép a maga módján. Erre csak azt tudom mondani, hogy amikor 18 évesen fogszabályzót viseltem és mosolyogtam úgy néztem ki, mint egy idióta egy dróttal a szájába....hm. mégis olyan fiúk voltak a barátaim, akiket még a koli társaim is megirigyeltek. Hihetetlen, de így volt!Sőt amit írtál tulajdonságokat, az rám is igazak lehetnek, honnan tudod....lehet én sem vagyok egy átlagos sablon, sőt nem is szeretnék az lenni :)
45. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 44. - Lion83)
2010. jan. 2. 05:27

köszönöm, de személyes kontaktus nélkül embert nem szabad bíztatni!


ki tudja.... lehet, hogy nincs is elől fogam, a melleim közt a köldököm van, 2 méteres a fenekem, szóval bármi lehet, ami miatt ilyen vagyok.

lehet, hogy önhibámon kívül vastag szőr lepi az arcom, vagy éppen a hátamon púp nőtt.


nem mindenkire érvényesek a sablonok.

44. Lion83 (válaszként erre: 43. - Cae9f2c8c5)
2010. jan. 1. 18:42
Statue! Ha igaz, ami az adatlapon van életkorod megadva, akkor összeférhetetlen számomra ezekkel a kijelentésekkel!!!!Vagy rossz passzban van a házasságod, vagy a lelki világod, de szerintem valamivel orvosolni kell. Szerintem mindenre van megoldás és kiút....de ha nem is akarod a kiutat, az még nagyobb baj.Gondolj bele, még ha ugyanennyit leélsz, mint ezidáig ilyen hozzáállással, akkor elég szomorú életed lesz és lássuk be az még jó pár év. Én biztatlak arra, hogy változtass, hisz a hibákat felismerted, ez már út arra, hogy másképp is lehetne!!!!!!!!!(Egy jó nagy adag önbizalom szerzés, az első lépés!!!!)
43. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 41. - Moira85)
2009. dec. 31. 13:50

én neki nem akarok tetszeni.


másnak jó lenne, mert van, aki nekem is bejön, de nem az a típus vagyok, aki meg tudja fogni a férfiakat :)

így inkább nem gyötröm magam.

2009. dec. 31. 11:56
A testi állapotomra szinte egyáltalán,na de majd januártól fogadalmat teszek!:DD
2009. dec. 31. 11:53

statue: ismerős helyzet :-(

én viszont már csak azért is nőies leszek. HA neki nem tetszik, majd tetszik másnak. HA ilyen hülye hogy nem kell neki az, aki szereti, akkor nenm tudok mit csinálni.

2009. dec. 31. 11:37

én trampli vagyok.


de okkal.


férjemtől nem kapom meg azt a támogatást, ami szerintem járna nekem. például ha éppen betegen fetrengek, akkor ne az ő kielégülése legyen megint az első.

így direkt szarul nézek ki. tudatosan.

2009. dec. 31. 09:54
Én amióta megszülketett a nagybbik lányunk egyre nőisesebb vagyok, szebb ruhák, smink, de a férjem észre sem veszi,:-(
2009. dec. 31. 09:42

Vannak nők (és férfiak is) akik a házasság után elkényelmesednek-belesüllyednek a monoton napi rutinjukba és aztán maguktól kérdezik mikor rontották el az életüket.

Én valamennyire kívülálló maradtam a saját házasságomban is.

Egy nőnek nem arra van szüksége, hogy kormányozzon, hanem hogy jellemében növekedjen, szellemében különbözzön, lelkében szabad és független legyen-. Bármennyi gyereknek ad is életet, és bármilyen munkát is végez...

Szóval...ne adjátok fel magatokat a taposómalomban! Vidáman kezdjetek minden napot és szánjatok magatokra mindig időt...és akkor a férjeitek is úgy néznek majd rátok:-)

37. Lion83
2009. dec. 31. 09:33
Mindenkinek jó készülődést kívánok, és Sikerekben Gazdag Új Évet!Üdv: Lion83
36. Lion83
2009. dec. 30. 18:46
Várom azoknak a tapasztalatait, akik már házasok vagy pedig már egy ideje párkapcsolatban élnek. Ti hogyan tapasztaljátok, mennyi idő vagy energiátok van a lelki vagy testi jóllét fenntartásához!!!
35. Lion83
2009. dec. 30. 14:35
Igen, végül is a változás, az egy jó dolog, csak nem mindegy milyen irányba történik az. Egy kicsit most én is szeretnék visszatalálni magamhoz, nőiességemhez. Most egy pár kilót le szeretnék adni, azért, hogy lendületet kaphassak a többi célomhoz. Jobban mondva nem csak diétázni szeretnék, hanem egy kicsit életmódot szeretnék váltani.
34. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Lion83)
2009. dec. 30. 13:44

Szió:)

Ha egy nő a házasság előtt is igényes volt magára akkor a házasságban is az lesz,teljesen mindegy mennyi idő telik el.

Mondjuk a gyerek egy kicsit kizökkenti az embert,nálam volt úgy,hogy este még mindig a reggeli pizsamámban voltam,mert két szoptatás között,büfiztetés,peluscsere, fejés stb.De hamar belerázódik az ember és megtanulja úgy beosztani az időt,hogy magát se hanyagolja el.Pl Én a baba mellett fogytam vissza és tornázok naponta 60-80 perceket.

33. Stella1 (válaszként erre: 23. - Lion83)
2009. dec. 30. 13:32

hú,de nehéz erre válaszolni....mindennapi apró dolgok,szavak,mozdulatok........

(fehérneműk,kaják,édességek,fürdőzések....sex---ez a legfontosabb)

2009. dec. 30. 12:51
Szia! Mi 4.5 éve élünk együtt és majdnem 3 éve vagyunk házasok. Mikor össze jöttünk "jól" néztem ki. Mikor terhes lettem feljött+18 kg. Megszületett a lányunk és nem érdekelt semmi rajta kívűl. A férjem nem a hurkáimat látta meg hogy nem vagyok kifestve. Hanem a nőt aki élete legynagyobb ajándékát adta neki, a kislányát. Aztán mikor márt nagyobb a gyerek és megszoktad hogy anya vagy kialakítod hogy legyen időd magadra. Eddig nem is hiányzott. Én most fogyozok és lement 10 kg. De volt hogy valintannapra sztriptízeltem a férjemnek aki el volt ájulva és még mindig emlegeti hogy mikor jön a következő előadás. A lényeg a spontaneitás! De az biztos hogy az ember értékrendje megváltozik. Abszolult nem járunk bulizni mert örülünk ha együtt tudunk lenni.
2009. dec. 30. 12:49
Egy barátnőmmel hülyéskedtünk a múltkor. HOgy miért van az, hogy ha a csajok férjhez mennek - főleg 5-10 évvel ezelőtt, akkor a legelső dolog, hogy levágatják a hajukat rövidre, és elkezdenek macinaciban járni (melegítő) és tényleg vannak egy páran, akik a házasság után teljesen elhanyagolják magukat... Ismerek ilyeneket a környezetemben, de van aki simán olyan jó csaj maradt, mint a házassága előtt... Változó.
2009. dec. 30. 12:48
Én 13 éve vagyok együtt a párommal ebböl 8 éve házasok. Nagyon sokat változtunk mindketten. A gyerekek születése után meg pláne. A változás egy szükséges dolog.Gondoljatok bele ha soha nem változnátok milyen kiszámitható és unalmassak lennénk.
29. kinni
2009. dec. 30. 12:44

19 hónap házasságban 15 hónapos kisfiammal 35 évesen jobban érzem magam a bőrömben mint huszonévesen. Mindenkinek saját magán múlik mire van ideje és mire mondja, hogy nincs. Én ugyanúgy adok magamra frizura smink és öltözködés terén is mint házasság és szülés előtt, és életemben nem voltam még ilyen vékony és energiával teli mint mostanság.

Nekem anyukám az élő példa, túl 6. X-en és 40 év házasságon és 2 gyereken kimondottan csinos, egy 10-est simán letagadhat. Minden nap sminkel és imád öltözködni.

28. Khatif (válaszként erre: 26. - 84882672dc)
2009. dec. 30. 12:43

Ezzel én is így vagyok. Valahogy odabent még nincs minden a helyén.


De jó hallani, hogy más is így van vele :) Azt hittem, hogy velem van a baj csak.

27. Zsuzscsi (válaszként erre: 21. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:41

Szia!

Az utolsó mondatodra irnék valamit. Forditva is igaz. Ha kivül "rendben van" nagyából minden akkor belül is jobb a helyzet. Legalábbis szerintem. Sokszor szar napom van - volt, egy kis smik illat valami nőiesebb cucc és máris a lelkem is jobban érezte magát. Még az a már majdnem utált munkahelyemre is szivesebben mentem be.

26. 84882672dc (válaszként erre: 24. - Khatif)
2009. dec. 30. 12:39
igazából ezek nálam is megvannak amiket te említettél... mert észhez tértem nyár óta :) csak valahogy még belülről nem érzem magam igazán nőnek így nehéz ezt kifelé sugároznom... ezen lenne jó változtatni!!!
25. 39ff6fe670 (válaszként erre: 16. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:36

Ha a párod besegít, ha rábízhatod majd a gyereket órákra is, akkor mindenre lesz időd ami fontos neked. Nem annyi mint előtte természetesen.. de igényed se annyi lesz, hisz a gyerkőc fontosabbá válik. Ez így természetes, ő is álljon az első helyen.

Két gyerekem van, és eljutok kozmetikushoz, fodrászhoz havonta egyszer.

24. Khatif (válaszként erre: 1. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:35

Én négy éve vagyok együtt a párommal és 3,5 éve élünk együtt. Májusban lesz az esküvőnk.

Sokat változtam mellette. Egyre jobban odafigyelek a külsőmre. több időt töltök a ruháim és a sminkem kiválasztásával mint valaha. Az ok egyszerű. Szeretem és az akarom, hogy büszke lehessen rám, hogy tetszem neki.

Egyre inkább odafigyelek olyan dolgokra, amikre soha előtte a lakásban, többet takarítok, főzők, pakolok.

Nyitottabb, toleránsabb és nyugodtabb lettem mellette.


De még mindig én vagyok, az alap tulajdonságaim a régiek és ezt mindenki tanúsíthatja:)

23. Lion83 (válaszként erre: 19. - Stella1)
2009. dec. 30. 12:33
Mire érted a meghódítást? Te hogyan teszed ezt, mik a praktikáid?
22. Lion83
2009. dec. 30. 12:23
Persze nem csak a házasságban élő nőkre gondolok, amikor feltettem ezt a kérdést!A párkapcsolatban élőknek is sokszor kérdés ez!!
21. Lion83
2009. dec. 30. 12:19
Lehet, hogy nagy hiba, de néha előveszem a főiskolás képeket és még azon olyan friss, fiatalos vagyok...úgy érzem, hogy sokat vesztettem ebből a lendületből.Talán a munka szívja le az energiámat...mert nem szeretem, amit csinálok. Így talán nehezebb a lelkiegyensúlyt visszabillenteni. Az biztos, hogy minden belülről fakad! Ha rendben van a lelkedben és a fejedben minden, akkor olyan a kisugárzásod is, és ez sokat dob akár a külsődön is!!
2009. dec. 30. 12:19

Az embernek saját maga miatt kell igényesnek lennie.

Az, hogy a párjának tetszik és újra- és újra beleszeret, az hozzá a plusz!

A házasságban is két külön ember él. Én azért szeretek jól kinézni, mert én így érzem jól magam.

Nem járok kozmetikushoz, fodrászhoz csak ha vágatni kell, de ne igen láttak úgy kilépni az ajtón, hogy lepattogzott a körömlakkom vagy úgy néztem ki, mint aki épp akkor ébredt. És nem kell elhízni sem, mert akkor saját magamat utálnám meg!

És nem hiszem, hogy eddig csak azért néztél ki jól, mert tetszeni akartál a vőlegényednek, hogy elvegyen. Ez megmarad később is! Gyerek mellett is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook