Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úszni mindenki tud? fórum

Úszni mindenki tud? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4. gpetra (válaszként erre: 3. - C5407291df)
2007. ápr. 12. 08:00

Hát nem úgy hangzik, mintha a víz lenne a kedvenc közeged. Ráadásul úszás közben óhatatlanul víz éri az arcodat, még akkor is, ha nem teszed be a fejedet. Nem vagyok szakértő, de van egy pár ismerősöm, aki nem úszik, és ők általában erről beszélnek, hogy nem szeretik, ha víz éri az arcukat. de van ellenpélda is. A munkatársnőm úszik rendesen, de a fejét nem teszi vízbe.


És miért akarsz megtanulni?

2007. ápr. 12. 07:56
Felek a víztől. Még a zuhany alatt is ha vizes az arcom rögtön megtörlöm. Ez már víziszony?
2007. ápr. 12. 07:44

Szerintem biztos nem esélytelen, feltéve, hogy nincsen víziszonyod. De még akkor sem lehetetlen. Anyukám sem gyerekkorában tanult meg úszni, hanem felnőttként, igaz, ő még nem volt negyven. Ha úgy érzed, hogy szeretnél megtanulni, akkor biztos sikerül olyan tanfolyamot/oktatót találni, aki kellő türelemmel megtanít.


Egyébként hogyhogy nem jutottál semmire?

2007. ápr. 12. 07:30
Nagyon szeretem a vizet, nézni. Sajnos. Szeretném tudni , hogy 40 év felett is meg lehet-e tanulni úszni? Általánosba 1 évig jártam uszodába, kötelező volt. Nem jutottam semmire. Esélytelen?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook