Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Plázahancúrok fórum

Plázahancúrok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Plázahancúrok

1 2
2010. ápr. 25. 19:09

A címe alapján izgalmasabb olvasmánynak ígérkezett, mint amilyenre sikeredett. De gondolom ez volt a csalogató.

Nem igazán tetszett, mivel a téma nem érint. Céltudatosan szeretek vásárolni.

2010. febr. 10. 09:38

Ez egy tipikus rossz, magyar szokás, hogy bolhából elefántot csinálunk és felfújunk mindent.

Itt nem a cikkre gondoltam, hanem a sok rosszindulatu hozzászólásra.

Nekem személy szerint tetszett a cikk, olyannyira, hogy még az iwiw-es ismerőseim közül is elküldtem pár embernek.

Másolt vagy eredeti cikk nem mindegy???

Szórakoztató és ez a lényeg!

37. Inken
2010. jan. 9. 23:22

Nekem úgy tűnik a sajátja és azon az oldalon is van még pár cikk amit ő írt.

Legalábbis abból a két percből amíg nézelődtem én ezt vontam le.

36. 04f827001b (válaszként erre: 35. - Eeab532645)
2010. jan. 7. 10:44
Gyere velem a műszakiba egy epilátort szeretnék vásárolni!Nos???
2010. jan. 1. 11:15

Persze ez forditva is igaz.

Pld: ha mi vásárolunk egy műszaki üzletbe a Nő-nek uncsi!Opá Opá

34. dominós (válaszként erre: 28. - Helen S.V)
2009. dec. 30. 19:09
Cseh fordításban esetleg nem próbálnád meg?
33. 98a882c496 (válaszként erre: 30. - Mr.az)
2009. dec. 30. 19:08
Amúgy meg nem értem, hogy ha másolta, akkor moderáláskor miért nem kapott figyelmeztetést? Vagy ha kapott, akkor mégis miért majdnem szóról szóra jelenik meg?
32. 98a882c496 (válaszként erre: 29. - Mr.az)
2009. dec. 30. 19:07

"Hancúr"-nak nem igazán nevezném, leht, hogy jobb nem jutott eszébe. Parancsolat sincs benne, lehet, hogy inkább törvényszerû eseményre gondolt? Nem tudom. Mindegy.

Tény, hogy nem értek egyet, kis vicc van benne, a pasik unják, ki nem unná. Emiatt nem is kell elcibálni, vagy ha igen, akkor ne a ruhaüzletbe. Van amikor a párom elkísér, de olyankor sietek, nem húzom az idõt. Mondjuk átlagban elég gyorsan vásárolok meg mindent, én szem szeretek sokat egy helyben állni.

Akármilyen ruhaüzletben egybõl el tudom dönteni, hogy melyik modell, típus és szín kell, nincs szükségem órákra. Hála az égnek :D

2009. dec. 30. 16:32

milyen elmebeteg ok késztethet arra egy nőt, hogy vásárolni vigye élete párját?

:)

30. mr.az
2009. dec. 30. 16:30

ÓÓÓÓóóóóh, elkéstem,hát még is megvagy!

Miért nem dolgoztad át?

29. mr.az (válaszként erre: 27. - 98a882c496)
2009. dec. 30. 16:28

"...,úgyohogy ne legyünk durvák. :P" mondatrész gondolom szintén egy irónikus célzás hiszen tisztán látszik ki az aki az ország néptelenebb vidékén született.


"Viszont biztos, hogy nem rosszindulattal írta,..."...hmmmmmmm..... nem tudom.

Lehet.

Szívesen meghallgatnám Helenánk véleményét,a kibővített változatot,de szerintem többet már nem fog jelentkezni.

Ahogy Antea megjegyezte,mitől parancsolat?

Hozzá tenném,mitől hancúr?

2009. dec. 30. 16:15
Innen másoltam a cikket: www.szopizmus.blog.hu
27. 98a882c496 (válaszként erre: 21. - Mr.az)
2009. dec. 30. 13:43

Lehet, hogy sokan nem vágnak jó arcot hozzá, de egyetértek. Látszik ami látszik, mindenki gondoljon amire akar. Tudnék én is poénos, netrõl másolt (bocs, átalakított) szövegeket írni, de nem látom nagy értelmét. Naplóba, fórumba még elmegy, de cikknek semmiképp.

Viszont biztos, hogy nem rosszindulattal írta, úgyohogy ne legyünk durvák. :P

2009. dec. 30. 09:57

Sztem tök mindegy ki írta és mikor és hogyan, felvetett egy témát: vásárlás plázában egy pasival. Ennyi.


Ide az szokott jönni, hogy mindenki leírja, hogyan szokott vásárolni, ha ott a pasi, előjönnek az emlékek, az aranyos sztorik, könnyed, nőises stílusban, mosolygunk egyet otthon a monitor előtt és kész.


Nyilván ez volt a cikkíró célja is. Nem kell ezt túlbonyolítani. :))

25. Inken
2009. dec. 29. 22:30

Mire a végére értem tuti biztos voltam benne, hogy ha belenézek a cikkhez tartozó fórumba jó pár kötözködő hozzászólást fogok találni...

Lottózni kéne :)


Na mindegy, nekem tetszett. Ha kamu regisztráló írta, ha lopott ötletek sorozata alapján íródott, akkor is.

Engem ezzel nem károsított meg, mosolyogtam egy jót, nem bántam meg, hogy elolvastam.

Annak ellenére sem, hogy némely részt nem egészen éreztem tökéletesen a helyén a cikkben. (pl.: a marhahús, de ennek is az volt végtére a lényege, hogy mindketten tudták, hogy az a pénz másra volt eltéve...)


Talán kicsit olyan Bridget Jones-os volt stílusra. (Könyvre gondolok.) Jópofa volt. Ennyi.

24. a1baa7edcc (válaszként erre: 22. - E974230abd)
2009. dec. 29. 22:06

Szerintem tuleroltetett a cikk.

Ez a marhahusra felretett penz meg... nem eletszeru, mint nehany masik poenosnak szant reszlet sem.

23. mr.az (válaszként erre: 22. - E974230abd)
2009. dec. 29. 22:06

Ha megnézed a 20-as alját ott van kinek ment,remélem nem nyúltam mellé:)

Valahogy a 12-esből már lejött hogy ...... szóval azt a javadra írom,nagyon beletrafáltál:)))

Ennél többet tényleg nem ér meg a téma:)

2009. dec. 29. 21:57

Mr.az!Most velem beszélsz??

Ha igen válaszolnék,ha nem sztornírozz légyszi:)

Fogta elsőre is,és fogom most is/:)/az iróniád lényegét,és feltételezem az utalást arra hogy plagizál a hölgy...az egész cikk nem ér egyébként annyi vitát mint limonádé kategória ,hogy ilyen sok szót veszejtsünk rá.

A 7.hsz.t...igen próbáltam túllépni ,hátha nem nekem kell elsőnek véleményeznem,..és így hogy nem elsőnek kell..igen nagyon../kersem ahelyes kifejezést..igen megvan/NŐIES,ahogy mondottad volt:)))

21. mr.az (válaszként erre: 13. - E974230abd)
2009. dec. 29. 21:46

Látod kedves,ez a külömbség(egyik a sok közül) kettőnk között,neked min. 2 rákeresés kell hogy levegyél egy infót.

De ne izgulj belejössz!

Nekem már évek alatt kialakult egyfajta szimatom a kamu szereplők felismerésére. Az illető már egy hónapja itt van,tegyük fel „olvasgat” és hirtelen előáll egy ilyen szuper lopott humorral. Nincs egy szavazása egy árva hozzászólása semmihez.

Másodszor, van irónia és létezik önirónia. Ha a 9.hszt elolvasod, mégegyszer,értelmezed akkor ott vannak a jelek.Fogod?

A mi Helenünknek talán még most sem esett le amire te már régen rájöttél.


Sokadszor,nagyon találóan minősítettél,támadó lekicsinylő voltam,vagyok. Igen.


Míg a cikk aranyos és tipikus,oh,oh,oh. Gondolom ezek a jelzők illenek a 7.hszre is. Nőiesen,lágyan,szerényen átléptek az ott leírtak felett,kimondatlanul is közösséget vállalva egy EURÓPAi véleménynyilvánítással.

Gratula lányok!!!

:DDDD

20. dominós (válaszként erre: 16. - Tashadow)
2009. dec. 29. 21:45
Vannak azért hiányosságok, meg a szórend is hagy némi kívánnivalót maga után. :-)))
19. dominós (válaszként erre: 16. - Tashadow)
2009. dec. 29. 21:43
Ty teda fakt umíš vole! Škoda že to nepsala autorka. :-))))
2009. dec. 29. 20:32
Na ez most teljesen aktuális! Bár nem plázába, de holnap drágámmal megyek vásárolni - s bár nem csak ruhát - tdom, hogy nme fogja élvezni, de igazság szerint én sem szeretem, ha bárki is elkísér, se nő, főleg ne egy pasi, főleg mikor szilveszterre veszek ruhát, amiben el akarom varázsolni. :) Sajnos most csak így tudjuk megoldani, de hátha lesz ott neki a közelben egy csavarüzlet, vagy ami őt illeti: autó-motor szaküzlet... kíváncsi lennék ki rángatna hazafelé a másikat :)
17. e974230abd (válaszként erre: 16. - Tashadow)
2009. dec. 29. 20:12
:::::::::::)))))))))))))))))
16. tashadow (válaszként erre: 6. - Dominós)
2009. dec. 29. 20:10

Jistě každá žena ve známé scéně: oldalbordával plázabarangolásra start. Zatímco dívky jsou geneticky zakódované ruhavásárlási instinktu, zatímco muži jsou bohužel ne vždy přinášejí vzrušení, když budete trávit dlouhé hodiny v nézelődhetnek butiky.

Abychom se cítili silnější v non-rongyles tolerance, je třeba znát Desatero mužů nakupování.

2009. dec. 29. 20:10
Ez nagyon jó volt:) Grat:)
2009. dec. 29. 20:07

Nagyon aranyos a cikk, igazi esti szórakozásra való :))

nagyon jól kikapcsolódtam és rögtön lejött, hogy én nem is tudom hova tartozom, mert utálok vásárolni :(

Ha valakit viszont kísérni kell, az nem zavar. :(


gratulálok akárki volt a cikk írója, már ahogy itt olvasom, de miért nem vállalta magát?

annyira kedves, ha valakinek nem tetszik, nem muszáj hozzászólni.

2009. dec. 29. 18:29

mr.az!

Most meg végképp nem értem,hiszen te meg Baselben élsz?!/bár a féerfi mivoltod a hozzászólásaidból is lejöttek:)/

12. e974230abd (válaszként erre: 5. - Mr.az)
2009. dec. 29. 18:28

mr.az!

Hát ezt most nem értem!!Mire fel eza támadó hangsúly ,és ez a lekicsinylő hangvétel???

Tök aranyos ,habkönnyű,és szórakoztató volt ez cikk,nem értem a frocli mire fel szól??Mert Prágában él a szerző??És ??Itt aHoxán van elég külföldön élő magyar anyanyalvű hozzászóló??!!Mégegyszer nem értem??megmagyaráznád???


A cikkírónak gratula,aranyos,és tipikus volt,én jól szórakoztam:)

2009. dec. 29. 17:12

Nem tökmindegy ki mit honnan mikor miért? :D

a lényeg: jót mosolyogtam rajta...szerintem a szerzőnek is ez volt a célja...

10. mr.az
2009. dec. 29. 16:43

Vannak legek is.

De azokat exportáljuk.

:DDDD

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook