Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerek immunerősitők. fórum

Gyerek immunerősitők. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2023. márc. 22. 19:26
Sziasztok!Nekem az 2 és 8éves fiamnak az Immunotrofina szirupot adom.Novemberben kezdtem el,mert folyamatosan betegek voltak,azóta semmi bajuk,nagyon bevált nekünk🙏!Nem hittem,hogy ennyire jó lesz,de szívből ajánlom!🥰
2011. máj. 13. 16:07

Az én lányaim Jungamals-t és G3-at kapnak kb. 1 hónapja, azóta csak orrfolyás volt 1-2 napig, a nagyszülők meg úgy le betegettek hogy 2 hétig köhögtek.

A Broncho nekünk sem vált be korábban.

66. magi78
2011. ápr. 16. 18:28
Az én lányom is végigcsinálta a Broncho Vaxom kúrát ennek ellenére nagyon sokat volt beteg a bölcsiben. Két hét bölcsi egy hét szünet, most már nem olyan sűrűn beteg mióta joobb idő van, nekünk annyira nem vált be. Most csak Cebion-szirupot adok neki 2,5 ml.
65. Laryan
2010. nov. 12. 16:44

Köszi!

Ma vettem Immuno Kids-et,amint abbahagyjuk az antibiotikumot adok neki.

64. Laryan
2010. nov. 11. 21:51

Olvastam hogy sokan adjátok a béres cseppet.

5 éves a kislányom,ti hány cseppet adtok nekik?


Még milyen immunerősitők vannak??

Immuno Tabs,erről mi a vélemény??

2010. nov. 9. 13:25

Sziasztok. Kisfiam ovis lassan négy éves lesz, mi a béres cseppet adjuk neki c vitaminnal. Gyerekorvos is ezt ajánlotta, főleg hogy ha jön az influenzás időszak ne legyen gyenge az immunrendszere.

Mióta elkezdtük az ovit szerencsére még nem volt beteg.

2010. nov. 4. 11:43

Viszont a gyümölcsteák nem színeződnek el tőle. Vagyis én ilyet nem tapasztaltam. Lehet a teával van valami gond :)

Mindenképp valami keserű innivalóba csepegtessétek, ha ebben a formában alkalmazzátok, mert így nem veszi észre, hogy valami bibi van az üdítőjével. Illetve elég kis mennyiségbe csepegtetni, mert azt a keveset biztos meg fogja inni. Én uzsonnához vagy reggelihez szoktam narancslevet facsarni, az amúgy is kevés, és igen keserű is, illetve az biztosan 100%-os. Ha reggel adod be neki az még jobb, mert kicsit fittebb is lesz tőle a gyerkőc :) De délután is jó, úgy könnyebben mehet neki a lecke :)

Ha pedig nagyon kiszúrja a cseppet, akkor még van a tabletta kivitelű megoldás is, az ízesített.

2009. nov. 11. 09:32
Sziasztok!Megtudná nekem valaki mondani hogy a Multi-tabs Immuno kiddel lehet-e eggyütt adni az echinaceát?Köszönöm!
60. bodonnebea (válaszként erre: 1. - Akkor van)
2009. nov. 9. 19:23

Sziasztok

Én a kisfiamnak, Flavon Kids-et adom, és azóta még beteg sem volt, és ami nagy szó, még étvágya is van.

59. Rosa
2009. máj. 16. 19:26

Sziasztok!

Milyen jó is egy ilyen fórum,ahol mások elmondják a tapasztalataikat!

Mint irtam,a fiam ősszel kezdte az ovit,de szinte állandóan beteg volt a kicsivel együtt...most felirattam neki a Broncho vaxumot,és csodálkozásomra két egész hetet jártunk oviba!!!!Remélem beválik!Köszönöm a tanácsokat!

2008. nov. 26. 13:20
Viszont, több ismerősöm gyermeke is ezt kapja, és nem ugyanaz a gyerekorvosunk, nem is egy rendelőbe járunk, és ők is így szedik mint mi.
2008. nov. 26. 13:17
Nézd meg a betegtájékoztatót, ott is ezt írja, annyi különbséggel, hogy az első hónapban 3 hétig kell csinálni folyamatosan, nem 4 hétig ahogy mi csináltuk. Nem értem, miért mondta ezt a dokitok.
56. lily3 (válaszként erre: 50. - E7d58500d8)
2008. nov. 26. 11:10

Szia!


Nekünk nem így mondta az orvos az adagolást.Hanem úgy hogy 10 napig szedi és 20 nap szünet és ezt 3 hónapon át így.Csak azért írok,mert nem értem ,mi akkor nem jól szedtük?És 1 kúrát szedjünk fel ezt is mondta,tehát nem ősztől tavaszig.Ezt most nagycsoportba így szedtük ,tavaly nem adtam neki,de kiscsoportba is így mondta egy másik orvos.

Köszi a választ!

2008. nov. 26. 10:54

Egyébként én a kicsinek 1,5 éves adom a Broncho waxom-ot és cebiont+ multivitamint, a nagyfiam 3 éves most kezdte az ovit ő c-vitamin rágótablettát kap ,most hogy ennyien betegek az oviban így 500mg-osat kap + béres aktival kids multivitamint.

Jaaa és hetente egyszer kapnak oscillococcinum-ot.

Remélem így már átvészeljük a telet.

Eddig minden évben nagyon betegek voltunk mindannyian.

Gondolkodom a nagyfiamnak is a broncho waxom-on.

54. Sodrika (válaszként erre: 25. - 9d825e1bc8)
2008. nov. 26. 10:43

Az én 1,5 éves kisfiam is azt szedi, mert most 2 hónapig folyamatosan beteg volt ,torokgyuszi,tüdőgyuszi, mergint torok, vírusos megfázás,stb szünet nélkül.

Úgyhogy ezt javasolta a doki, de én úgy tudom a Broncho waxom-ot nem szabad folyamatosan szedni, hanem 10 napig szedni és 10 nap szünet így kell bevenni a 30-at.

53. Sodrika (válaszként erre: 8. - Igynogy)
2008. nov. 26. 10:37
Én is szerettem volna azt adni a nagyfiamnak (3 éves) de azt sajna csak 4 éves kortól lehet.
52. e7d58500d8 (válaszként erre: 51. - Rosa)
2008. nov. 25. 14:26
Még annyit, hogy a kissebbik gyerkőcnek nem kell felíratni, csak akkor ha sokat van közöségben.
51. Rosa (válaszként erre: 50. - E7d58500d8)
2008. nov. 25. 14:19
Köszi.
50. e7d58500d8 (válaszként erre: 48. - Rosa)
2008. nov. 25. 14:12

Durván 7000 ft. De ez úgy müködik, hogy először végig kell csinálni, egy 1 hónapos kúrát, ami abból áll, hogy 4 héten keresztül hétfő, kedd, szerda, csüt éhgyomorra kell, hogy megkapja. Aztán kimarad 1 hónap, és akkor újra, de akkor már csak 1 heti adagot kell felíratni, és akkor megint, hétfő, kedd, szerda, csüt, és ezt egészen tavaszig így kell folytatni.

Én ősszel szoktam nekik elkezdeni, és egész áprilisig kapják. Amikor kezd jobb idő lenni el lehet hagyni, aztán ősszel újra.

49. nikolicsa (válaszként erre: 36. - Teleki_2007)
2008. nov. 25. 14:02
Sziasztok! Mi szedtük a Broncho Vaxomot.Nagyon jó volt. Mikor elkezdtük az ovit , Gerdus sokat volt beteg. Kb November végén kezdtük el szedni és 4 honapig csináltuk a kurát, egyszer sem volt beteg.Előtte viszont 1 hét ovi 2 hét otthon. Felsőléguti megbetegedések tömege.Sztem nagyon jó, ugyhogy remélem nektek is beválik.Andi
48. Rosa (válaszként erre: 46. - E7d58500d8)
2008. nov. 25. 13:39

Sziasztok!

Nálunk is most ez a helyzet,október elején kezdte a fiam az ovit,azóta állandóan betegek a kicsivel együtt...kérdezhetem mennyibe kerül a Ribomunyl ha felirja az orvos?

47. Raistlin Majere (válaszként erre: 46. - E7d58500d8)
2008. nov. 24. 20:13
Nálunk is ez vált be :-)
2008. okt. 7. 17:49

Sziasztok.

Én a kisfiamnak, már 3. éve a Ribomunyl nevű immunerősítőt adom. Mikor elkezdődött az ovi neki, folyamatosan otthon volt valamiért. Aztán ezt januárban megelégeltem, és megkértem a gyerekorvost, hogy írjon fel valamilyen immunerősítőt, mert nem szeretnék kéthetente a rendelőjében ülni. Akkor ajánlotta ezt. Azóta minden rendben van.

45. hotyka
2008. okt. 7. 14:20
Nálunk mindkét gyermekem az FLP aloe vera gélt issza, plusz ilyenkor, őszi-téli időszakban még jön hozzá a Kids vitamin is, már 4 éve vagyok vele nagyon megelégedve, mi a párommal is fogyasztjuk.
2008. szept. 28. 17:01
Kisebbik fiamnak Béres cseppet adok c-vitaminnal.
2008. szept. 6. 12:21
Lifepak,és G3,mindkettő nagyon jó!!!
2008. szept. 5. 12:37

Elkezdődött az ovi,és az első héten haza is hozott a lányom valami édes vírust.

Azt hiszem ismét adom neki a zöld búzafű levet.

A biopiacon veszem a füvet (1 csomag kb 1500 ft, nekünk -3 fő- egy hétre elegendő).

Apróra vágom, beteszem az aprítóba egy is vízzel, és addig darálom, míg a lé sötétzöld nem lesz. Akkor pedig mindenki kap egy pohárkával. Néha csírákat is teszek bele, de némelyiktől csípős lesz a lé.

a búzafű, magában édeskés. A 4 éves lányom is simán megissza, és amióta isszuk, azóta komolyabb betegség nem akadt, illetve sokkal gyorsabban túlesett pl. influenzán és egyéb apró náthákon.

Mellesleg a maradékot arcra is lehet kenni, a bőrrel is csodákat tesz!

41. lily3 (válaszként erre: 40. - Áfonyácska)
2008. szept. 3. 15:25

Pont ezt akartam kérdezni,hogy szedett-e valakinek a gyerek broncho vaxomot.A mi doktornénink ma írta fel,de azért kiváncsi lettem volna a véleményekre.


Akkor te ajánlod?Az mit jelent,hogy soha nem beteg?Még náthás se szokott lenni?Vagy a komolyabb betegségek elkerülik?hörgőgyulladás,arcüreggyulladás,torokgyulladás,mi ezekkel küzdünk egész évben.

40. áfonyácska (válaszként erre: 36. - Teleki_2007)
2008. szept. 1. 22:58
fiam évek óta szedi a broncho vaxomot! Azóta soha nem volt beteg! Megéri a gyógyszer az árát!
2008. ápr. 30. 18:15

Nekem 1 dobozt(30 darab) folyamatossan be kellett adnom reggel ét gyomorra italába keverve.Egy óráig nem ehetett semmit(így oviba evett elősször ilyenkor).

A második doboz (30 darab) kura második fele ugy volt hogy beadtam az első 10 gyógyszert ugyanígy italába aztán 20 nap szünet,majd a következő 10 gyógyszer és ismét 20 nap szünet, majd megint 10 napig gyógyszer és akkor van vége az immunerősítő kurának.(de lehet te dokid máshogy ajánlja a szedését).

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook