Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
5129. gomboooc
2014. szept. 16. 14:13

Sziasztok!


No, megvolt az első dermapen kezelésem. Mindenhol azt írják, - és a kozmetikus is azt mondta- h nem fáj, de nem fogok hazudni, nekem fájt. :)


A homlokomon nem bírtam csak a 0.5-ös tűt, a többi részen ment az 1 mm v ennél nagyobb. Érzéstelenítés nincsen, és bár tényleg fáj, de igazából ki lehet bírni. Kicsit nekem olyan élmény volt, mint az epilálás. Anno kb 3 órámba került, mire végeztem egy lábammal, úgy féltem tőle, most meg már 15 perc és meg is van, sőt, akárhol tudom használni. :) Hát, remélem,h ezt is megszokokm majd.


Azt is mondták, hogy csak utána leszek piros, másnapra szinte semmi nyoma, de az én arcom most is ég és elég piros / rózsaszín, igaz bújkálnom tényleg nem kell, meg annyira nem is zavar a dolog. De szerintem holnap is bőven látszani fog még. Ezt csak az égésből tippelem. :)


6 ezer Ft-ba került amúgy, amiben benne volt a kb 20 perces kezelés az előkészületeivel együtt, aztán kaptam szérumot, hidegvasalást vagy mit, és a végén egy nyugtató maszkot. Így 1 óra volt az egész procedúra kb.


Én befizettem egy bérletre (6 alkalom) aztán ha bejön, veszek egy masinát magamnak. :)


Nyilván semmi extra változást nem látok még, csak érzem,h ég és feszül a bőröm.


Az én legföbb ellenségem a nevetőráncom (lsd. Droopy, a rajzfilm figura, rá hasonlítok a legjobban :))) ) De vannak tág pórusaim és a bőröm turgora...hát, az nincs is neki. És 31 vagyok. Ezeket lehet,h már korábban is leírtam itt, mindegy. :)


Szóval 2 hetente kell mennem, van még 5 alkalmam, és majd jelentkezem, hogy mi lett a vége. :) Remélem,h csak csupa jó hírrel tudok majd szolgálni. :)


Egy tippet azért kérnék, és nagyon bocs, ha ezt már előttem ezren megkérdezték: erre a pirosságra / égésre tudtok ajánlani vmi nyugtató kencét?


Szép napot mindenkinek! ;)

5128. uborka7 (válaszként erre: 5115. - Velvet67)
2014. szept. 15. 18:15
Köszönöm a tippet, azóta már "savazok" és eddigi tapasztalatok elég pozitívak. Nem tudom ezt a két dolgot (pecsét + TCA) mennyire lehet együtt alkalmazni (már felváltva, nem egyszerre. Van ebben tapasztalatod?
5127. 993dda84ef (válaszként erre: 5126. - Fef1fd74b5)
2014. szept. 15. 09:28

Ahogy érzed. Azt azért ne feledd, hogy négykézláb legalább olyan veszélyes lehet az élet....még a végén nem figyelsz, és beléd szaladnak....:)))))


Bocsi az OFF-ért, befejeztem.


Roller rulez!

5126. fef1fd74b5 (válaszként erre: 5125. - 993dda84ef)
2014. szept. 15. 09:21
Na én ezt már nemértem.Multkor leakarták fagyasztani a fejemet,most meg betörni akarják:)Hát inkább négykézláb közlekedek:)
5125. 993dda84ef (válaszként erre: 5124. - Fef1fd74b5)
2014. szept. 15. 09:16
Aha, ezt is izomerővel hajtod, csak a haladás üteme és iránya más. :) Sőt, itt még borulnod sem szükséges ahhoz, hogy véres fejjel kerülj haza....:))
2014. szept. 15. 09:08
Ez a roller egyfajta változata?:)
5123. 993dda84ef (válaszként erre: 5122. - Zsuzsa spain)
2014. szept. 15. 09:00

Szia!:))


Gugli barátunk szerint Wesselényi utca 65.


[link]

2014. szept. 15. 08:54

Sziasztok lanyok!


Tudna valaki ajanlani Bp-en egy helyet ahol jo minosegu dermapent lehet vasarolni? Remlik valami bolt a Wesselenyi utcaban de nem tudom hany szam.


Koszonom az otleteket!

5121. 993dda84ef (válaszként erre: 5119. - Grizus)
2014. szept. 14. 09:07

Szerintem egy erőteljesebb kristálycukros-mézes arcradír ugyanazt a koptatást éri el, miközben kevésbé nyújtja meg a bőrt, mint ez a vákuumos megoldás.


Szerintem azért komolyabb károkat nem okoz egy-egy kúra, de értelmetlennek tartom, hiszen kiváltható otthoni, heti kezeléssel. Ennyi.:)

5120. 993dda84ef (válaszként erre: 5118. - Alii)
2014. szept. 14. 09:02

Hú, ez klassz, gratulálok!

Szerintem azért nem egységes a javulás üteme, mert hiába használod ugyanazt a rollert mindenhol, nem feltétlenül lesznek a "találatok" egységesek, van, ahol nehezebb, vagy lehetetlen megfelelő mélységben beszúrni a tűket, még ha közben ezt máshogy is érzed.


3mm-es tű, anyám, az már fegyver. Nálam az csontig hatolna. Ezek szerint vastag a bőröd?


Köszi a beszámolót, remélem sokak számára szolgál kedvcsinálóként!:)

5119. grizus
2014. szept. 14. 06:16
A mikrodermabrázió szerintem egy nagy rakás... nulla. Nálam semmit sem csinált több alkalom sem, és köztudottan nyújtja a bőrt idővel.
5118. Alii
2014. szept. 14. 01:57

Sziasztok!

Én a striáimon használom, már jó ideje nem csináltam kezelést magamon, de újra elkezdem, mert nagyon jó eredményeket érek el vele! Idáig 3-4-szer rollereztem 3mm-es tűvel. Tapasztalataim: kezdetben vörösek voltak a csíkjaim, most fehérebbek, és a felületük is simább! Ami furcsa, hogy nem mindenhol értem el ugyanolyan mértékű változást, van, ahol szinte semmit nem változtak a striáim, máshol nagyon látványos a változás. Mindenesetre nálam hatásos! :)

5117. katicza
2014. szept. 11. 17:33
+1 nincsenek hegeim, patt helyeim, egy kissé vasaltabb arcbőr lett volna a cél. Volna:(
5116. katicza
2014. szept. 11. 17:29
Régen írtam,akkor is rövidet. Sajnos nékem eme gereblyézés nem jött be:( kb másfél évig szekáltam magam, feláldozva a hétvégéimet,várva az eredményt.Közvetlen a gyógyulás után (addig ám bírni kell idegekkel ha rendesen elintézted magad:) talán ha pár napig valamiféle frisseséget élt át a bőröm,aztán uccu neki sejha,eredmény sehol.Utoljárra rámtört a "nagyon bevállalós",és sokszorta több tűs 2 millis fegyverrel estem magamnak,ami 3 hétig gyógyult.No ott hagytam abba a témát,de ha azóta változott a tapasztalatok alapján az összvélemény, van újabb fegyvertípus stb. szeretnék róla hallani köszönettel,mert betyáros kudarcként élem meg az elvesztegetett időmet:(
5115. Velvet67
2014. szept. 8. 22:32

Annak idején voltam "csiszoláson" nagy csodát ne várj tőle... "felfrissíti" kicsit a bőröd.

A lézeres kezelés jó, csak baromi drága.

Foltokkal van bajod, akkor egy glikolsavas hámlasztás is megoldja a problémát és ha magadnak csinálod sokkal kedvezőbb árban van.

Nézz be a TCA fórumra.

5114. uborka7
2014. szept. 8. 21:20

Szia,

azt tapasztalom,h. mindegy hány faktoros krémet teszek fel, az erős napon bebarnulnak, sötétebbek lesznek a foltok és a hegek (lukak) meg annál világosabbak. Szerencsére most már nem olyan erős a nap és a c-vitaminos szérumom is halványít kicsit rajta. Nem tudom, mit csináljak, jön az ősz, szántsak még1 szezont v. csiszoltassak v. lézerezzek. Frankyboy, neked eltűntek a hegek 36 kezeléstől?

5113. Velvet67 (válaszként erre: 5112. - Uborka7)
2014. szept. 8. 13:47

Szia! használtál fényvédőt mielőtt májfoltos lett az arcod?

arra gondolok, hogy a kezelések után nem volt még megerősödve bőröd és mint tudjuk így erős fényvédelemre van szükség, hogy ne foltosodjunk...

5112. uborka7
2014. szept. 7. 21:30

Sziasztok,

régen jártam már itt, tavaly szántottam egy őszt-telet (kb. 8x). Meglett az eredménye. És tartós. A hegek összementek, a bőröm tömöttebb lett, viszont tavasszal ismét előjöttek a pigmentfoltok az arcomon és nagyon durván, térképszerűen bebarnult az arcom, de úgy, hogy a hegek fehérek maradtak. Semmilyen sminkkel nem tudom eltüntetni, mert zsíros a bőröm és "elolvad" rajta a smink egy idő után. Elmentem egy neves kozmetikába, h. valamit kezdjenek a bőrömmel és a kozmetikus azt mondta, h. ez a naptól meg az erős behatástól lehet ilyen. (Nem mondtam neki,h. szántottam). Szóval én így jártam, nem tudom,h. tapasztalt*e vki hasonlót a roller v. a pecsételés után. Én most a CO2 lézeren gondolkodok, de a kozmetikus a gyémántfejes hámlasztást ajánlgatja. Szóval "jól nézek" ki és nem tudom, merre tovább.

5111. 993dda84ef (válaszként erre: 5099. - Frankiboy1)
2014. aug. 31. 19:26

Üdv!


36? Az már mennyiség. Örülök, hogy néha a régiek is becsekkolnak, mert amikor éppen elveszteném a lendületet, és ellustulnék, kijózanít a kitartásotok, és elirigylem a rendületlenségeteket, amiből aztán újabb kezelések születnek.:)


További eredményes földművelést!:)

5110. grizus
2014. aug. 22. 21:20
Sziasztok, az a kérdésem, hogy mi a neve annak a külföldi oldalnak, ahol emberek megosztják a tapasztalataikat különféle kozmetikai beavatkozásokról? Köszi szépen.
5109. angelic smile (válaszként erre: 5108. - Grizus)
2014. aug. 22. 17:13

Akkor jó, vigyázz az arcodra! :)

Lassan én is megpróbálkozom az elektromos dermapennel. Kicsit félek! Eddig mindig ráfogtam az időre, hogy azért nem csinálom, de lassan már nem lesz kifogás! :D

5108. grizus (válaszként erre: 5107. - Angelic smile)
2014. aug. 21. 20:28
Jobb esetben feltüntetik az alkotórészeket. Ha nem, akkor én se veszek zsákbamacskát. Az sr skincares dolgokban biztos nincs ásványi olaj, parabén, szilikon és hasonlók.
5107. angelic smile (válaszként erre: 5101. - Grizus)
2014. aug. 21. 19:18
Biztos, hogy jó ötlet az ebay-on vásárolni ilyeneket? Nem tudhatod, be vannak-e vizsgálva és hogy pontosan mik az alkotóelemei. Én nem mernénk onnan semmi ilyent megvenni.
5106. grizus (válaszként erre: 5105. - Grizus)
2014. aug. 20. 15:46
Tehát az nem doki által írt recept, hanem innen írtam ki.
5105. grizus (válaszként erre: 5104. - Tempest)
2014. aug. 20. 15:45
Itt a fórumon adták meg a receptet. Ha beírod hogy Maci Laci krém recept hoxa, akkor kiadja. Én a Caruel Újlak patikába csináltatom, de biztos máshol is megcsinálják, kis patikákban érdemes próbálkozni vagy ott, ahol ismernek.
5104. Tempest (válaszként erre: 5102. - Grizus)
2014. aug. 20. 13:39
Szia megkérdezhetem , hogy hol van ez a patika? Én ahol eddig voltam ott nem vállalták, vagy van recepted?
5103. grizus (válaszként erre: 5101. - Grizus)
2014. aug. 20. 02:04
Ezek nem drága szérumok, lehet kapni sokkal drágábbakat is. Kenegetem, de azért elájulva nem vagyok a hatásuktól. Valamit azért biztos ér. Hidratálni hidratál, és nekem főleg az kell, a zsírozás nem igazán jó a bőrömnek, ezért nem vált be túlzottan a shea sem.
5102. grizus
2014. aug. 20. 02:00
Felhívom a figyelmeteket, hogy a megszokott kis patikámban a Maci Laci-krémet most 3400-ért keverték ki. Először még egy ezres volt, aztán kábé 1800, most meg ennyi. A Tetradimeticum vagy micsodának ment föl az ára.
5101. grizus (válaszként erre: 5100. - Angelic smile)
2014. aug. 20. 01:59
Az srskincare-től vettem, már fogytán van. Van egy másik, amit a R.....nnban lehet kapni, E..lin márka, 2000 volt 20 ml. De a hyaluronhoz mindig kell használni sziliciumot is, gél formában kapható patikában vagy az említett üzletben. Az ebayen is sokféle szérumot lehet kapni.
5100. angelic smile (válaszként erre: 5097. - Grizus)
2014. aug. 19. 22:16
Milyen hyaluronsav szérumot használsz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook