Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
5159. Velvet67 (válaszként erre: 5151. - Katicza)
2014. nov. 1. 23:54

nem májfoltokra gondoltam, hanem arra, hogy pigmenthiányos leszek... mert okozhat ilyet...:)

TCA hámlasztás fórumon tudsz utána olvasni. Sajnos én is járatlan vagyok még benne...

5158. grizus (válaszként erre: 5157. - Timea085)
2014. okt. 31. 23:05
Sok sikert.
5157. Timea085 (válaszként erre: 5156. - Grizus)
2014. okt. 31. 22:34

Köszi a részletes választ!

Már meg is rendeltem ebayről az első rollerem:)

5156. grizus
2014. okt. 31. 21:56
Még annyit, hogy utána a hámlást a második napon egy pakolással leszedem és kész, onnantól szalonképes a fejem.
5155. grizus (válaszként erre: 5154. - Timea085)
2014. okt. 31. 21:55

Szia!

Nekem két rollerem van, egy kb. 200 tűs 0,75-ös, ez volt az első, és egy soktűs másfél millis. És, milyen érdekes, hogy az első a jobb! Ez azért van, mert a ritkábban álló tűk jobban behatolnak a bőrbe, és még egy rövidebb tűmérettel is erősebben lehet vele szántani, ahogy Réka is írta. Én mindenképpen ezt javasolnám. A titánhoz nem tudok hozzászólni, eddig úgy tudtam, mind titános, nem tudom, ennek mi a jelentősége. Én a szemkörnyékre is megyek vele és nincs semmi gond, igaz, ott nem tudok túl sokáig szántani. Eddig egyszer lett egy picit sebes ott, de hamar elmúlt. Ami inkább érzékeny nálam, az a glabella - ott szántok erősebben a kis vonalkák miatt - és az áll. Ezeken a területeken, ha erősen szántok, másnapra mindig tele van apró fehér pattikkal, amiket ki kell szedni. A szemkörnyéken ezekből alig van. Remélem segítettem. Jó nyúzást!

5154. Timea085 (válaszként erre: 5153. - Grizus)
2014. okt. 31. 11:29

Szia!


Köszönöm szépen a választ. akkor azt hiszem megkockáztatom az ebayt. Gondolom a titán tűs változat jobb lenne.?

A szemkörnyékre is gondoltam hogy veszek egy vékonyabb fejűt. De az nem nagyon káros?? Mármint a szemkörnyék bőre nagyon érzékeny, akár még dörzsölésre is... nem tudom mennyire ártanék neki a derma rollerrel...

Még egy kérdés. Te inkább a ritkább (200-as) vagy a sűrűbb fejű (540-es) rollerre szavazol?

5153. grizus (válaszként erre: 5152. - Timea085)
2014. okt. 31. 00:09
Szia! Én az elsőt vaterán vettem, a másodikat ebayen. Arra figyelj, hogy mivel külföldről jön, elég sokáig utazik, nekem bőr három hét volt. De amúgy semmi gond nem volt.
5152. Timea085
2014. okt. 30. 16:07

Sziasztok!


Hol lehet ilyen rollert kapni? Mire érdemes figyelni vásárláskor? Láttam ebay-en nagyon olcsón de nem tudom hogy azt meg merjem-e kockáztatni...

5151. katicza (válaszként erre: 5150. - Velvet67)
2014. okt. 25. 18:30
Foltos nem leszel,ha tavaszig csinálod! Az igénybe vett bőr fényérzékeny,ezért kell most rollerezni. A savazásról semmit nem tudok,kérlek mesélj,avagy mondd hol olvashatok róla,esetleg ki az aki rutinos,elolvasom az interaktiviját!
5150. Velvet67 (válaszként erre: 5149. - Katicza)
2014. okt. 25. 11:27

Sziasztok!

valahol olvastam, hogy nem mindenkinek használ a nagytűs dermalorrel, esetleg ha van kis hatása azt 0,5mm tűvel is el lehet érni.

Ma majdnem elővettem... aztán eszembe jutott, hogy remélhetőleg jövő héttől glycolsavazok. (várom a postát végre kiszállítsa)

Kár hogy nem lehet 1-2 hetenként váltogatni a rollert és a savat, mondjuk én csak 0,5 mm-t használok, de nem merem megkockáztatni, hogy foltos legyen az arcom...

5149. katicza
2014. okt. 25. 10:02

Egyet biztosan mondhatok,egy valamivel értem el igazán látványos hatást,az a 2 millis, 540 tűs szántás:-D Ja ,hogy milyet? 1 hónapig gyógyulót...Nem,szebb nem lettem,de annyira örültem,hogy meggyógyult a bőröm,hogy pszichésen szépültem.:-D:)))

Viccen kívül,a roller hatásmechanizmusa annyira logikusnak tűnik,ezért is voltam híve vagy másfél évig. Szeretem tudni,mi miért történik..Nekem nem vált be,de ez nem jelenti azt,hogy másnak sem fog.Szóval szurkolok Nektek! Én lehet egyszerűen veszek egy kis tűs rolit,és csak úgy -sokat nem remélve -, keringés fokozásra majd használom.

5148. gomboooc
2014. okt. 24. 11:14
én most 3 dermapen kezelésen vagyok túl. a "szemöldökráncoló" ráncom (??) talán picit jobb lett, a nevető ráncom is mintha... a bőröm textúrájában semmi változás..hegeim is megvannak és ugyanolyan szottyos a bőröm.. na de azt mondta a kozmetikus,h nagyon laza a kötőszövet az arcomban, ennyi baja van, ez genetika, ezen a jó isten sem változtathat...mindenesetre úgy döntöttem, hogy arctornázni fogok és van még 3 alkalmam a dermapenből, de én utálom,h kezelés után 1 hétig mindig borzalmasan nézek ki :( és 2 hetente kell járnom... mindenesetre lehet, hogy veszek majd egy készüléket, rollert vagy pent, még nem tudom, és akkor majd otthon magamnak csinálgatom télen, hátha lesz még belőle valami :)
5147. ferra (válaszként erre: 5139. - Kicsivihar)
2014. okt. 20. 09:59
Szia, már megrendelted? Én most szeretnék majd.
5146. 993dda84ef (válaszként erre: 5145. - Frida Kahlo)
2014. okt. 19. 20:27

Szia!


Én senkinek nem ajánlom első körben a 2mm-es rollert. Még nem ismered a bőröd, ki tudja milyen vastag, egy 1,5 mm-es jármű éppen olyan tökéletes lehet, mindenképpen azzal kezdenék. Én nem hiszek a túl sűrűn ragasztott tűkben, ezért a 198?? tűs változatot ajánlom, esetleg mellé egy kis fejű, 35 tűs pecsétet is, hogy kipróbáld és eldönthesd, melyik tetszik jobban.


Van egy naplóm, ha a nevemre kattintasz, majd az Interaktivitás fülre, ott a dermaroller naplóra, láthatod leírva részletesen milyen érzéstelenítőt használunk itt. (Saját recept vagy EMLA)

2014. okt. 16. 22:02

Sziasztok!


Szeretnék egyet venni homlok- és szemráncokra, ehhez kérnék segítséget.

Hány tűset vegyek? Azt olvastam, megoszlanak a vélemények, de a 200 tűset hatékonyabbnak tartják: Milyen hossz lenne jó? 2 mm-re gondoltam, ezt ajánlják mély ráncokra is.

Érzéstelenítésre mit javasoltok? Valami 4000 Ft-os krémet láttam (12 000-ért is árulják), nincs valami olcsóbb?

Előre is köszi a válaszokat!!!

5144. katicza (válaszként erre: 5143. - Grizus)
2014. okt. 14. 19:40
Ha újra kezdeném, minden egyes kezelést előtte -utána fotókkal "adminisztrálnám", majd a pusztán a végeredményket havi szinten összehasonlítanám.Már késő:( (nekem,de nektek érdemes).
5143. grizus (válaszként erre: 5142. - Katicza)
2014. okt. 13. 17:12
Én azt tapasztalom, hogy a 0,75-ös tűhossz jobb, mint a másfeles. Mivelhogy ritkábban van rajta a tű és ezért jobban bejut a bőrbe. Vehetnék hosszabbat is ritkábbal, de egyelőre ez a kettő van. Nekem elég. Fél éve csinálom, de kicsit mintha hosszabbodna a hatása, bár lehet, hogy csak képzelem. Mindenesetre már megszoktam és igényli a bőröm azt a kis nyúzást.
5142. katicza (válaszként erre: 5141. - Grizus)
2014. okt. 13. 16:17
Stimmel,tehát a gyógyulást követően(ami nálam kb 4 nap volt és nehezen viseltem..) jött pár nap "szépség"..és után szottyadás előlről.No és nem változott a "protokoll" a rendszeresség hatására sem.:( szóval kitartó voltam (kb másfél év) de ...most már kihagyom.Ráadásul még az orvosok véleménye is megoszlik a tűhosszt illetően,amit végképp nem értek.0,2 0,4 millis tű hol találkozik az irha réteggel,ahol a kollagén termelődik? Érzem,hogy lesz még itt "felfedezés",áttörés a témában.
5141. grizus (válaszként erre: 5135. - Katicza)
2014. okt. 7. 19:58

Szia

Az én pozitív tapasztalatom az, hogy a rollerezés utáni pár napban szebb, feszesebb a bőröm. Mondjuk az első két napban ebből nem sok látszik még, mert az első nap piros, a második nap meg hámlik, de ha ezeken túlvagyok, még egy-két napig simább a bőr. Volt, hogy öt napig is kitartott, utána már kezd vacakabb lenni. Lehet, hogy amúgy is jobb lett, de erre nem esküdnék meg. Nekem a pattanásom is kevesebb lett, de ennek más, hormonális oka is van. Hát röviden ennyi.

5140. grizus (válaszként erre: 5129. - Gomboooc)
2014. okt. 7. 19:55

Szia!

Én egy hévízi iszapmaszkot használok rá, nagyon jó, utána pedig aloe vera géllel kenegetem és a rollerezés utáni pár napban azt sűrűn teszek rá - kevéske olivával és mézzel elkeverve -, a krém alá. Sok hidratálás kell. Ezek hiányában a tejföl is nagyon jól nyugtat, az egyébként is egy jó arcpakolás. A hámlást a második napon egy krémpakolással szoktam leszedni. Nekem ezek beváltak.

2014. okt. 1. 11:40

Sziasztok!

Most készülök OwnDoc-ról rendelni (Budapestre), nem akar valaki becsatlakozni, hogy csökkenjen a szállítási díj?

5138. katicza (válaszként erre: 5137. - Fincsi5)
2014. szept. 24. 20:26
Kb 3500-ra emléxem,de már vagy 1 éve abbahagytam ahogy írtam.MT roller volt? azt hiszem..de ahogy olvasomm ár egész készletsor van piacon.
5137. fincsi5 (válaszként erre: 5135. - Katicza)
2014. szept. 23. 19:10
Te mennyiért vetted? éppen most volt a reklámban.
5136. katicza (válaszként erre: 5135. - Katicza)
2014. szept. 23. 19:00
Bocsi a hibákért,pedig nem ittam. (eleget)
5135. katicza
2014. szept. 23. 19:00
Lányok összefoglalnátok ki mit tapasztalt ala positive':) a roller használattal? Mert ha csak nem szado-mazo a fórum, valamit tudnia kell a cuccnak.(amit sajna én nem tapaszaltam meg).Egylni pech,pedig böcsszó' kíméletlen voltam és renfszeres mint a holdjárás... Az elméleti hatásmechanizmusát értem, de valami miatt nekem nem vált be.(ahogy írtam korábban)
5134. zsuzsa spain (válaszként erre: 5131. - 993dda84ef)
2014. szept. 18. 17:45

Sajnos 250 ml nem volt.

4 db-ot vettem az 50 ml 1876 ft.

5133. gomboooc (válaszként erre: 5132. - 993dda84ef)
2014. szept. 17. 20:10
szia!! az jo, az van is itthon :) nem felgyorsitani szerettem volna, csak az egest enyhiteni. de mara mar nem volt semmi gond, tenyleg olyen, mint amikor hamlasztottam, csak ez egy fokkal jobb. meg van vastagodva a borom, foltokban sotetebb, mintha picit meg lenne egve, de nem feltuno. amugy neogranormonnal kenegetem most eppen. es hat nem akarok hulyeseget mondani, meg elkiabalni a dolgokat, de az elobb, mikor beleneztem a tukorbe, olyan volt, mintha a jobb oldali nevetorancom eltunt volna,de legalabb is sokat halvanyodott. mindenesetre reggel, normalis fenynel is megnezem majd inkabb, remelem, h nem csak a szemem kaprazott :D
5132. 993dda84ef (válaszként erre: 5129. - Gomboooc)
2014. szept. 17. 19:42

Szia!


6 ezer, az teljesen korrektnek tűnik, remélem beválik!


Én nem hiszek benne, hogy lenne csodakence, ami gyorsítaná a regenerálódást. Ennek van egy üteme, amire nem nagyon lehetünk hatással, szerintem. Én shea vajat használok a kezelés utáni 1. órától kezdve.

5131. 993dda84ef (válaszként erre: 5130. - Zsuzsa spain)
2014. szept. 17. 19:40

De jó, akkor ezek szerint már lehet kapni, szerintem akkor mindenhol az országban, hiszen ez volt a váltás célja, végre!!! Köszi a jó híreket!

A 250 ml flakont vetted? Mennyibe került?

5130. zsuzsa spain (válaszként erre: 5123. - 993dda84ef)
2014. szept. 17. 19:36

Koszi! Ma voltam naluk,a Wesselenyiben,ha valakit szinten erdelek eloszor hivja a webjukon talalhato tf szamokat, csak hetvegen vannak ott es idot is egyeztetni kell, igy nem megy oda feleslegesem mint en ma.

Reka, miota itthon vagyok Magyarorszagon ma eloszor mentem be egy gyogyszertarba es mindjart az elsobe volt is naluk octenisept, ha meg mindig keresed a Terez korut 26 Aradi urca sarok, ott talalsz.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook