Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
2012. nov. 17. 19:14
Csak hevenyészve néztem meg, de itt valami automata tollról ír. Majd otthon jobban belemélyedek, de szerintem az valami komoly befecskendezö kütyü botox miegymás bejuttatásra. Bizonytalan lettem. Vagy nem?
3778. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3777. - F5cd9eff0f)
2012. nov. 17. 18:58
Fáziskésésben vagyok. Telefonon nézem. Bocsi. Kösz
3777. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3775. - Holki10)
2012. nov. 17. 18:54
Màrmint hogy neked van? Tényleg annyival jobb és kiméletesebb ahogy a kisfilmen a youtube on? Mesélj kérlek. Vágyakozzak rá vagy nem ér annyit? Mégis mennyit? Köszike
3776. Holki10
2012. nov. 17. 18:47
www.g1derma.hu/index.php/temak-megoldasok/esztetikai-borgyogyaszat-kozmetologia/267-automata-pen-szenzacios-uj-modszer.html
3775. Holki10 (válaszként erre: 3772. - F5cd9eff0f)
2012. nov. 17. 18:33
Itt van, Nekem nagyon tetszik! :)
3774. Holki10 (válaszként erre: 3773. - Meli666)
2012. nov. 17. 18:20

Szia! Én Tőle rendeltem, korrekt volt, és gyors! :)

Írj neki emailt: Aniko Balogh

balogh.aniko@yahoo.com

3773. Meli666
2012. nov. 17. 16:11
Sziasztok!Valaki tud nekem segíteni ?Hol tudok venni 0,5dermarollert mert ahol idáig probálkoztam mindenhol kérik a kozmetikai papirt.
2012. nov. 17. 14:32

Megtaláltam. Dermapen. Magyarul semmi. Úgy tünik itt nem kapható. Lehet h nem is jó.

Eredményes szépülést mindenkinek.

2012. nov. 17. 14:01
Sziasztok. Régebben valahol olvastam elektromos dermastampröl, olyasmi rémlik, hogy állitható a tühosszuság, de már nem találom hol olvastam. Arról fogalmam sincs mennyibe kerülhet meg h jó e. Mit tudtok róla? Van valakinek ilyen kütyüje? Köszi.
3770. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3766. - Bellavita21)
2012. nov. 17. 12:26

Ez nem az ebay-en múlik, hanem azon honnan érkezik d az árú. Mivel a meghirdetett pecsétek nagy hányada a Távol-Keletről utazik hozzánk, sajnos 2-3 hétbe is beletelik, míg megjön a vámellenőrzés(ek) miatt.

Amikor az USA-ból rendeltem pecsétet 5 nap múlva már szánthattam vele.

Érdemes kimazsolázni, hogy van -e Eu-i, vagy USA-beli járgány, persze van, hogy egyáltalán nincs,vagy éppen a kívánt méretben nem elérhető.

Egy jglobalsales nevű amerikai beszállítótól vásárolok ha lehet, ő 1 héten belül megküldi a cuccot, nagyon korrekt!

3769. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3762. - Knatali)
2012. nov. 17. 10:40

Szia!


Sztem nincs okod aggodalomra, amikor a combjaimon lévő striákat kezeltem első(és eddig egyetlen)alkalommal, akkor sztem vagy 2-3 hétig gyógyultak, sőt még hónapokig barnább volt az a terület.

Persze nem tudom, hogy mit értesz azon, hogy csúnyább, milyen a terület jelenleg?


Persze hogy nem kell amputálni, efféle meggondolatlan rémisztgetésekkel remélem nem is foglalkozol!:-)


Esetleg egy képet tölthetnél fel róla,hogy vmelyik már tapasztalt stria nyúzó reagálhasson rá!


Remélem mire olvasod a soraimat, már be is gyógyult a terület!

3768. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3766. - Bellavita21)
2012. nov. 17. 07:44

Mostanság 5-6 hétre jön meg nekem minden, de 3-ból 1-2 csomag míndíg eltűnik, ha nem "tracking number"-esen adják fel. (gyakorlatilag ez nyomonkövethető, a sima feladás nem) Ezért kérdezd meg mindíg az eladót a vásárlás előtt, hogy így adja e fel? A karácsonyi szezon még rosszabb is lehet.


Apropó valaki írta, hogy a 2. generációs rollert nem tudja használni, a 2 mm-es ilyen nekem elveszlett a szállítás során, de a 1,5 mm-es megjött és én tudtam vele kezelni, sőt nekem a sima 192-es rollernél könnyebb volt vele dolgozni és érzéstelenítő nélkül kevésbé volt fájdalmas, mint az 1. generációs, bár az is igaz, hogy a régiből csak 2mm-esem van, annak a "kínjaira emlékszem csak.


Ettől függetlenül nálam a roller csak kiegészítés a kezelést 90%-ban kis pecséttel csinálom.


Meg is jegyezném, hogy mióta a kis pecsétből is vettem 2,5 mm-est drasztikusan látom én is a javulást, bár optikailag furcsa. Képzeljetek el két gödröcskét egymás mellett, a kettő között normál felület. Na most 2-3 db 2,5mm-es kezelés után azt látom, hogy a két kráter és a közbenső ép rész egy nagyobb "tavacskává vált" és egyben kezd töltődni. (hogy ez hogy lehet nem értem, mert mintha az épp rész süllyedt volna be) Ha olyanok a fényviszonyok majdnem láthatatlanná vált emiatt a probléma. Ez eddig nem így zajlott nálam, de majd folytatom a beszámolót 2-3 kezelés múlva...Ja és nem tudom, hogy ebben a maszk mennyi szerepet játszott, de használom azt is becsülettel. (Kezelésem: 1.Pecsételés 20-25X a problémás hely közepén és 4 irányból a szélein, 2. Rollerezés 4-5X telibe az arcot, 3. Peptide maszk 20 percig)

3767. Bellavita21 (válaszként erre: 3762. - Knatali)
2012. nov. 17. 01:01

Knatali,


Bizonyára nem kell amputálni,ne aggódj:-))


Milyenek a hegek???? A testen tapasztalatom alapján lassabban javul a bőr. A két hét relatíve hosszúnak tűnik, de nekem kb másfél hét után még konkrétan emlékszem, hogy pirospöttyös volt a fenekem, kis bevérzéses, úgyhogy ne aggódj.

3766. Bellavita21 (válaszként erre: 3764. - Ani71)
2012. nov. 17. 00:58

Ani,


Örülök, hogy jó volt a maszk:-) Sajna nekem azóta sem volt lehetőségem kezelni magamat,így még nem próbáltam, de már nagyon várom, s ami késik nem múlik. AZ új pecsétem sem jött még meg, pedig lassan egy hónapja rendeltem az ebayről. Van valakinek tapasztalata ebayes rendelésben?

3765. kiseva3 (válaszként erre: 3762. - Knatali)
2012. nov. 16. 22:24
Nem egészséges. Sürgősen menj bőrgyógyászhoz, különben amputálni kell!
3764. Ani71
2012. nov. 16. 19:48

Sziasztok!

Én csak csendes megfigyelő vagyok, de történt ma egy kis malőr és ezt szeretném veletek megosztani.

Bellavita köszi a maszkot. Isteni. Én rollerezés után rögtön használtam. Semmi gond.

Sajna vagy hálistennek a fertőtlenítőből kivéve a rollerem kettétört. Ezért megpróbáltam pecsételős mozdulatokkal végigcsinálni.:)

Ezerszer jobb mint a roller. Úgy döntöttem nem veszek másikat. Mindenkinek jó hétvégét.

3763. mobilosok (válaszként erre: 3761. - Nickerer)
2012. nov. 16. 18:05
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
3762. knatali
2012. nov. 16. 17:30

Fiúk/lányok!!!!!

Kb. 2 hete írtam itt,hogy a lábszáramon 2mm rollerrel végigmentem striákra. Az egészséges,hogy még mindig nem tüntek el a hegek?:SSSSSSS Csúnyább mint volt:S El fog múlni?:(((( Eléggé félek:S

3761. nickerer (válaszként erre: 3751. - Mobilosok)
2012. nov. 16. 09:36

Milyen gyakran kellene használnom?

Havonta, esetleg 2-3 hetente (attól függ, mennyi idő alatt gyógyulnak be a sebek).


Milyen módszerrel/mozdulatokkal görgessem?

Oda-vissza, keresztbe-kasul, fel-le, minden irányból, kb 10szer átmenni egy területen.


Milyen kiegészítők kellenek?

Fájdalomcsillapító spé vagy kenőcs, eszköz sterilizáló, bőr sterilizáló.

Ajánlom még a steril vitamin ampullákat, vagy hatóanyagot tartalmazó ampullákat, szájon át szedhető vitaminokat (nem centrumos adag, hanem rendes, nagy dózis, c vitaminból és kollagén tablettából, folyadékból is tisztességes adag).


1 kezelés mennyi ideig tartson?

Amíg át nem mész a bőrön egy területen 10-szer.


Mekkora tűvel érdemes kezdenem?

1,5 millissel


Honnan vegyek rollert és milyet? Vatera?

Onnan mondják. Én egy magyar webáruházból rendeltem (nem írom ki, kik ők), ahol elvileg csak kozmetikusokat és bőrgyógyászokat szolgálnak ki, és kérték is a bizonyítvány másolatát. Aztán mégis kihozta a futár, mielőtt elküldtem volna valaki bizonyítványának a másolatát.

Alig van normális kozmetikai webáruház itthon (ha van is, nincs jól keresőoptimalizálva, hogy rá lehessen találni), a legtöbb ulta gagyi, ahonnan telefonon lehet rendelni, meg nem írják ki az árakat, csak e-mailben küldik el, meg per-pillanat nem működnek, meg hasonlók. 10-ből 9 nagyon gáz, nagyon szégyen. Szóval, a sok szar közt van egy-kettő, ami jó, náluk próbálkozz. Vagy külföld, vagy Vatera.

3760. nickerer
2012. nov. 16. 09:16

2 napja használtam otthon a dermarollert. 2,5 millis normál és 1,5 millis keskeny fejűm van.

Előtte nap a kézfejemen tettem egy próbát. Ahol hajszálnyi a bőr (nyak, kéz, stb. ott értelemszerűen nem nyomom be tövig a 2,5 millist.


A sterilizáló, érzéstelenítő nem érkezett meg időben, ezért a patikából improvizáltam. Vettem injekciós tűket és fecskendőket felszívni a fiolából a hatóanyagot. Vettem steril gézlapot, alkoholt. Lidocain sprét nem adnak, csak receptre, a kenőcsre meg azt mondta a gyógyszerész (legalább őszinte volt), hogy nem sokat ér.


Kezet mostam, lemostam a bőrt arctejjel, majd fertőtlenítettem alkohollal, a rollereket is. A rollerek tűjét uv lámpával fertőtlenítettem utána (alkoholos vatta nem az igazi, mert a vatta szöszei beleragadnak a tűk közé, az alkohol meg nagyon szárítja a bőrt).


A kezelt bőrt bekentem a mezoterápiához árult steril ampullás c-vitaminnal és abce koktéllal.

Arcon, nyakon, dekoltázson, mellen és a szanaszét repedt bőrű hasamon végeztem el a kezelést.

A fájdalom tűrhető volt, illetve új területeken először erősebb, majd ugyanazon rollerezve már szinte nem is fájt. Érdekes, mellkason, mellen és hason nem éreztem fájdalmat, csak kicsi kellemetlenséget.


Nem vérzett, csak 2 csepp össz-vissz. Egy területen kb. 20-szor átmentem különböző irányokból. Közben folyamatosan paskoltam bele a bőrbe a vitaminokat.


Utána még meglámpáztam a biopolár lámpával zöld szűrővel (szerintem nem sokat ér, de hátha, mégis) 10-10 percig. És alvás. Nagy dózisú vitaminkoktélt, 5000 mg c vitamint és 5000 mg kollagén tablettát vacsorázva.


Másnap nem fájt, alig volt piros. A testápoló és arckrém csíptek. Addig nem volt bajom, míg nem kentem fel őket, pedig nem gagyik (Loreal, Neutrogena).

Az arcbőröm kicsit begyulladt, piros volt (enyhén, pár részen), de annyira nem gáz, hogy ne mehessek emberek közé. Mellkas detto, mell, has szinte semmi tünet. Jó, a hasbőröm szokva van már mindenféle zsírégetőkhöz. Na, zsírégetőt aznap kihagytam. :)

Segített, hogy mégegy ampulla c vitaminnal meglocsoltam a bőrt.


Most harmadnap szinte már nincs nyoma a beavatkozásnak. A dekoltázsomon vannak még piros pöttyök, az arcomon itt-ott nagyon halványan, a nyakam, mellem és hasam tünetmentesnek néz ki.


8 nap múlva tervezem a következő beavatkozást.


Nem értem, miért csak kozmetikusok és bőrgyógyászok vásárolhatnak elvileg dermarollert. Egy normális IQ-jú ember ugyanazt meg tudja csinálni magának, mint ők, és felfogja, hogy fontos a sterilitás. Kést is vehet bárki, pedig az is veszélyes lehet.

Az árak viszont elképesztőek. Volt, ahol 40 ezerért láttam egy kezelést, átlag 15 ezer alkalmanként. Na, és mennyi idő odautazni, esetleg várni, visszautazni. Itthon meg egy film alatt simán végzek vele, este, amikor ráérek. Meg, ha magamat bántom, az nem fáj annyira, mintha más teszi.


Mindenkinek eredményeket és szépülést!

3759. Bellavita21 (válaszként erre: 3758. - Holki10)
2012. nov. 15. 00:50
Szerintem a soktűs rollernél nem tudod úgy belenyomni henger esetében, ezt hívtuk fakír-effektusnak....talán emiatt nem vérzett.
3758. Holki10
2012. nov. 14. 18:51
540 tűs 1,5 mm.-el csináltam. Lehet tényleg nem jó a sok tűs? Fájdalomra tényleg ugyan az volt. Segítenétek? Mit csináltam rosszul?
3757. Holki10
2012. nov. 14. 18:50
Hétvégén megcsináltam az első saját dermo kezelésemet. :) Nagyon izgalmas volt, mert eddig ugye a bőrgyógyász csinálta és kíváncsi voltam más érzet lesz e. De ugyan olyan fájdalmas volt. Viszont egyet nem értek, miért nem akart vérezni? Nem nyomtam eléggé rá, vagy nagyon tűvel kellene?
3756. Holki10 (válaszként erre: 3752. - Bellavita21)
2012. nov. 14. 18:04
Szia! Igen, sokat segített. Teljesen eltűnt az összes pattanásom!
2012. nov. 13. 11:00

Bocsi az érintettektöl, millióan voltak az új dokinál, többszöri próbálkozás után feladtam tegnapra. Ma meló késöig, holnap új próba.

Aki feszesíteni akar van-e valami + dolog amit csinál vagy használ? /!föleg ajakkörnyék/.

2012. nov. 12. 18:25

Sziasztok,


Aki keresett még Peptide maszkot, de már nem jutott neki, írjon nekem.

3753. Bellavita21 (válaszként erre: 3751. - Mobilosok)
2012. nov. 12. 16:57

Szia,


AJánlom, hogy olvass vissza a fórumban, minden le van írva.

Ha tudsz angolul, tudok neked küldeni guideline-t.

3752. Bellavita21 (válaszként erre: 3750. - Holki10)
2012. nov. 12. 16:56

Holki,


És neked az IPL segített, hogy látod? Az én elos kezelésem anno nem sokat ért, csak emiatt kérdezem...

3751. mobilosok
2012. nov. 12. 13:29

Sziasztok


Szeretnék én is belevágni a rollerezésbe, de előtte természetesen tanácsot kérnék egy-két tapasztaltabb embertől.

Tehát aki összefoglalná nekem a lényeget.


Pattanások után maradt besüppedt hegekre szeretném használni, illetve a tág pórusokat csökkenteni.

22 éves vagyok, ha ez fontos.


Milyen gyakran kellene használnom?

Milyen módszerrel/mozdulatokkal görgessem?

Milyen kiegészítők kellenek?

1 kezelés mennyi ideig tartson?

Mekkora tűvel érdemes kezdenem?

Honnan vegyek rollert és milyet? Vatera?


Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni.


Köszönöm

3750. Holki10
2012. nov. 11. 21:00
Az arcom kezelése 4 IPL-essel kezdődött majd hetente 1x 1,5.-es dermo 5 alkalommal. Az arcom gyönyörű szép lett ahhoz képest amilyen volt. Az aknés problémám teljesen eltűnt. :) Mindenkinek csak javasolni tudom. Viszont még mindig néhol látszódnak a hegek. Ezért is beszereztem egy saját 1,5-es dermot. Tegnap kezdtem az első kezelést. Minden hónapban megismétlem a kezeléseket és remélem egyszer teljesen kisimul a bőröm. Azt szeretném megkérdezni, hogy Ti hogy látjátok mennyi kezeléssel lehet eltüntetni egy közepesen heges arcproblémát? A dermo képes teljesen eltüntetni hegeket? Vagy csak kicsit halványodik? Mert 5 alkalom is csodákat tett, csak nehéz elképzelni hogy teljesen helyre tudja hozni.... Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv. Holki
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook