Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
5249. zsuzsa spain (válaszként erre: 5247. - Katicza)
2014. nov. 18. 16:52

Katicza, te ugyan hány spanyol ampit használtál el a saját arcodra? Esetleg szakmabeli vagy?


De ha így is lenne, hogyan lehet megállapítani egy termékröl látatlanban aminek még csak a neve sem hanzott el, hogy gyenge hatóanyagú?

Ja hallomásból, hírböl, általánosítva ítéletet mondani egy termék fölött aminek még a konkrét nevét sem tudod és fogalmad sincs egyáltalán melyikröl van szó?

Ezek jók azok meg rosszak, fekete és fehér igaz?


A fórumon mindenki szabadon elmondhatja véleményét bármiröl de egy dolog vélemény mondani és más valamit kritizálni amit még csak nem is ismer!


Én nem vitázni járok a fórumra, úgyhogy itt be is fejezem ezt a témát!


Ennyi! Ez kikívánkozott de ezek után erröl további No Comment!

5248. katicza (válaszként erre: 5247. - Katicza)
2014. nov. 17. 19:44
Age attraction /mellégépelve:)
5247. katicza (válaszként erre: 5246. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 17. 19:43
A spanyol ampiknak nincs túl jó híre.Konkrétan gyenge a hatóanyag tartalmuk. A németek gyártják a legjobbakat.(Age attracton-valahol a belvárosban van üzletük). Ezek mezos alapanyagok különféle konktélokat lehet gyártani belőle,de minden cég ad útmutatót,mit mivel keverve ajánl.
2014. nov. 17. 16:45

Sziasztok rolleresek!


Ha már itt elhangzott a hyaluronsav, szilícium stb neve és ha valaki akar használni koktélokat a rollerezéshez mint én is annak érdemes elolvasni ezt a cikket a koktélokról, hatóanyagokról.Persze ennek irodalma hosszú, akit érdekel talál angolul, németül, spanyolul kinek mi.. sokkal részletesebb leírást ezekröl, aminek ajánlott utánanézni mielött elkezdi, hogy egyáltalán tudja leginkább mire van szüksége!

Én a tiszta anyagokat egy barceloniai cégtöl rendelem, ampullákat amik tetszés szerint keverhetöek, vagy olyan koktélokat amiben már összekeverték a hatóanyagokat!

Sokféle koktél van a legismertebb és népszerübb a Hyaluronsav + organikus szilicium + X DNA.


Egyébként úgy tudom otthon is hozzálehet jutni és aki akarja simán saját magának beletudja rollerezni a börébe!


[link]

5245. katicza (válaszként erre: 5242. - Grizus)
2014. nov. 17. 16:09
Szilícium? Ki mondta,hogy kell mellé?...amúgy viszonylag jó áron már lehet venni UH gépet,érdemes mindenhol körbenézni.
5244. katicza (válaszként erre: 5241. - Grizus)
2014. nov. 17. 16:07
Ártani nem használ:) viccen kívül,nekem is van,bár lustaságból hanyagolom,jó a bőrnek.
5243. Dracool (válaszként erre: 5228. - 993dda84ef)
2014. nov. 17. 15:25

Kösz, erő azért van bennem,mert nem vagyok megelégedve magammal, a fejemmel, az arcommal :D


Az alpabrobléma a pubertáskorban előtörő sok-sok ragya okozta kráterek, nekem inkább rollingscar/boxscar, azaz atrófiás hegeim vannak, ezeket zúzom...dermastamppal (2mm) ;)

5242. grizus (válaszként erre: 5241. - Grizus)
2014. nov. 16. 20:19
Rollerezéskor rendszeresen használom a hyaluront, szilíciummal, mert az kell mellé. Akkor egy UH-s bevitel nem lenne nagy plusz? Mert vacillálok, hogy vegyek-e.
5241. grizus (válaszként erre: 5239. - Katicza)
2014. nov. 16. 20:08
Akkor szerinted egy kis kézi UH-gép hasznos lehet? Azt olvastam, 3 Mhz felett érdemes megvenni. Szerinted?
5240. grizus (válaszként erre: 5238. - 993dda84ef)
2014. nov. 16. 20:07
Igen. Zseniszappan volt, olyan kis selymes volt tőle a pofázmányom, hogy csak na.
5239. katicza (válaszként erre: 5236. - Grizus)
2014. nov. 16. 10:33
A hyaluronból több fél koncentrációt vásárolhatsz. Ami víz állagú,legyen gyanus...Ez egy sűrű zselé szerű kenhető textúra,amit vízzel vagy orvosi sóoldattal hígítva viheted be a bőrbe,mert valóban nagy méretű a molekula.A beviteli mód leggyengébb módja kézzel masszi, erősebb a gépekkel (ezt most nem sorolom),a legjobb tűvel (itt illik azt mondanom,szakembernél...)
5238. 993dda84ef (válaszként erre: 5237. - Grizus)
2014. nov. 15. 20:17
Juj, az ritka bosszantó, amikor valami beválik, vagy ha mondjuk étel, akkor ízlik, és fogalmad sincs mi volt a neve, márkája, esélytelen a beazonosítás. Akkor legalább utáltad volna! Jártam már így én is, bár nem emlékszem mivel..)
5237. grizus
2014. nov. 15. 19:23

Rózsavízből legjobb a Cht..ra G..den, nincs benne más, csak a rózsavíz. Almaecettel elkeverve tonizálásra tök jó, bár nem használom mindennap de kevesebb a pattanás a fejemen.

Szappanból volt régen egy zseniális darabom, ajándékba kaptam de már az ajándékozó se emlékszik rá. Egy állítólag nagyon drága, selymes, fehér szappan volt, csodát csinált a bőrömmel. Sajna nem sikerült megtudnom, melyik az.

5236. grizus (válaszként erre: 5229. - 993dda84ef)
2014. nov. 15. 19:17
Ja értem. Azt hittem, tudsz valami konkrét negatívumot. A kollagénről mondják, hogy túl nagy molekulájú, és nem jut be a bőrbe. De vannak kezelések, ahol apróbb a molekulamérete és az állítólag bejut. Ó jee.
5235. 993dda84ef (válaszként erre: 5232. - Katicza)
2014. nov. 15. 16:47

Ámen.:)



Különben én is azt gondolom, hogy a saját tapasztalat, és gyakorlat mindent felülír, de ez minél biztosabb elméleti alapra épül, annál könnyebb lehet tökéletesíteni a rutint. Szeretem meghallgatni mindenki verzióját, előfordulhat, hogy egyszer olyan személytől kapok megfizethetetlen ötletet, akinek az adott kijelentése az összes tudása a témában, nekem mégis felbecsülhetetlen ajánlássá válik. Figyelni jó, és izgalmas, gondolkodni meg alap.:)

5234. 993dda84ef (válaszként erre: 5231. - Babymama)
2014. nov. 15. 16:13

Egészen biztosan, gyaníthatóan nem szúrod bele a bőrbe a tűket, ha megtennéd, még egy vastagabb bőr esetán is véreznie kellene már 1mm-nél, nemhogy 1,5 vagy 2 esetében!


Nem 540-es járművel szántasz véletlenül? Bár az is karcolna annyira, hogy vérezzen. Nem tudom, ez így nem stimmel, az irha sérülése vérzéssel jár, márpedig 1,5 mm mélyen az arcon, mindenkinek az irhájához jutunk.

5233. katicza (válaszként erre: 5231. - Babymama)
2014. nov. 15. 10:21
0.5-tel lehet hogy nem, a másik kettővel kizárt...
5232. katicza (válaszként erre: 5230. - 993dda84ef)
2014. nov. 15. 10:20

Szép jó reggelt, szóval a szappan mint olyan a száraz bőrűeknek tilos,de..a Clinique szappan (mert mást nem vennék a cégtől)4 bőrtípusra koncentrálódik és az extra mild a legszárazabb bőrre spécizett.3500.-kb és 3-4 év után is megmarad a fele,de azért már csak kidobom:)

Rózsavízből nehogy a legdrágábbat vedd, én bio boltban szoktam,de gyakran bárhol találsz, 3dl/600ft körül,most pont leesett a papírja az üvegről,de nem a 3000 ft-os a legjobb..Lényeg ha 600 ft körül van az jó:-D

Igen tudom,hogy éjszaka a bőr méregtelenít,és elvileg tisztítatnom kellene, de kipróbált rutin után megyek:) max áttonizálom.

Váltig mondom,..ami bevált ne változtassunk. Ha pl. idegenkedsz minden szappantól,hagyd a frászba, és tedd azt ami működik.Úgyis jelez a bőr.(tapasztalatom szerint piszok gyorsan).NNa kiokoskodtam magam:-D

5231. Babymama
2014. nov. 15. 06:25
Jó reggelt :) Most már én is hozzá tartozom ehhez a táborhoz sikerült beszereznem 0,5 cm 1cm 2 cm dermát, de mikor csinálom nem vérzek hiába nyomom rá egy adott területen rá megyek akár 60 alkalommal is de semmi. Valamit rosszúl csinálok?
5230. 993dda84ef (válaszként erre: 5227. - Katicza)
2014. nov. 15. 00:23

Köszöntem tisztelettel. Mondd csak, a szappan nem szárítja vékony, gyanítom "pórusszegény"(természetesen itt azok méretére utalok, nem az előfordulásukra) bőrödet? Nekem mind pikkelyesre "marta", pedig a legkülönfélébb változatokkal próbálkoztam már.


Rózsavizet régóta ki szeretném próbálni, ha lesz rá keret, meg is teszem.


Igen, jól teszed, hogy csak napi egyszer tisztítod a bőröd, te megteheted, erre alkalmas a bőrtípusod. Próbálkoztam a vízzel való kizárólagos módszerrel, de az én tág pórusú, a szennyeződéseket könnyen megkötő borításom erre nem vevő sajnos, pedig kitartó voltam, de sajnos egy ponton be kellett látnom, amit. Viszont akinek vékony a bőre, "pórusszegény", annak több, mint ideális lehet, akár állandó jelleggel csak vízzel, főleg ásványvízzel, ha kemény a víz, tisztítani.


Na, kezdek álmosodni, fogalmam nincs miről írtam. De biztosan igazat szóltam, csak a téma nem rémlik.:)

5229. 993dda84ef (válaszként erre: 5226. - Grizus)
2014. nov. 15. 00:17

Ne vond össze a szemöldököd, mert mehetsz megint arctornára vagy botoxoltatni!:)


Nem ismerem a hialuront, a témában járatlan vagyok, így efféle kijelentéseket sem mernék tenni. Nem tudom, valahogy eddig kimaradt az érdeklődési körömből a téma, mióta abban hiszek, hogy kívülről nem sokat tudok hozzátenni a bőröm állapotához a kezeléseken, és a minél gyengédebb tisztítás, védelem rutinján kívül, azóta lekerült az étlapról a kozmetikumok iránti érdeklődésem. Ha visszakerül, és lesz véleményem, megírom, de így passzolni vagyok kénytelen a választ.:)


Különben meg semmit sem teszel feleslegesen, ha hiszel benne, maximum később meghaladod majd ugyanazt az álláspontot. :)

5228. 993dda84ef (válaszként erre: 5224. - Dracool)
2014. nov. 15. 00:12

Gratulálok, kitartás, ha belátod, hogy még sok van hátra, az jó jel, benned van az erő!:)


Nálad mi a cél, mi az alapprobléma, és mik az eddigi eredmények?


Hajrá!

5227. katicza (válaszként erre: 5225. - 993dda84ef)
2014. nov. 14. 20:04

Tökös lyány válaszol :) bár nem illik a cuccaink közé,amolyan kakukktojás,de Clinique szappannal mosom át (baromi jók az összetevői az INCI lista szerint)nekem bevált évekig sem tudsz egy szappant elhasználni..,kevés sminket használok szemre,azt növényi olajjal leszedem, rózsvízzel tonizálok,majd hidratálok.Reggelente pusztán váltakozó hőmérsékletű víz,és hidratálás.

Hetente egyszer jóóó bemézezem magam,ameddig a lábujjam is ragad és akkor ki vagyok fertőtlenítve..:-D

Egyikünk sem reluxás,csak nem tudunk a témáról leszakadni,lassan kihalasszuk a fórumot:-D(mindenki elmenekül,persze majd rád fogom:-D)

Egyébként meg ha úgy érzed tényleg bevált ahogy teszed ,szereti a bőröd,azt úgyis érzed és nem érdemes senkire hallgatnod.Tényleg nna'

5226. grizus (válaszként erre: 5222. - 993dda84ef)
2014. nov. 14. 19:24
Gondolod, hogy a hyaluront sem veszi fel a bőr? Tehát azt állítod, hogy tök feleslegesen kenegetem a fejem vele? (Összevont szemöldök, szúrós pillantás) (:
5225. 993dda84ef (válaszként erre: 5223. - Katicza)
2014. nov. 14. 12:37

Jaja, unalmasak vagyunk. Mármint te. Különben egyetértünk ám, csak nem látjuk be. Te. A glicerines/hialuronos termékek vizet vonnak el, és az NEM örömteli, elvileg, ha helyes a koncentráció, elég nekik az, amiben fürödnek, tehát maga az elegy, és a levegő páratartalma, de egész nap fent ülnek a pofázmányon, most ki tudja eztet leellenőrizni. A méz ugyanezt teszi, ebben is egyetértünk, de nálam csak pár percet csücsül a bőrön, amíg felszívja azt a nedvességet, amivel felkentem, ennyi, nincs ideje kiszárítani az irhámat. Legalábbis nincs erre utaló jel.


Különben bizonyítandó, hogy nem vagyok szemellenzős p.cs(különben az vagyok), a beszélgetésünk hatására az utóbbi napokban külön figyelek rá, hogy amint megszáradt a cucc, már mossam is lefele. Korábban, amikor 1-2 éve elkezdtem használni a szert, akkor is így jártam el, pont az említett okfejtésedből kifolyólag, aztán túlhaladtam a nézeteimet, mondván, amit, de most újra felülbíráltam magam. Belátok ám(ha nincs lehúzva a reluxa:)), igen határozott véleményem van mindenről, nálam ez alap, de ez nem jelenti, hogy akár egy elejtett mondat nem gondolkoztatna el, még akkor sem, ha speciel azt a mondatot ezer éve ismerem. Ettől még újrarághatom. Most is ez történt. Figyeltem vala.


...úgy látom sikerült túllépni a mézügyeken. Csak nem nekünk.:))


Különben, ha már itten tarunk, te mivel tisztítod az arcod, és mi az említett csodakencének a neve? Másokat is érdekelhet ám, írd ki, legyél tökös leány!:)

5224. Dracool
2014. nov. 14. 10:50

Helósztok!


Tegnap 13-ik kezelés arcon, qva lassú a folyamat, még sok van hátra!

5223. katicza (válaszként erre: 5221. - 993dda84ef)
2014. nov. 14. 06:53

Igazad van,de döglök hogy ne reflektáljak:-D

(a "csodakrémek" hatás mechanizmusa is ilyen.Szippantják a belsőbb rétegekből (irha) a nedvességet, először csoda -sima bőr -heuréka (érted:-D Réka..),aztán szottyadás a vége..) De oksa,nem próbáltam,hogy tíz lityit igyak egy nap, legyűröm a súly-arányosat,és kész:))

Természetesen a tévedés joga, vala' (na nem nálam a Rékánál:-D)

5222. 993dda84ef (válaszként erre: 5220. - Grizus)
2014. nov. 13. 18:09

Engem speciel minden érdekel, maximum nem értek vele egyet. :))


Ha van mit magába szívnia, tehát elegendő alapban merül el, akkor nem fogja a bőrből felvenni a szükséges nedvességet, hasonlóan működik, mint a glicerin, vagy a hialuron. Mondjuk én még soha nem hagytam fent magamon hosszabb távon, még elegyként sem. Vagyis de, egyszer elaludtam benne, de nem éreztem semmi különbséget, bár a párnám mondjuk édesebb lett, az álmom sajnos nem.:))

5221. 993dda84ef (válaszként erre: 5218. - Katicza)
2014. nov. 13. 18:05

Pont erre gondoltam éjszaka én is: nagyon úgy tűnik, hogy cseppet túladagoltuk a mézügyeket.

Szerintem olyannyira beszélünk egymás mellett elfele, hogy azt öröm nézni!:)


Maradjunk annyiban, hogy nekem van igazam:), de mindenki úgy használja vagy nem használja Micimackó kedvencét, természetesen saját felelősségre, ahogy neki pont jól esik.


Különben nem írom minden bejegyzésem után, de mindegyikre érvényes, hogy a tévedés és a véleményváltoztatás jogát fenntartom, amíg élek!


(Na, azért csak nem bírok magammal: Amikor azt írtam, hogy elvonja az alsóbb szöveti rétegekből a vizet, az azért nem olyan vészes probléma, főleg nem ilyen rövid idő alatt, mert azokat a rétegeket belülről hidratálod, így el vannak látva, ha helyesen táplálkozol. Na, befejeztem, nem ígérem, de próbálom nagyon!)

5220. grizus (válaszként erre: 5218. - Katicza)
2014. nov. 13. 17:50

Mulatságos...(:

Én az aloés szérumomba teszek egy fél mokkáskanállal, plusz egy kis olivát. Krém alá kenem. Ha valakit érdekel...

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook