Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
3959. Ditz (válaszként erre: 3958. - C7799a9c91)
2013. jan. 13. 23:48
Nekem még mindig az Emla a legjobb. Nem jó, de a próbáltak közül a legjobb.
2013. jan. 13. 09:07
Tegnap szántottam.Nagyon meglepő volt, hogy annyira de annyira nem bírtam a fájdalmat,hogy abba kellett hagynom.Szerencsére a szemem körül sikerült a művelet.Eddig még sosem használtam érzéstelenítőt, nagyon jól bírtam az első 10-15 szántást, de most nem :-(. Következő alkalommal használnom kell. De melyik érzéstelenítőt használjam? Segítséget kérek szépen, meg arra is hogy szem körül van e valami tuti módszeretek? Köszönöm
3957. pepe98
2013. jan. 6. 10:04

szerintem is a vérzés az egyéni bőr sajátosságától függ, és a kezelés durvaságától. a durvaságon nem feltétlenül azt értem, mennyire mélyen nyomja be valaki a tűket, hanem hogy esetleg mennyire szakítja a bőrt (ami nem biztos, hogy jó, mert roncsolhat is). nekem külső vérzés helyett inkább utólag, másnap látszik bevérzés, véraláfutás

az 540-es rolleren, az enyémen ugyanolyanok a tűk, mint a kevesebb tűs rolleren, csak vékonyabbak és sűrűbben vannak. csináltam testkezelést is, bevérzések, véraláfutások ugyanúgy vannak, nem hiszem, hogy kevésbé hatásos. viszont nem fáj, ami nálam nagy előny, mert érzéstelenítő nélkül csinálom, maradok ennél egy darabig :)

3956. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3953. - Setgo)
2013. jan. 6. 09:41

Sziasztok!:-)


Sztem nem feltétlenül a vérzés intenzitása határozza meg, hogy rendesen "belefúrtuk" a tűket vagy sem, ez sztem egyéni sajátosság, vhogy én sem vérzek olyan erőteljesen, mint amikor rollereztem, sőt még annyira sem, mint eleinte pecsételéskor, pedig most biztosan hatékonyabb vagyok, mert figyelek rá.

Az 540-es masinától emlékszem, hogy ömlött a vér a homlokomból, pedig alig nyomtam rá, de nagyobb területen hántotta le a bőröm, ezért volt látványosabb a vérzés.


Kezdem azt hinni, hogy nem vagyok épelméjű, mert a napokban ismét elővettem az 540-es járművemet, hogy nagyon intenzíven átnézzem, és nemcsak képzeltem, nekem tényleg egyértelműen háromszög alakú "palástja" van a tűknek.


Pepe, megnéztem a dermarolleres honlapot, de sajnos ott sem elég közeli a kép, hogy láthassam a tűket közelről. Ebay-ról sokkal olcsóbban tudnál ám szerezni, sztem ők is a Távol-Keletről szerzik be őket.


Aki az ebay-on vásárolja az 540-es járművet, és elégedett vele, megtenné, hogy akár priviben, de elküld egy linket, most már igazán nem tudom eldönteni, hogy a tiétek ugyanaz -e, mint az én változatom, bár ha nektek a korábbi rollereken, és a pecséten megszokott tűformával rendelkezik, akkor egészen biztosan más.

3955. Setgo (válaszként erre: 3954. - Pepe98)
2013. jan. 5. 11:04
2 mm-es tűvel szántok. A szemem alatti területen szokott kicsit erősebb vérzés előfordulni, de ez sem nevezhető kifejezetten vérzésnek, mert nem folyik meg semmi. Remélem én sem feleslegesen döfködöm magam, és lesz eredménye. :)
3954. pepe98 (válaszként erre: 3953. - Setgo)
2013. jan. 4. 20:15
mekkora tűvel csinálod? nekem is ritkán vérzik, általában csak néhány pontban, most először volt, hogy a homlokomon állt a ragacsos vér. de máshol nem :) de így is látom az eredményeket, már rég óta rollerezek
3953. Setgo
2013. jan. 4. 12:00
Második alkalommal, teljesen belenyomva a bőrömbe rollereztem végig az arcom, minden irányból. De én nem tapasztalok brutális vérzéseket, meg semmi ilyesmit. Kicsit érzékenyebb utána, illetve most a homlokom négyzetrácsos. :D Ja igen, és hámlik! De érdekes mert nem úgy hámlik, mint amikor kémiai úton hámlasztottam, hanem inkább ilyen nagyon picit hámlik, mintha kipersegtem volna.
3952. pepe98 (válaszként erre: 3951. - 2bd7ab0c9a)
2013. jan. 4. 10:13
most úgy tervezem, hogy havonta rollerezek, sokat vagyok emberek között, nem akarom ijesztgetni őket :) ezzel a soktűssel elsőre kb. 6-7-szer mentem át egy-egy részen minden irányból. a homlokom még most is brutális, ott nagyon vérzett, sűrűn, ragacsosan. a hasamon is megcsináltam, ott nem vérzett, de 2 másodperc alatt már nagyon bevörösödött. kíváncsi leszek én is, ez a roller mennyire jó, hatásos, mert szinte nem is fáj, ami gyanús :)
3951. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3950. - Pepe98)
2013. jan. 4. 09:07

Köszönöm Pepe, szemügyre veszem a járművet, és nagyon várom a tapasztalataidat! Jól hangzik, hogy még a "szünidőben" is javulást produkált a bőröd, ez nagyon biztató!Milyen gyakorisággal nyúzol mostanság, és milyen alapossággal?(Az utóbbi esetében arra gondolok, hogy hányszor szántasz egy területen?)


Sikeres földművelést!

3950. pepe98 (válaszként erre: 3949. - 2bd7ab0c9a)
2013. jan. 3. 12:46

nyár óta sok időt kihagytam, de azt látom, hogy azóta is lassú javulás van, még ha nem is rollereztem :) most láttam neki használni ezt a soktűset, majd beszámolgatok folyamatosan, hogy milyen az eredménye

dermaroller.hu/arak - ezen a linken van, amilyet használok (8 soros, 540 tűs)picike, keskeny :) az arcomon nem tudtam megfigyelni, mennyire mennek bele a tűk ténylegesen a bőrbe, de majd csinálom a testemen is, ott erősebben tudom

3949. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3947. - Pepe98)
2013. jan. 3. 08:37

Szia Pepe!


Régen hallottam felőled, mi hír nyúzásügyben, milyen látható eredményekről számolhatsz be nekünk? Striák finomodtak? A test különböző bőrfelületei hogyan reagálnak ennyi idő távlatában?


Belinkelnéd nekem azt az 540 lóerős járművet, amit

vettél, szemügyre venném, már többektől kértem, hogy linkeljék a csodamasinájukat, de rá sem bagóztak erre az igényemre?!:))

Kíváncsi leszek mi lesz a hosszú távú tapasztalatod ezzel a jószággal, ha az eredmények is lenyűgöznek majd, akkor talán én is adok neki egy esélyt!


A legjobbakat kolléga, kérlek, ne felejts el beszámolni az élményekről!

3948. Tempest (válaszként erre: 3946. - Setgo)
2013. jan. 3. 01:50
engem érdekelne a link :)
3947. pepe98
2013. jan. 2. 22:41
sziasztok :) ma kipróbáltam az 540 tűs rollert, nekem nagyon bejött. sokkal, sokkal kevésbé fájdalmasabb. nem tudom, mert nem látom, mennyire mennek bele a tűk a bőrbe, de sokkal jobban vérzik, így azt gondolom, több tű meg bele, mint a normál rollerrel. az enyémen is vékonyabbak a tűk, mint a régi, sima rolleren, sőt a egész roller keskenyebb. nekem tetszik ez így első próbálkozásra :) (1,5 mm-es, érzéstelenítő nélkül)
3946. Setgo
2013. jan. 1. 20:57

Sziasztok!


Ma megint rollereztem. Ezúttal bátrabban erősebben rányomva. De kb ugyanazt a hatást értem el mint a múltkor, kb ugyanannyira vérzett. Megnéztem, hogy belenyomom e a tűt rendesen, és teljesen benyomtam. Fájni most sem fájt jobban mint a múltkor, illetve érdekes, hogy kevésbé lett véraláfutásos a szemem alatt. Csináltam közben pár fotót amit kitettem a blogomra, ha érdekel valakit szívesen adok linket hozzá. Mielőtt bárki támadna, nem hoxás blog, nem érdekel a nézettség, és nem reklámozni akarom.

B.Ú.É.K.

2013. jan. 1. 16:00

2,5 mm kis Sárga pecsét, 2 mm 540-es roller, peptide maszk,


Kedves Sorstársaim! BUÉK Mindenkinek!

2013. jan. 1. 00:14
Kívánok mindenkinek az új esztendőre jó egészséget, sok nevetést, boldogságot és sikeres szépülgetést!!!
2012. dec. 31. 17:25

Sárga pecsét, 2mm, Macilaci-féle cucc


Jaj, még azt szerettem volna megosztani veletek, hogy éppen 1 hete szántottam, és az ajándékba kapott(áldom a nagy szívét ajándékozómnak)Macilaci receptúrás szert használtam, a szintén MaciLaci által ajánlott gőzöléssel kombinálva, és nem tudom, és vmi fantasztikus élmény volt, nem tudom egyik, vagy másik, vagy a kettő házassága miatt, de nagyon szépen elérzéstelenített, szinte mindenhol, sajnos mire a bajuszvonalhoz, vagy a homlokhoz értem, már kevésnek bizonyult, de holnap hajnalban azokkal a helyekkel fogok indítani, hátha így jobb lesz. sztem bőven veri az Emla hatékonyságát, és talán a gőzölés miatt, vagy lehet, hogy a fájdalommentesség okán, de gyönyörűen bele tudtam vájni a tűket a bőrömbe, csak úgy recsegett ropogott mindenhol. A szemkörnyék szántása közben sajnos most is abba kellett hagynom, de ez mindig így van, nehezen viselem az ottani erek látványát, megszédít, nem is értem, a vértől meg az ég világon semmi bajom, mindegy.


Más!Legutóbb a V.a.t.e.r.á.n vásároltam a kis pecsétet, több, mint 2szer annyiért, mint ebay-on szoktam, de nem volt más választásom, és sajnos az első kezelés közben az egyik tű kicsúszott a helyéről, de szerencsére könnyedén kihúztam, és folytattam tovább a kezelést, mert így is ugyanolyan hatékony. Ezek a pici pecsétek nem hosszú életűek nálam, bár az is lehet, hogy ezek után már semmi baja nem lesz 4-5 kezelés közben sem, majd jelentek.

Mindenesetre most ismét a kis sárga pecsétek pártján állok...

3942. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3936. - MaciLaci2011)
2012. dec. 31. 15:34

Sőt, nem csak az érdekes, hogy milyen fajta lézerrel kezelték, mert az még mindig nem teljes információ, hiszen ugyanazzal a géppel is lehet hatékonyan, és kevésbé hatékonyan kezelni vkit. Akárcsak a nyúzásnál(hiszen az elgondolás, a bőr minél mélyebb rétegeiben, minél nagyobb mértékben történő "rombolás")a legfontosabbak a konkrét értékek, hogy milyen beállításokkal végzik a kezelést, tehát milyen mélyre jut a hő, és milyen pontsűrűségben. Ezt soha sehol nem közlik, sőt még a kezelésen átesett páciensek sem tudtak nekem eddig még erre válaszolni, nagy baj. Nem mindegy, hogy 0,3mm mélyen kezelik a bőrt, vagy egy 3mm-es beállítással.

Kedves ismerősömet kezelték a napokban, neki korábban már a konzultációk előtt a lelkére kötöttem, hogy kérdezzen rá ezekre az értékekre. amit meg is tett.Nála 2mm-es beállítással dolgozott a dokinő, de ahol vastagabb a bőr, ott 3mm-re állítja, és 23-25%-os a behatolási csatornácskák aránya.(Kezelt-ép bőrfelület)

Ezek nélkül az értékek nélkül nem is lehet összehasonlítani kezeléseket, még ha ugyanazzal az eszközzel hajtották is végre őket. Én lgbb is így látom.

2012. dec. 31. 15:26

Sziasztok kedves sorstársaim!


A legjobbakat mindenkinek az új esztendőre, de leginkább egy jó adag egészséget, a többi már a mi feladatunk!


Kedves Ditz!:-)

Még szép, hogy folytatjuk, én holnap hajnalban terveztem be egy alapos újévi mókázást, remélem addigra már mindenki elszenderül körülöttem!:-)

Van aki bulizni szeret szilveszterkor, én nyúzni!:-)A legszebbeket neked is!

3940. Ditz
2012. dec. 31. 13:53
Boldog Új Évet kívánok minden rollerezőnek, pecsételőnek, jövőre folytatjuk! Puszi!
3939. bulllsith
2012. dec. 30. 11:22
Sziasztok! Én a hajvonalamnál, halántékon szeretnék használni valamilyen retinol tartalmú krémet, mit ajánlotok? Igazából a Retina-A lett volna jó, de ahhoz nem lehet hozzájutni, viszont nekem bármilyen tretinoin krém jó lenne, ami nem vényköteles. Nem is kell túl drága, mert kiegészítő kezeléshez kellene. (az sem baj ha retinyl palmitate a hatóanyaga, csak ne legyen túl drága és arra a területre használható legyen. ) Köszi!!!
3938. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3937. - Uborka7)
2012. dec. 30. 10:41
Ezt én is olvastam, de pont az nem derül ki belőle, hogy melyik fajta lézerről van szó, hogy utána olvashatnék...
3937. uborka7 (válaszként erre: 3936. - MaciLaci2011)
2012. dec. 29. 10:01

[link]

Nem írják, de ez nem mikropixeles lézerezés? Én is azt próbálnám ki, ha a pecsételéssel nem érek el olyan eredményt, amivel elégedett leszek. De egyenlőre türelmesen pecséltelgetek és várom a csodát. Most olvastam a Culevit bőrmegújító krémről, meg is rendeltem, kipróbálom azt is. Szerencsére sminkelhetek is nő létemre, ha nem tehetném, nem tudom, mi lenne - talán nagy körszakálam :)

3936. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3934. - Uborka7)
2012. dec. 28. 09:15
És a sokféle lézeres kezelés közül nem tudni, hogy Mujahid Zoli melyiket csináltatta? Csak mert a Fraxelről is jókat hallottam, aztán 4-5 kezelés után inkább visszatértem a rollerhez, mert semmit sem ért...
3935. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3934. - Uborka7)
2012. dec. 27. 20:29

Köszi. Nekem nem hegeim vannak, foltocskák (egyre halványabbak, hála a rollernek + a hámlasztásnak) illetve feszesités a fö cêl. Lehet h nekem nem is volna jó a pecsét, hisz nálam az egész felületet kell kezelni. ? Szerintetek?

Keskeny rollerem is vsn azzal szoktam ajakkörnyéket + "Irmanénis" nevetöràncot.

Mostanában kezdett csak száraz lenni a böröm roller után, vagy eddig nem tünt fel, nem gyözöm kenegetni h rendbejöjjön. Mire szép lesz megint itt az ideje a kezelésnek. Örök körforgás.

3934. uborka7 (válaszként erre: 3933. - F5cd9eff0f)
2012. dec. 27. 19:32
Szia,nekem kicsi sárga van az Ebay-en vettem (angol oldalon) 9fontért. Elsőre 1,5 mm-est próbáltam, most már 2 mm-est használok. Nekem nem jött szét egyik sem, csak megpucolni nem sikerült rendesen. Kifejlesztettem az elektromos fogkefés pecséttisztítást, azóta mintha új lenne :) Én is rendeltem rollert is,de még nem próbálkoztam vele, csak a pecsét. Eddig 5x kezeltem vele az arcom és sokkal szebb, mint volt. Bár most néztem, h. Mujahid Zoli megcsináltatta végülis lézerrel az arcát, pedig vele reklámozták a rollert. Hát én azért hiszek benne, h. egyszer végleg eltűnnek a női létem megkeserítő hegek az arcomról és nem kell 'lézer alá feküdnöm'. Majd a 10-15.-ik után beszámolok. :) Azok, akik túl vannak ennyi kezelésen, tehetnének fel képeket a csüggedőknek, h. ne adják fel. :)
2012. dec. 26. 20:29

Karácsony ide, oda, én bizony tegnap rollereztem az arcom, csak úgy pihenésképp. Az 540-es 2 mm-es rollert használtam. Nekem az a tapasztalatom, hogy kevésbé fájdalmas, illetve 'recsegő', mint az I.generációs. Talán vékonyabb, vagy jobban kidolgozott, hegyesebb tűk, nem tudom, jó alaposan rányomtam, vöröske is lettem tőle, de már sokkal szebb. Reggel kentem rá egy kis Tetrant, nekem az is csökkenti az ilyenkor keletkező enyhe gyulladást. Most fürdés után ráteszek Ilcsi csipkebogyó pakolást (kozmetikus ismerősöm tanácsára), nemrég vettem, most próbálom ki.

Annyit írtatok a pecsétről, hogy év elején tervezem a beszerzését, bár nem tudom képes leszek -e magamba döfni. Meg ahogy olvasgatom körültekintően kell vásárolni, van olyan ami egy kezelést sem bír ki, mert kihullik a tű belőle. Kérek szépen tanácsot, hogy melyik gyártmányt vásároljam. Köszönöm! További szép karácsonyt mindenkinek!

3932. Bellavita21 (válaszként erre: 3931. - F5cd9eff0f)
2012. dec. 25. 23:49
Hát elég szarul vagyok az az igazság. Várom az eredményeket. Remélem, hogy nem valami berollerezett vírus, baktérium bármi, főleg nem valami trópusi vírus....jelentkezem
3931. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3914. - Bellavita21)
2012. dec. 25. 19:23

Kedves Bellavita21!

Nagyon eltüntél, remélem minden ok, kiderült hogy nincs komoly bajod és már minden ok!

Mindenkinek szeretetteljes, boldog ünnepet kívánok!!!

3930. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3928. - MaciLaci2011)
2012. dec. 23. 13:56

Nincs is mit hozzáfűzni, ugyanezt gondolom!


Meghitt ünnepeket kívánok minden szántó-vető társamnak!

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook