Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
3989. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3988. - Petaluda)
2013. febr. 5. 21:24

Szia. Összeàllitjàk, nekem elsöre sikerült, aztàn màsik patikàban próbàltam és ott módositva csinàltàk. Elmondtam mire kell és elöszõr a patkus drnövel konzultàltam. Ott csinàltàk meg rendesen.

Êrdemes próbàlkozni. Sok sikert.

3988. Petaluda
2013. febr. 3. 21:09

Sziasztok!


A krémet, amit MaciLaci állítatott össze, ha kiírom és odaadom a patikusnak, ezekből össze is tudják állítani pontosan? :)

Vettem egy rollert és én a combomra szeretném használni, sajnos vannak rajta striák.

Próbáltam vissza olvasgatni de rengeteget írtatok már :)



"

ETHANOLUM 96 PER CENTUM 10,000G

BENZOCAINUM 10,000G

LIDOCAINI HIDROCHLORIDUM 4,000G

TETRACAINI HYDROCHLORIDUM 2,000G (ezt most emeltetem majd 4,000G-ra, hogy erősebb legyen)

UNG. HYDROPHIL. NONION. 24,000G

"

3987. Liviakonrad (válaszként erre: 3984. - F5cd9eff0f)
2013. febr. 2. 22:13

Szia!

Köszönöm a választ, egyelőre próbálgatom, hátha így is hat valamit. Szerintem két hetet várok, aztán magamnak esem újra. Nem könnyen, de megtaláltam Macilaci féle receptetet is, köszi a tippet, ki fogom próbálni!

2013. jan. 31. 18:42
Tudtok valamit bellavita21-ről? Írtam neki kétszer is, hogy hogy van, meggyógyult-e és semmi válasz. Remélem jól van!
3985. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3982. - C7799a9c91)
2013. jan. 31. 18:38
Sajnos nem tudom, kérdezz meg kozmetikust, vagy esetleg valami nevesebb szépségfarmot, akik vagyonért csinálják a kezelést, esetleg orvosi háttérrel, telefonon megérdeklődni. Az a biztos.
3984. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3980. - Liviakonrad)
2013. jan. 31. 18:36

Hu! Hát ahogy írtad, hogy magadba döfted... olyan jót nevettem. De komolyan: én nem vagyok a testkezelésben érintett, de szerintem nem a megfelelő hosszúságú tűt vetted. Szerintem oda hosszabb kell, nem néztem utána, de emlékeim szerint simán lehet a 2,5 mm-es rollert. A lidokain kenőcs olyan, mint a szenteltvíz, nem használ de nem is árt. Ha fáj, márpedig miért ne fájna, szerintem keresd elő a macilaci féle kencét, én ezt tényleg tiszta szívvel ajánlom, olcsó és nagyon hatásos. Van, akinek sajnos nem annyira, nekem az arcomra kiváló. Ha mégsem lenne jó, végül is csupán ezer forint körül próbálkozol, még mindíg lehet Emlát rendelni, persze azt már 13.000 körül (ha jól emlékszem).

Vannak itt, akik hasonló problémára használják a rollert, hátha írnak neked, vagy visszaolvasva találsz jó tippet.

Sok sikert!

3983. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3981. - MaciLaci2011)
2013. jan. 31. 18:29
Köszönöm!
2013. jan. 31. 07:32
Sziasztok! Várandós kismamák rollerezhetik az arcukat? Vagy ez hülyeség és lehet? Köszi a választ!
3981. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3979. - F5cd9eff0f)
2013. jan. 31. 06:30
Teljesen normális, ha ezek a tünetek, biztosan jól csináltad...Amikor már száraz, esetleg kenjél körömvirágot, úgy elviselhetőbb...
2013. jan. 31. 00:15

Sziasztok!

Már egy ideje olvasgatom a hozzászólásaitokat a témában, és úgy gondoltam, egy életem egy halálom, én bizony megpróbálom!

Így hát vettem is egy dermarollert.

A hasamon akarom megcsinálni, mert bár szinte egy deka felesleg sincs rajtam, de úgy tűnik, a terhességem meggyepálta kicsit a bőrömet. Egy éve szültem, most 36 éves vagyok, és bár nem vészes, de engem zavart, hogy ha lehajolok, vagy a kezemmel összenyomom a hasamon a bőrt, látszik hogy olyan petyhüdt. Normál esetben nem látszanak a ráncok, csak olyan fáradtnak, és lazának tűnik a bőr a hasamon. Plusz a császármetszés helyét se bánnám ha halványodna kicsit.

Szóval vettem egy 8 soros, 192 tűs 1,5mm-es rollert, és ma magamnak estem vele.

Előtte rákentem egy tubus lidocain krémet, és fóliába tekerve vártam a hatását. Ami az égvilágon semmi nem volt! Még egy óra múlva is, ugyanúgy éreztem ha hozzáértem. Mindegy gondoltam ha már így nekiálltam, nem adom fel, fertőtlenítés után magamnak estem. Nem volt kellemes, de olyan szörnyű sem. Ami zavart, hogy egy csepp vér sem volt!

Emiatt feldühödve, konkrétan hasba döftem magam a rollerrel, de még úgy sem. Pár másodpercig látszottak a tűk nyomai, de mintha nem akarná átszúrni a bőrömet. Fog összeszorít, és minden irányból, 10-20szor átgörgettem a hasamon a rollert, 4x4 centis foltokban haladva. Érdekesen nézett ki a hasam, a tűk nyomán felduzzadt, és rák vörös lett, de vér semmi. Gyantázni is magamnak szoktam, azt is elég jól viselem.

Amikor terhes voltam, inzulinnal kellett szúrnom magamat, és a tű akkor is alig akart bemenni a combomba, konkrétan bele kellett vágnom minden nap kétszer. Mintha túl rugalmas lenne a bőröm, pedig nem lehet az, hiszen látom a ráncokat. Tettem fel fotót a rollerezés előtti, és közvetlenül utána következő állapotról. Kicsit még csíp a hasam, meg feszül a bőr, de semmi extra. Lehet hogy nem jó rollert vettem? A dobozára az van írva (talán a márkája) „Microneedle Skin Nurse System”. Fehér doboz made in Kína (bár már szinte minden ott készül :) ) www.dermaroller.hu a forgalmazó, a matrica szerint. Ez jó roller? Vagy azért nem vérzik, mert nem jó a tű? Ennél jobban nem tudom rányomni, még ha satuba fogom akkor sem. Úgy gondoltam, egy hét múlva újra magamnak esek, és megpróbálom. Vagy attól hogy nem vérzik, még ne csináljam sűrűbben mint 2-3 hét?

2013. jan. 29. 11:58
Mostanàban rollerezés utàn olyan az arcom még màsnap is mint a cékla, a férjem elöl bujkàlok olyankor mert rémülten néz. Pedig roller+ peptid, esetleg c vitamin szérum közben. Ha elmulik a vörössêg szàraz lesz, nem gyözöm radirozni. Az isist csak 3 nap utàn merem ràkenni. Lehet h érzêkenyebb ês vêkonyabb lett a bör? Régen nem is vérzett, csak lestem, hogy nektek csorog a vêr, mostmeg nekem is.
3978. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3976. - Ditz)
2013. jan. 29. 10:48

Hellóka! Én vettem az Isis hàmlasxtóját karàcsonyra. Rendszeresen hasznàlom, úgy látom sokkal simább a börkép (porusok nem làtszanak), finom puha tapintàsu és a szarkalàbak nem làtszanak ill. az Irma nênis nevetörànc is sokal halvànyabb.

Vigyàznom kell mennyit kenek. Ha túl sok akkor az ajkam alatt és a szemkörnyéken jobban hàmlik és piros, mintha égett lenne és utàna fosxlósan szàraz ês hàmlik. Mostanàban hagyom egy-kêtórát es ràkenem a culevit krémet amit itt olvastam, köszönet az ötletért.

Kinek mi vàlik be.

3977. Ditz (válaszként erre: 3974. - Dharma)
2013. jan. 28. 22:14
Míg rollereztem, nekem is hamar elkopott, meggörbült a tű, 3.-4. alkalom után már tépett, szaggatott. Most pecsételek. Sokkal jobb! Nem tudom hány pecsételésen vagyok túl, de semmit nem kopott, pedig keményen nyomom! :)
3976. Ditz (válaszként erre: 3971. - Uborka7)
2013. jan. 28. 22:10

Szerintem sem érdemes sűrűbben gyötörni magunkat, elég havonta.Megnézem mi ez a culevit krém.

Ja? Valaki írta, hogy az isis farmától rendelt 12%-os glikolsavat. Nekem is van, minden este kenem vele az arcom, de többet nem veszek. Nem tapasztaltam semmi változást, eleinte enyhén csípett, de nem igazán hámlaszt.

3975. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3974. - Dharma)
2013. jan. 26. 14:16
A 192 tüs viszonylag hamar szaggatott, de az 540-es mintha új lenne, pedig kb 3 hetente hasznàlom és nagyon rég vettem. (Persze nyàron + napsütésben nem). Ezzel alig fàj. Pedig 2 mmes és nagyon nyomom.
3974. dharma
2013. jan. 26. 08:33
Sziasztok! Régen jártam erre,minnyá vissza is olvasok csak egy gyors kérdésem lenne. Nektek a roller mennyi idő alatt "kopik" el? Mert én olyan 8-9. alkalom után vagyok,de már pár alkalom után érzékeltem,h nem az igazi....
3973. Kristin78
2013. jan. 25. 19:04
Köszi a választ ..ín belenyomtam kb 10 Xés kicsit szivárgott a vér .Terhességi csíkra vettem egy ilyen kis sárga 2 mm pecsétet.Nem nagyon láttam a fórumon ,hogy elért valaki eredmény terhességi csíkoknál.Remélem igen,akkor legalább én is reménykedhetek :-)Egyelőre leragasztottam ilyen steril gézzel.gondoltam ezt pár órát rajta hagyom..elég annyi vagy hagyjam rajta egész éjszaka?
3972. uborka7 (válaszként erre: 3970. - Kristin78)
2013. jan. 25. 18:51
Nem kell pont ugyanoda szúrni, nem az a lényeg. Az adott területen kell többször átmenni/szúrni, minél többször, hogy minél több kis mikrosérülést ejts a bőrödön. Ettől indul be a kollagéntermelés. Persze ahhoz a kellő mélységet el kell találni - vagyis a tűhosszúságot. Ez függ a bőrhibától, amit kezelni szeretnél, a bőröd vastagságától (típus, életkor) és a bátorságodtól!
3971. uborka7 (válaszként erre: 3960. - Ditz)
2013. jan. 25. 18:43
Valahol olvastam az ember biológiai óráját (napi) és du. 2-3 óra körül bírjuk legjobban a fájdalmat. Fáradtság - nőknél hormonális változások - gyengíthetik a fájdalomtűrést. Bár "gyárilag" jobban bírjuk a szenvedést, mint a férfiak. 1 hónapja nyúztam, karácsonykor és megint úgy látom, hogy épp 1 hónap után lesz szebb - márhogy akkor látszik a változás. Nekem bevált a Culevit bőrmegújító krém és a Cebion csepp (C-vitamin csepp). Minden este ezeket használom és állítom, hogy az esteé lauderrel vetekszik (mondjuk nincs jó illata, de nem is büdi, csak olyan "gyógyillatú"). Nem drágák, patikában, neten kaphatók.
3970. Kristin78
2013. jan. 25. 18:16

Sziasztok

A Derma pecsét használatával kapcsolatban ...nemrég kezdtem és ahogy csinálom magamnak ..szerintem nem tudom pontosan ugyanoda szúrni ...valaki írta többször egymás után kell ugyanoda .hát nekem csak kb ugyanoda megy,mennyire kell precíznek lenni vagy jó, ha pecsételek kb ugyanoda nem baj ha annyira pontos?Jaj ,remélem értitek mit akarok kihozni belöle :-)

köszi élőre is segítségeteket :-)

Kriszta

3969. maszii (válaszként erre: 3968. - F5cd9eff0f)
2013. jan. 23. 14:22
megvan, írj privit légyszi
3968. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3967. - Maszii)
2013. jan. 23. 11:37
Szia. Ha megvan még érdekel. Köszi.
3967. maszii
2013. jan. 22. 20:14
sziasztok! van 4 db eladó peptide maszkom, ha valakit érdekel, 1280 ft/db áron
3966. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3965. - Sziporka0529)
2013. jan. 20. 13:25
Szia. Azt javaslom h az eléjétöl próbàld olvasgatni a fórumot. Ên is nem túl rég fedeztem fel, pedig régóta hasznàlom otthon. Mindenkinek màs-màs dolgok jobbak, vegyes az is ki mire hasznàlja elsösorban. Sokat tanultam a visszaolvasott hozzàszólásokból, rengeteg a hasznos informàció. Sok sikert!
2013. jan. 19. 10:02

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Próbáltalak titeket visszaolvasni, de még nem teljesen sikerült idő hiányában. Szeretném kipróbálni a dermarollert (arcon tág pórusok, vékony ráncok, testen erős stria). Milyen tapasztalataitok vannak? Kozmetikushoz jártok kezelésre, vagy jól látom, hogy otthon csináljátok? Köszi!

2013. jan. 19. 08:40
Szia. Nekem kozmetikai kezelés után azt javasolta a kozmetikus, egy hétig hagyjam békén az arcomat. Gondolom az apróbb gyulladások stb miatt..Meg gyakorlatilag akkor is van valamilyen mértékű hámlasztás...
3963. Petypety
2013. jan. 17. 22:25

Sziasztok!


Szerintetek lehet rollerezni arckezelés után 1.5 nappal ?

Nem lesz baj esetleg bekőle?


Köszméte: P

2013. jan. 14. 11:19
Nekem bevalt a macilaci féle patikaban kevert cucc is, az emla sem volt az ajkam körül hatásosabb, máshol tökéletes. fóliàzva hagyom hatni. Nem mindenhol vàllaljàk az elkészitêst, viszont az ára töredêke a vatetàs àrnál. 2 mmes 540es tüt hasznàlok. Dehát kinek mi jön be jobban. Sok sikert.
3961. c7799a9c91 (válaszként erre: 3959. - Ditz)
2013. jan. 14. 08:24
Köszönöm, ezt fogom venni
3960. Ditz
2013. jan. 14. 00:02

2mm/emla

Szombaton egy óra körül pecsételtem és képzeljétek el, hogy nagyon jól bírtam! A fájást. Van köze a fájdalomnak a fáradsághoz? Eddig mindig péntek este csináltam, mikor már nagyon fáradt voltam, most szombaton 11-ig aludtam (olyan jó volt!), majd nyúztam. Fájt a szokásos helyeken, de nem annyira, hogy ne bírjam jól megnyúzni magam.

Még piros vagyok, de muszáj holnap dolgozni mennem. A Macilaci féle kencét most hanyagoltam, mert azt tapasztaltam, hogy nem érzéstelenít jobban, mint az Emla, de a művelet után nagyon sokáig zsibbasztja még az arcom. 3-4 óra múlva is zsibbadt. Nem érzéketlen, csak zsibbad.

Remélem holnapra már csökken valamelyest a pirosság. Kenegetem ezerrel, gyakorlatilag mindennel, amire az van írva, hogy nyugtató hatású. Kézkrémet is kentem rá, jól hűsítette.

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook