Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
4139. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4135. - Grizus)
2013. ápr. 27. 13:23

???????????????

Szia!:-)


Maradjunk annyiban, hogy merész kijelentésnek tűnik egy kezelés után haszontalannak vélni egy olyan beavatkozást, ami a bőr újraépüléséről, folyamatos stimulálásáról szól, és még ezt megfejelni azzal, hogy mást lebeszélsz róla, hűha......:-)


Természetesen jogodban áll akár egy kezelés után levonni a következtetéseket, de ez egy eredetileg is kezelések egymásutániságára kitalált műfajnál meggondolatlanság, mert nem lehet még reális képed a bőröd hosszútávú reakciójáról. Nem azt mondom, hogy biztosan hatékony lenne nálad, de azt sem állíthatod, hogy nem. Nem beszélve arról, hogy ha jól értettem egy kozmetikai szalonban voltál kezelésen, ahol max. 1mm -es tűvel kezelhettek, és hogy milyen módon, az sem derült ki, mert lehet hatékonyan szántani, és úgy, hogy csupán görgetjük a bőr felszínén, miközben a tűk nem nagyon hatolnak be, vagy csak alig. Nagyon sok a kérdés, de sztem 1 kezelés után ilyen messzemenő következtetéseket levonni felelőtlenség, legfőképpen azokkal szemben, akik a véleményedet olvasva esetleg bele sem vágnak, miközben talán nagy eredményeket érhetnének el.....

4138. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4134. - Ditz)
2013. ápr. 27. 13:08

Sziasztok!:-)


Ezt neked kell eldöntened, de sztem addig ne add fel, míg a 35 tűs pecséttel nem tettél próbát, lehet, hogy ő lesz a te járműved, végül is nincs veszíteni valód, sőt, ha a bőrkép javult, akkor is megéri, hiszen ez csak rosszabb lenne, ha nem törődsz vele, és ez a beavatkozás, ha otthon végezzük, akkor komoly kiadásokkal sem jár.

Majd ősszel visszatérünk rá, lehet, hogy addigra már az eredmények is megérkeznek!:-))

2013. ápr. 27. 11:00
Szerintem egy rolleres kezelés után ne vedd el a kedvét annak aki még csak párszor próbálta. Nincs tapasztalatod, így a véleményed sem lehet irányadó. Igenes van eredmény, de könyörgöm, miért egy-két alkalom után várjátok az eredményt???? Ez türelemjáték, nem lóverseny. Aki pedig csodát szeretne választhatja az azonnali mérgező botoxot!, vagy egyebeket!
4136. grizus
2013. ápr. 27. 04:58
Szeretném ajánlani nektek a kozmetikai akupunktúrát, amely állítólag minden bőrhibán és a ráncokon is segít. Ha valamelyikőtöknek van tapasztalata vagy rászánja magát, szeretettel várom az egyező című fórumomban, üdv grizus.
4135. grizus (válaszként erre: 4134. - Ditz)
2013. ápr. 27. 04:55
Szerintem hagyd a fenébe. Én csak egy dermarolleres kezelésen voltam eddig, de nagyon fájt és semmit se javított. Én abban hiszek, hogy már egy kezelésnek használnia kell, nekem senki se mondja, hogy majd a tizedik után. Én nem gyötörném magam a helyedben, én is új módszerek után nézek fiatalodás-szépülés-pattanáseltüntetés témakörben.
4134. Ditz
2013. ápr. 25. 22:27

Már korábban is írtam, hogy sztem egy csöppet javult a bőrkép egésze, viszont a lyukak, ráncok mélysége egyáltalán nem! A szájzug ráncai sem javultak egy szemet sem, pedig ott a legjobb és a legtovább tart az érzéketlenség, jó sokáig bírom gyötörni. 2mm pecsét! Mégsem töltődnek a ráncok.

Szerintetek folytassam, vagy hagyjam a csudába?

4133. Ditz (válaszként erre: 4131. - Bellavita21)
2013. ápr. 25. 22:20
Köszike, h megnézted, már én sem emlékszem, hogy mikor volt az első alkalom. Rendszertelenül nyúzok, eleinte betartottam a havi egy alkalmat, majd próbálkoztam a kétheti sűrűséggel, az utóbbi időben ( mondjuk januártól) pedig már annyira elegem lett, hogy másfél, kéthavonta csináltam. Vagyis az idén csak 2-3-szor.
4132. Ditz (válaszként erre: 4130. - 2bd7ab0c9a)
2013. ápr. 25. 22:14

Szerintem jól nyúzok, teljesen bemennek a tűk, erre figyelek, csak ahogy ömlik a vér, úgy megy el az érzéstelenítő hatása. Sajnos nagyon gyorsan, így nem tudom sokáig nyomogatni bele a pecsétet.

Az Emla kb. másfél órát van az arcomon, próbáltam már duplán is befóliázni, bemasszírozni, vastagon bekenni, vékonyan, u.az a hatás. (Ahol hat :))

A befóliázott arcomat mindig megböködöm időnként, az arcom két oldalán már fél óra is elég, a középrészen ( nagyjából T zóna homloktól állig) másfél óra is kevés annyira, hogy semmit nem érzéstelenít. Másfél óránál hosszabb ideig még sosem hagytam rajta. Ez van. Nem tudok elég okos lenni, h mivel próbálkozhatnék még, hogy ne fájjon.

2013. ápr. 25. 12:08
Most néztem utána, DItz 2011 év végén kapcsolódott a fórumba, azaz egy- másfél évet nyomott végig. Hát én egy évvel korábban kezdtem, 2011 januárjában, és talán rá egy évre vettem észre,h kezd jobban kinézni az arcocskám. Lehet, h még várni kéne a hatáshoz....
4130. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4128. - Ditz)
2013. ápr. 25. 08:45

Szia!:-)


Képek alapján, ahogy alább is írták, nem lehet reális képet kapni jóformán semmiről, a bőr állapotáról biztos nem. Még ugyanannál a megvilágításnál is különbözik 2 egymás után ellőtt kép, és az azon szereplő bőr kinézete.

Az új képeken számomra kevésbé mélyek, és nagy kiterjedésűek a hegek, de ez lehet a fényviszonyok eredménye is. Mindenképpen javasolnám, hogy még a 35 tűs járművel tégy egy próbát az ősszel,hiszen az eddig kimaradt nálad, és ha mindenképpen szeretnéd kideríteni vajon hatékony -e, akkor egy kezelési ciklus erejéig csupán az egyik oldalt szántsd fel, és akkor beszédesebb, bár, ahogy látom nem egyformán mélyek, és sűrűek a hegek mindkét oldalon, illetve nem szívesen hagyja ki az ember a mókából a képes felének egyik oldalát sem, csak azért, hogy kontroll csoportként feláldozza a szántások eredményességét alátámasztó vagy megcáfoló bizonyítékok oltárán.

Jó volna tudni, vajon a nem megfelelő érzéstelenítés okán mennyire vagy képes helyesen nyúzni, milyen mélységben tudtak lejutni a tűk, mert talán ha vhogy sikerülne megfelelően érzéketlenné tenni a területet, hatékonyabb lehetnél, bár ismered az általunk használt összes kenőcsöt, talán a hatóidejükkel lehetne még variálgatni, és megpróbálni a Keresztes doki által ajánlott módszert, és 20 perc elteltével 10 percenként megszurkálni a bőrt, hátha így elcsíped a tökéletes hatóidőt......

4129. Bellavita21 (válaszként erre: 4128. - Ditz)
2013. ápr. 25. 02:11

kép alapján baromi nehéz eldönteni, hogy mennyit javult... te hogy látod??

s időben mennyi ideje csinálod?

4128. Ditz
2013. ápr. 24. 23:15
Tettem fel új képeket, most csináltam őket telefonnal, olyan amilyen, de a lényeg látszik rajtuk. Ennyit vátozott az arcom 12-15 kezeléssel, nem tudom pontosan, nem számolom már egy ideje. Nem tudom, h folytassam-e ősszel, nagyon utálom már a macerát, fájdalmat.
4127. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4126. - Bellavita21)
2013. ápr. 18. 09:39

Erről van szó, ezért nem is szimpatikus ez a metódus, mert esélytelennek látom, hogy a tűk be tudjanak hatolni, miközben össze-vissza kínozzuk, ütögetjük a bőrt. Nem a bevérzések a cél, ha beverem a fejem, akkor is ott lesz a bevérzés, mégsem hívom kollagénindukciós terápiának..:))

Nem tűnik egy intelligens, bőrbarát megoldásnak, pedig orvosi környezetben zajlik, ami még inkább meglepi az embert.

Már viszonylag nagy számú, kezelést bemutató videót végignéztem, de nagyon ritkán éreztem azt, hogy megértették a kezelés lényegét, pedig legtöbb esetben orvosokról volt szó.....vagy én értek félre vmit, de alapjaiban...:-)

4126. Bellavita21 (válaszként erre: 4125. - 2bd7ab0c9a)
2013. ápr. 18. 00:22

hát mélyebb tűkkel amikor én így ütögettem, olyan bevérzéses lett az arcom, hogy hetekig nem gyógyult be.

Azóta lassan nyomom a tűt bele, nem lendülettel. Pedig jó ötletnek tűnt ütögetni, mert úgy nem fájt.

AMúgy el is görbültek a tűk a sárga kispecséten, dobhattam is ki.

2013. ápr. 17. 08:12

Találtam 2 videót, ahol meglehetősen érdekes módon használják a pecséteket, nem is tudom, hogy mit gondoljak róla, mert el nem tudom képzelni, hogy így mélyre juthat a tű, a 35 tűs járgány vékony tűi talán még ki is törnének közben, de majd azért legközelebb letesztelem magamon egy kis területen, vajh' hogyan muzsikál...


[link]

(ha kitörölnék a linket, akkor YouTube kereső: dermastamp rough cut)


[link]

(YouTube kereső: dermastamp whitelotusantiaging, 2. találat)

4124. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4123. - Grizus)
2013. ápr. 17. 08:04

Szia!:-)


Ez nem egy egy kezeléses csodaszer, ami már a beavatkozás után tökéletes bőrt ígér, igazából olyan beavatkozás a bőr vonatkozásában nem is létezik.


Nem tudom, hogy milyen rollerrel, és tűhosszúsággal kezeltek, mert ez is meghatározó, illetve az is, hogy milyen módon, mert számos olyan videót is láttam, ahol a kozmetikus csupán simogatja a páciens bőrét, láthatóan nem nagyon történik semmi érdemleges, bár ha fájdalmat éreztél, akkor talán jól meg is dolgoztak, de lehet, hogy az érzéstelenítő nem ért sokat, vagy nem megfelelően használták.

A kezelés hatását elméletileg hónapokkal később hálálja meg a bőr, ahogyan gyógyul, és közben az alsó rétegekben, ha sikerült őket érinteni, újra rendeződik...

4123. grizus
2013. ápr. 17. 04:34
Én voltam dermarolleres kezelésen, ami után hideglézer következett. A szalonban örültem, aztán itthon derült ki, hogy nincs miért. Kidobtam 12 ezer forintot a kuponnal, lett volna jobb helye is. Egyébként a kezelés nagyon kellemetlen volt, fájt, pedig érzéstelenítették. Legközelebb nem dőlök be a csábító kuponoknak.
2013. ápr. 16. 18:07

A körúti orvosi centrum oldalán is azt írják, hogy lehet nyáron végezni a beavatkozást, a fél mm-esnél mindneképpen, csak 50+ fényvédő kell.

Én 0.5mm-eset szoktam használni nyáron is, ha napokig esik és úgyis irodában vagyok és kocsival közlekedem.

1,5mm es kezelés után másnap direktben napozni soha de soha nem mernék, de amúgysem merek napozni :-)


[link]

4121. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4120. - 2bd7ab0c9a)
2013. ápr. 16. 16:12

Közben rákerestem az általam használt bőrfertőtlenítő, az Octensisept, és egy a go.o.gle által kiadott sebészi bemosakodó találatra, amit Medotenzid-nek hívnak, csak összehasonlítás végett, már ha ez bárkinek bármit segít a kérdésben...:-))


Octenisept:


Összetétel: 100g oldat tartalmaz 0.1g oktenidin-dihidroklorid (octenisept), 2.0g 2-fenoxi-etilalkohol (fenil-cellosolv), valamint (3-kukoszzsírsav-amidopropil)-dimetil-aminoacetát, nátrium-D-klukonát, glicerin, vizes oldatban.


Medotenzid:


klórhexidin-diglükonát, o-fenil-fenol, izopropilmirisztát, etanol, illatanyag, víz.

4120. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4116. - Snowgirl)
2013. ápr. 16. 14:04

Szia!


Lehet, hogy tévedek, de a soraidat olvasva az jutott először eszembe, hogy a sebészi kézfertőtlenítőt kizárólag bemosakodásra használják, így mindig ép bőrfelületre kerül, és bár gondolom éppúgy vírus, gomba, és baktériumölő a cucc, de nem biztos, hogy alkalmas sérült területek fertőtlenítésére, ennek nézz utána!


Ajánlom a testkezelőknek is, hogy a kezelés előtt gőzöljék egy cseppet a területet: egy törölközőt tartsatok forró csapvíz alá, majd kicsavarás után pihentessétek a területen, és ezt ismételjétek párszor, nálam az arcon így könnyebben behatolnak a tűk, lehet a testen is hatékony lehet.

4119. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4108. - Ditz)
2013. ápr. 16. 13:55

Szia!:-)


Hú, ez a kijelentés most nálam is kiverte a biztosítékot!!!!!Miért művelsz ilyeneket, ez nem a határok feszegetése, hanem felelőtlenség, de a legkomolyabb fajtából.

Hiába vastagabb, vagy ahogy nevezted, strapabíróbb a bőröd az átlagnál, a kezelés után sérült, gyógyuló állapotban teszed ki olyan hatásoknak, amik talán nem láthatóak, de ki tudja milyen folyamatokat indítanak el odabent. Nagyon vigyázz magadra, én is hiszek a saját tapasztalásban, de a meggondolatlanságban semiképpen!

Nem tudhatom, hogy van -e bármi kapcsolat, de nem lennék meglepődve, ha a kezelések utáni szolárium is felelős volna az eredmények elmaradásában, persze nem szeretném kizárólag erre fogni, mindenesetre le vagyok döbbenve az olvasottakon!:(


Többiek, újak, régiek, azért ez ne legyen követendő példa, oksa!!!!

4118. Ditz (válaszként erre: 4111. - Frankiboy1)
2013. ápr. 16. 12:00
Aranyos vagy, de nyugodj meg, én már csak ilyen lázadó, sokszor vakmerő vagyok, voltam, leszek, felrúgom a konvenciókat, szeretem megtapasztalni az adott állítások valóságtartalmát. A rollerezéssel is ezt teszem, olvasok és próbálkozok a saját bőröm ismerete és a józan ész függvényében/keretein belül.
4117. Ditz (válaszként erre: 4112. - Frankiboy1)
2013. ápr. 16. 11:45
Eddig nem ártott, sőt használt és nem okozott semmiféle hyperpigmentációt. A roller hatásmechanizmusához meg sztem semmi köze a napnak. Egyetértek, h veszélyes lehet mások számára, nekem bejött a roller utáni szolizás. Sokkal gyorsabban gyógyul és gyorsabban hámlik. A két hetes gyógyulási időm egy hétre rövidül. A fény nekem nem okoz károkat, nem részletezem, h miért és úgysem hinnétek el, mert teljesen ellentmond annak, amit nyáron naponta hallunk a haj-szemszín, bőrtípus - fényvédelemről.
4116. snowgirl
2013. ápr. 16. 09:34

Halihó, rollerezők! :) Új vagyok a klubban, nemrég újítottam egy 540-es 1,5 mm-es rollert a mellemen lévő elég durva, illetve a fenekemen lévő enyhébb striákra.

Hát tegnap teszteltem. Előtte 30 percet áztattam a fertőtlenítőben a járművet, hogy biztos szép steril legyen, és a kezelendő területet is befújtam sebészi bemosakodóval. Hát, ez utóbbit kicsit sokat hagytam a fenekemen, mert úgy csípett, mint állat (aztán láttam, hogy 30 másodperc is elég...). Ezt leszámítva érdekes módon nem volt egyáltalán fájdalmas. Kicsit olyan volt, mintha azokkal a tüskés masszírlabdákkal gurigáztam volna, csak intenzívebb. Nyoma nem maradt semmi, még csak pirosabbnak sem mondható a bőröm, nemhogy vérzett volna vagy ilyesmi, bár lehet, hogy az arcbőr jóval vékonyabb...

Minden esetre 10 nap múlva újabb menet jön, meglátom, mi lesz akkor! Eredményt főleg a cicken lévő striáktól várok, azok elég brutálisak, remélem, pár hónapon belül elfogadhatóbbak lesznek. A napfény-veszély meg engem úgysem fenyeget, egy évben egyszer napozom bikiniben :P

2013. ápr. 15. 19:15
2013. ápr. 15. 19:13
2013. ápr. 15. 19:12

Dermaroller

•tág pórusú bõrre

•aknés hegekre

•bárányhimlő utni hegek

•idõsödõ bõrre, apró ráncokra

•seborreas bõrre

•terhességi csíkok elhalványítására

•hyperpigmentációra

•cellulit csökkentésére


. A művileg a dermarolerrel elõidézett sebzés beindítja a seb gyógyulási mechanizmusát, és a gyógyulási fázisában keletkezõ rostok hatására a dermis átalakul, következésképpen a ráncok elsimulnak. Később a III. típusú kollagén I. típussá alakul át, ennek eredményeképpen a rostok erõsebbek és rugalmasabbak lesznek, és a collagen háló elaszticitása fokozódik.A kezelés után fellépõ bõrpirosság, ami nagyban hasonlít a napozás után fellépõ bõrvörösségre,amely 2-3 napon belül megszûnik.


A finom mikrotûk nem hagynak beszúrási nyomot. A kezelés eredménye 2-3 hónappal a beavatkozást követõen lesz látható. Jelentõs javulás 1-3 kezelés után várható. A kezelések között 8-10 hét szünet szükséges. A bõrt a kezelést követõ hetekben min. 30 faktoros fényvédõ krémmel óvni kell a hyperpigmentáció ellen; napozás és szolárium nem ajánlott.A mechanikai hatáson túl a DERMAROLLER okozta szúrcsatornák lehetõvé teszik aktív hatóanyagok bejuttatását a bõr mélyebb rétegeibe.

website handcrafted by ACID , the web division of End Of Line

4112. Frankiboy1 (válaszként erre: 4108. - Ditz)
2013. ápr. 15. 19:06
Jézusom!!Te szoliba jársz roller után? Hát ne csodálkozz ha nem javul a bőröd ne haragudj.Ez öngyilkosság és ne csodálkozz ha 10 év múlva bőr rákos leszel.A megsértett bőr nem tud védekezni és kitenni káros sugaraknak.
4111. Frankiboy1 (válaszként erre: 4110. - Frankiboy1)
2013. ápr. 15. 19:04
Na tele van helyesírási hibákkal.De felhúztam magam.:-)
2013. ápr. 15. 19:02
Ki találta ki ezt a hülyeséget,hogy a roller nyáron is lehet csinálni mert nem lesz a bőr fényérzékeny? Akinek van egy kis józan paraszti esze az nem hiszi el! A dermarollerben a tű lehatol a bőrbe olyan mélységig amilyen a tű hossza és az egész bőrt szétt trancsírozza! A bőrfelszínt is hiszen ott hatol be!Nekem mindig hámlik is az egész felszín és rózsaszínes a bőr utánna.Ha nem akar valaki magának maradandó pigment foltokat vagy nem ül egész nyáron a szobában az ne csinálja!
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook