Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
4169. kisévy
2013. aug. 4. 13:32

Üdv Mindenkinek!


Most akadtam rá a fórumra,gondoltam megosztom veletek én is a tapasztalataimat.A dermarollert pigmentfoltokra kezdtem el használni,ugyanis egy tengerparti fényvédő nélküli nyaralás után a bal szemem alatt nem túl erős,de számomra nagyon zavaró foltocska jelent meg.Kozmetikusról-kozmetikusra jártam keresve a tökéletes megoldást ami eltünteti,sajnos sikertelenül,nem beszélve a halom pénzről amit beleöltem a flancosabbnál-flancosabb kezelésekbe.De nem adtam fel és egy hirtelen elhatározás után Dr.Molnár Csaba plasztikai sebészhez fordultam segítségért.90.000 ft-ért csinált egy lézeres mélyhámlasztást,ami iszonyúan fájt és az 5.napon rettenetesen begyulladt.Visszamentem,azt mondta,hogy herpesz,kenjem bepanthen plusszal továbbra is,de lehet,hogy a gyulladás helyén újabb foltok lesznek. Ez így is lett,foltosabb lettem mint valaha.1 év múlva visszamentem,megcsinálta megint,ismét 90.000 ft volt és az 5. napon ismét begyulladt. Elmentem a bőrgyógyászatra,ahol közölték velem,hogy allergiás reakció lépett fel,túl mély réteget érintett a hő,szteroidos kezelést kaptam.És sajnos még foltosabb lettem,a bőröm száraz,rugalmatlan,vékony állapotba került,és semmilyen krém nem segített.A dermarollert kb. 1 éve használom,de a bőröm hiperérzékenyen reagált az első kezelésekre, a gyógyulási idő másfél hét volt.Érdemes a bőrt rétegenként kezelni,a 0,5mm-es jármű nagyon jól hámlaszt,majd 14 nap után jöhet az1 mm-es,majd ismét 14 nap múlva az1,5 mm-es és végül a 2-mm es,aztán mehet az egész előlről.A foltjaim elhalványodtak,a vízhiány megszünt,és sokkal erősebb lett az egész bőröm.Nekem ez így bevált és aki foltos ilyen-olyan okokból,próbálja ki,de azonnal ne várjon javulást.Türelem és lesz eredmény.Aki rendesen és rendszeresen csinálja,olyan nincs,hogy nincs eredmény. Kitartást mindenkinek aki szenved a szépségéért,mert ez az egész minden csak nem kellemes.

4168. 8f3f70de10 (válaszként erre: 4167. - Ditz)
2013. júl. 2. 22:04

köszi !


majd ősszel eldöntöm, rendeltem 20 %-os mandulasavat és glicol savat, remélem tisztul a bőröm, és bella mondta feszesítésre is jó.

elég félős vagyok a vérvételt se birom, sose nézem.

dóra

4167. Ditz (válaszként erre: 4166. - 8f3f70de10)
2013. júl. 2. 17:43
Igen, vagyunk sokan, néha úgy látjuk, h felesleges a kínzás, néha úgy, h lassan, de javulgat. Van, ki évek óta csinálja, van, ki még kezdő. Akad, ki a rollerre esküszik, mások a pecsétre. A tűk hosszában, sűrűségében is megoszlanak a vélemények, kinek mi vált be. A napsütéses hónapokban pihi van, ősszel újból kezdjük. Ha úgy döntesz, hogy kipróbálod, RekaBeka írásait olvasd, azokból mindent megtudsz. Kellemes nyarat!
4166. 8f3f70de10 (válaszként erre: 4165. - Ditz)
2013. júl. 2. 09:37

szia


további javulást

nem sokat olvastam bele a fórumba, mivel nem tudom hogy a dermorollerezésbe belevágjak-e. ti folyamatosan olvassátok a fórumot, gondolom ,mert folyik a tapasztalat csere. Többben vagytok itt akinek hasonlóan javult a bőre? mert neked látványosan a képek alapján az biztos.

Vélenszerüen téged néztelek meg.

Dóra

4165. Ditz (válaszként erre: 4164. - 8f3f70de10)
2013. júl. 1. 22:44
Dehogy haragszom, köszi a dicséretet, sztem is javult cseppet. Ősszel folytatom. Maga a művelet nagyon véres és fájdalmas, de még egy menetet kibírok.
4164. 8f3f70de10 (válaszként erre: 4134. - Ditz)
2013. júl. 1. 22:01

SZIA


benéztem egy kicsit, erre a fórumra is.remélem nem harakszol ,kiváncsiskodtam megnéztem a képeket, nagyon sokat javult a bőröd.

szerintem már eddig is meg érte a képek alapján én sok javulást látok.

Nem tudom hogy nekem lenne-e bátorságom ezt csinálni magamnak.

lehet hogy egy felvételt kéne megnéznem milyen .

Dóra

4163. Bellavita21 (válaszként erre: 4162. - 23dia)
2013. máj. 31. 00:48
Szimpi a honlapján olvasott két mondat alapján. Amúgy nem ismerem. Próba szerencse :-)
4162. 23dia
2013. máj. 18. 22:24

Sziasztok!


lenne egy kérdésem, van olyan itt köztetek aki ismeri Dr. Szobeczki Zsoltot ?? Ő rendel: Miskolcon, Egerben, Mezőkövesden és Gyöngyösön is. Hozzám Miskolc lenne a legközelebb ezért gondoltam ő rá, hogy meglátogatnám őt dermaroller kezelés terén.

Ha valakinek van infója róla léci szóljoon, érdemes -e őt felkeresnem. Köszike

2013. máj. 13. 11:26

Sziasztok!:-)


Ígértem, hogy leírom az újaknak a kezelés menetét egy napló keretén belül, ennek most eleget is tettem, a saját profilomban, az Interaktivitás fülre kattintva megtaláljátok a Derma Stamp névre hallgató nyilvános naplómat, itt leírtam én hogyan kezem magam, miket és hogyan használok.

Ha bármi kérdésetek van, vagy vmivel nem értenétek egyet, nyugodtan kérdezzetek, vagy fejtsétek ki a véleményeteket, eddig is számos új tippet és ötletet köszönhetek mások véleményének, még akár olyanoknak is, amikkel nem feltétlenül értettem egyet, vagy nem minden részletben. A tapasztalatok megosztása hatalmas kincs!


A legjobbakat mindenkinek!

4160. grizus
2013. máj. 9. 22:41
Oké, köszi.
4159. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4158. - Grizus)
2013. máj. 9. 20:30
Mármint mi az angol neve? Derma stamp, Micro-needling stamp, de ált. az első változatot használják. Az ebay nem bonyolult, csak elsőre tűnhet annak, de mindent elmagyaráznak, ami nem világos, ha nem beszélsz angolul, akkor a magyar oldalon indulj el, ebay.hu, és gondolom ott is le van írva részletesen a vásárlás menete.
4158. grizus (válaszként erre: 4157. - 2bd7ab0c9a)
2013. máj. 9. 18:12
Jó, köszönöm. Asszem mindent értek, még azt is, hogy az egyik kuponos szalonban miért nem adják oda kezelés után a rollert. Nem akarják rontani a saját üzletüket. Kár, máshol odaadják. Így szerezhettem volna olcsón egyet, mert az ebayhez bénának érzem magam, a vaterán meg amit kinéztem, nincs raktáron. Na mindegy, valahogy csak összejön. A pecsétet hogy rendeltétek meg angolul?
4157. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4154. - Holki10)
2013. máj. 9. 15:54

Srácok, megőrülök, minden alkalommal amikor jövök, lgbb 1 olyan kérdést feltesztek, ami ugyanazon az oldalon, de max. a következőn már le lett írva, nem is egyszer. A Macilaci-féle receptúrát az elmúlt hónapokban több alkalommal írtam le, sztem minden oldalon van lgbb 1 recept, mintha magamnak írnám.


Legalább 1 oldalt olvassatok vissza mielőtt kérdeztek, ez azért nem olyan nagy kérés, ugye, cáfoljatok meg ha igen, vagy ha érzéketlennek érzitek, amit írtam, de ez rám nézve is sértő, minek válaszoljak, ha úgysem olvassa el senki!!?!


A híres receptúra:


"ETHANOLUM 96 PER CENTUM 10, 000G

BENZOCAINUM 10, 000G

LIDOCAINI HIDROCHLORIDUM 4, 000G

TETRACAINI HYDROCHLORIDUM 4, 000G

UNG. HYDROPHIL. NONION. 24, 000G "



Grizus! Te azt írtad, hogy visszaolvastál 10 oldalt, azon a 10 oldalon csak én lgbb 3szor írtam le, hogy mit hol vásárolunk....:-))Őrület!!!:-)


Eszközfertit ált. gyógyászati segádeszköz boltokban, vagy néha gyógyszertárban lehet beszerezni, én Mikrozid-et használok, és nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrfertit gyógyszertárakban, vagy szintén gyógyászati seg.eszk.boltokban, éebből az Octeniseptet ajánlom, vagyis én azt használom már 2 éve.

A legfontosabb, hogy a cucc gomba, baktérium, és vírusölő legyen.(fungicid, bactericid, virucid, ez legyen ráírva)

4156. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4152. - Bellavita21)
2013. máj. 9. 15:45

Sziasztok!:-)


Bella, sztem édes mindegy milyen hosszúságú a tű, ugyanúgy kell eljárni kezelés alatt, értem ezt a fertőtlenítésekre, egy fél mm-es jószág is sebeket ejt.


Kben én is így jártam, de én fordítva, 1mm-es pecsétet szerettem volna, már vagy 2 hónapja meg is érkezett, de nem ellenőriztem, és a napokban néztem, hogy az bizony feles, de már letelt a 90 napos reklamációs periódus, így már a vételi naplóban sem találom a tranzakciót.

Gondolhatod mennyi járművet küldhetnek el naponta, hisz fele annyiba kerül, mint Európában, nem meglepő, ha azt sem tudják mi küldenek, de lgbb mindig készségesek, lgbb is nekem ez a tapasztalatom.

4155. grizus (válaszként erre: 4153. - Bellavita21)
2013. máj. 9. 03:31
És hol szerzem be a fertőtlenítőt? Ott, ahol a rollert?
4154. Holki10
2013. máj. 8. 20:12
Sziasztok! Valaki le tudná írni MaciLaci híres zsibbasztó receptjét??? Nagyon megköszönném!!! :)
4153. Bellavita21 (válaszként erre: 4151. - Grizus)
2013. máj. 8. 01:07

Fertőtlenítésre mindenképpen eszközfertőtlenítő kell! Barrycidal vagy hasonló!!!! Neomagnolt is ajánlják, de az kevésbé széles spektrumú.

Elvileg a Sarah szerint jó az alkohol is, nem tudom, nem próbáltam, ugyanolyan drága a patikai 70% os alkohol mint az eszközfertőtlenítő.

2013. máj. 8. 01:03

Képzeljétek, totál kiakadtam. Az ebayről rendeltem soktűs járgányt, 0,5mm-eset. Jött egy kb 1,5 mm-es, bár a dobozra 0,5mm volt írva. Panaszkodtam. Gond nélkül küldtek egy újat. Szemre nem volt gyanús, mert már minden egyes felesem más hosszúságú, lemérni meg szinte lehetetlen. Na a rollerezésnél rájöttem, hogyha feles, nem vérezhet, kb 1mm -es lehet én meg hétköznap szántottam vele, meg gumikesztyűt sem vettem fel.... na mindegy, talán nem lesz semmi.

Szóval ennyit az ebayről. Az ott vásárolt rollerek szinte egyikénél sem tudom, hogy melyik milyen hosszúságú..... hihetetlen. Még jó, hogy küldenek helyette ingyen egy újat.... kész vagyok. Már ezer rollerem pecsétem van, pedig csak egy soktűs feles kéne.....

4151. grizus (válaszként erre: 4150. - 2bd7ab0c9a)
2013. máj. 7. 22:05

Hát, igazság szerint elég gyulladt. Lehet, hogy előbb ezt kéne levinni, de hogy? Huszonöt éve pattanásos vagyok. Ma is mondta valaki, hogy lehet, hogy fehérjeallergia, ne igyak tejet. Jaj... Most már rövidesen eljutok orvoshoz és kivizsgáltatom minden nyavajámat.

Az az igazság, hogy a csípőmön meg a combomon vannak striák, de már megszoktam őket. Esetleg azokon kezdhetném a műveletet, aztán meglátom. Azt mondod, hogy a kozminál az az egy kezelés is kellett volna látszon? Nem volt piros, semmi se volt. Francba, ezek után hogy higyjem el, hogy kupon nélkül jó szolgáltatóhoz megyek? A kuponosok mind pancserek? Nem tudom már, mit higyjek.

Amúgy fertőtlenítésre nem elég a sima alkohol? Privátban azt hiszem Bellavita azt írta, hogy ő azt használja.

Még valami. Ezen a fórumon írta valaki, hogy patikában csinálnak negyven százalékos hyaluronsavoldatot? Megkérdeztem két helyen is, és nem csinálnak, nincs hyaluronsavjuk. Szóval ez ugrott.

Egyébként a pecsétnek mi az angol neve? Köszi.

4150. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4149. - Grizus)
2013. máj. 6. 16:58

Szia!:-)


Te tudod, én gyulladt bőrön nem kezelnék, de így nehéz megítélni, hogy te mit értesz gyulladáson, és azt is mekkora területet érint, mert ha csupán egy két pattanásról van szó, azt ki lehet kerülni.

Sztem ha már kezelés után sem látszott a pirosság az már régen rossz, hiszen egy erősebb bőrradírozás után is piros marad az ember képe.

A soktűs hengert itt sokan szeretik, én nem tartozom közéjük, nekem a henger önmagában nem szimpatikus, de elvileg mivel több a tű, kevesebb a fájdalom, és több a bevitt "találat", már tényleg beleszúrjuk a tűket. Nekem tépte a bőröm anno, de nyilván van oka annak is, hogy többeknél bevált.

Mindenesetre én a pecsétet javaslom, kiváltképpen, hogy neked a 0,5 mm-es tűvel történő kezelés is fájt érzéstelenítés mellett.

Igen, persze, hogy kell fertőtleníteni a bőrt, és a járművet is, ez nem tűhosszúság függvény!!!Egy 0,5 mm-es tű is érintheti a irharéteget, ahol már kapcsolatba kerül az érhálózattal. Az érzéstelenítőnek teljesen más a funkciója, mint a fertőtlenítőknek, fertőtleníteni mindig kötelező(külön eszközre, és külön bőrre való szerekkel), a fertőtlenítő opcionális, egy MaciLaci féle cucc tökéletes választás lehet, ha kikeverik neked.

Továbbra sem ajánlom, hogy ebben az évszakban nyúzz, bárki bármit mond, 0.5 mm ide vagy oda, a bőr ugyanúgy sérül, és védtelenebb, a nap pedig egyre erőteljesebb.

Én azt ajánlom, hogy ha annyira benned van a bugi, és bele akarsz vágni, hagyd az arcod, és kezeld a tested egy bizonyos pontját, pl. combot, az úgyis hasonló az archoz, mármint viszonylag könnyen lehet szurkálni, vérzik is, és ott megfigyelheted hogyan működik az egész, majd ősszel nagyobb rutinnal foghatsz neki, sztem nem éri meg, hogy a meglévő bőrhibák mellé még pigmentálódást, egyéb bőrkárosodásokaz szerezz be. Persze ez az én véleményem, de számomra nem meggyőző érv a tűhosszúság a tavaszi kezelések tekintetében, bárki is állítja, attól, hogy rövidebb a tű, kezelés után ugyanúgy érzékeny marad a bőr.


A legjobbakat, várjuk majd a beszámolót, remélem azért vársz vele őszig!:-)


Kben én nem kaptam privit tőled, de lehet, hogy nem is rám utaltál..:_)

4149. grizus (válaszként erre: 4146. - 2bd7ab0c9a)
2013. máj. 5. 02:35

Nem gennyes pattanások, de mindig van valami gyulladás. A szalonban a nő nem mondta, hogy ez gond lenne és utána nem is látszott semmi pirosság. És egyáltalán nem vérzett. A soktűs henger miben tud mást, hogy eléri a kollagénréteget?

Már kérdeztem priviben is, de itt is megkérdezem, hogy egy fél millishez elég a macilacis érzéstelenítő, vagy kell fertőtlenítő is? Azt hol szerzem be? Ezzel meg is vagyok?

Lehet, hogy már nyáron elkezdem, mert valamit tenni akarok a bőrömért. Néhány próbát megér, ha begyullad, abbahagyom. A fő problémám úgyis az, hogy feszesíteni akarok meg pórusokat összehúzni. Egyébként a rollert úgy reklámozzák, hogy seborrheára is jó, és nekem az van.

4148. Bellavita21 (válaszként erre: 4146. - 2bd7ab0c9a)
2013. máj. 4. 00:45

Én amúgy kombinálom a dolgokat. Van már komplett készletem pecsétekből, rollerekből (2mm,es 1,5mm-es, 0,5s rollerek, pecsétből 1,5mm, 1mm és 0,5 mm és van soktűs 0,5mm-s roller- ő a legújabb:-)

A 0,5 s eléri a kollagénhálót,melynek rétegei: Epidermisz, (0.12 mm) dermisz and sub-dermisz (1.5 mm).

A 0,5mm-essel eléred a kollaganéhálót, ami a feszességet adja.

Heti 1x mehet a 0,5mm.es, a 1,5mmessel pedig 4-5 hetente lehet rollerezni.

2013. máj. 3. 22:55

Sziasztok!:-)


A múltkor linkeltem 2 videót, ahol úgymond beleütögetik a pecsétet a páciens bőrébe, gyors, ismétlődő mozdulatokkal, ami nem tűnt túl meggyőzőnek, de azért a kíváncsiságomat szépen felkeltette, így gondoltam próbát teszek vele, és a nyáron is takarásban lévő területet, a hasat kezelem vele. eddig egy alkalommal próbáltam ezen a környéken szántani, de nem jártam sok sikerrel, mivel nincs biztos "váz" alatta, nehéz belevájni a tűket, viszont ezzel a gyors, ütögetve pecsételő módszerrel kimondottan látványosra sikeredett a móka, tele lett kis tűnyomokkal a hasam, még vérzett is néhol, pedig itt aztán nem szokása, és 1-2 napig még piros is volt, ami aztán tényleg meglepő. Nem tudom mennyire lesz hatékony, mindenesetre folytatom a tesztelést, és ősszel jövök jelenteni, hacsak nem lesz korábban jelenteni való. Nálam nincs szó lógó hasról, vagy striákról ezen a területen, de némi feszesesítés nem ártana, illetve bevonom a projektbe a combokat és a karokat is, előbbieken csíkokkal is meg kell küzdenem, később jövök a beszámolóval!

4146. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4143. - Grizus)
2013. máj. 3. 22:47

Szia!:-)


Pattanásra? Aktív pattanásra gondolsz, vagy utánuk maradt hegekre, mert nem mindegy előbbinél nem alkalmazható a nyúzás, elfertőzhetnéd vele az egész területet, és a végén még több heget szereznél.

Nekem nincs tapasztalatom a fél mm-es tűvel, 1,5 és 2mm-est használtam, elméletileg ilyen tűhosszal nem lehet a kollagénes állományig hatolni, így a kezelés nem eredményes ugyanakkor Bellavita úgy hiszi neki ez a hossz is bevált. Egy próbát megérhet, de csakis azon a területen, ahol nincsenek pattanásaid. Én semmiképpen nem kezdenék bele az őszi időszak előtt, akkor sem, ha 0,5 mm-es tűvel szántanál, ilyenkor már van ereje a napnak, nem éri meg kockáztatni, lgbb is szerintem.

Pecsét vagy roller? Mindenképpen pecsétet javaslok, indokaim: kevésbé fájdalmas, sztem hatékonyabban kezelhető az adott terület, biztos, és egyértelmű találatok akár egy szúrással.

Sztem egy ilyen kezelésnél nem árt a vérzés, vhogy a józan eszem még mindig azt mondatja velem, hogy ez a hatékonyság alapfeltétele, mert némi sérülést okoznunk kell, hogy jelezzük a bőrnek, hogy szedje össze magát.


Sztem használd ezt a tavaszi-nyári "pihenőt" informálódásra, és ősszel várunk a csapatban!:-)

4145. c7799a9c91 (válaszként erre: 4142. - Grizus)
2013. máj. 2. 08:49
Igen, elírás. Nagyon sok vélemény van itt fenn, én is innen sajátítottam el jó párat, de már úgyis visszaolvastad, így tudod, mit hogyan kell. A lényeg, hogy kitartónak kell lenni!!!!!
4144. Bellavita21 (válaszként erre: 4143. - Grizus)
2013. máj. 1. 19:32

Grizus,


Beszélsz angolul? Mert itt mindenre megtalálod a választ:


[link]

4143. grizus
2013. ápr. 30. 07:59

Helló, már megint én vagyok, adok Nektek olvasnivalót... visszamentem 13 oldalt és mindent elolvastam és több kérdés is felmerült. Először is itt a legtöbben hegeket kezelnek, és ahhoz kellenek a mély tűk, amik felsértik a bőrt. Ezért folyik a vér... őszintén szólva nem bírom a vért, rosszul vagyok tőle. Ez megijesztett, de aztán olvastam hogy feszesítésre elég a fél millis tű. Igaz ez? Nekem a szalonban fél milliméteressel csinálták és utána még csak piros se volt a fejem, mintha egyáltalán semmi se történt volna vele. Ha ehhez elég a 0,5-ös, akkor lehet, hogy kipróbálom. És akkor pecsét legyen vagy roller? Tehát nem hegekre, hanem feszesítésre. A másik a pattanás, ahhoz mekkora tű kell?

Ez az egyik, a másik a nyárprobléma. Lehet, hogy a fél millis tűvel bátran csinálhatom nyáron is? Mert úgy vettem ki, volt aki júniusban csinálta és semmi baja nem volt.

Azt hiszem egyébként, a mélyebb tűkhöz én nem vagyok elég mazochista... bocs, de ehhez az kell... Addig is, míg kiderül, hogy mikor kezdhetem, ajánlom Nektek két fórumomat, az egyik a kozmetikai akupunktúráról szól, a másik pedig a Guna Bioliftingről. Ha valakinek van kedve kipróbálni, várom a tapasztalatait. Ezek olcsóbbak, mint teszem azt a lézer és állítólag jók. Nekem ez se olcsó, de ezek természetes módszerek.

Egyébként, ha nem lennék frusztrált és szomorú az öregedés meg a pattanások miatt, még mulathatnék is azon, hogy lám, nem én vagyok az egyetlen hiú kis nő a világon..!!

Ja és még valami, mondjuk tök magánügy, hogy olvastam itt az inzulinrezisztenciáról és eléggé megijedtem, mert a tüneteim egyeznek. Évek óta nincs menzeszem, híztam minden ok nélkül 15 kilót és majdnem 37 évesen is pattanásos vagyok (25 éve). Szóval irány a doki. De mi lesz a csokievéssel..?

Majd még olvasgatom a fórumot, mert sok jó tanács van rajta, pl. a glikolsavas hámlasztás, TCA, apropó hámlasztás, ezt se lehet nyáron, nem? Fenébe... kár, hogy nem találtam meg előbb a hoxát. Pedig a hámlasztás nekem jó lehetne.

Na mindegy, addig is megtisztelő lenne számomra, ha kis kérdéseimre válaszolnátok, köszönettel: g.

4142. grizus (válaszként erre: 4137. - C7799a9c91)
2013. ápr. 30. 05:02

Azért keserített el nagyon az egy alkalom kudarca, mert azt hittem, ez lesz az én kezelésem. A bőröm tág pórusu, seborrheás és feszesíteni se ártana, bár kozmetikus szerint tömör a kötőszövetem de én azért látom a változást, a tónusvesztést, kisebb ráncokat. Ezért vártam sokat.

Egyébként van itt egy írás, mely szerint 8-10 hétnek kell eltelnie két kezelés között, ez nyílván elírás, nem?

4141. grizus (válaszként erre: 4139. - 2bd7ab0c9a)
2013. ápr. 30. 04:53

Jó, rájöttem, hogy igazad lehet. Most nyitottam egy másik fórumot és ott írt nekem valaki, aki dermarollerezik és nagyon jó eredményei vannak. Ezért lehet, hogy adok egy esélyt ennek, de ahhoz kéne egy jó roller meg érzéstelenítő. Léci segítsetek, hol tudom ezeket jó helyen beszerezni a Vaterán vagy máshol? Feltétlen két milliméteres tű kell, a feles gyenge? És hol szerezzek érzéstelenítőt? Nekem ugyanis nagyon fájt a fél millis is. Valami macilaciról hallottam, nem értem az mi lehet...

Most majd átnézem jobban a fórumot, de ha valaki tud, kérem, hogy válaszoljon. Cél a szebb bőr, szűkebb pórusok és a megfiatalodás! Elérhető? Meddig kell rollerezni az eredményért?

Egyébként pattanásokra jó?

Köszi!

2013. ápr. 27. 18:34

Sziasztok!

Mindenképpen jó a hengerezés, de sajna a hegekre nem sok hatással van....Bár ugye pont erre csináljuk mindannyian.

Viszont, az arcom teltebb, feltöltődöttebb, szebb. Tegnap lementem a barátnőkkel borozni, összefutottam a volt főnökömmel (2008-ban látott utoljára),s csillogó szemekkel nézett rám (amúgy pasi és jóképű) s ezzel kezdte: " nahát, de jó látni téged, nagyon jól nézel ki, te egyre fiatalodsz!!!!"S ez tényleg nagyon őszintén kikívánkozott belőle! Én meg nagyképűn rávágtam: Hogy hát igen, szerencsére jó plasztikai sebészem:-))

Pedig csak szántok- hámlasztok- szántok hámlasztok.....

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook