Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5279. knatali
2014. nov. 28. 18:38
Sziasztok! Striára van tapasztalat,hogy jó-e a dermaroller/dermapen? A dermapen kezelés borzasztó drága,de szeretném kipróbálni mert állítólag jó,sőt jobb mint a dermaroller. Szerintetek??
5278. katicza (válaszként erre: 5277. - Grizus)
2014. nov. 28. 14:31

Antal Vali sok jót tud,és még többször hullik ki tőle a hajam:-D Ha bármiről megkérdezed miért allergizál a válasz: méreganyag távozás. No és természetesen a net áruházában található K.termékek a legjobbak.

Keress más független hatóanyag elemzőt,ha bizalmatlan vagy P.felé.A Te bőrtípusodra tök jó a roller és valóban túl gazadag a krém (mert pusztán bázisnak hasznbálom),de önmagában is sok ha nem száraz-vízhiány a probléma.

Mi az amit használsz? Mert pl a kókusz vagy shea stb tutira bepattizza a seborrehas bőrt, növényi olajok közül választasz?

5277. grizus (válaszként erre: 5272. - Katicza)
2014. nov. 28. 01:33
Nekem gyulladásra hajlamos a bőröm, seborrheás, bár már nem olyan pattanásos, mint régen. Ilyenre egyáltalán nem ajánlják a parabéneket. Én megvagyok nélkülük. Pár dologra figyelek, nem tartom számon az összes összetevőt. Egyébként Paula "független" termékvizsgálatát nem tartom jónak, hisz mitől lenne független az, aki maga is gyárt termékeket, ráadásul tele szilikonnal és parabénnel. Akkor már inkább Antal Vali. Igaz, őt sokan támadják, de szerintem nem az a lényeg, hogy mindent úgy csináljunk, ahogy ő mondja és azokat a jó kis drága termékeket vegyük meg, amiket ajánl, hanem hogy kialakuljon egyfajta tudatosság a szépségápolás és egészség területén.
5276. Dracool
2014. nov. 26. 22:26

Helósztok gyerekek!!


Most végeztem a 14-ik kezelésemmel, 2mm-s tűt használtam megint, képeket is raktam fel, durván vérzett :D, de így kell ;)


Sőt, én már elmúltam 30, és mégis sok-sok pattanásom volt mindezidáig!! Már szinte mindent megnéztem, hogy mi okozhatja!! Nem is pattanások voltak, hanem inkább ilyen nagy kemény, duzzadt,vörös "göbök", főleg a homlokamon, és nem jöttem rá, hogy mi okozza!! Olvastam egy cikket, egy asszem olasz fickóról, akinek "SÖR" fogyasztása után allergiás reakció indult be!! 3 hete nem ittam sört :( , és eltűntek ezek az idegesítő "izék", elő sem jönnek!!! Ha férfi társaim hasonlóan szenvednek, egy próbát megér!! Ugye közben azért ittam alkoholt, pálinkát, nem az okozta, hanem a sörben található fehérje!! Persze már mindent néztem, kipróbáltam, zöld teáztam, vitaminoztam, nem ettem lisztes kajákat, és mégis ez volt a baj, a sör!! :)

5275. 993dda84ef (válaszként erre: 5258. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 26. 15:02

Igen, majd felhívom őket is, köszönöm, bár most nem nagyon van rá keret, de megnyugtatna a tudat, hogy ha szeretném, akkor nem lenne akadálya.


A karomról, illetve savval kapcsolatos benyomásaimról már régóta terveztem megemlékezni, de mindig lusta vagyok belefogni. Egyelőre pihentetni a kérdést.


Nem tudom eldönteni, hogy a foltosodás, ami a mai napig tetten érhető a kezelt területeken, kar és nyak is( az arcon tényleg nem lehet eldönteni a kérdést, hogy felszakadozott -e az egybefüggő pigmentálódás, vagy még foltosabb lett?), vajon azért tűnik foltosabbnak a nem kezeltnél, mert felszínre került a mélyebben pigmentálódott terület,amit, ha újra savaznék, idővel "kikopna", vagy tényleg a sav okozta ezt a foltos bőrképet. Ha a nem kezelt kart nézem közelről, az is foltos a maga módján, de csak górcső alatt észrevehető, ezért gondolom, hogy talán ez e látványos foltosodás csak egy fázis, a felszínre került a foltos réteg, és elköszönne, ha azt is lesavaznám.


Nem tudom, hagyom pihenni a kérdést, építem a szebb jövőt, és közben majd előkerül a villanykörte, és tudni fogom mit is kell tennem, addig várok...kivárok.:)))

5274. 993dda84ef (válaszként erre: 5257. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 26. 14:56
Ámen.:))
5273. katicza (válaszként erre: 5272. - Katicza)
2014. nov. 26. 11:43
Petrolatum/korr
5272. katicza (válaszként erre: 5270. - Grizus)
2014. nov. 26. 11:42
Látod én soha nem Hd-ztem, BB től tanultam egy két receptet. Kőolajat nem szoktam a bőrre kenni:)de ezt az olcsó kis krémet bázis krémnek felhasználni (parafinumról leírtam, amit tudni kell)nagyon rendben.A bőröm imádja.Sajnos a kókuszolajtól, sheaától (amiket változatlanul imádok) sokszor lesznek pattik a bőrömön.Ettől függetlenül változatlanul -kissé ritkábban -de használom őket.
5271. katicza (válaszként erre: 5269. - Kicsivihar)
2014. nov. 26. 11:37
5266hsz uccsó mondat
5270. grizus (válaszként erre: 5266. - Katicza)
2014. nov. 24. 23:30
Szia, én is H-D-ztem régebben, de aztán tudatos vásárlóvá váltam és látva a paraffint, elhagytam. De van olyan szakmai termék, amit meg fogok venni és nincs benne ásványi olaj. Ha Neked jó, használd természetesen.
5269. Kicsivihar (válaszként erre: 5268. - Katicza)
2014. nov. 24. 08:08
Vagyis?
5268. katicza (válaszként erre: 5263. - Kicsivihar)
2014. nov. 22. 09:10
Jesszum pepi' orvosi dermarollerezés sötétben?...jajjaj
5267. katicza (válaszként erre: 5265. - Angelic smile)
2014. nov. 22. 09:08

Bocsi,receptre 1700 körül, amúgy 2100 ha jól emlékszem. Googlizz rá.Fújom az orrom, hülyül az agyam. De hogy jó a cuvv az biztos..

Bár mottóm maradt a régi..:);)

5266. katicza (válaszként erre: 5264. - Grizus)
2014. nov. 22. 09:06

Hélia-D Bőrápoló Krém az egyetlen amit használok (és természetesen reklámozom őket nagy pénzért:-D),szóval petrolatumot tartalmaz,ami a független hatóanyag elemző szerint "Szénhidrogének komplex keveréke, melynek a hírneve nem túl jó, de Paula Begoun szerint ennek nincsen semmi alapja. Gyulladáscsökkentő hatása van, és úgy általában segíti a bőr regenerálódását, ..."

Mottóm,mindenki azt használja ami beválik:) szépséges bőrt mindenkienk.

5265. angelic smile (válaszként erre: 5261. - Katicza)
2014. nov. 22. 01:02

"+ kb 2000 vényre 1700 körül."

Már elég késő van, az agyam sem úgy fog nyilván, ahogy kellene. A differin 2000.- Ft, vényre pedig 1700?

5264. grizus (válaszként erre: 5261. - Katicza)
2014. nov. 21. 20:47
Kár, hogy a Hélia-D lakossági termékek tele vannak paraffinnal.
5263. Kicsivihar (válaszként erre: 5255. - 993dda84ef)
2014. nov. 21. 20:27

Na, túl vagyok a második rollerezésen, azt hiszem a mostanit már jobban viseltem, mint az elsőt. Igaz most úgy csináltam, hogy lefeküdtem az ágyamon, és lekapcsoltam a lámpát. Tényleg jobb, ha nem látom :)

Ti mennyi ideig csináljátok 1-1 alkalommal? Mert én azt 6-8 percet (ennyit bírok) elég kevésnek érzem.


Réka, én Octenisept gélt vettem a Mediline-ban. Spray nem kapható ott sem, de nekem a gél is bevált.

5262. katicza (válaszként erre: 5256. - 993dda84ef)
2014. nov. 21. 19:06
Jöhet:-D izmi vagyok.;)
5261. katicza (válaszként erre: 5259. - Csinoska2012)
2014. nov. 21. 19:04
Egy csodás recept egy hozzáértő doktornénitől: fél adag Hélia D krém száraz bőrre+ fél tubus Differin. Költség: 750 ( csak a fele)+ kb 2000 vényre 1700 körül.Kíméletesen hámlaszt hetente max 2szer.
2014. nov. 21. 18:32
Valaki kérdezte, hogy az arcot ki milyen hosszú tűvel kezeli. Ezt most találtam: [link]
2014. nov. 21. 18:19
Tudnátok ajánlani hámlasztó krémet ami nem túl drága.
5258. zsuzsa spain (válaszként erre: 5255. - 993dda84ef)
2014. nov. 21. 18:09

Octenisept.;

Mikor szeptemberben Pesten voltam a Teréz körúti gyógyszertárban is azt mondta a gyógyszerész, hogy jó ideig náluk sem volt, vettem néhányat, aztán visszautazás elött akartam még párat, bementem egy –két másik gyógyszertárba vidéken is Bp-is , elmondtam, hogy pár hete már vettem, amit megköszöntek, mert hogy így általam tudták meg hogy ismét forgalomba van és így megrendelhetik. ..ami kicsit durva!


Tehát elképzelhetö hogy egyes gyógyszertárakban azért nincs mert más fertötlenítöt rendelnek helyette és nem is tudnak róla, hogy ismét beszerezhetö,!

A mai internetes korban,( söt mára még a telefont is feltalálták) :)feltételezem, hogy megrendelheted a Teréz körùtiból is és el is küldik ahova akarod!


Én a rollerezésbe úgy belejöttem, hogy gyakrabban csinálnám, de közben savazgatok is, így sajnos nem megy sürübben!

Apropo savak, erröl már volt szó itt de nem jutottunk többre, hogy lehet-e ekkora különbség az erösségében a te meg az én :)Tcánk között!


A 20% -ost kenegetem vállra dekoltázsra ami eszméletlen erös a börömnek a középkorba simán elment volna kínzóeszköznek, viszont visz mindent,több mint 1 hetes hámlás, egész arcra a mandulát, glikolt, kojicot kenem a Tca-t nem merem még a 10% ost sem annyira durva, kizárólag két foltocskára fülpiszkálóval odacsöppentve próbálkoztam a 20% arcon, ez a két folt pici de iszonyú makacs, nem vitték a lézerek sem, szóval felkentem és csakúgy lekapta öket, még nem tudom tartós lesz-e az eredmény de 3 hete nem jöttek vissza!

Szóval nem értem , Te meg hogy pancsikolsz benne !!!

Ha jól emlékszem a karodon maradt egy hipopigmentációs folt, esetleg nem tépkedted ott többet a szokottnál? Mert nekem is lett egy nagyon halvány fehér foltocska a mellkasomon ott ahol jól megtépkedtem hámlás közben!


Azzal mi lett, eltünt már nálad?

5257. zsuzsa spain (válaszként erre: 5256. - 993dda84ef)
2014. nov. 21. 17:29

Ja, randevúzzunk a Mónika showban! Biztos nagy sikerünk lenne! :)

Nem rég fedeztem fel kattintgatás közben a youtube-on, ugye külföldön élek eddig nem jutott el hozzám ez a közösség szolgálatára , ismeretterjesztésre szánt remekmü!!! :)

A szinvonala, hogy is mondjam kissé egyedi, de amikor elkezdtek a szereplök sorban bejönni, azt hittem valami “ Adj életet az éveknek “ vagy valami hasonló nyugdíjas müsor a résztvevök korát megsaccolva, ( vagy csak kifogtam ezt a részt de még egyet azért nem vállaltam már be )akkor kezdtem el pislogni amikor kiírták a korukat, hogy 28 vagy 32 stb-stb, szóval nagyon polifacétikus mert ez egy ilyen meggyözö müsor is egyben arról, hogy mégis csak érdemes ( lenne) mindenkinek a külsejével is foglalkoznia! :)


Na, hát bizony fontos volt ezt ide leírnom de tudom , hogy Neked van humorod!

2014. nov. 21. 10:22

Bunyóóóóóóóóóóóóó!:)))



Csajok, nem egymásnak esni, mindenki katicza ellen!:)))))



Ígérem, ha hatóanyaggal fogok rollerezni valaha(ezt viszont nem ígérem), nem leszek diszkriminatív, jöhet minden nemzetiség, spanyol, és német együtt küzdenek majd elveszett avagy sosenem volt üdeségem visszaszerzésén!:)

5255. 993dda84ef (válaszként erre: 5246. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 21. 10:19

Köszi a linket, én egészen biztos el fogom olvasni.

Mióta itten vagyok, kategorikusan, vagy inkább úgy fogalmaznék szemellenzőt viselve utasítottam el a hatóanyagos szántást. Ma már nem így látom, mindennek, ha csak információ szintjén is, adok esélyt, akkor is, ha végül nem választom azt az utat.


A hatóanyagokról már jó ideje tervezem kibővíteni tudásom, a biztos alapot( értsd semmi, nulla, zéruselem) megpakolni életképes infókkal, majd talán a 2015-ös évben meg is történik. Kezdetnek jó lesz ez a cikk is, aztán meglátjuk nagyobb lendületre sarkall -e. Jelenleg még a száraz szántás hitében élek.


Vagyis élnék, mert Zsuzsa, én azóta sem szereztem be Octeniseptet, a jelenleg raktáron lévő színezett cucc, a közelébe nem ér, vele szántani sincs nagyon kedvem. Itt vidéken egyáltalán nem kapható az Octenisept már lassan vagy talán több is, mint egy éve. Kíváncsi vagyok vajon Ausztriában, Németországban is hiánycikk, vagy csak nálunk valami újabb központi eü.-i szabályozás miatt?!

5254. katicza (válaszként erre: 5249. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 19. 17:49

1: Nem számoltam hányat,csak azt láttam hogy bánatot sem érnek.

2:Nem vagyok szakmebeli:)

3:Semmilyen érdekem nem fűzödik bármit reklámozni.Vélhetően ez Rólad is elmondható ;)

5253. katicza (válaszként erre: 5249. - Zsuzsa spain)
2014. nov. 19. 17:43

??? Lehidaltam.:-D Nem is mennék bele a hsz minősítésébe.

Bob Csilla neve sokak számára ismerős akik mezoznak avagy a mezos alapanyagokkal foglalkoznak.A vele történt beszélgetés illetve saját tapasztalat alapján alkottam vélemémyt. Persze engedelmeddel:))

5252. grizus (válaszként erre: 5245. - Katicza)
2014. nov. 19. 00:30
Ha már UH-s gép, mit kezdjek azzal az infóval, hogy van egy gép 80 Mhz-el? Ez irreálisan sok, az ilyen gépek ideális esetben 3 Mhz-sek. Kérdezősködtem, hogy ez mit jelenthet, azt mondta valaki, hogy talán ez egy áram frekvencia. Akár 3,5 Ghz is lehet, ami már nem ultrahang, vagy mikrohullám - ?! - vagy valami olyasmi, ami a számítástechnikában használatos... fogalmam sincs, mi ez. Tudja valaki?
5251. grizus (válaszként erre: 5245. - Katicza)
2014. nov. 19. 00:27
Olvastam egy kozmetikus honlapján. Ő csak tudja.
2014. nov. 18. 17:16

Aki viszont nyitott, mint a fórumozók többsége, azoknak annyit, hogy a kitartó munka meghozza gyümölcsét, persze ez már sokszor elhangzott, hogy nem egy kezeléstöl hanem különféle kezelések együttes hatásától a napi rutin és az életmódváltozástól lehet sokkal jobb a börkép , halványabbak a ráncok, vagy feszesebb a bör.


A dermaroller önmagában is hatásos, nem kötelezö hatóanyagokat is használni, csináltam így is úgy is, de mióta rollerezéskor rendszeresen anyagokat is viszek a börömbe, jobb és tartósabb eredményt érek el.


Én is sokat tanultam az itteni fórumokon elolvasottakból, mások által leírt tapasztalatokból, ezért megosztom én is az enyémet, nem reklámozni jövök cégeket hanem leírom a véleményemet!


Szóval szerintem egy probát megér hatóanyagokkal rollerezni de mindenki figyeljen oda az eredetére, csak ott vegyen vagy olyan helyröl rendeljen amiben megbízik!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook