Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
4229. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4228. - Frankiboy1)
2013. szept. 11. 15:23

Én 34 vagyok, de már mindenem öregszik. :-)Ez ám a fair játszma!

Nem tudom milyen sérelem miatt kívánt bosszút állni az Isten, amikor megalkotta a nőt, de hatékony munkát végzett az biztos, velünk sikerült jól kibabrálnia.

4228. Frankiboy1 (válaszként erre: 4211. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 11. 07:10
Most vagyok 37 éves tehát a nyakam még igazából nem öregszik nem tudom mennyire látványos ott de csinálom.
4227. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4226. - Tempest)
2013. szept. 10. 20:59
Írtam egy privát levelet annak az illetőnek, aki pár hónapja jelezte nekem, hogy sikerrel járt, jelzem, ha megtudtam a csodapatika koordinátáit!:-)
4226. Tempest
2013. szept. 10. 20:48

Hát ma is voltam két gyógyszertárban de nekem még nem sikerült megtalálnom azt ahol kikevenék recept nélkül az érzéstelenítőt. Ha valaki tud ilyet szóljon léci hogy hol van.

És még lenne egy kérdésem, kézfejen van valakinek tapasztalata?? egyáltalán ott lehet??

4225. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4224. - Nibiru61)
2013. szept. 10. 20:28

Nincs mit, de inkább maradjunk a Rékánál, azt jobban szeretem, mert úgy hívnak!:-)

Nehéz megválaszolnom, hogy milyen eredményeket értem el, mert egyrészt az arcomon nincsenek kimondottan látványos bőrhibák, hegek, inkább tág pórusok, pigmentfoltok. Mivel éppen a dermarollerrel egy időben sok minden mást is megváltoztattam az arcápolásomban, azóta kizárólag természetes olajokat használok a bőrápolásra, illetve mézzel mosakszom, így nehéz elválasztanom a kettőt, de az biztos, hogy sokkal szebb a bőröm, mint pár éve. A másik fontos tény, hogy nem kezeltem magam rendszeresen, mert vagy nem volt kedvem, vagy rendre összetörtem az éppen aktuális pecsétemet, és várnom kellett, hogy megérkezzen az újabb szállítmány. Szóval nekem azt hiszem bevált, és úgy érzem megérte, de ebben a szezonban szeretnék következetesebb lenni, állandó rendszerben szántani, hogy biztos lehessek a hatékonyságában. Egy próbát mindenképpen megér, nagy veszteség nem érhet.:-)


Fotóm nincs is, és nem is lenne értelme, mert a fényképeken nekem makulátlannak tűnik a bőröm, komolyan, a bőr egyenetlenségeit csak profi fényképezőgéppel lehetne bemutatni, de még ott sem lenne mindegy, hogy milyen fényviszonyok között készült az előtte, és milyenek között az utána fotó.

4224. nibiru61 (válaszként erre: 4221. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 10. 18:35

Köszönöm szépen Rebeka!!!!!!!!!!! :)

Olyan jó, hogy ilyen részletesen leírsz mindent, és így tudsz segíteni a "zöldfülűeknek" is.

Most már " csak" be kell szereznem mindent, és úgy látom, hogy nem árt jóadag bátorságot is gyűjtenem ,hogy bele merjek vágni.

Nincs véletlenül előtte- utána fotód?

Hogy érzed, a két év alatt mennyit javult a bőröd állapota? Megérte a sok fájdalmat átélni?

Szép estét mindenkinek! :)

4223. Albavol (válaszként erre: 4222. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 10. 13:00

Köszönöm a segítséget!!!

igen, okultam.. látom, ti az ebay-en veszitek, legközelebb én is ott fogom venni..ez volt a tanulópénz :-)

a továbbiakban is jövök a fórumra jó tanácsokért és én is megosztom a tapasztalataimat!!

sziasztok!

4222. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4220. - Albavol)
2013. szept. 10. 12:49

Üdv köreinkben!:-)


Igen, többször használhatod, és nehogy nekem legközelebb a v-a-t-e-r-á-n vásárold, ugyanazt megkapod 3ad annyiért az ebay-on!:-)

Az a fontos, hogy mindig megfelelően fertőtlenítsd le a járművet, a vért egy fogkefével "sikáld le" a tűkről, és mivel fémről van szó, mindig hagyd megszáradni mielőtt elpakolod!


Igen, a szemkörnyék is kezelhető, de ott eleinte óvatosan, míg nem tanulod meg mit bír, eleinte a a kulcsszó az óvatosság, akkor lehet vagánykodni, ha már igazán ismered a bőröd reakcióit!


A legjobbakat!

4221. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4219. - Nibiru61)
2013. szept. 10. 12:46

Szia!:-)


Én a 192 tűs verziót ajánlom, de vannak, akik az 540 -es verzióra esküsznek, nekem az nem vált be. bár csak egy alkalommal próbáltam.

A keskenyebb szakaszokra, mint a bajuszvonal tökéletes lehet a pecsét, abból a 35 tűs verziót ajánlom.


Alsó szemhéjat is lehet kezelni, a pecsét erre is kitűnő választás. ennél az érzékeny területnél arra kell figyelni, hogy kezelés közben ne feszítsd túlságosan meg a bőrt, nehogy megnyúljon. A rollerrel is lehet kezelni ezt a szakaszt, erre is meg kell találni a számodra legideálisabb metódust, pózt, kéztartást...stb.


Száradni a saját tárolójában szárítjuk, ami úgy van kialakítva, hogy ne érjenek a tűk a műanyag tartóhoz. A pecsétet egyszerűen csak lefektetem, míg nincs rá szükség kezelés közben, szárításhoz pedig lógatva tartom: egy kartonba vágtam lyukat, bele dugom a nyelét, arra rácsavarok befőttes gumit, hogy ne tudjon kicsúszni és a kartonlapot 2 pohárra fektetem.


Van egy naplóm, ott mindent leírtam a kezelés menetéről, szükséges eszközökről.

Naplóm elérése: Felhasználónevemre kattintasz, aztán Interaktivitás fülre, és ott megjelenik legfelül.

4220. Albavol
2013. szept. 10. 10:46

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra! szeretnék megkérdezni egy olyan dolgot, amire biztos sokan tudjátok a választ, de én teljesen új vagyok a témában... az előbb vettem a vaterán (most fizettem ki)egy 192 tűs , 1mm-es dermarollert... azt szeretném tudni, hogy ezek egyszer használatos tárgyak-e, mint egy borotva vagy többször is lehet használni? szemkörnyéki vékony bőrt szabad-e vele kezelni.. Én orvosi mezoterápián voltam (drága..) és ott kerültem közel a témához, gondoltam, miért ne próbálnám ki otthon is a hasonló elven működő kis jószágot. Bőrfeszesítés,állapotjavulás és megtartás a célom. Köszönöm előre is a válaszaitokat, szép napot!

4219. nibiru61 (válaszként erre: 4215. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 10. 09:43

Köszi a gyors segítséget!! :) Persze, hogy az ebay-en szeretnék vásárolni, csak az agyam épp elkalandozott másfelé :P :)


Hány tűs rollert ajánlanátok? A széleset nem túl macerás használni?


A szemhéjat , és szem alatti érzékeny bőrt ugye ki kell hagyni, vagy ezek is kezelhetőek?


Mire rakjátok ki száradni a rollert, hogy steril maradjon?

Mire kellene még odafigyelni?


Szép napot mindenkinek! :)

4218. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4217. - Tempest)
2013. szept. 9. 20:57
Akkor nem értem miért veszel 2mm-est, ha nem használod ki a tűhosszt?:-) Kalkuláld bele, hogy a látványa miatt talán még annyira sem leszel majd kegyetlen, mint jelenleg a 1,5 mm-es jószággal. Persze most magamból indultam ki, de én teljesen lemerevedek a látványától...
4217. Tempest (válaszként erre: 4216. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 9. 20:37
Nekem most másfeles rollerem van, de lassan beruházok egy újra és ketteset fogok venni. Max nem nyomod rá teljes erőből és akkor másfeles lesz. Most is érzem , hogy nincs mindig erőm tövig nyomni, szóval akkor hiába másfeles, ha kb. egyesnek felel meg a nyomáserősség miatt.
2013. szept. 9. 20:27

A tűhosszúságról jut eszembe, van köztetek olyan, aki 2mm-es rollerrel szánt? Mivel ebben a szezonban tervezem a rollert is bevonni a fölművelésbe, utánanéztem a tartalékaimnak. Jelenleg saját készletből kell dolgozzak, ehhez viszont csupán egy vadonatúj 2mm-es roller áll rendelkezésemre, melyet 2 éve vettem, és valamiért nem használtam el, vagyis már sejtem, hogy mi lehetett az ok, mert amikor a kezembe vettem majdnem elsírtam magam. Ez már nem bőrápoló eszköz, hanem egy fegyver, nem viccelek. A pecsétem is 2mm-es, de az nem tűnik ennyire embertelenül hosszúnak.

Úgy tudom, hogy Keresztes doktor is 2mm-es rollerrel dolgozik boldog boldogtalanon, így ha egy vékony bőrű páciensen mehet, gondolom rajtam is, bár nehezen tudom elképzelni, hogy ezt a szörnyeteget én magamba merjem döfni.


Kíváncsi vagyok van -e itt olyan, aki jelenleg is ezzel a mérettel dolgozik?

4215. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4214. - Nibiru61)
2013. szept. 9. 19:51

SZia!:-)


Jól indítottál!:-)


Egy 0,5 mm-es roller szerintem haszontalan, legalább is arra célra, amire szándékodban áll használni:-), mehet abból is a másfeles nyugodtan, pecsétből szintén ez a megfelelő tűhosszúság.


Az E.t.s.y-n árulnak efféléket???Biztos vagy benne?

Mindegy is, az e.b.a.y. a megfelelő választás, éppen ma néztem, hogy jelenleg van 900 HUF-os roller is, szállítással együtt. Ugyanaz a roller, amit kb. 2,5 éve egy magyar honlapról vásároltam 5000 HUF-ért, ma 1000 HUF-ért elérhető.


A legjobbakat!

4214. nibiru61
2013. szept. 9. 19:32

Sziasztok segítsetek már legy szíves egy kezdőnek, jó?

52 éves múltam, és teljesen kontúrtalanná vált az arcom, mivel fogytam pár kilót az utóbbi időben..

Az állam a legproblémásabb, ott a régi hegeimből lyukak lettek , és a pórusaim is megnőttek mindenhol.

Azt gondoltam, hogy 0,5-os rollert vennék , amivel a nyakamat, és a mellem feletti területet, valamint az arcom nagy részét tudnám feszesíteni, és egy 1,5 mm-es pecsétet, amivel nehezen elérhető , és problémás helyeket kezelném...


Ti milyen méretet javasolnátok? Az Etsyn szeretném megrendelni, de sürgősen, mert már nagyon szeretnék belekezdeni a dologba.

A háziorvoshoz is készülök felíratni a Maci-Laci féle kenőcsöt.. Minden jó tanácsot szívesen fogadok!

4213. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4212. - Tempest)
2013. szept. 9. 18:19

Igen, vki már írta, hogy sikerült neki, de az illető is több patikát meglátogatott előtte, ahol elutasították. Bármilyen orvos felírhatja a receptet, még egy állatorvos is, de nem kötelességük, így az a szerencsés, ha ismerős segítségét tudod igénybe venni, vagy marad a házalás patikáról patikára. Szerintem ha elfogy az ajándék adagom, én is az utóbbit fogom tenni, mert nem tudom elképzelni a háziorvosomról, hogy beszállna a projektbe.


Sok sikert! Ha sikerült a küldetés, majd írd meg a koordinátákat!:-)

4212. Tempest (válaszként erre: 4209. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 9. 18:08
A gyógyszertárban azt mondták hogy nem keverik ki csak ha bőrgyógyász felírja. :(( Van olyan gyógyszertár ahol ez sima ügy?
4211. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4210. - Frankiboy1)
2013. szept. 9. 17:57

Köszi a választ!


A nyakat is rendszeresen kezeled, hányszor nyúztad már azt a területet, ott is látványos az eredmény, hogy látod?

4210. Frankiboy1 (válaszként erre: 4194. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 9. 11:33
A nyakam úgy kezelem,hogy kicsit hátra hajtom a fejem és amennyire csak bírom rányomom a hengert a nyakamra.Nem vérzik annyira mint az arc nehezebb megkezelni de piros szokott lenni azért.
4209. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4208. - Bellavita21)
2013. szept. 8. 14:09

Sziasztok!


Az érzéstelenítő titkos receptúrája a következő:



ETHANOLUM 96 PER CENTUM 10, 000G

BENZOCAINUM 10, 000G

LIDOCAINI HIDROCHLORIDUM 4, 000G

TETRACAINI HYDROCHLORIDUM 4, 000G

UNG. HYDROPHIL. NONION. 24, 000G



Frankiboy 4 hetente szántott korábban, betartotta ezt a gyakoriságot, valakivel kevered.


Én nagyon gondolkodom, hogy próbát tennék a sűrűbb, 2-3 hetenként történő fölműveléssel, de még folynak a fejemben a tárgyalások ez ügyben, vannak érveim pro és kontra.

2013. szept. 8. 11:42

Tempest!

Voltak itt többen korábban, és valaki kikevertetett egy érzéstelenítőt, és abból kaptam egy kedves fórumtársunktól. Mindkettő egész jó és olcsó volt. Bár az emla is szuper, csak drága. Keress vissza itt a fórumon, valahol le van írva a recept.


A rollerezés gyakoriságai a protokoll szerint:

0.5 mm hetente 1

1mm 2 hetente, 10 naponta

1,5mmm 3-4 hetente

2 mm 5 hetente


Lehet ritkábban, de nem ajánlott, gyakrabban meg szintén nem ajánlott, mert az öngyógyító folyamatok elindulnak és ha közben rárollerezel, akkor az nem jó. Bár Frankiboy-nak jó eredményei vannak a gyakoribb szántással is.


Sarah jól összefoglalta a tudnivalókat, ha valaki tud angolul, használja ezt:

[link]

4207. Tempest (válaszként erre: 4206. - Grizus)
2013. szept. 8. 08:02
Én úgy csináltam, max első alkalommal nem nyomod rá tiszta erőből.
4206. grizus
2013. szept. 8. 06:46
Lehet rögtön másfeles tűvel indítani?
4205. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4202. - Nicky0407)
2013. szept. 6. 21:16
Én azért ragaszkodnék az 1mm-es járműhöz már a következő alkalommal is, nincs szükség szoktatásra, ill. a két hosszúság között nagy a különbség. Persze a tűhossznak csak akkor van szerepe, ha a hosszabb verzióval is ugyanolyan gyilkos lesz a menet, és erőteljes a hengerelés, akkor viszont ez a differencia jelentős!
4204. Nicky0407 (válaszként erre: 4203. - Tempest)
2013. szept. 6. 17:39

Nem tudom... Nem hiszem,hogy sűrű lenne.

Mindenhol azt olvastam,hogy két hetente érdemes,meg gondolom,hogy a kozmetikus tudja az optimális időpontokat.

Majd meglátjuk :)

Mondjuk az 1,5 mm-es azért tuti jobban megviseli a bőrt mint a 0,5-ös :)

Legalább így karácsonyra végzünk a kúrával :)

Remélem addigra lesz valami pozitív változás :)

4203. Tempest (válaszként erre: 4202. - Nicky0407)
2013. szept. 6. 15:54
Két hetente az nincs sűrűn?? Nekem kb. annyi mire teljesen rendbejön, mondjuk én másfelessel csinálom, és csak havonta- hathetente.
4202. Nicky0407 (válaszként erre: 4201. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 6. 12:01

Szia!


Mondtam neki,hogy szeretném az 1 mm-es rollert.

Aranyos volt,mosolygott,hogy milyen "bátor" vagyok :)

Abban maradtunk,hogy 3 alkalom ezzel,míg "összeszokunk" a rollerrel,aztán áttérünk az 1mm-re :)

2 hetente megyek majd hozzá.

Én kértem,hogy îgy csináljuk,a munkabeosztásom miatt.

Még most is nagyon piros :),de azért már vállalható :)

Nem tudom... Lehet,hogy bebeszélem magamnak,de egységesebbnek tűnik a bőrfelszínem.

Tényleg nagyon kedves és lelkiismeretes a csajszi,neki is elég problémás volt a bőre (most sem tökéletes),úgyhogy átérzi a helyzetemet :)

Mondtam,hogy magamnak csinálom majd,de most úgy döntöttem,hogy inkább rábízom magam. Egy kúrát mindenkèppen végig csináltatok vele.

Mindig kérdezgetett,hogy jól vagyok e,minden rendben van e,hősiesen tűrtem :)

Nagyon izgi volt,már várom a következő felvonást :)))

4201. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4200. - Nicky0407)
2013. szept. 6. 11:01

Szia!:-)


Gratulálok, megvolt a beavatás!:-)

A leírtak alapján egy lelkiismeretes kozmetikus kezei közé kerültél, bár keveslem a 0,5mm-es tűhosszt, én ragaszkodnék az 1mm-eshez már a következő alkalommal, de gyaníthatóan szép munkát végzett, ha egységesen vörösen izzó a bőröd, és az ödéma is normális.


Gyors regenerálódást!


Milyen gyakorisággal mész hozzá?

4200. Nicky0407
2013. szept. 5. 20:53

Sziasztok!


Most értem haza :)))

Mit is mondjak :)?!

Kellemetlen érzés volt,de simán ki lehet bírni.

0,5 mm-es tűvel csináltuk,majd a negyedik alkalomtól átváltunk 1 mm-esre.

Jelenleg az egész fejem fel van püffedve,ödémásodva és rák vörös.

Nem tudom mennyire volt hatékony amit csinált,de éreztem az erőt a kezében,mit ne mondjak bele nyomta rendesen :)

Előtte volt mikrodermabrázió is.

Aztán érzéstelenítés és utána következett a szántás.

Most nagyon érzékeny és ég az egész arcom.

Kíváncsian várom a fejleményeket :)))

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook