Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
4319. 93d2586711 (válaszként erre: 4317. - Erzsianyu)
2013. okt. 2. 07:25

Szia Erzsianyu!


Nagyon sok jó tapasztalatot hallottam róla, de nyilatkozni nem tudok. Én ránctalanításra használom.

Biztos van róla több bejegyzés is... Én az első linkjét bemásolom: [link] Olvasd el és keress rá a gugliban hasonlóakra!


A kémiai hámlasztásról nem tudok mit mondani, sajnálom.

4318. grizus (válaszként erre: 4307. - Nicky0407)
2013. okt. 1. 06:44
Nekem nem vált be, de ha legközelebb veszek, felhabosítom, úgy lehet, hogy jó. Nekem nem szívta be a bőröm.
4317. erzsianyu
2013. szept. 30. 16:28

Sziasztok!


De jó, hogy van ez a fórum! Ha ezt én előbb tudom...!!!

Most gondolkozom kémiai hámlasztáson, csak nem tudom hová forduljak. Milyen intézményt érdemes felkeresni? Esetleg ebben nem tudnátok segíteni? Eddig Ilcsi AHA-ztam, de én nem vagyok 100% megelégedve vele. Évek óta csinálom és szépen rendbe is teszi a bőrömet, de a pattanáshegeket nem igazán mulasztja el. Most kezdem itt a visszaolvasást, mert a dermáról sem tudok semmit. Illetve hátha van valami szintén hatékony otthoni megoldás... Köszi!

Sziasztok!

4316. Nicky0407 (válaszként erre: 4313. - 93d2586711)
2013. szept. 30. 16:07

Nekem is nagyon száraz sajnos.

De de ez a shea vajas dolog nagyon bevált.

Este kipróbálom,hogy felitatom a felesleget,mert tény,hogy nagyon jó,engem picit mégis zavar,hogy ennyire zsîros.

Viszont reggel olyan jó puha az arcom tőle :)

4315. uborka7 (válaszként erre: 4314. - 93d2586711)
2013. szept. 30. 15:55
Nem tudom, hogy nem-e csak a kevesebb napsütéstől. Mert magától is halványodnak a pigmentfoltok ősszel-télen. De ha már szántok, kipróbálom erre is. Két legyet 1 csapásra. A csapás szó milyen találó :D
4314. 93d2586711 (válaszként erre: 4311. - Uborka7)
2013. szept. 30. 12:55
Jujj, erre én is kíváncsi vagyok. Nekem olyan, mintha halványodtak volna a pigmentfoltjaim... De majd még egy kezelés! Lehet, fényképet kellene készíteni.
4313. 93d2586711 (válaszként erre: 4310. - Nicky0407)
2013. szept. 30. 12:54
Nekem nagyon száraz a bőröm. Azért egy idő után a felesleget leszedem finomak törlőkendővel, mert nem egészen szívja be.
4312. uborka7
2013. szept. 30. 12:12
Most nézem, öreg google-barátunk az arcpirra idebiggyesztette ezt Ruboril krém reklámot. Vki próbálta már? :)
4311. uborka7
2013. szept. 30. 10:56

Sziasztok,

én lekenem kezelés után az arcom betadine-nal, utánna pedig vékonyan bepanthen-nel. Reggelre egész szép rózsaszínes lesz. Ilyenkor is óvatosan mosom le, mert nagyon érzékeny még napokig - most éppen a mannaszappantól rendelt sheavajas szappannal - egyébként a sószappant használom, mert zsíros a bőröm, de az csípné ilyenkor. Semmi szárító krémet nem teszek rá, csak táplálót. Emelt adag vitamint szedek (C, E, B) és sok folyadékot iszok (víz, tea). Sminket ilyenkor Crayolan supracolour-t (színházsmink) használok, mert nagyon szépen fed és el tudok menni dolgozni.

Ilcsiből én használtam a nyugtató gélpakolást, az is jó volt, de a legjobb, ha ilyenkor nem kenek rá mindenfélét.

Ilcsiből nagyon jó az erőspaprikás hámlasztó (esemény előtti pakolás) de csak 2 kezelés között, ha már megnyugodott a bőr és szigorúan tilos napra menni utánna! Én sajnos 1x nem tartottam be tavasszal és egész nyáron foltos voltam. Most újra hámlaszthatok, hogy eltűnjön. Bár most próbáltam oda is pecsételni, mert vki írta, h. eltűnt tőle a pigmentfoltja. Nem volt kellemes, mert olyan helyeken volt, mint a homlokom és a szám felett - ahol a legjobban fáj a pecsételés. Módjával bírtam csak ki. :) Kíváncsi vagyok, eltűnnek-e.

4310. Nicky0407 (válaszként erre: 4308. - 93d2586711)
2013. szept. 29. 13:11

Köszi a választ :)

Bekentem este én is...

Jó ez a shea vaj,csak olyan "nehéz"...

Viszont reggelre sokkal hidratáltabb volt az arcom.

Kezelés után éjszakára én is ezt fogom használni :)

2013. szept. 29. 12:34
Átnéztem az ilcsis kozmetikumokat és a 7 gyógyfüves pakolás az. De szerintem a shea vaj jobb. :)
4308. 93d2586711 (válaszként erre: 4307. - Nicky0407)
2013. szept. 29. 12:32
Én dermarolleres kezelés után azzal kenem be és a vörösség (nem túlzok, tiszta vörös az arcom) 1,5-2 óra múlva elmúlik. Vagy shea vajat használok vagy az ilcsi kozmetikumból egy zöld színűt, amit a kozmetikus barátnőm javasolt, de nem jut eszembe a neve.
4307. Nicky0407 (válaszként erre: 4306. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 28. 21:23

Köszönöm!

Majd írok még :)!

Ha már itt vagyok....

Shea vajjal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Szépen hámlik az arcom megint...

Most azt ötlöttem ki,hogy éjszakára bekenem shea vajjal.

Vélemény? :)

4306. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4305. - Nicky0407)
2013. szept. 27. 22:02

Hát ez igazán klassz lehetett, elismerően nyilatkozik valaki éppen arról a testrészedről, ami a legtöbb szorongást okozta korábban, és mindezt úgy, hogy nincs tudomása a kezelésekről! Ennél szebb jelenetet nehéz lenne még megrendezni is! veled örülök!:-)


...és ez még csak a történet kezdete...

4305. Nicky0407 (válaszként erre: 4302. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 27. 21:50

Szia :)!


Megfogadtam a tanácsodat :)

Igyekeztem nagyon sok vizet inni.

Ennek következtében a mellékhelység gyakori látogatója voltam,de mindent a cél érdekében :))

Megint egy hét múlva megyek,viszont elkezdjük az 1 mm-es roller használatát :),de ezzel csak két hetente szántunk majd.

Ma olyan jó dolog történt velem :)

Találkoztam egy ismerősömmel,akivel kb. havonta egyszer szoktam összefutni.

Beszélgettünk,közben észrevettem,hogy nagyon fűrkészi az arcomat...

Majd megkérdezte,hogy mit csinálok magammal,mert olyan letisztult és kisimult az arcom :)))

Majd kiugrottam a bőrömből olyan boldog voltam,hogy valaki észrevette azt,amit már én is kezdek felfedezni....

Csak nem akarom elbízni magam.

Még csak 3 kezelésen voltam,de úgy tűnik hatásos.

Már alig várom az 1mm-es rollert :)

Nagyon bízom benne,hogy oly sok küzdelem után most célba értem és ennek a csoda hengernek köszönhetően végre olyan bőröm lesz,amilyenről eddig álmodni sem mertem :)

Kellemetlen mikor hámlik,de megéri.

Én mindenkinek csak ajánlani tudom :)))

4304. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4303. - Grizus)
2013. szept. 27. 14:43
Ok., nincs gond, csak jeleztem, hogy ez így meredek volt számomra....bocsánatkérés elfogadva, kedves tőled, hogy egyáltalán eszedbe jutott!:-)
4303. grizus (válaszként erre: 4300. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 27. 10:06
Nem is tudom, valahogy ahhoz volt kedvem, hogy rövid és lényegretörő bejegyzést küldjek. Bocs, ha zavart.
4302. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4298. - Nicky0407)
2013. szept. 27. 09:20

Szia!:-)


Minden bizonnyal már túl vagy a kezelésen, én talán megnyújtanám a kezelések közötti időt, hogy megfelelően gyógyult állapotban műveljék meg a bőröd. A hámlás normális, a bőröd nem szokott hozzá, hogy efféle trauma érje, és próbál folyamatosan megújulni, levetkőzni a szükségtelen borítást, teljesen más fokozatra kapcsolt, mint amihez eddig szokott.

Másrészt a hidratáltságához még nagyobb lesz a folyadékszükséglete, amit nyilván külsőleg is kezelni kell, bár ez inkább a látvány miatt szükségszerű, leginkább belsőleg kell ezt biztosítani, onnan táplálkozik. Minél több folyadékot inni, nálam ez a csodaszer, bár tudom, hogy nem egyszerű, én is rendre elbukom, mert utálok inni, pedig ennél olcsóbb, és hatékonyabb cucc nem nagyon létezik.

4301. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4294. - 93d2586711)
2013. szept. 27. 08:22

Szia!:-)


Köszi a választ!

Bevallom, én fenntartom magamnak a lehetőségét annak, hogy bármit megkérdőjelezzek, amit nekem mondanak, ez veleszületett jogom, úgy hívják, hogy a szabadsághoz való jog. No, én ezzel élni is kívánok a nap minden percében...:-)


Gyanítom, hogy amire utalni kívántál az az elvárás, hogy nem hozhatok megkérdőjelezhetetlen értékítéletet valaminek a hatékonyságáról, amit nem próbáltam. Na, ebben egyet is értünk, nem is szoktam, becs'szó!

Érdekelne az említett cucc, de ahogy írod olyan tégelyben kapod, ahol még az összetevők sincsenek feltüntetve sajnos, ami nálam kizáró ok egy vásárlásnál, mert ha nem én keverhetem ki az adott elegyet, akkor tudni szeretném, sőt hivatalos formában látni, hogy mennyi az annyi, máskülönben hitetlen vagyok.


Örülök, hogy neked bevált, és tényleg izgatja a kíváncsiságom az összetétel!


A 2mm-es járműnek tényleg gyilkos a kinézete, de a bőrre gyakorolt nyomás erősségének szabályozásával szerintem egész jól alkalmazható, bár még az arcon nem próbáltam, de majd jövő héten beszámolok erről is.

4300. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4292. - Grizus)
2013. szept. 27. 08:07

Miért nem azt írod, hogy irány a temető?:-)


Most őszintén, szerinted ez egy életképes bejegyzés, volt értelme elküldeni? Remélem senki nem szorul rá, hogy vészhelyzetben te ápold, mert az efféle mentalitásba pusztulna bele, nem a szakszerű intézkedés hiányába!


Az én értékrendem szerint az alábbi bejegyzésed valahogy így lenne elfogadható:


'Szerintem nézesd meg egy orvossal, ő talán többet tud mondani neked!Minden jót!'(Jobban hangzik, nem, egy cseppet humánusabb....)


Elnézést, de megőrülök az önjelölt vészharangoktól!

4299. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4291. - Frankiboy1)
2013. szept. 27. 08:02

Sziasztok!:-)


Köszönöm mindenkinek, aki reagált a bejegyzésemre, kedves tőletek!

Úgy néz ki, hogy egy cseppet javult a helyzet, még láthatóak a nyirokcsomók, de finomodott a méretük. Talán frankiboy-nak lesz igaza, és felfázhattam. Remélem hamarosan végleg eltűnnek a nyavalyások! Mivel vékony a bőröm, és én is, nálam jobban körvonalazódik a bőr alatti "szerkezet", így egy duzzadt nyirokcsomó is csúnyábbnak tűnik, lgbbis ezzel nyugtatom magam...:-)


Köszi még egyszer, hogy válaszoltatok!

4298. Nicky0407
2013. szept. 26. 14:18

Sziasztok!


Az a helyzet,hogy nagyon hámlik még az arcom és ma este megyek a harmadik rolleres kezelésre.

Szerintetek nem lesz gond,ha erre a hámlásra most rá rollerezünk?

Naponta többször is bekenem hidratálóval,de mégis nagyon hámlik,megőrülök tőle :(

4297. Tahiti
2013. szept. 26. 10:39

Sziasztok!!! Kedves Kriszta 99!

Engem is érdekelne ez a krém, nehány napja voltam először a hasamat dermarollereztetni, azt hittem belehalok!!!! Mondtam hogy feladom, de ha van egy ilyen csodaszer, ami tényleg hat, akkor ujra neki indulnék , mert nagyon kellene, igy szülés utan mar több mint 1 evvel, sajnos a bőröm magától mar nem fog jobban feszesedni...... Nagyon megkoszonnem az infót!!!!!!

4296. Tempest (válaszként erre: 4294. - 93d2586711)
2013. szept. 24. 21:01
Engem nagyon érdekelne ez a krém , és hogy hogyan jutok hozzá.
4295. 93d2586711 (válaszként erre: 4289. - Ditz)
2013. szept. 23. 22:07

Szia Ditz!


Mint írtam korábban, ezt a hölgy ajánlotta telefonon. Ők is ezzel dolgoznak, van egy kozmetikájuk.


Nem fóliázok, az sem tudom, mi az. Igen, teljesen érzéketlen lesz tőle az arcom. Kb. 45 percig. Egyáltalán nem fáj, pedig úgy gondolom, rendesem rányomom a rollert. Én szérummal szoktam rollerezni, illetve azt csepegtetek injekciós tűből az arcomra, hogy közben beszívja.


A szám konkrétan úgy elzsibbad tőle, ha véletlenül rámegy, hogy szerintem még 1 óra múlva is érzem a zsibbadtságot. Mindenhol rollerezem az arcom, a nyakamat persze csak elől és most legutóbb a dekoltázsomat is.

4294. 93d2586711 (válaszként erre: 4252. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 23. 22:00

Szia! :)


Nem tudom, mik az összetevők, mert ez is egy kevert krém. Gyógyszertári dobozban van. Nekem a hölgy ajánlotta. Ha gondolod, megkérdezem, mert úgyis szeretnék rendelni tőlük ampullát, de Te is felhívhatod Őket. Telefonon ajánlotta, azt hiszem, ezt már korábban is leírtam.


Nekem a szám, ha véletlenül rámegy a krém, már 1,5-2 perc után elzsibbad. Nézd, sosem kérdőjelezném meg, amit más mond, amíg ki nem próbálom. Tedd meg kérlek, rendelj Tőlük, és utána mondj véleményt, de ne rólam, hanem a termékről. :)


Van egy 1 mm-es dermarollerem és egy 2 mm-es. Az elsőt az arcomra, nyakamra, dekoltázsra és esetleg kézfejre szántam, az utóbbit testre. Egy kicsit megrémített a 2 mm-es, és még ott lapul a szekrényemben origi csomagolásban. Majd megpróbálom magam rászánni és elővenni, mert szükségem is lesz rá.

4293. Ditz (válaszként erre: 4286. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 23. 19:04
Vagy felfáztál, mint Frankiboy írta. Ne aggódj, elmúlik. :)
4292. grizus (válaszként erre: 4286. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 23. 12:31
Irány az orvos.
4291. Frankiboy1 (válaszként erre: 4281. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 23. 10:03
Szerintem ennek nincs köze a szántáshoz.Nem fázhattál fel?Ez volt már nekem is lágyék tájon nyáron 2-3db 1-2 cm-s nyirokcsomó duzzanat de azt hiszem nekem a hosszas medencébe üldögélés miatt volt(órákig) felfáztam.Aztán vándoroltak más helyre 10 cm-el tovább kijött.Elmúlt 1 hét után magától.
4290. Annie1130
2013. szept. 22. 21:36
Most úgy megijedtem ettől a nyirokcsomó duzzanatos történettől, hogy eszem ágában sincs rollerezésbe kezdeni... Remélem, minél hamarabb rendbejössz, Réka!
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook